Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#27751) Gyurma23


Gyurma23
senior tag

Sziasztok!
Most vettem meg kb 3órával ezelött a játékot nagyon tetszik:)
Egy kérdésem lenne:)
Magyar szerver is van?:D bocsi de még kezdő vagyok benne.....

(#27752) harry3 válasza Gyurma23 (#27751) üzenetére


harry3
őstag

Van, beírod a szerverkeresőbe, hogy hun.
Majd ha kidobál nem annyira fog tetszeni. :)

(#27753) k.zozo. válasza Gordon32 (#27749) üzenetére


k.zozo.
tag

google chrome vagy firefox

(#27754) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék gépet venni és a fő szempontom, hogy a Battlefield 3 Ultra beállításokkal is gond nélkül elfusson! A következő három gép mellett gondolkodom:

1. ASUS-HD GAMER QUAD-NVIDIA GAMER ULTIMATE III
AMD Quad-Core X4 4X3000MHZ AM3
+ 24" LED MONITOR.
AM3 64BIT,PCI-E
8192MB DDR3 RAM
1500GB SATA II HDD
20X dual layer DVD író
NVIDIA GEFORCE GTX560 2048MB DDR5 DVI/HDMI DX 11. , 6 CH HD audió , 10/100/1000 Lan ,
, 6DB USB 2.0 , 2db elõlapi USB + audio
Fekete-ATX kivitel.

vagy

2. ASUS COOLER-MASTER AMD PHENOM II X6 HD GAMER 6X2800MHZ
Phenom II 1055T AM3 + 22" LED MONITOR.
64BIT,PCI-E
8192MB DDR3 1333 RAM
1500GB SATA II HDD
20X dual layer DVD író
ATI RADEON HD6850 1024MB DDR5 DVI/HDMI DX 11.
5.1,7.1 HD audió
10/100/1000 Lan ,
6DB USB 2.0 , 2db elõlapi USB + audio

vagy

3. COOLER MASTER-ASUS I5 HD GAMER II INTEL I5-2300
+ 22" LED MONITOR.
LGA1155 i3,I5,I7 support
8192MB DDR3 1333 RAM
1500GB SATA II HDD
20X dual layer DVD író
NVIDIA GEFORCE GTX560 1024MB DDR5 DVI/HDMI
DX 11. 5.1,7.1 HD audió
10/100/1000 Gigabit Lan
6DB USB 2.0 , 2db elõlapi USB + audio

várom megtisztelő tanácsaitokat!

Előre is köszönöm!

(#27755) Bati0501 válasza Csabee86 (#27754) üzenetére


Bati0501
őstag

Azt mondják az okosok,h egy kártyás rendszeren nem fog ultrán menni játszhatón a game.
Én a 3.-at venném,ha CSAK ezekből lehetne választani,de ez már nem ide tartozik,sztem fáradj át ide,az itteni szakik majd kihoznak neked egy jó gépet a rászánt összegből. :K

(#27756) Xaels válasza Csabee86 (#27754) üzenetére


Xaels
félisten

Ezeket újságból szedted? Ha van egy elképzelésed árban akkor a PH megfelelő topikjában segítenek vagy írj privátot, ne legyen a topikból milyen gépet vegyek topik...

(#27755) Bati0501: GTX560-al nem fog Ultran menni FullHD felbontásban. 6970-el sem megy csak ha kikapcsolok 1-2 dolgot.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27757) Laraxior válasza Xaels (#27756) üzenetére


Laraxior
titán

utoljára a Gamestarban láttam ilyeneket :D 2004ben :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#27758) janihunk


janihunk
senior tag

AMD Catalyst 11.11b Valaki próbálta?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#27759) Bati0501 válasza Xaels (#27756) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem ezt írtam??? :F

(#27760) madgie


madgie
titán

Hát ezt nem hiszem el. Caspain CQ Large, az ellenséges jetek folyamatosan kilőtték a leszülető repcsiinket. Egy idő múlva kiakadtam, beírtam ,hogy rúgják már ki a faszkalapokat. Aszongyák, kit? Mondom, mittomén, mire beülnénk, már nincs jet. Erre visszaírnak, hogy akkor mit pattogok... és kirúgtak engem :DDD

(#27761) Xaels válasza Bati0501 (#27759) üzenetére


Xaels
félisten

De csak megerősítettelek.

(#27757) Laraxior: Gamestar? Az még létezik? Azt hittem reklámStar-rá átnevezték már :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27762) becsitibi válasza becsitibi (#27736) üzenetére


becsitibi
senior tag

Nálam az segitett hogy visszavettem mindent mediumra,már lvl 2 vagyok,azt nem tudjátok hogyan alakithatom én a fegyvereimet meg hogy mi legyen nálam,ez egy bizonyos szint után van?

Ja és a nevemet hogyan tudom megváltoztatni,vagy az végleges :F

(#27763) ADAM1337 válasza janihunk (#27758) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem ez van fent, tökéletes 5850-hez de az eddigi 11.10-óta semmi bajom sincs driver terén még bétában voltak bugjaim.

(#27764) Xaels válasza becsitibi (#27762) üzenetére


Xaels
félisten

Nevet ha jól tudom csak Origin név változtatással tudsz eszközölni. Valahol a topikban van hozzá link.

A születő(Deploy) képernyőn tudsz a Customize menüpont alatt fegyvereket/kiegészítőket állítani már a játék elején is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27765) kutkut


kutkut
addikt

Hi all! Az mitől van, hogy minden kilépés után elfelejti a beállításaimat (gombkiosztást)? Van rá gyógymód? :F

Meizu MX3 32GB

(#27766) Gyufaaa válasza kutkut (#27765) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Igen. Leöntöd benzinnel és meggyújtod! ;]
Néha terjengenek kósza gondolatok a fejemben, mikor egy jó szeróról mapváltáskor kilép. De azért az utolsó játszmák ismét zökkenő mentesek voltak. :C

(#27767) pohár válasza Csabee86 (#27754) üzenetére


pohár
félisten

Ultrához, de legalább high-hoz i5 2500K, 8GB RAM, 2GB-os moddolható 6950 kell, na meg egy SSD se árt egy ilyen csúcskonfighoz
de GTX570-nel is megy már ultrában ha jól tudom, amúgy meg szinte alig van difi a high és ultra közt

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27768) killer095


killer095
őstag

LAV+600 ticket Grand Bazaar = OWNAGE!!!
[link]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#27769) Cybertrone válasza pohár (#27767) üzenetére


Cybertrone
veterán

SSD felesleges, mert hiába töltesz be előbb mikor mindenki egyszerre indul... 8 gb ram sem kell hülyeségeket ne beszéljél, nekem 4 gigánál nem eszik többet a gép gammel együtt mikor játszom... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27770) Gyufaaa válasza killer095 (#27768) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Mennymá! Te aztán tolod neki. Néha azért felállsz a gép mögül? :U Nagyon durva...

(#27771) Cybertrone válasza Gyufaaa (#27770) üzenetére


Cybertrone
veterán

Most akkor nem részletezem hogy milyen ellen ellen toltuk, és hogy mi volt a csapat taktika game közben :DDD Lehet tippelni :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27772) pohár válasza Cybertrone (#27769) üzenetére


pohár
félisten

nem kifejezetten játékhoz gondoltam, bele is írtam hogy ilyen konfighoz dukál az SSD
jó az egy dolog hogy NÁLAD nem kell 8GB, de nála kellhet, mert NEM csak játékra való a gép, amúgy meg nem azon a pár ezresen fog múlni hogy meg tudja-e venni a gépet :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27773) Cybertrone válasza pohár (#27772) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ahogy nézem nem videószerkesztős, faszán renderelős gépet rak össza, úgyhogy nem kell neki a 8gb ram ;) Aki olyan gépet akar, annak nem az a kritérium hogy a BF 3 elfusson ultrán... Az SSD árát tolja inkább még bele a vga árába :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27774) Xaels válasza pohár (#27772) üzenetére


Xaels
félisten

Elég sokat foglalkoztam gépek összerakásával és néha elég sok minden függ azon, hogy kinek mekkora a pénztárcája. Ha a legjobb teljesítmény a lényeg és limitáltak a források, akkor igencsak sokat számíthat a sok alkatrész esetében ha ügyesen spórolunk itt-ott. Attól, hogy kigazdálkodik valaki egy 570-et/6970-et még nem jelenti azt, hogy olyan luxuscikkre(most lehet pampogni, de egyelőre Luxuscikk az ár/tárhely tekintetében) mint az SSD futja.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27775) intercooler válasza Xaels (#27774) üzenetére


intercooler
őstag

De ha azt nézzük hogy most vinyo árak az egekben, közel azonos áron lehet kapni ssd-t. És a lassu betöltés tuti azért van legalábbis nálam (1tb wd black, ami hivatalosan játékokhoz ajánlott) De majd megszakad mire betölti a pályát ;]

(#27776) kinghaxor


kinghaxor
aktív tag

A betöltés gyorsítás trükknél ti hogyan állítottátok a Multi Threaded Support-ot? Azért kérdezem, mert ugye meg kell adni a minimum és a maximum működő magok számát és nem tudom, hogy hogyan befolyásolja a betöltést az, hogy minimumnak 1-et, maximumnak meg 4-et, vagy mindegyikhez 4-et írok be. Mind két esetben működik a gyorsítás?

[ Szerkesztve ]

(#27777) v!ct0y válasza intercooler (#27775) üzenetére


v!ct0y
veterán

Kurvára nem a vinyó miatt tölt sokat. Ez volt BC2 nél is kiadtak egy új drivert atiék és fél pillanat alatt bent voltam a mapon...

(#27778) SVLaller válasza Memphis79 (#27743) üzenetére


SVLaller
senior tag

nekem a 768MB-os GTX460-al simán megy high és ultimate beállítással is. bár eddig 2x előfordult képhiba, fekete vonalak és háromszögek annyira hogy a végén alig láttam valamit, de érdekes módon másik szerveren ugyanaz a pálya hiba nélkül ment. a feladatkezelő szerint 1,5GB-ot foglal a RAM-ból. már csak játszani kellene megtanulni :B

mindenki jó valamire, ha másnak nem elrettentő példának :-)

(#27779) Memphis79


Memphis79
aktív tag

hát ha csak a betöltéssel kellene foglakozni de NEM :((( :((( faszommármegint

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#27780) intercooler válasza v!ct0y (#27777) üzenetére


intercooler
őstag

Pedig marhán dolgozik, máshol ennyire nem :N Lehet sz@r a vinyom, de ssd akkor is gyorsítana rajt valamit.

bc2-nél nem tudom mi volt! Akkor várjuk a drivert :(((

[ Szerkesztve ]

(#27781) Cybertrone válasza intercooler (#27775) üzenetére


Cybertrone
veterán

Az ssd elsősorban rendszernek való... ha már gamet is akar rá tennni akkor faszán zsebbe kell nyúlni, és legalább 128gb-ost venni, hogy ne legyen sakkozás a hellyel :K Ahogy nézem neked a win is az 1TB-os vinyón van, ami persze jó dolog, csak egy ssd után faszán megélénkülne a betöltésed is a terráson, mert akkor már nem kéne az oprendszerrel is foglalkoznia! :K Ezenkívül nem mindenkit vígasztal hogy azonos áron van az ssd az normál vinyóval, mert nem mindenki ad ki 64gb-ért annyit mint 1 TB-ért ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27782) Xaels válasza intercooler (#27775) üzenetére


Xaels
félisten

Az lehet, de a 64GB-os SSD-n nem fogsz virgonckodni. Feldukh@tod magadnak a gyors betöltést, ha nem tudsz rá sok mindent feltelepíteni. Persze, ha csak a BF3-al játszik az ember és semmi extrát nem akar a géppel elférhet, de 2-3 új játék után fullra van töltve az a 64GB.

A lassú betöltés meg nem csak a vinyó miatt van. Nekem patch előtt sima HDD-vel betöltött rendszerint a számláló lejárata előtt, de a patch óta sokat töltöget, bár tegnap megcsináltam amit itt a fórumban linkelt valaki és gyorsabban betölt valamivel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27783) pohár válasza Cybertrone (#27773) üzenetére


pohár
félisten

a 8GB akkor is jó ha van, plusz pár ezres, na bumm... az SSD-t még mindig nélkülözhetetlennek érzem bármilyen célra használt géphez, akár egy alap 64GB-os modellt is, az árát meg hiába öli bele a VGA árába, nem fog tudni jobbat venni a gtx570-nél, amúgy is egy moddolt 6950 avagy 6970-hez képest 3-4fps-sel tud többet az 570, lényegében felesleges...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27784) Rico45 válasza Xaels (#27782) üzenetére


Rico45
őstag

"tegnap megcsináltam amit itt a fórumban linkelt valaki és gyorsabban betölt valamivel."

Mi az amit csináltál??

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#27785) Cybertrone válasza pohár (#27783) üzenetére


Cybertrone
veterán

Senki nem mondta hogy vegyen NV-t... annyit mondtam hogy azért mert lehet venni 8 gb-ot is nem muszály meg is venni, mert nem biztos hogy kell is... Az hogy neked nélkülözhetetlen az ssd az megint más dolog... nekem is van egy 32gb-os, és csak az OS van rajta... teljesen jó, és az kell hogy gyors legyen nem a gamben a betöltés ahol a számláló miatt mind1 hogy mikor tölt be mert 30 sec alatt egy agyonterhelt 2TB-os is betölt ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27786) kutkut válasza pohár (#27783) üzenetére


kutkut
addikt

Nélkülözhetetlen? :) A winem 1 perc alatt bebootol, újkorában ez fél perc volt... A bf3 is betölt kb 1 perc alatt. Persze, akinek megéri a (még most is) 10-szeres áráért venni a GB-okat, az tegye nyugodtan... :R

szerk: i5-2400, hd 6870, 4gb ram, 1tb samu, fullhd, high graf -> 40-60fps.

[ Szerkesztve ]

Meizu MX3 32GB

(#27787) pohár válasza Cybertrone (#27785) üzenetére


pohár
félisten

a kedvedért megismétlem harmadjára is, nem a játékhoz írtam az ssd-t... muszáj
amúgy szerintem nem ez a +6k fogja meghiúsítani a gépvásárlást mert 8GB ramot javasoltam neki... 7500ft vs 12990ft :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27788) Cybertrone válasza pohár (#27787) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nekem 8 nem én veszek gépet, viszont néha sok kicsi sokra megy, és ha lehet az ember spórol, és ha fog 6k-t akkor az már jó tud lenni ;)
De amúgy kíváncsi vagyok a mindennapokban egy családi játékos, multimédiás gépbe minek 8 gb ram? Mi indokolja? :R

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27789) harry3


harry3
őstag

Senkinek nem megy a játék, mindenki itt van és feszült. :DDD

(#27790) madgie válasza Cybertrone (#27788) üzenetére


madgie
titán

És egy GTX 570? Átlag ember pont nem látja, hogy Bazaar-on az utca végén a kis autón 26%-kal több a rece, és kevésbé kontrasztos a füst, mint egy bő feleannyiba kerülő kártyán.

(#27791) Xaels válasza pohár (#27783) üzenetére


Xaels
félisten

Ha másik gyártóval megpróbálkozik az ember akkor egy 64-es SSD árával megtoldva az 570-ből lehet akár 580 is, 560Ti-ből szerencsés esetben akár 6970 is... És azért ez nem mindegy szvsz.

Az SSD-t nélkülözhetetlennek tartani meg... Persze fincsi a gyors betöltés, de azért túléli az ember ha 10mp helyett 30-at kell várni ami BF3 esetében pláne nem számít a kör elején levő számláló miatt...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27792) pohár válasza Cybertrone (#27788) üzenetére


pohár
félisten

most mondtad, multimédiára
meg van nyitva a böngészőben 10 ablak, mellette elindítja a BF-et, meg az origin, ts, steam is megy, netán a fraps is, akkor ilyen-olyan automatán induló programok...

mi indokolja? hogy olcsó, ramból sose elég :D

Xaels... hát azért az 570 is 80k körül mozog, használtan, sok garival apróról szerez 65k-ért egy moddolható 6950-et és máris lesz egy 6970-e, ami 3FPS-sel teljesít rosszabbul mint az említett 570, és 15-20k-t megspórol 24-25-ért vesz egy 470 Samu 64GB-os ssd-t amin elfut a rendszer, és kész

az 570 vs 580 lépcső árban kicsit azért nagyobb mint az 560Ti vs 6950 :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#27793) Xaels válasza Rico45 (#27784) üzenetére


Xaels
félisten

[link] A betöltési sebesség javítására lehetséges mód NV és Ati tulajoknak is.

Én 4-re állítottam a min-max thread-et is...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27794) Cybertrone válasza madgie (#27790) üzenetére


Cybertrone
veterán

Pont nem említettem 570-et... csak annyit hogy a megspórolt pénzt akár abba is beletolhatja... de akár egy fasza fülesbe is, vagy fasza egérbe, kinek hogy tetszik! :K Ő ultrát jelölt meg hogy abban kíván játszani, mondjuk felbontást nem, de ha kompromisszummentesen akar mondjuk FHD ban ultrázni akkor ahhoz minimum a 6970-570, vagy ettől felfelé :K

pohár:
Nálam is meg szokott lenni nyitva pár böngésző, és kb 25 alkalmazás fut folyamatosan a háttérben steam origin monitorozó programok, és kb 7 db minialkalmazás, és még így sem léptem át a 4.3gb-ot sosem a 6 gb-ból :U
Az meg hogy olcsó az relatív :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27795) Rico45 válasza Xaels (#27793) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi!

Meg is nézem!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#27796) Gergosz2 válasza kutkut (#27786) üzenetére


Gergosz2
veterán

wtf ? 1 pec alatt bootol be a win.

nálam a win7 átlagban 10-12 másodperc alatt tölt be , de amikor frissítést telepít a vin több is szokott lenni , látszik is grafikonon:

a játék ahogy néztem 20-25 sec alatt tölt be.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#27797) Madn!ght válasza pohár (#27792) üzenetére


Madn!ght
addikt

Éppen ezt akartam írni. Szvsz most érdemes RAM-ot bővíteni, míg olcsón megússza az ember, hiába nem használja ki. Idővel úgyis belehíznak az aktuális felhasználói igények.

Itt szeretném megjegyezni, hogy szép számú tri/kvad SLI 480/580 felhasználó van a PH!-n. Akkor kérdem én, az mire kell? :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#27798) kutkut válasza Gergosz2 (#27796) üzenetére


kutkut
addikt

1 terás vinyóról? Vagy ezt most miért írod? :F

Meizu MX3 32GB

(#27799) Cybertrone válasza Madn!ght (#27797) üzenetére


Cybertrone
veterán

Sima SLI felhasználó az akad, triple, illetve quad sli szerintem nem olyan sok... egy quad sli-ről tudok ami gamre épült a Chavez kollégáé, de ő 3 monitoron tolja 3 D-ben... nem ragozom milyen erő kell oda, mert akkor a kérdésed értelmét veszti :K
Nekem meg az sli 2560*1440-re kell full beállításra :K Na ezekre kell ;)
Meg ha megfigyeled akkor akiknek ilyen vga rendszer van a házában azok nem FHD-ban tolja, mert arra felesleges ekkora erő :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#27800) Gergosz2 válasza kutkut (#27798) üzenetére


Gergosz2
veterán

én 6 160 gb-s vinyót használok raid0 tömbben.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.