Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#20501) ForRedGlory válasza Illusion1010 (#20494) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Köszönöm :R

A hangnál fogalmam sincs miért nincs... Majd még próbálkozok vele. Lehet "rossz verziós" a fraps :DDD

(#20502) q13579


q13579
senior tag

Sziasztok.

Egyre sűrűbben fordul elő, hogy kifagy a játék... Egyszerűen azt a hibaüzenetet kapom, hogy leállt a működése.

Tapasztalt már valaki hasonlót? Illetve ha igen, mi a megoldás?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#20503) Illusion1010 válasza ForRedGlory (#20501) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Azt az external inputot vedd ki szerintem. Nekem így van beállítva.
Szerintem nálad a mikrofon hangját akarta felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#20504) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Találkoztam egy érdekes hibával: [link] :DD

(#20505) HollyBoni válasza Illusion1010 (#20504) üzenetére


HollyBoni
veterán

3rd person? Sweet. :DD

Ouh,ezt benéztem. :B

[ Szerkesztve ]

(#20506) oxide24


oxide24
csendes tag

Ki mit tud a Multiplayerben lévő laggolásról?
Adnak ki patch-t ami megszünteti vagy valami mást kell kipróbálnom :-)?
Így elég idegesítő, hogy akció közben diavetítésbe megy át a game. A co-op és a kampány szépen ment a GTX 560 Ti kártyával de a multi az katasztrófa néhol.

Előre is köszi a válaszokat!

(#20507) Oppenheimer válasza oxide24 (#20506) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Most laggol vagy akad?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#20508) Illusion1010 válasza HollyBoni (#20505) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Nem én vagyok a tankban. Olyan mintha kill camet nézném, de élek közben. Sőt, a rakétám is fogy.

(#20509) jozsi252


jozsi252
veterán

látom nektek is van úgy hogy küldetések közbe tök random helyeken egyszercsak fekete képernyő, majd lerakja a tálcára a gamet és onnan nemtudom visszahozni? mi a fenétől vagy ki?

iPhone 13 Pro Max

(#20510) mcwolf79 válasza BandiHUN (#20492) üzenetére


mcwolf79
veterán

Mit lehet elkerülni? Metro-n a 2 ponthoz 2 helyen lehet felmenni. A mozgólépcső vagy a jobb oldali folyosón.
Hát azért megnézném,hogy a jobb oldali folyosónál hogy mész egyáltalán a 2. feljáró lépcsőjének közelébe, mikor minimum 3 RPG-ből nyomják folyamatosan a rakátékat. Ott aztán hasalhatsz, kiugrálhatsz, úgy alapból a lépcső közelébe sem jutsz.
Mozglépcső dettó. 2 oldalt fent 2 Supportos feltarthat jópár embert fedezékből szórva az ólmot.És akkor még nem is RPG-vel baromkodnak. Eléggé szarul lett megoldva ez a map (conquest-ben mindenképp), és a sok gyökér frag-vadász az RPG-vel csak ront rajta. Mert ahhoz aztán tényleg nem kell sok tudás, hogy 2-3 ember a sarok mögül kiugrálva folyamatosan küldözgesse a raksikat.
Nagy baj egyébként nincs a pályákkal ebből a szempontból, de a Metro középső pontja és a Peak-es pályán a Tunnel elég genyó tud lenni.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#20511) boogie84 válasza Gyufaaa (#20471) üzenetére


boogie84
veterán

Megpróbáltad visszatenni a béta drivert? :U

( Napi 400hsz - átláthatatlan a topic :) )

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#20512) Gyufaaa válasza boogie84 (#20511) üzenetére


Gyufaaa
veterán

Áhh, még nem. Nem akartam vele szórakozni, de úgy látom kénytelen leszek. :W

(#20513) Cybertrone válasza JSaN (#20478) üzenetére


Cybertrone
veterán

Ha nem tévedek megállapodtunk hogy nincsenek megkötések... ha kell visszajátszom neked csak neked mert fel lett véve eaz első taggyűlés... ezek után ha nekem ahhoz van kedvem hogy átlőjjek a fojosón 1 rakétát és kifüstöljek 4 embert akkor megteszem! :U
Arról hogy unbalance volt nem tehetek... nem fogom elosztani a csapatot hogy te ide kerülsz te oda kerülsz :U Én is kerültem szar semmitmondó csapatba, és vagy türtem , vagy kiléptem...
Ne sírjunk itt... főleg hogy nincs miért! :W Én voltam az első aki mondta hogy legyen ez, legyen az a szerveren... szivem lelkem kiteszem a bandáért, és mikor én is jól érezném magam egy kicsit, mert bevallom a szerver buzizása, meg a magánélet miatt nem sok idő jutott eddig rá, megkapom hogy "fura volt tőlem" :DDD :U

Def26:
Nem nem látjuk mi Adminok hogy ha ledob valakit a szerver(csak annyit hogy xx left the game)... egyenlőre annak is örülünk hogy megy 1 napot szarakodás nélkül... ezért én elnézem neki ha néha ledob 1-2 embert... főleg úgy hogy máshol is vannak gondok, más szervereken...

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20514) H.Ezredes


H.Ezredes
őstag

a FLAK az mire jó pontosan?

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20515) Gergosz2


Gergosz2
veterán

az iylet minek tiltani?
ez a bf-fel jár. Ha muszáj én is oda lövök rpg-vel , meg néha kíváncsiságból is. :B

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20516) Cybertrone válasza Gergosz2 (#20515) üzenetére


Cybertrone
veterán

Meg lett beszélve hogy nics sem csipa tiltás/limit, sem rakéta tiltás/limit... ezek után nincs miről beszélni... Adta magát a folyosó, és igen nem egy rakétát küldtem át rajta, mert özönlött be az enemy... nem fogok elrohanni a prédák mellet... :U

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20517) Versus


Versus
senior tag

Na a "csoda AMD driver" sem segített ezen a foshalmon.
Biztos nem jutott eszükbe cf és 64 bites win alatt kipróbálni.
Ja hogy konzolport .....

Premium Vintage

(#20518) boogie84 válasza Versus (#20517) üzenetére


boogie84
veterán

Konzol port? :N

(#20516) Cybertrone: Milyen modok mennek a szerveren?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#20519) radi8tor válasza Versus (#20517) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Állítólag nem konzolport..

⭐ Stella

(#20520) HollyBoni válasza Versus (#20517) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az biztos,hogy nem konzolport..

(#20521) Cybertrone válasza Versus (#20517) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem konzolport, és a game nem tehet róla hogy az AMD nem tud rá drivert írni... Mindent lehet a gamere mondani csak azt nem hogy konzolról lett pc-re portolva... :W
Elég csak a grafikát megnézni...
A singleben vannak konzolos elemek... ezek az animált verekedések pl... de az sem azért került bele mert konzolra szánták hanem mert nagyon sok ember teljesen retardált, és 3 billentyűn kívül nem ismer mást a billentyűzeten... Leegyszerűsített világban élünk, ha most jött volna ki egy bf2 szintű taktikával felszerelt game, akkor a világ megállt volna... :K

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20522) Tomics


Tomics
addikt

fú gyerekek, én boxon tolom, rohadt jó a multi.

Most nyomtam egy conquest-et, 4900 score ribbonok nélkül, 75-25ről fordítottuk meg a meccset. Rohadt izgalmas volt. Ajánlom mindenkinek az anti-tank mine-t, a kör elején leraksz vagy 6-ot meg a kör közben még párat és csak úgy hullanak. 1 mapon akár 4-5 tank likvidálható 5-10 enemivel. Lájk :)

PH! addikt since 2004

(#20523) ADAM1337 válasza Cybertrone (#20521) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak egy érdekesség ha 720p-re rakod a felbontást a save és loading felirat nem esik ki a töltö képernyőről és a töltö kép is teljes ablakos lesz. ;]
Pusztán érdekesség hogy nincs 1920-as töltőkép se csak 720p-re csinálták meg.

(#20524) Rabbitf_24


Rabbitf_24
őstag

Már egy csomót játszottam ezzel a játékkal. Nagyon bejön.
Most már csak fel kellene nőni hozzá a nagy többségnek.
Tudomisén hány nm-es egy nagy pálya, de mág mindig a 32
játékosból legalább 20 a fűben vagy egy épület tetején fekszik és kempel.
Nem értem, hogy ez mire jó. :S Anyunak megmutogatni a sok ribbont? :S
A többiek játékélményét meg tönkretenni?

Remélem ha megjön az új cod, akkor a sok tizenéves átpártol és itt meg megmarad a nomális mag... de szerintem hiába minden remény...

(#20525) HollyBoni válasza Tomics (#20522) üzenetére


HollyBoni
veterán

Grafik nem szörnyű boxon?

(#20526) JSaN válasza Cybertrone (#20513) üzenetére


JSaN
addikt

Igen az elso megbeszelesen ez volt, a masodikon be leptem de el is mentem. Igy nem tudom mi lett a megalapodas, azon kivul hogy a metro ki kerult.
De ha valtozatlan akkor, nem szoltam. Amugy sem szidtam senkit, csak mondtam hogy fura volt toled. :D
Es elhiszem hogy kiteszed magad a szeroert, es en becsulom is. Azert is szaltam be a kozosbe, es en nem is jarok masik szerora.
Meg csak par napja jelent meg a game, kicsit meg ossze visszasag van. De majd kiforja magat, meg a szero is te altalad. :R

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#20527) Qbász


Qbász
aktív tag

Kinek mi a tapasztalata a 11.10-es driverrel? Érdemes 11.9-ről váltani? Nekem sokkal jobban fut 11.9-es driverrel HD5850-el 11.10 pre 3-al akadt mint a fene.

Future Gadget #8 'Phone Microwave (name subject to change)'

(#20528) Locutus válasza q13579 (#20502) üzenetére


Locutus
veterán

Üdv a klubban. Már több mint 3000 hsz van csak ehhez a témához. Megoldás = 0.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#20529) Cybertrone válasza ADAM1337 (#20523) üzenetére


Cybertrone
veterán

Húúúúúúúúúú :U Tapsold meg magadat ezért a felfedezésért... felőlem lehet konzolport is akár... akkor is tetszik, és nyugtat a tudat hogy nem 24-es a multi, és nem a béna controller a fegyverem ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20530) Cybertrone válasza boogie84 (#20518) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jelnelg only conquest... :R Had ne kelljen ecsetelnem milyen egy metros 64-es rush... :(
Ezenkívül a nagy pályákat nem szeretnénk beállítani rush mapnak, mert oda nem illik a game mód, a kicsiken meg még nem tudunk ticketet állítani és kb 4 perc egy menet... konkrétan 100 ticket 64 főre... elvileg mix lesz, hogyha az első peccsel javítva lesz a ticket dolog! :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20531) Tomics válasza HollyBoni (#20525) üzenetére


Tomics
addikt

Nem szörnyű, nyilván PC-n szebb, de engem nem zavar, teljesen jó, játszható. Lassan 6 éves az xbox360 amit 50 ezerért lehet venni, ennél szebbet nem kívánhat az ember.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20532) boogie84 válasza Cybertrone (#20530) üzenetére


boogie84
veterán

Nekem speciel a conquest tetszik a legjobban, mint egy HQ féle. De a 64 fő káosz még a legnagyobb pályákon is szvsz. Ha kevesebb a létszám, több a céljáték. Kül bukta van! :K
Tetszik az összes pálya, és van amin jó a rush is, de a sok kemper és a spawnkillertől idegbajt kapok. Szegény haverok mindezt hallják ts-en. :DDD

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#20533) HollyBoni válasza Tomics (#20531) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én néztem videókat,de valami szörnyű volt.. Mintha PC-n low-on elsimítás nélkül 1280x720-ban futna. Nekem is volt jó sokszor konzolom,annyival nem voltak csúnyábbak a játékok,de a BF3 az valami kegyetlen.. Legalábbis videók alapján.

Bőven nem kell 250k-s gép.. Rádobsz egy új 360 árára kb 30 ezret,és szebben játszhatod a játékokat,ez tuti. Régen jók voltak a konzolok,de most már nagyon elavultak,meg kell várni a következő generációt. :K

[ Szerkesztve ]

(#20534) Tomics válasza HollyBoni (#20533) üzenetére


Tomics
addikt

Ha láttam volna PC-n fullHD-ben fullgrafon akkor biztos én is sugárba telibehánynám a TV-t a konzolos verzió láttán. :DDD De így, hogy nem láttam élőben, csak videókon így nem annyira feltűnő a különbség. Jó nekem a konzol, nincs 250k+ egy fullos gépre :D

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#20535) peti500tc


peti500tc
tag

Hello Úrak!

Itt lehet panaszkodni a hibákra vagy az egy másik topik? Klassz a játék ,de már tele a tököm hogy fagyás nélkül nem tudok egy partit lenyomni. A gép meg van hozzá(Q9550,ASUS 560Ti,4GB ram), minden játék max grafon akadás mentesen megy de ez valami gyötrelem,ha valakinek lenne valami ötlete szívesen venném. Kösz!

(#20536) Cybertrone válasza boogie84 (#20532) üzenetére


Cybertrone
veterán

Nem kell félni, én írtom a férgesét... igyekszem a spawnkempet kordában tartani, de ma egy pályán nem sikerült... 30 ticket sem volt már hátra, és kn 150 ticket előnyünk volt... akkor meg minek? beírtam hogy nem kéne, oszt kész... ettől még ment, és legalább gyorsan végelett annak a körnek... Bevallom a délutáni csapat nekem tetszett! Agresszívan nyomultunk mint az állat, esélyt nem hagyva az ellennek... foglaltuk a pontot, és tartottuk is! teljesen jó volt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20537) Versus válasza Cybertrone (#20521) üzenetére


Versus
senior tag

Ó azért ne avassuk szentté az EA-t, még BF1942-n kezdtem és gyakorlatilag végigszívtam a teljes sorozatot. Ahogy ma elkezdtem olvasgatni a fórumot azt látom hogy pont úgy szívnak az NV-sek is mint az AMD-sek.

Az meg hogy a bf3.exe időnként elszáll ahogy nézem plattformfüggetlen. Ki ne találjuk hogy a windóz a hibás ! :)

A böngésző alapú indításért én személy szerint adnék pár év kényszermunkát.

Mondom, megsérteni nem akarok senkit de ha már megvan az egész sorozat talán kifejezhetem nemtetszésemet ! (Tudom kifizettem és tehetek egy szívességet)

Nekem több jel is mutatja hogy ez egy konzolport és most már csak hónapok kérdése hogy be is fejezzék.

Premium Vintage

(#20538) Cybertrone válasza Versus (#20537) üzenetére


Cybertrone
veterán

No problem... elmondtad amit konstatállt mindenki... megvetted--> nem tetszik! Nem kell vele gamelni, és kész... nincs ebből gond! :K Hagyd meg másnak az illuziót, és azok legalább érezzék jól magukat... NV-vel is vannak problémák, de pár textúrahiba nem egyenlő azzal hogy nem megy csak gyatrán a multi gpu... vagy elszáll az illesztő stb stb stb... :U
Mind ez nem a game hibája!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20539) SimonYana


SimonYana
addikt

Úgy Lagol vagy nem tudom mit csinál , hogy nem igaz.
Mindjárt teszek fel videót!
Nem halok meg csak eltűnök. mutatja az ellenfelet és ahogy nyomkodom a jobb egér gombot úgy mutatja közelítve az ellenfelet. De még a célkeresztem is ott a képben! :W :W :W

® SimonYana ®

(#20540) BRIKLY


BRIKLY
veterán

nincs valakinek egy eladó kulcsa? szerdán fizetnék...

(#20541) HollyBoni : 2-3 hirdetés van, de mindenkinek elfogyott. :O

[ Szerkesztve ]

(#20541) HollyBoni válasza BRIKLY (#20540) üzenetére


HollyBoni
veterán

Keress rá aprón,van kulcs bőven..

Oh,akkor bocs. :B Nem rég néztem,akkor volt. Vegyél inkább BC2 kulcsot. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#20542) Cybertrone válasza SimonYana (#20539) üzenetére


Cybertrone
veterán

Lag mindenhol van... a kiszolgálók még csiszolják a rendszereket, mert ugye most van az éles bevetés, és hát lehet hogy sok a gamer... majd később mind ez megszűnik mint ahogy a bfbc2-nél is megszűnt! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20543) SimonYana


SimonYana
addikt

No itt a videó.

Sajna elég silány minőség , de hirtelen csak a fényképezőgépem volt elérhető!

® SimonYana ®

(#20544) oriic válasza BRIKLY (#20540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Őt keresd.

Live-Die-Respawn

(#20545) HollyBoni válasza SimonYana (#20543) üzenetére


HollyBoni
veterán

Te szellemharcos! :DDD

(#20547) Bati0501: Eheheh. :D

[ Szerkesztve ]

(#20546) Cybertrone válasza SimonYana (#20543) üzenetére


Cybertrone
veterán

Inkább mondanám bugnak mint laggnak! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#20547) Bati0501 válasza HollyBoni (#20545) üzenetére


Bati0501
őstag

Szellemiharcos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#20548) Gergosz2 válasza Cybertrone (#20542) üzenetére


Gergosz2
veterán

nekem PH szerveren csak lagtüsék vannak: 4-5 percenként dob egy lagot ami nem olyan vészes.

(#20543) SimonYana
lol ez milyen bug már:D

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#20549) H.Ezredes válasza SimonYana (#20543) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Hála istennek le is kopogom én ilyennel nem találkoztam nálam nem sok hiba van vagy én nem érzékelem....

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#20550) SimonYana


SimonYana
addikt

Akkor Búgos szellemharcos. Nem fegyverrel , hanem lélekkel győzök. :DD

® SimonYana ®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 3 - Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.