Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-05-05 09:36:50

LOGOUT.hu

Az alábbi téma IT szakmai jellegű kérdezz-felelek topik. Megkérünk benneteket, hogy a nem szakmai kérdéseket az Azonnali (fáradt gőzös) kérdések topikjában tegyétek fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44063) Astrasattila válasza Rivaul (#44059) üzenetére


Astrasattila
tag

Még vásárlás alatt van a proci, csak nem akarom, hogy esetlegesen megfőzzem, néhány forint spóroláson. Ezt már csak azért csinálom, mert relatíve olcsó hozzá a legtöbb cucc, és ha már lúd, legyen kövér alapon, egy hűtőcserén ne múljon, ha szükséges.
Ha már itt tartok. Van egy Asus K52F notim. Everest szerint a GPU 27 fok, 3800-4000 venti/fordulat mellett, 67%-os processzorkihasználtsággal. Mennyi számít melegnek egy notinál? Néztem nemrég az állapotát a hűtőlapnak. Jónak tűnik. Nincs kikeményedve. Olvasgattam procihűtő pasztáról. Nekem egy ősrégi (még az autóerősítőmhöz vettem vagy 10éve) van, azt használom. Jelenleg 70 fokot mér magonként. Ezen is gondolkodom, hogy beruházok egy minőségire. Gondolom 30 fokban nem 70 fokos lesz. Most 14 van a szobámban.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb hardverek  »  Azonnali informatikai kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.