Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89957) cspety


cspety
tag

Sziasztok!

Dual sim-es telefon vásárlása előtt állok. Több telefon is esélyes, de egy-két dologban kérném a tapasztalatotokat. Fontos számomra, hogy a kamerája jó legyen, mert elég gyakran fotóznék vele, illetve a GPS, WI-FI direct és DLNA.
Eleinte a dual-standby-os telefonokat néztem: S4 mini dual, Grand 2 dual, S5 mini dual, de sok helyen olvastam, hogy az s4 mini gyakran eldobja a hálózatot, az s5 mininél is térerő gondok vannak és a háttér adatkapcsolat esetén a dual-standby-nál a másik kártya gyakran nem elérhető. Illetve a számok egymásrairányítása sem mindig tökéletes. Nem tudom ezek mennyire igazak?
Ezt követően keresgéltem dual-active-os telefonokat is, amiből sajnos nincs sok: HTC one m7 dual, illetve a Lenovo K910 ami még árban elfogadható, bár a htc-ből már csak az m8-at látom. A K910 sajnos nálunk nem kapható hivatalosan a wifi direct-et és a dlna-t sem láttam a specifikációban, de megkérdeztem a Samsung dual sim-es telefonokat több helyen is és sajnos csak bolti garancia van, nem Samsung.

Ti melyiket választanátok a fenti listából.

Ha van más javaslat azt is szívesen fogadom, ami fontos egy viszonylag erős hardver, jó kamera, GPS, WIFI direct, DLNA.

Köszönöm mindenkinek a javaslatát előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.