Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Először is megkérünk minden kedves kollégát, hogy kérdés előtt a téma összefoglalót olvassa el.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) sNORh


sNORh
addikt

Hali

Alcatel 918D firmware letölt, telepít, és ezt írja ki, mi lehet a problem?
Üdv

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#22852) lexter00 válasza MaCS_70 (#22849) üzenetére


lexter00
őstag

Az ára a gond,ugyanez a telefon kb 50 ezer Kínából.A garancia meg hidegen hagy1-1,5 évig még a legócskább telefonok is kibírják,jó ki lehet fogni selejtet is de ez benne van a pakliban.

sirály69 : Amoi N828 Létezik hogy annyi az ára? :Y

[ Szerkesztve ]

(#22853) sirály69 válasza Raqueia (#22805) üzenetére


sirály69
őstag

Melyik az utódja?

Szerver Hosting Debrecenben

(#22854) Maximum1 válasza MaCS_70 (#22849) üzenetére


Maximum1
őstag

Az 5,7" a gond, itt 5"-okat rendeltek többen THLW8 és ZP810, majdnem mind eladó.
Nem napi használatra való méret.

[ Szerkesztve ]

(#22855) Pumika1975 válasza Peaceliker (#22848) üzenetére


Pumika1975
senior tag

Köszönöm a választ! :R

win 10, ....múkodj!

(#22856) tiger71 válasza sNORh (#22851) üzenetére


tiger71
aktív tag

Szeva! Alcatellel nyomod? :D

Próbáld meg csak az sd gyökerébe tenni az update.zip fájl, és onnan manuálisan kiválasztva (apply update from sdcard) telepíteni, valamint nézd meg, hogy az update.zip fájl-on belül, nincs-e még egy zip fáj, mert akkor sem teszi fel!

:R

Predator Helios 300...

(#22857) sNORh válasza tiger71 (#22856) üzenetére


sNORh
addikt

csövi komi
Jaja, kellett egy céges ütnivágnivaló kontra sajátnak is alkalmas androidos netezős gépecske, ez szerintem arra a legjobb, be van repedve a digitizer, de hibátlan, így vetem 9-ért. :)
Megpróbálom :)

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#22858) Mikuland válasza lexter00 (#22852) üzenetére


Mikuland
tag

Helló! Én is ráakadtam, de a rendelésnél már 180 dollárt ír, szerintem itt csak beetetés.
Ha már ide szemeteltem, ezt érdemes lenne megrendelni?

mike...ahogy azt az a bizonyos Winnetou nevű egzotikus kisebbségi regényhős mondaná: UFF! STAR N9000, MIZ Z2, H9503...Opel Zafira 1,6 x16xel 99'

(#22859) osztraksajt válasza lexter00 (#22852) üzenetére


osztraksajt
őstag

Euróban van kíírva nem USD-ben, amiatt tűnik első ránézésre olcsónak, csak a kosárban már USD árral teszi be.

(#22860) Raqueia válasza sirály69 (#22853) üzenetére


Raqueia
tag

amoi n828 már az országban van. vámosok kiméljetek! [link]

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#22861) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Áááá meghülyülök!
Csak nem bírom feltenni a cwm et a telóra (s7589). Megpróbáltam w7 ben is (driver fent (mtk6589 preloaded)) meg virtuális gépen xp-n is, de ugyan az a szitu... 8200 hibaüzenetet ad a falshtool vagy azt írja, hogy mtk6589 hez való a cucc (na de ugye a telóm is az)... mit lehetne megpróbálni??

"Oh my Goa'uld!"

(#22862) sNORh válasza tiger71 (#22856) üzenetére


sNORh
addikt

Nem tudom kimásolni, írásvédett a fájl.

szerk megoldottam

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#22863) Drbonci válasza sNORh (#22851) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Saját tapasztalat alapján cserélj kártyát mert ezt n tudja csatolni. Gondolom nem csinálta meg rá a mentést sem.

(#22864) sirály69 válasza Raqueia (#22860) üzenetére


sirály69
őstag

:DDD
Ha megérkezett egy pár sort írhatsz ...

Szerver Hosting Debrecenben

(#22865) Xabi78 válasza Mindreader (#22823) üzenetére


Xabi78
aktív tag

Az S110_pu modot próbáltam, de nem bírtam föltenni. Igazából minden eddigi kísérletem után visszatértem a magyarított LiFehoz. Az ázsiaiak sem tuxnak többdt, mint az orosz verziók, és sokkal többet kell szí ni velük, amíg normálisak lesznek. Nekem nem éri meg a vesződést.

Cave canem!

(#22866) Peaceliker válasza Peaceliker (#22861) üzenetére


Peaceliker
őstag

az lehet gond, hogy SIM meg memkari telóban van?

"Oh my Goa'uld!"

(#22867) gyuszito


gyuszito
senior tag

Sziasztok!!
Szeretnék segítséget kérni a tapasztaltabbaktól!
Kinéztem magamnak a JiaYu G3-mat, de gyorsan letettem róla (bár nagyon fájt), mert kevésnek láttam a 2magot a HD kijelzőhöz..(sok lagg..)
Nézelődtem tovább, és megleltem ezt a készüléket, (barátnőmnek is ez van, csak Dual-Core-ban) és érdekelne a véleményetek! Az ára éppenhogy limiten belül van, így drágábbat kérlek ne ajánljatok! A weboldalt itt találtam ezen topik elején, miszerint ez "bevált" oldal. (nem vagyok benne biztos, de mintha nem lenne Free Shipping ide) Esetleg valaki tapasztalt már ilyen telefont? Mi a véleményetek róla?
Segítségetekért előre is hálás vagyok, és köszönöm szépen!! :R

Szerk.:ennek elvileg a VGA-ja is jobb, mint a JiaYu-nak!! nem 531 hanem 544 :F

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#22868) kosturica válasza Peaceliker (#22866) üzenetére


kosturica
őstag

Nem az a gond!
Nézd meg az eszközkezelőben, hogy látod-e a csatlakoztatott cuccot. Frissítsd a drivert manuálisan az oprendszerednek megfelelő driverrel.

Xiaomi MI 5S Plus 6/128 GB Grey

(#22870) Peaceliker válasza kosturica (#22868) üzenetére


Peaceliker
őstag

"82 féle" drivert próbáltam már. Most utoljára nem látta a w7, ráforcoltam mint port a preload vcom drivert de semmi...ugyan azt csinálja a flashtool. Próbáltam xp-n is pár félét, eredmény ugyan ez... van akinek már sikerült vmilyen 6589 esre cwm et rakni??

(#22869) Zsolt_72

viszont 6589 en egyáltalán nincs lagg ;)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#22871) gyuszito válasza #40993792 (#22869) üzenetére


gyuszito
senior tag

Aláírom, hogy nagyon nagy elvárásaim vannak, csak úgy indul a dolog, hogy nézek valamit, és áá az már nem elég, majd eggyel jobbat keresek.. az sem elég... mégeggyel jobbat, és már most az sem :D Jelenleg egy OT-990-et püfölök, amitől kb minden jobb lenne, csak úgy vagyok vele, hogy nincs igazán nagy árrés, viszont 4 mag, és nagyobb VGA.. Véleményed egyébként? így a leírtak alapján jó vétel lehet? (Igaz a 4 magot azért keressem, hogy a HD kijelzőt kielégítse, és ahhoz képest ez nem HD...látod és máris keresem az eggyel jobbat... ;] :P ) ~12.000 pontot kapott AnTuTu-ban (Powered by videómegosztó oldal)

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#22874) Raqueia válasza gyuszito (#22867) üzenetére


Raqueia
tag

nekem picit kidolgozatlannak tűnt a videokon az oldalsó fémes csík plusz fényes a hátlapja. egyébként szerintem jó. de azzal számolj hogy a mixeshopnál összesen majdnem 189 dollár lesz szállítással, paypal feevel. a minidealen 186 és ott nincs pluszköltség.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#22875) gyuszito válasza #40993792 (#22873) üzenetére


gyuszito
senior tag

Irigyellek ám :D Én sosem tudtam így kiválasztani.. :(((

Szerk:
Raqueia Köszönöm szépen!! Máris okosabb vagyok!! Köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#22876) Raqueia válasza sirály69 (#22864) üzenetére


Raqueia
tag

már többen kérték, természetesen írok.

voltak: Defy Plus>Amoi N821>Amoi N828>Zopo zp810>Vowney V5>Huawei G700>Xiaomi Redmi Note>Jiayu G4S, van LG L90 dual, meg nyugi :)

(#22877) MaCS_70 válasza Maximum1 (#22854) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ez azért NAGYON szubjektív. Történetesen egy Note 2-t használok, nekem tökéletes mindennapi használatra.
A 4,5-5'-os készülékek apró játékszernek tűnnek mellette, nem szeretnék kisebbre váltani, komoly visszalépésnek érezném.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22878) MaCS_70 válasza lexter00 (#22852) üzenetére


MaCS_70
félisten

ÁFÁ-val???
Ha igen, akkor valóban nagyon jó úgy! Ennek ellenére szerintem azért megfontolandó a hazai stabil, hivatalos háttér.

Üdv: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#22879) b0bcat válasza MaCS_70 (#22878) üzenetére


b0bcat
addikt

Ha azt nézed, hogy a kínai árhoz képest plusz 15 ezerért magyar garid van, akkor árában van. (Mármint 70-ért.) De ha azt nézed, hogy a MyAudio Series 5+ tudásának megfelelő aTAB5 40-be kerül, akkor a 70 túlzásnak tűnik (hiszen a négymagos MTK-s csudák alig drágábban mennek Kínában, mint a jobb fajta 6577-es "őskövületek"). :U Meg aztán Magyarországon vagyunk: 40-50-et még csak-csak "kiköhög" az ember, de a 70 ezer már egy teljesen más kategória.

Alig használtan 50-ért viszont jó vétel lesz majd (ha addig nem derül ki róla, hogy komoly szériahibákkal küszködik). :P

[ Szerkesztve ]

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#22880) gabor#


gabor#
tag

Nem találom ki linkelte de $99 -ért ez a Pomp P8 MT6575 4.3" QHD 512MB RAM a legolcsóbb lehet.

(#22881) fotosjani válasza gyuszito (#22875) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Star B943 teljesen megegyezik a Miz Z1-el,
csak van egy Miz felírat a hátlapon.
Az AnteLife oldalon 173,5$ szállítással a "likeus" kupon kóddal és nincs rejtett költség.

[ Szerkesztve ]

(#22882) fil


fil
őstag

Van ezeken a dual sim telefonokon olyan kód, amivel vezérelni lehetne, hogy melyik sim az elsődleges? Taskerből szeretném váltogatni.

(#22883) laslie92 válasza fil (#22882) üzenetére


laslie92
senior tag

A beállításokba be lehet állítani a Sim műveleteknél!

Galaxy A33 5G , Asus Tuf Gaming FX505DU, Volkswagen Passat B6 3C

(#22884) fil válasza laslie92 (#22883) üzenetére


fil
őstag

A Taskerrel vezérelni a menüt? Mert, hogy a menüből lehet az O.K. Én valami dial kódra gondoltam

(#22885) fotosjani válasza Neil Watts (#22820) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Azt is vedd figyelembe hogy az Exynos 4412 ugyanazon elvégzendő feladathoz kb. dupla energiát használ a MT6589-eshez képest.
Video

(#22886) tvamos válasza kisda (#22842) üzenetére


tvamos
nagyúr

Hogyan lehet beállítani 4.1.1 JB alatti kamera app-nál vagy akárminél, hogy ne egy pontba fókuszáljon, hanem az egész kép éles legyen?
Látszik a képen, hogy a bal oldal homályos, míg a jobb éles.

En nem vagyok egy nagy fenykepesz, de ilyen appot nem talaltam.
Tudtommal azert van ez a jelenseg, mert a gep egy kpzeli targyra, jelen esetben a traktorra fokuszalt. Ugy lehet a problemat megoldani, hogy a fokuszt egy tavoli targyra allitod be. Erre en ket modszert talaltam. Az egyik, hogy a kep kopzepen van egy teglalap, ahova beallitja a fokuszt. Azt az ujjammal at tudom mozgatni a legtavolabbi targyra, amit elesnek akarok latni. A masik mpdszer, hogy oda iranyitom a fenykepezot, majd az exponalo gomb (ami a kepernyon van) folyamatos erintesevel beallitom az expoziciot/fokuszt, majg atiranyitom a gepet a temara. Es ott engedem fel az exponalo gombot. (Fenykepezon erre a dual action exponalo gomb szolgal.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22887) tototos


tototos
őstag

Sziasztok!

Tud valaki olyan kínai telefonról ami rendelkezik qwerty billentyűzettel? Olyanra gondolok amit ki lehet nyitni a telefonból mint például az sony xperia pro.

(#22888) tvamos


tvamos
nagyúr

Amugy azt jol latom, hogy Dual Sim keszulek 3GRAM-mal nem nagyon van, csak a HUAWEI Ascend D2, meg a Samsung Note 2 DuoS? Vagy valamit nem vettem eszre?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22889) gyuszito válasza fotosjani (#22881) üzenetére


gyuszito
senior tag

Valóban! Pedig még néztem is, de valamiért elsiklott a szemem a szinte megegyezésig ugyanazon külsején, és tudásán! Köszönöm, hogy felhívtad figyelmemet! :R

Nem az számít, hogy mit mond, hanem hogy Ki mondja!

(#22890) bupemko válasza tvamos (#22888) üzenetére


bupemko
senior tag

Honnan veszed, hogy ezekben 3GB RAM van? Az alapján, amit én találtam róluk, ezekben is csak 2GB van, mint a legtöbb még meg nem jelent 4 magos MTK-ban (amiket lehet kapni azokban csak 1GB RAM van, állítólag az új MTK chip-nek problémája van a 2GB RAM kezeléssel, emiatt csúsznak az ezzel szerelt verziók).

Az eddig olvasottak alapján én egy 4 magos MTK chip-es 4-5"-es telefont fogok venni, nem FHD csak HD kijelzővel (nem akarom, hogy laggoljon a viszonylag gyenge PowerVR 544 miatt), legalább 4.2-es Android-dal. Fontos lenne még nekem a kamera minősége is, úgyhogy megvárom hogy az új 13 MP-es csodák mit tudnak (hátha hozzák egy 8MP-es Samsung minőségét). Akku is minél nagyobb annál jobb :-) Már csak türelmesen ki kell várni, hogy gyűljön még egy kis tapasztalat, írjanak még pár tucat review-t meg menjenek lejjebb az árak :-).

(#22891) Depression


Depression
veterán

Sziasztok!
Olyan 4 magos telefont keresek, ami legalább 5"-os, van több színű állapotjelző ledje, és semmiképp ne legyen doboz hangja. Sajnos ezt nem lehet kivenni a leírásokból.
Viszont sajnos tapasztalatból tudom, hogy ezek mennyire fontosak, hogy ne utáljam az első pillanattól kezdve.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#22892) tvamos válasza bupemko (#22890) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az eliras. Persze, hogy 2. Engem a processzor nem annyira erdekel, a ketmagos A9-esek mar kiszolgalnak. Csak nem latok telefont, ami rendelheto lenne, a lent emlitett 2-n kivul. (Azert kinabol nem rendelnek 500-1000 USD ertekben.)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22893) bupemko válasza tvamos (#22892) üzenetére


bupemko
senior tag

Akkor várnod kell még, amíg meg nem oldják az MTK A7 RAM problémát, nem tudok olyan MTK A9-esről, amiben lenne 2 giga (ez nem jelenti azt, hogy nincs, csak még én nem találkoztam vele).

(#22894) petymeg


petymeg
addikt

Üdv!

Vissza kellett küldenem egy G2S-t a tmallboxhoz. 23-án feladtam, a nyomkövető azt írja, hogy 29-én célországba ért.
Múlt hét második felében folyamatosan kerestem Justint, a kontaktszemélyt az új skype cimen, elérhetetlen volt, így nem to'm megérkezett e.
A paypal-os 45 nap csak 19-én jár le, ha addig nem reagálnak, akkor szerintetek érdemes felfüggeszteni az utalást? Vagy megbízható cég ez? A telefon csere/szerviz mennyi idő?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#22895) sasa311 válasza petymeg (#22894) üzenetére


sasa311
veterán

A PP-ol nem lehet "felfüggeszteni az utalást".

Az meg, hogy célországba megérkezett, még nem jelent semmit. Majd ha "delivered to recipient", vagy is címzettnek kézbesítve. Na akkor kapták meg!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#22896) fPApi válasza petymeg (#22894) üzenetére


fPApi
őstag

Én indítanék egy "dispute"-t, jelezve, hogy visszaküldted és nem tudod elérni, majd ha nincs változás, akkor a 45 nap lejárta előtt "claim".

(#22897) tvamos válasza bupemko (#22893) üzenetére


tvamos
nagyúr

Jobb szerenem, ha Exynos lenne... es mondjuk itthon, boltban megveheto.
De ott nincs jobb a Galaxy S DuoS-nal, meg mindig, es a RAM abban sem eleg.

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22898) hungobungo válasza tvamos (#22897) üzenetére


hungobungo
aktív tag

az hogy mit szeretnél, magánügy, kidobhatod a felesleges +100 ezredet bármire...

QQ Messenger: 1952850816 *** Chigontech, egy megbizható Aliexpress kereskedő: http://www.aliexpress.com/store/1153179

(#22899) tvamos válasza hungobungo (#22898) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igazad van, maganugy, hogy mit szeretnek. Gondoltam, hatha latott valaki ilyesmit, azert irtam le.
Az, hogy kidobott penz-e az a 100-150 ezer, amivel egy Note 2 tobbe kerul, mint egy MTK chip-es kinai, az megiteles kerdese. (Meg az is, hogy szerintem meg ROM-okat Magyaritani teljesen felesleges. De azert latok benne raciot, hogy miert foglalkozik vele valaki, es nem is teszek ra megjegyzeseket, csak ha mar OT beszelgetunk...)

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#22900) cinto


cinto
csendes tag

Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan androidos progival, ami kölön tudja kezeleni egy 2 kártyás telefon hiváslistáit? külön az első kártya kimenő-bejeövő hivásidő, külön a 2. kártyára ugyanez....ha valaki találkozott esetleg használ is ilyet az jelezze nekem KÖSZÖNÖM!!! Vagy írjon nekem a cinto@dravanet.hu -ra KÖSZÖNÖM

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Android dual SIM okostelefonok (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.