Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:54

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5501) ViZion válasza randras (#5500) üzenetére


ViZion
félisten

Háát az ilyen "általános" hibáknak sokféle oka lehet.
Oprendszered XP? Kevés lenne a RAM? Sajnos van pár hiba, amit az XP okoz, nem kezdem sorolni... Próbálj meg létrehozni másik felhasználót, és ha ott is produkálja, akkor baj.
A PS beállításaidat mentsd el, majd töröld a fileokat. Így egy "default" indítás lesz, nekem ez párszor segített. Ezt csinálja az indításkori alt+ctrl+shift+win nyomvatartása is, de ezt nem tudod visszavonni.

Legutóbbi kalandom az volt, h PS CS2 semmit nem tudott megnyitni... Mint kiderült, a hálózati nyomtató telepítése után restart kell, (illetve nyomtató törlés, újratelepítés majd restart), és símán megy.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5502) randras válasza ViZion (#5501) üzenetére


randras
veterán

default indítás volt már, és egyébként windows 7 32 bites. ja és 1,5 gb ram.

(#5503) z0d1AK válasza ViZion (#5499) üzenetére


z0d1AK
veterán

Nah, mostmár ezt is tudom pontosabban, és azt is, h a screen(ha már angol a ps...) segítségével szebb lehet akár az arc retusálása egyes helyzetekben.

SanyixXx: A színmódot én sem úgy értettem, szimplán sikerült rossz szavakkal kifejeznem magam, de valami hasonlóra gondoltam, mint amit te írtál.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5504) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

ezt találtam:
Szendvicspozitív Az egyes csatornák színinformációi alapján az alapszínt megszorozza a keverőszínnel. A kikevert
szín mindig sötétebb lesz. Ha egy színt a fekete színnel szoroz meg, az eredmény mindig fekete lesz. Fehérrel való
szorzás esetén a szín változatlan marad. Ha a fekete és fehér színtől eltérő színnel fest, a festőeszközzel létrehozott
sikeres ecsetvonások fokozatosan sötétebb színeket eredményeznek. Ezzel olyan hatást kelthet, mintha egy képre több
tollal rajzolna.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5505) BonFire válasza $p@rr0w (#5504) üzenetére


BonFire
veterán

Ez úgy hangzik, mintha valami Helpben szerepelne.

Nem tudom, hogy sikerül minden létező program Helpjét ilyen kacifántosan megfogalmazni, legyen szó akár Windowsról, akár Photoshopról. Komolyan mondom, nem vagyok nagy angolos, de az eredeti nyelvű Help sokkal érthetőbb, mint a magyar.

Pedig olvasott ember vagyok, nem csak tőmondatokból értek, de szvsz ezek fölöslegesen fel vannak dúsítva ballaszttal. Mintha bullshit generátorral írták volna.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5506) Dexter68 válasza $p@rr0w (#5496) üzenetére


Dexter68
addikt

Szendvicsnegatív: A kevert és az alapszín negatívjának összeadása. Ez a mód mindig világosabb színt eredményez.
Megjegyzem, igazán ez nem olyan rémületes, mert ez egy létező szakkifejezés azok körében, akik még tudják, hogy mi a fotólabor. És, mint tudjuk, a Photoshop tulajdonképpen egy digitális fotólabor. És nem nagy baj, ha valaki bemerészkedik, utánanéz ennek-annak.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5507) BonFire válasza Dexter68 (#5506) üzenetére


BonFire
veterán

Kicsi koromban apám amatőr fotós volt – annyiban volt amatőr, hogy nem ez volt a foglalkozása, de tudott róla mindent –, de ilyen kifejezéseket nem hallottam tőle. Mondjuk nem is igen sűrűn dolgozott színes filmmel, mert az még drága mulatság volt a 70-es években. De a gyermekkorom nagy részét a fürdőszobában töltöttem, a vaksötétben. :D

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5508) $p@rr0w válasza BonFire (#5505) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Azért mert valami helpben szerepel. :D
Egyszerűbb mert az angol egy leíró nyelv, arra hogy hamburgert tudjál kérni, úgyhogy közel nincs olyan nagy szókincse mint a magyarnak, nem is tudják úgy összezagyválni. Nyilván művészetben jobb a magyar, de ha egy pontos, rövid, egyértelmű leírás kell akkor az angol jobb. Bár szerintem azért nehezebben érthető a magyar, mert ugye ott lefordítják az angolul megszokott kifejezéseket is.

Igazság szerint a legjobb a kevert leírás ahol egyszerre magyar, de a program funkciói angolul vannak leírva, mint a "Tanfolyam a könyvben" sorozatban.

(#5506) Dexter68: És ez mire jó tulajdonképpen?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5509) ViZion válasza $p@rr0w (#5504) üzenetére


ViZion
félisten

Hát, akár milyen pipettával nézem, nálam CMYK-ban a színt hozzáadja. lehet, h az általad leíart szorzás is ezt eredményezné, de több variációt is néztem, ez bizony összeadás, de RGB-ben lehet, h szorzás, azt nem néztem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5510) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Sziasztok! Tudnátok ajánlani olyan actiont ami egy alakzatot körberajzol, olyan grafika szerűen, Olyan van ami szép garfikai hatású képet készít, de nekem csak a körvonalakra lenne szükségem. Kb. úgy mint Komárom logója, csak nekem épületröl kell...

Vagy ez clipartokból lett összerakva?
http://www.komarom.hu/turizmus.php

(#5511) Met válasza Bobby G. (#5510) üzenetére


Met
nagyúr

Ezt simán megrajzolták, nincs ebben semmi trükk.
Képekből más hatású képet pl. ezzel is lehet

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5512) Bobby G. válasza Met (#5511) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Hmmm... Jónak néz ki, csak mire kifizetem, akkorára készen kell lennem a melóval. Lehet a tableten megpróbálom körberajzolni az épületet valami ecsettel....

(#5513) Bobby G.


Bobby G.
senior tag

Van valami trükkje a körülrazolásnak? Én körberajzoltam ecsettel-ceruzával, tablettel és egérrel is, de mind nagyon csúnya...:(

(#5514) Met válasza Bobby G. (#5513) üzenetére


Met
nagyúr

Mit jelent az, hogy csúnya?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#5515) sanyixXx válasza Bobby G. (#5513) üzenetére


sanyixXx
senior tag

vektorozd körbe a körvonalakat (pen tool) és ha azzal megvagy, akkor a vektorvonalakat húzasd át vékony (pár pixeles) ceruzával (pencil).
pepecs meló, de messze a legszebb eredményt fogja adni. ha valahol csálé, akkor meg csak törlöd a kihúzást, igazítasz a vektoron és lehet újra ceruzázni.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5516) Bobby G. válasza Met (#5514) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Átküldtem volna, de kitöröltem, nehogy valaki meglássa...:) Főként görbe, meg olyan mint amit a néhány éves fiam rajzol...:( Nekem az épület illetve az ablak körvonala kellene csak, az sem teljesen, csak, hogy egy logóba be lehessen szerkeszteni. Lehet, hogy csak a kezem remeg azért görbe...:) Pedig biztosan egyszerű... Most böngészem a szakirodalmat meg a netet, de még nem találtam semmit. Lehet, hogy illusztrátorban van megoldás?

(#5517) Bobby G. válasza sanyixXx (#5515) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Hasonló módon csináltam, de nagyon csálé... Igaz, túl sokat most nem volt kedvem pepecselni vele. Na, holnap a melós gépen.. Köszi!

(#5518) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Milyen blur teknikával lehet elérni azt,hogy egy képen ami elől van az elées ami hátrébb az pedig homályos?Addig eljutottam hogy átmenetes maskot csináltam,csak nem tudom melyik blur alkalmas erre a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#5519) sanyixXx válasza ToBeY (#5518) üzenetére


sanyixXx
senior tag

gaussian és a lens blur, amit én használnék.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5520) BonFire válasza Bobby G. (#5516) üzenetére


BonFire
veterán

Nem valami tracing technika kellene neked, mint az Illustratorban? Ilyesmi:

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5521) Bobby G. válasza BonFire (#5520) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Ez sem rossz, bár nekem elég lenne a körvonala. Igaz, ebből már csak törölni kell a felesleges dolgokat.

(#5522) ViZion válasza ToBeY (#5518) üzenetére


ViZion
félisten

Külön rétegen csináld. Ami éles, az legyen felül, alul a gaussian blur, és utána a felső rétegen maszkolni, ezzel a kívánt részeken előtűnik a blur réteg.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5523) sanyixXx válasza ViZion (#5522) üzenetére


sanyixXx
senior tag

nem rossz az átmenetes maszk sem. az kb. visszaadja az objektív által produkált mélységélességet. csak mértékkel kell használni, nehogy tilt shift kép legyen a végeredmény :)

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5524) ViZion válasza sanyixXx (#5523) üzenetére


ViZion
félisten

Azért javasoltam ezt, mert könnyebb utána módosítani, mint a kijelölt, véglegesített rétegnél.
Ha elrontja, akkor restart (ctrl+j, és újra blur) vagy csak a maszkot változtatja.
Jó megszokni a non-destruktív (de szép szó!) eljárásokat, ez a kevés ősz hajszál titka. :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5525) sanyixXx válasza ViZion (#5524) üzenetére


sanyixXx
senior tag

persze, világos. habár a rétegmaszkot is bármikor újra lehet húzni rá :)
mindenesetre most már tud válogatni az alternatívák közül.

Rumot minden pohárba! | https://rumnagykovet.hu/

(#5526) $p@rr0w válasza Bobby G. (#5521) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Miért nem jó neked a pen tool?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5527) ViZion válasza $p@rr0w (#5526) üzenetére


ViZion
félisten

A pen szerintem macerás. Nincsen "picture to pencil draw" gomb vhol?
: )

Bobby G.:
Van egy halom plugin, ami iesmit csinál, szerintem guglizz.
A fent linkelt logó szerintem is rajz.

Ha vmit körberajzoltál, vagy kijelöltél, azt lehet finomítani, még ha raszteres is. Felnagyítod (valós méretben is, és nem csak nézetben) 4-5× -re, kijelölés, kijelölés símítása, kijelölés szélek elmosása (1-2px). Persze a durva hibákat előtte pl. radírral korrigálni kell. Ezután lekicsinyíted, kész. Webre megfelel, nyomtatásra csak muszályból, de ha szorít az idő...

Persze ez csak színátmenet nélküli (vagy fekete-fehér) egyszerű alakzatoknál járható út. Ha küldöd a képet kísérletezhetünk is.

Esetleg -képtől függően- lehet játszani a find edges szűrővel és a keverési módokkal.
Ha ez sem jó, akkor google sketchup, és rajzolás...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5528) Bobby G. válasza ViZion (#5527) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Sziasztok!

Köszi a tanácsokat. Sajna más munkát kaptam ma, így ez csúszik picit, de próbálgatni fogom. Nem webre, hanem nyomdai munkára kell, tehát azért oda kell figyelnem a részletekre is. Amúgy a nyíregyházi városházát kell feldolgoznom. A fotó most nincs nálam, de kb. ilyen mint ez.

http://images.puszta.com/nyiregyhazi_varoshaza/nyiregyhaza_varoshaza01.jpg

Ha gondoljátok nézzétek meg. A lényeg, hogy egyszerű legyen, néhány körvonalból, vagy az ablakok vonalából, de fel lehessen ismerni. Olyan clipart szerű...:) Köszi!

(#5529) BonFire válasza Bobby G. (#5528) üzenetére


BonFire
veterán

Szvsz az egyetlen valahogy kinéző épület Nyíregyen! :DDD Örülj, hogy nem a Művházat kaptad, vagy valamelyik Sztahanovista stílusban egymásra górt lakóházat. Ritka ronda tőlük a város.

Szerkesztés:
Most néztem a Gúgel Földben, hogy véletlen nincs-e lemodellezve, de szégyen-gyalázat nincs. Csak a szemben lévő templom. Ha lett volna, onnan is lehetett volna ihletet "lopni".

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5530) BonFire válasza Bobby G. (#5528) üzenetére


BonFire
veterán

Ez most egy ötperces munka, félig Ps, félig Illu.

Kép

Ps-ben körvonalaztam, aztán Illustratorban meg traceltem. Persze a részleteket lehet csökkenteni vagy növelni is. Ilyesmire gondoltál?

No, és az egészben az a legjobb, hogy vektoros, úgyhogy a nyomda akkorára nagyítja, amekkora tetszik neki.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5531) ViZion válasza Bobby G. (#5528) üzenetére


ViZion
félisten

Helló!
Nekem ilyen lett:
http://kepfeltoltes.hu/100119/nyiregyhaza_varoshaza_vizion_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ez is csak pár perc, trace contures (kontúrfestés) szűrő, plusz csatornakeverő.
Tovább világosítva lassan csak a körvonalak maradnak, illetve lehet rétegmásolat+keverés, vagy apply image-val játszani, és eltűnik, ami nem kell.

Persze lehetne még finomítani, de a lényeg, hogy ha van 1 jó fotód, kiretusálod rendesen (felesleges árnyékok, zavaró objektumok, hibák, stb), utána azzal már lehet ilyeneket hegeszteni.

Ha nem boldogulsz, akkor dobj egy jó képet, és kollektíven meghegesztjük pár sörért :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5532) BonFire válasza ViZion (#5531) üzenetére


BonFire
veterán

Én sörrel nem élek, mert absztinens vagyok, de szívesen besegítek, ha kell. Közben a mellékelt képre ráeresztettem egy Shadow/Highlight filtert, mert gyanús volt a sötét kapualj a világos éggel, és a "grafikásítás" is sokkal jobb lett, csak azt már nem akartam éjjel belinkelni, mondom úgyis alszik mindenki – rajtam kívül. :D

Szerkesztés:

Közben azon gondolkodtam, hogy jó lenne a sok virágot eltüntetni róla, mert az úgysem tartozik szervesen az épülethez, és csak fölösleges maszatokat okoz a képen, aztán eszembe jutott, hogy keresni kéne egy téli képet a bujildingről, akkor nincsen felvirágozva. Mert különben sokat kell retusálni. Persze, ha nem zavar, akkor maradhat.

De nekem kimondottan tetszik a linómetszet-fílingű trész. Direkt kicsi dpi-vel csináltam (72), így jobban elnagyolja a vonalakat az Illu.

[ Szerkesztve ]

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5533) Bobby G. válasza BonFire (#5532) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Hello! Köszkösz a próbálkozásokat. Tetszenek, csak nem akartam ennyire részletesre. Most nem tudok sokat írni, mert közben tanfolyamon vagyok, telefonról írok...:) Amúgy meg a művházat nem szidni, mert ott dolgozom...:)))))) De amúgy tényleg ronda...:)

(#5534) BonFire válasza Bobby G. (#5533) üzenetére


BonFire
veterán

Az Illustratoros tracing módszerrel a részletesség tetszés szerint csökkenthető vagy növelhető. Ugyanúgy, mint Photoshopban a Threshold effektnél. 0-255-ig állítható, mennyi jelenjen meg, meg a pathok vonalkövetésének hűségét, a szögletek kerekségét, meg ilyesmi. El lehet vele szórakozni egy darabig, még egy vonalas rajzzal is. De ha türelmes vagy, Photshopban is végig lehet Penezni. :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5535) Bobby G. válasza BonFire (#5534) üzenetére


Bobby G.
senior tag

Türelmes vagyok, csak időm nincs rá...:) Meg kéne vetetnem az illustrátort. Annak van 64-es verziója? Amúgy nem rossz a penes módszer sem, bár az íveknél még gyakorolnom kell...:)

[ Szerkesztve ]

(#5536) BonFire válasza Bobby G. (#5535) üzenetére


BonFire
veterán

Van 64 bites változata, de megvenni sem feltétlenül kell. Főleg, ha tényleg csak egyszer van rá szükség. 30 napos triallal is meg lehet csinálni. No, persze + aztán megszerezni sem boszorkányság.

Nem sokat foglalkozom vele, de van néhány funkciója (pl a tracing), amit a Ps nem tud, és ilyenkor jó. Meg vektoros logókhoz az a tökéletes. Persze a penje is másképp működik, mint a Ps-nek, így az átrajzolást Ps-ben szoktam megoldani, majd a pathot áthúzom Illustratorba.

U.I.: A Ps Pen toolja kimondottan az íves alakzatok rajzolására lett kitalálva! Ezt más kijelölő nem tudja. Az összes többi kijelölést meg lehet csinálni szépen más kijelölővel, az ívekre kimondottan a Pen javasolt. Picit gyakorolni kell, és hamar bele lehet jönni.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5537) $p@rr0w válasza BonFire (#5536) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Fogalmazzunk úgy: a pen bármilyen létező alakzat körberajzolásásra lett kitalálva, és tökéletes is rá. :)

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#5538) BonFire válasza $p@rr0w (#5537) üzenetére


BonFire
veterán

Igen, bármilyen alakzathoz jó, viszont ívekhez ez a legtökéletesebb. Főleg, hogy több módszerrel is dolgozhatunk. A járatosabbak tudják, hová rakják a horgonypontokat és meddig húzzák a vezérlőpontot. A kezdő körbekattintja egyenesekkel, majd később csinál belőlük íveket. Kinek mi a kényelmesebb.

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5539) Dexter68 válasza $p@rr0w (#5537) üzenetére


Dexter68
addikt

Azért hajat nem maszkolnék vele ;)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5540) BonFire válasza Dexter68 (#5539) üzenetére


BonFire
veterán

A haj az nem "alakzat", az kóc! :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5541) Dexter68 válasza BonFire (#5540) üzenetére


Dexter68
addikt

Már úgy érted, hogy a Tied... :DDD :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5542) BonFire válasza Dexter68 (#5541) üzenetére


BonFire
veterán

Ej, de bebuktam. Ezt hívják Freudi elszólásnak, nem? :DDD

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5543) Dexter68 válasza BonFire (#5542) üzenetére


Dexter68
addikt

Kinek mije kócos... ebbe már ne is menjünk bele... ;] :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#5544) ViZion válasza Dexter68 (#5543) üzenetére


ViZion
félisten

Jól el vagytok kanyarolódva a témától... : )

Ezen agyaljatok:
http://www.sharenator.org/If_browsers_were_women/

peneznétek?

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#5545) Horka1 válasza ViZion (#5544) üzenetére


Horka1
tag

A felső szőkét én meg penezném :))

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5546) BonFire válasza ViZion (#5544) üzenetére


BonFire
veterán

Úúú, a krómos tiszta, eredeti Giger-féle Alien bordázattal rendelkezik! :O Nem kopirájtos?

A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

(#5547) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy ajánlatot tenni, azoknak a topik látogatóknak akik szeretnek fotosoppolni.
Egy cég logóját kellene elkészíteni, ha bárkinek kedve van csináljon egy tervet mondja meg mennyit kér érte, és rossz minőségben vagy szándékosan használhatatlan formában küldje el.

Akit érdekel privátban írjon. :R

(de akkor is írjatok ha van valakinek más egyéb ötlete, hogy hova forduljak ilyen kéréssel. :) )

Üdv.:
Misi

(#5548) Horka1


Horka1
tag

Ti is beneveztetek erre a logó felhívásra?

Mit lehet elkérni manapság ilyesmiért?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#5549) ToBeY válasza Horka1 (#5548) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem annyira nem jön be.A szöveg követhetné a kör vonalát (most pont ellentétesen van) belülre meg lehetne a 4 figurát megcsinálni valami frankó logóvá

(#5550) Horka1 válasza ToBeY (#5549) üzenetére


Horka1
tag

Hát én egy képzeletbeli asztalon helyeztem el, ahol a szövegek előtt ülnek a játékosok, és a szövegek így a szék helyét jelölik ki, mivel nem volt megkötés, mondjuk az asztal formájára vagy a játékosok elhelyezkedésére vonatkozóan.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Adobe Photoshop (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.