Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) szagabor válasza Beni2360 (#7795) üzenetére


szagabor
tag

Ha vezetékkel csatlakoztatom a routerhez akkor látom de ha kihúzom és wifi vel csatlakozik akkor nemlátom. :W

[ Szerkesztve ]

(#7802) blakey válasza szagabor (#7801) üzenetére


blakey
titán

Válassz másik wifi csatornát, lehet,hogy az a gond és lehetőleg fix legyen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#7803) Beni2360 válasza dualcore (#7800) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát a win10 alatti megosztás azt a sz.gépen kell beállítani.
Hol nem látja a NAS-t?
Ha a nasson engedélyezted a megosztást nyilvános akkor hálózaton belül nem kér jelszót. legalább is nálam így van.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7804) szagabor válasza blakey (#7802) üzenetére


szagabor
tag

A total commander hálózati részében látható! :D az intézőben továbra sem.

(#7805) dualcore válasza Beni2360 (#7803) üzenetére


dualcore
őstag

Van HTPC Win10 op rendszerrel, természetesen megosztva a kívánt meghajtó, van NAS, szintén megosztva a hálózaton. A hálózaton 2 tv, HM erősítő és a Zidoo. Na most, mindenki lát mindent, minden lajátsza a neki szánt tartalmat. Kivéve a Zidoo, mivel az is mindent lát de Fsz név és jelszó nélkül nem enged tovább. De ha a Win10 - ról közvetlen társítom a zidoot, akkor az is megy DLNA - ban. Viszont se NFS sem samba nem megy a jelszó miatt.

(#7806) Ance válasza dualcore (#7805) üzenetére


Ance
őstag

Most nem ülök a gép előtt, csak kb-ra megy fejből, de nézd meg a meghajtó hálózati megosztását, hogy a “mindenki” benne van-e. Nekem akkor szokott jelszót kérni, ha az nincs benne.

Gondolom a jelszókérés az ki van kapcsolva a hálózaton.

(#7807) dualcore válasza Ance (#7806) üzenetére


dualcore
őstag

Így van, jelszó ki, és mindenki láthatja, olvasás jogosultsággal.

(#7808) Beni2360 válasza dualcore (#7805) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Viszont se NFS sem samba nem megy a jelszó miatt. - NA akkor ezek szerint a média centerből nem tudod elérni a sz.gépedet mivel ott kéri a jelszópárost. Nálam is ez a helyzet, de mivel nálam ez nem opció nem nagyon foglalkoztam vele. De ki kell próbálni a windows belépési párossal. vagy a Microsoft oldalára használt párossal. Ezt a windows 10 topikban kellene megtudni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7809) dualcore válasza Beni2360 (#7808) üzenetére


dualcore
őstag

Az a szép a dologban, hogy létrehoztam külön felhasználót is a winben, és annak a jelszavát sem fogadja el. De a nas sincs kódolva, és oda is kér. Mindenk más látja, és megy is az adat, csak a zidoo nem.
Még cumizok vele kicsit, ráérek a héten. :B

(#7810) Beni2360 válasza dualcore (#7809) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát igen bosszantó.
Körül néztél a zidoo fórumon a gyártó honlapján?

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7811) dualcore válasza Beni2360 (#7810) üzenetére


dualcore
őstag

Igen, de semmi okát nem találtam miért van ez. A Dune amit kivettem a helyéről simán látott mindent. :F
Köszi azért az infókat.

(#7812) Beni2360 válasza dualcore (#7811) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szerintem az OPENWRT-ben kellene keresni a megoldást.
Én is vacakoltam most vele és engem sem engedett be a NAS-ra, aztán visszamentem és vissza állítottam amit elállítottam, most megint beenged a samb-n a nasra.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7813) dualcore válasza Beni2360 (#7812) üzenetére


dualcore
őstag

Holnap ránézek, most már a gyerekkel foglalkozom. :K

(#7814) Beni2360 válasza dualcore (#7813) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7815) curmpli


curmpli
tag

Aki olvasta az elmúlt hetek hozzászólásait, láthatta, hogy a Zidoo Z9s lejátszóm és az optikai csatlakozón rákötött Harman Kardon AVR 745-ös erősítőmmel vívtam elkeseredett harcot a hangakadások ellen. Három hét tesztelés során lépésenként változtattam a hang/kép/lejátszó beállításokat és vártam az akadásra. Kisebb nagyobb gyakorisággal mindig bekövetkezett. Kábelcsere, dugaly csere után is megérkezett sajnos. Végül azt tettem, amit az első hozzászólásaim során, kizártnak tartottam. Nem a Zidoot cseréltem, hanem az AVR-t, beruháztam egy Onkyo Tx-Rz1100-as erősítőbe. Ki vagyok ütve: továbbra is akad a hang. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#7816) Landor válasza curmpli (#7815) üzenetére


Landor
tag

:Y az pedig nem két forint!

Különben nagyon érdekes; én ahogy ONKYOra váltottam, egy csapásra megszűnt a hangakadozás.

Ha TV-n szólaltatod meg a Zidoo-t, akkor nem akadozik?

[ Szerkesztve ]

(#7817) TIT válasza Landor (#7816) üzenetére


TIT
veterán

Harman se volt az,az is 570 ropi.
Mondjuk nem aprózta el,max.visszaviszed az Onkyot. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7818) modflow válasza curmpli (#7815) üzenetére


modflow
veterán

Bakker! Mondtam neked, hogy a firm miatt akad, nem az erősítő a hibás....
2.1.28-ra ismét visszamentem, semmi gond.

(#7819) curmpli válasza modflow (#7818) üzenetére


curmpli
tag

Z9s-em van, neked x-es úgy emlékszem.

(#7820) curmpli válasza TIT (#7817) üzenetére


curmpli
tag

Igen a Harman high end készülék technikailag nehéz überelni. Semmi értelme nem lenne lecserélni, csak hát az új formátumok elavulttá tették. Belefutottam ebbe a féláras Onkyoba, és meggyőztem magam, hogy előbb utóbb úgyis váltanom szeretnék az Atmos/DTS:X miatt, meg a Zidoom is biztos szeretni fogja az újat, ki kell használnom az alkalmat. Hát ez a második része nem jött be. Az is lehet egyedi hibás a Zidoom.

(#7821) DroiDMester válasza curmpli (#7820) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

de miért kinylódsz az elavult 30.éves optikai technológiával? HDMI.n küld a hangot és ott nem lesz akadás!

(#7822) curmpli válasza DroiDMester (#7821) üzenetére


curmpli
tag

Igen, az lesz, csak ahhoz új kábeleket kell majd bevésetnem. Jelenleg a projektor a médialejátszóval a szoba egyik oldalán van az erősítő a másikon. Az aljzatban van egy kábelcsatornám, amiben a háttérsugárzók kábelei és egy optikai kábel van behúzva. Más nem fér el. Az erősítőt át fogom vinni a projektor alá, de ahhoz be kell vésetnem a front, centersugárzók, mélynyomó kábeleit a falba, mert a padlóba nem lehet a padlófűtés miatt.

(#7823) DroiDMester válasza curmpli (#7822) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

hány méteres akkor ez az OPTIKAI kábel? gondolom nem kevés tehát akár ez is lehet a probléma az akadásra!

2.méternél hosszabb optikai kábel semmiképp nem ajánlott, bármilyen méreg drága(bár itt nincs eltérés a 300.Ft os is ugyan azt tudja mint a 30.e res) kategória akkor sem!

(#7824) curmpli válasza DroiDMester (#7823) üzenetére


curmpli
tag

nem kábel gond, az 1 m-esen is ugyanez van, illetve a Mede8er lejátszómmal ugyanez a kábel tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#7825) Ance válasza curmpli (#7822) üzenetére


Ance
őstag

Inkább elől hagynám. Egy nagyon jó minőségű hdmi önmagában sokkal olcsóbb, mint a front hangfalak drága kábele és a szubkábel, ami így eléggé hosszú lenne. Ezzel szemben itt egy oprikai hdmi kábellel megoldanád. Nem olcsó, de esélyesen még beférne a mostani helyre, mert eléggé vékony. [link]

(#7826) Beni2360 válasza curmpli (#7822) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Az aljzatban van egy kábelcsatornám, amiben a háttérsugárzók kábelei és egy optikai kábel van behúzva.
Van egy ilyen lehetőség és ez elfér az optikai kábel helyére.
Böngészd át a lehetőségeket. Ha már ilyen faramucin rendezted az egészet. Írhattad volna már az elején ezt a felállást.
Előszór is odavinném az AVR és HDMI kábellel rákötném és megnézném a hang kimaradást. Aztán lehetne variálni ha jó lenne.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7827) Ance válasza Beni2360 (#7826) üzenetére


Ance
őstag

Hát ha minőséget szeretne, akkor ez nem az ő megoldása.

(#7828) Beni2360 válasza Ance (#7827) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Gondolom nem 4K a projektora.
TV-ről meg egy szó sincs az merre van.
Az egész felállás csak most kezd kibontakozni.
De amit ajánlottál, mentettem, az egy jó megoldás lehetne.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7829) DroiDMester válasza Beni2360 (#7828) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Jó megoldás lehetne ha egy 10.méteres kábel nem 100-150.e be kerülne!

Ez pont olyan mint a sima HDMI kábelek, van 3000.Ft ér is jó minőségű HDMI 2.1 es kábel ami ugyan azt tudja mint egy 30.e Ft os prémium kábel!

Csak hát a sok hülye embernek el lehet adni a marketing szöveggel 10X áron is ugyan azt!

(#7830) TIT válasza curmpli (#7820) üzenetére


TIT
veterán

Féláras? Hát az Integra előfok-végfok fele az biztos.
Hát ez az Onkyo állítólag a legjobb audiophile hm. erősítő,a difi csak hallható,mondjuk én nem csípem a hk-t amúgy sem.
Elcserélem a 18 éves 601-es Onkyom,annak semmi baja :)
Rakd fel a 2.1.28-as fw-t

(#7831) curmpli válasza Beni2360 (#7826) üzenetére


curmpli
tag

Megnéztem a Hdmivel, nincs akadás.

(#7832) Ance válasza DroiDMester (#7829) üzenetére


Ance
őstag

Most nagy butaságot mondtál, de mindegy. Itt nem az apróbb, egyesek által látott, mások által nem látott apró minőségi különbségek és ugyanilyen hangban való változások miatt kell, hanem a távolság miatt. Egy olyan sima hdmi, ami üzembiztosan visz át 10 métert, az nagyrészt ugyanilyen áru, vagy drágább.

Mellesleg senki nem beszél 100-150 ezer forintról. Egy 10 méteres kevés utánajárással 40k [link] de ha utána keres az ember, akkor esélyesen talál olcsóbbat.

Nem tudom milyen hosszú volt a maximum hdmi kábel amit használtál, de ha úgy gondolod ilyen hosszban megúszod 3.000 forintból, akkor nagy tévedésben vagy.

Arról ne is beszéljünk, hogy mostanában az ember ha fejleszt, akkor gondol arra is, mi lesz ha 4k-ra vált.

(#7833) curmpli válasza TIT (#7830) üzenetére


curmpli
tag

A 2.1.28-ast x9s-re írták itt és a zidoo fórumon is.
Z9s-re is elérhető?

(#7834) Beni2360 válasza curmpli (#7833) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Z9S fw-k.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7835) curmpli válasza Beni2360 (#7828) üzenetére


curmpli
tag

Beni2360, Ance

Nem írtam részletesen a jelenlegi kialakításról, mert a hangakadás probléma megoldását kerestem, az meg független attól, mit és hogyan helyeztem el. Viszont most leírom, mert átcsúsztunk egy másik témába, ami nagyon is izgat, hiszen a jelenlegi kialakításon változtatni szeretnék, lehetőleg költséghatékonyan.
Tehát:
Adott a szoba projektor oldala.Itt helyezkedik el:
- projektor
- medialejátszó (zidoo)
- XBOX
- háttérsugárzó 2db.

Adott a szoba vetített oldala. Itt helyezkedik el:
- erősítő
- front sugárzók
- center sugárzó
- mélynyomó

A két oldalt összeköti egy darab padlóba süllyesztett kábelcsatorna. Ebben egy db optikai és két db VDC hangfalkábell fut. HDMI kábelt nem tudok áthúzni rajta a csatorna hajlása és a hdmi csatlakozó fejmérete miatt. Új kábeleket csak a falba véséssel tudok vezetni, mert padlófűtés miatt az aljazat nem véshető. Ez azt jelenti az oldalfal, a mennyezet és a szemközti oldalfal hosszúságú (12 m-15m) kábelelzésről beszélünk.

A dilemmák:
- jelenleg három forrást kell összekötnöm az erősítővel
ha átellenben vannak, akkor 3 db HDMI kábelt kell odavinnem és egyet vissza a projektorhoz
ha az erősítőt áthozom a projektorhoz, a hangfalhoz futó kábelek hossza nő meg. 3 vastag VDC(4x4) kábel kell a hangfalakhoz plusz a mélynyomó.

Hát elég nehéz dönteni. Ha már egyszer hozzányúlok időtálló megoldást szeretnék, 4K és 4 mennyezeti hangszóró előkészítéssel, jelveszteséget/zajt generáló splitterek és átalakítók ezért részemről kizártak.

(#7836) DroiDMester válasza Ance (#7832) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Amit linkeltél oldalt(optikai-HDMI) ott néztem a legolcsóbb 10.m ilyen kábel 100.e be kerül, máshol nem néztem, de amazon-ról hozatni se egy leányálom, és nincs mindenkinek lehetősége erre, és erre az árra ugye még megy egyéb költség(Áfa+vám+szállítás stb..., szóval ez se 40.k lesz)

És igen akinek ilyen EXTRA igényei vannak hogy 10-15.méter távolságba vigye a képet/hangot annak számolni kell ezekkel a méreg drága többlet költségekkel, inkább úgy kell megoldani hogy ne kelljen ennyi kábel és ilyen hosszú!

A kollégának is egyszerűbb lenne ha 1.db 4K képet kellene csak a projektorhoz vinni, a többi eszköz az AVR közelébe kéne helyezni, és akkor elég lenne az említett 3000.Ft-os 1,5.méteres HDMI 2.1-es kábel

És mi a gond a HDMI 2.1-es kábellal az 8K ra is jó nem csak 4K-ra, szóval nem értem a problémád miért nem gondol az ember a jövőre címszóval!

Én eleve úgy terveztem a szobát hogy minden cucc az AVR közelében van, így elég mindenhová a említett 1,5.méteres HDMI kábel!

Akinek meg projektor kell az számoljon a többlet költségekkel!

(#7837) curmpli válasza Beni2360 (#7834) üzenetére


curmpli
tag

Z9S-re 2.1.28-ast nem találtam sehol a neten.

(#7838) Ance válasza curmpli (#7835) üzenetére


Ance
őstag

Én is mindent előre vinnék a projektoron kívül, ahogy DroiDMester írta, és csak 1 hdmi menne akkor hátra a 2 hangfalkábel mellett.

Ha már vésnek, akkor tegyék be az atmos hangfalkábeleket is. :D

Egyébként én nem vésetnék. Az optikai hdmi annyira vékony, hogy a plafon-fal találkozásánál elvezethető és ha lefested nem is látszik, de persze ez már nagyon egyéni ízlés dolga.

DroiDMester: ez [link] a 10 m-es kb. 23.000 forintból itthon van az 5% mostani kedvezménnyel.

Az a bajom az általad ajánlott (mármint általában, nem konkrét termékként) 2.1-es hdmi kábellel, hogy olyan igazából nincs. Ez most hülyén hangzik, de az a lényege, hogy a 2.1-es szabványt ténylegesen teljesítő, minden szempontból megfelelő hdmi kábel elnevezése helyesen "Ultra High Speed HDMI® Cable". Hogy ezt megkapja, ahhoz minősíttetni kell a kábelt, a 2.1-es, kitalált elnevezéshez viszont nem. Gondolom ismert, hogy a gyártók előszeretettel aggatnak olyan elnevezéseket a kábelekre és minden másra, amik nem járnak büntivel, hiszen nem kell minősíttetni. Ez kb. olyan, hogy az én tévém is HDR-es, de annyira gyenge a HDR minősége, hogy nem is látod az előnyeit. Mivel a HDR-nél is elszúrták, nem írták elő a minősítést, mint pl. az "Ultra High Speed HDMI® Cable", “THX” stb-nél, így mindenki orrba-szájba adja el a szart HDR-ként, aztán szegény felhasználó meg nem lát semmit, csak azt, hogy mindenkinek vörös és sötét a feje bizonyos jeleneteknél.

Bocs, hogy elkanyarodtam, de gondoltam ezt kifejtem. Az optikai hdmi-nél az a jó, hogy nem lehet belőle szart gyártani. Legalábbis eddig úgy néz ki, hogy a technológia nem engedi, de gondolom sokan dolgoznak rajta, hogy sikerüljön.

[ Szerkesztve ]

(#7839) dualcore válasza Ance (#7838) üzenetére


dualcore
őstag

Igazad van a HDMI kábellel kapcsolatban, annyit tennék hozzá, hogy a 2.1 szabvány a csatolóra van jellemezve helyesen és jó magyar szokásához híven a kábelre is ezt aggatják rá helytelenül. A 2.1 és csatolóhoz dukaló kábel ahogy írtad is Ulrta High Speed és az adatatviteli sebesség pedig 48 gigabit/s.

(#7840) DroiDMester válasza Ance (#7838) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Úgy vélem hülyének akarsz nézni............. :Y

Lehet rosszul fogamaztam, de nálam a 2.1-es kábel az az Ultra High Speed HDMI® Cable -t jelenti, nem valami bóvli 300.Ft os kínait amire ráírnak ezt/azt!

íme a szerinted ócska és nem jó 3000.Ft os kábel!

nyugodtan kipróbálhatjuk nálad, ha van 8K-s megjelenítőd hogy tényleg tudja-e, de 100% ig biztos vagyok benne hogy tudja mert a monitoromhoz is ilyet használok ott 2K@144Hz.en megy és egy 15.e-res High Speed HDMI® Cable ezt nem bírta ki csak 120.Hz.ig bírta az felett instabil lett!

[ Szerkesztve ]

(#7841) TIT válasza curmpli (#7837) üzenetére


TIT
veterán

Én se,de akkor nincs ahhoz,2.1.30-at találtam.

(#7842) Beni2360 válasza curmpli (#7837) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én se nagyon találom.
Lehet, hogy visszavonták és azért nincs sehol.
Csak óvatosan a visszamenetellel mert valamit változtattak és téglát lehet belőle csinálni.
Ha jól emlékszem talán tomp fórumtárs írt erről.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7843) Ance válasza DroiDMester (#7840) üzenetére


Ance
őstag

Nem akarlak hülyének nézni. Rosszul fogalmaztál, ahogy írtad is. Ennyi.

(#7844) helgi


helgi
aktív tag

Az openwrt15-ről 19-re váltása érdemes volt? z9s-nél gondoltam rá.

(#7845) curmpli válasza Ance (#7838) üzenetére


curmpli
tag

Úgy lesz. Előreviszek mindent, és beszerzem az optikai Hdmit. Köszönöm az ötletet!

(#7846) Zsolty20


Zsolty20
senior tag

Sziasztok. Kinéztem elsőnek egy Dune HD Pro 4K-t, aztán pedig megláttam a Zidoo Z9S lejátszót olcsóbban, szinten ugyanolyan tudással. A kérdésem az lenne, hogy a mai audiformátumokat tudja kezelni(DD, DD+, DTS, DTS-HD) illetve a 4K HDR-t?
Véleményeket is szívesen olvasnék. :)
Ui.: NAS-ról játszanék le Plex szerveren keresztül filmeket. :)

[ Szerkesztve ]

(#7847) dualcore válasza Zsolty20 (#7846) üzenetére


dualcore
őstag

Ezek mind mennek gond nélkül. Jó vétel.

(#7848) Beni2360 válasza Zsolty20 (#7846) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Minden válaszodra IGEN.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7849) curmpli válasza DroiDMester (#7840) üzenetére


curmpli
tag

Mi a Hdmi kábeled márkája/típusa?

(#7850) Zsolty20 válasza Beni2360 (#7848) üzenetére


Zsolty20
senior tag

Jelenleg egy HiMedia Q10 Pro és egy Zidoo Z9S között vacillálok. Nem tudom melyiket lenne érdemesebb választani. A Zidoo jobban tetszik külsőre, de vajon megéri a plusz árát?(leírás alapján kb. ugyanazt tudja a két eszköz)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.