Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6101) Beni2360 válasza bigacsiga962 (#6100) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A ZDMC-ben a Video beállításoknál a legfelső sorban van egy kapcsoló amit ha bekapcsolsz a külső lejátszót indítja. És ott nincs semmi mappa lehetőség.
Be van tallózva a zdmc médiatárba a filmek?
Küldök priveben linket.
nyomom a fel gombot irja 3/23 pl - akkor nyomj olyankor még egyszer, annak menni kellene ha nem társítottál mást a gombhoz.
Nálam ez a két gomb pl a felirat helyzetét állítja fel és le arra van beállítva. Igaz nekem x10 van és más a távja. nem ismerem az x9s új állítási lehetőségeit. De alapban az van állítva.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6102) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Üdv.

Volt már valakinek garanciás ügyintézése a geekbuying-el?
Ha gond lenne a lejátszóval mi a gariztatás menete?
Önköltséges postázásos, vagy van itt is valami hasonló, mint amazonon?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6104) arn77 válasza Zsolti45 (#6103) üzenetére


arn77
aktív tag

El kellene olvasni a szabályzatot, mielőtt ide írsz!
Topikban hirdetni TILOS!
Ide rakd fel!

(#6105) Beni2360 válasza arn77 (#6104) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Töröltem a hsz-t.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6106) blakey


blakey
titán

Vajon melyik légegérhez hasonlít az új Zidoo táv? :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6107) Chrys_ válasza blakey (#6106) üzenetére


Chrys_
addikt

Én azt várom, hogy a Logitech csináljon végre olyan univerzális távirányítót, amiben megvan ez a "légegér" funkció és van benne mikrofon is.

(#6108) mbaker


mbaker
tag

Sziasztok!most vettem 4k tv-t.Kellene hozzá egy lejátszó.néztem használtan egy zidoo x9s lejátszót.Az a helyzet hogy olvasgatás után is,nekem kínai ez az Android tipusú lejatszók :W.Eddig Asus o'play 1 volt.egyszerű volt mint a faék :)
Esetleg ha megveszem mire figyeljek vagy mit kérdezzek meg?Tudtok majd segíteni a kezdő lépésekben?köszi

(#6109) blakey válasza mbaker (#6108) üzenetére


blakey
titán

Faék egyszerűségű Androidos lejátszó nem nagyon van, sőt kevés ami egyszerű lenne. Ami olyan egyszerű lenne használat szempontjából, mint a korábbi médialejátszók de a mai igényeknek megfelelő az Apple TV 4K+Infuse lenne, betonstabil de az csak hálózati lejátszóként használható mivel nincs USB.
Ha androidos lejátszó és kell a Jukebox akkor a legjobb a Kodi tehát ennek ismerete nem árt, Kodi Wiki, Youtube stb nézegetése/olvasgatása sokat segít na meg persze olvasd át ezt a topikot is.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6110) pontyos válasza mbaker (#6108) üzenetére


pontyos
senior tag

Zidoo esetében / is / csak az első bekapcsoláskor kell beállítani, a beépített saját lejátszó progi jól működik, mindent visz. Érdemes természetesejn újabb típust választani, nekem a Z sorozat tökéletesen bevált!

[ Szerkesztve ]

(#6111) Beni2360 válasza mbaker (#6108) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Nekem x10 van, (x8 volt,) ami szinte azonos az x9S-l csak van HDD befogadója és a távja komolyabb ami lejátszás szempontjából lényegtelen.
Én is most váltottam 4k OLED-re és szinte mindent kiszolgál.
Van a ZIDOO-nak egy spéci beépített lejátszója ami kadenciahelyesen tud lejátszani és 99%-s.
KODI helyett van saját ZMC ami erre a boxra van belőve.
Angol értés nem árt mivel a droidon és ZDMC kívül más nincs fordítva, vagyis a saját lejátszó angol nyelvű.
Természetesen segítség mindig volt, van és lesz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6112) mbaker


mbaker
tag

Nagyon köszönöm mindenkinek :R

(#6113) s7evcsenko válasza blakey (#6109) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Te mit értesz faék egyszerűségen, valamint érdekelne, hogy az x9s mitől nem esik ebbe a kategóriába?

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6114) blakey válasza s7evcsenko (#6113) üzenetére


blakey
titán

Bekapcsolod, beállítod a nyelvet, milyen hangkimenet legyen és kb ennyi, ezek után legyen minden megfelelően csoportosítva, legyenek borítók, leírások, stb., legalábbis manapság ez az elvárás. Kodi vagy forkjai azért ennél bonyolultabbak, Android alatt azért többmindent kell állítgatni, mint korábban egy Dune-n vagy Popcornon. Kipróbáltam már elég sok eszközt és szinte minden platformon, manapság nehéz olyat találni ami egyszerű lenne és néhány kattintás után úgy működne ahogy régen megszoktuk egy médialejátszótól. A Zidoo még a könnyebbek/jobbak közé tartozik de sokaknak azért okoz néhány órás fejfájást a megfelelő beállítás.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#6115) s7evcsenko válasza blakey (#6114) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Ertem, köszi.
Én kb pont ennyit allitottam be az x9s-en, plusz az elérési utat kellett megadnom a nas-hoz, ezek után gond nélkül játszik róla mindent és még borítóim is vannak.
Előtte volt popcornom és medem, de pl ezekkel a borítókat sosem tudtam rendesen beállítani, igaz nem is nagyon volt rájuk szükségem, ezért hamar feladtam a próbálkozást.
A med600-am nagyon sokáig megvolt, ahhoz képest szerintem ez a zidoo sokkal átláthatóbb, felhasználó barátabb, gyorsabb és jobban is néz ki. :)
Én igen nehezen tudom elképzelni, hogy ezt valaki ne tudja működésre bírni első bekapcsolás után, de persze ettől még könnyen lehet, hogy van rá példa.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6116) _ATi_1


_ATi_1
senior tag

Sziasztok,

Használ valaki Zidoo X8-as media playert bluetooth-os fejhallgatóval? Megoldható a médiatartalmak lejátszása ilyen módon? Van esetleg valami kényelmetlensége a dolognak?
Köszönöm előre is.

(#6117) Beni2360 válasza _ATi_1 (#6116) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én 2.5 éve vettem X8-t most x10 van de a beállításokban a hálózatoknál párosítod a fülessel és most is azon hallgatom. Mindkettőnél müxik.
Van esetleg valami kényelmetlensége a dolognak? - ha bírod a fülest sokáig akkor nincs.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6118) tomp válasza _ATi_1 (#6116) üzenetére


tomp
félisten

Ha nagyon jó a füled akkor hoaszabb távon zavarni fog a bluetooth kodek miatti minőség romlás mivel sajnos csak SBC kodeket támogat a box így egy Dolby vagy DTS hangsáv SBC-n eléggé "vizesen" szól. Jó lenne ha tudna a box legalább aptX kodekket mivel az már mérföldekkel szebben szól.

(#6119) Beni2360 válasza tomp (#6118) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Te mindig tudsz nekem meglepetéseket okozni. :C
A kérdés felvetődik, hogy ha a Tv-ből veszem a Bt hangot akkor ott mi a helyzet?
Vagy ott is Tv-je válogatja.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6120) tomp válasza Beni2360 (#6119) üzenetére


tomp
félisten

Ott is SBC kodek van. Samsung prémium modelleknél lehet aac kodek de azt egy sima bt füles nem tudja.
SBC max zenehallgatásra jó de arra sem mindegyik fülessel. Nekem a fülesem SBC-t és aptX-et tud. Alapból aptX-el kapcsolódik a telefonra. Ha átváltom SBC-re érezhető a romlás.
Az SBC 328kbps-es az aptX 352kbps de teljesen más a tömörítés ezért szebben szól.
Van már aptX HD kodek is ami már a nagy felbontású(48kHz/24bit 576kbps) zenére való de az igaz nagyágyú az a Sony által fejlesztett LDAC kodek. 96kHz/24bit 990kbps-el. :D

(#6121) Beni2360 válasza tomp (#6120) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Akkor jobban járok ha bedugom az AVR kimenetbe? (TAKSTAR HD2000)
Most egy Bt vevő egységbe van bedugva és néha az esti maradék film nézéshez használom, hogy ne zavarjam a feleségemet. Az új C8 Tv-hez kapcsolódok vele. De ki van építve jack kábel az avr-ig.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6122) tomp válasza Beni2360 (#6121) üzenetére


tomp
félisten

Ha választani kell, hogy jack vagy SBC-s bluetooth akkor kérdés nélkül jack!

(#6123) Beni2360 válasza tomp (#6122) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én is azt vettem észre, hogy amíg nem voltam lusta felállni és bedugni a kábelt és nem volt a kütyüm addig több mindent meghallottam a hangokból. De manapság csak ilyen himi humi pl WT póker, meg sport amit éjjel nézek és arra megteszi a Bt füles. Többire meg ott az 5.1 HM.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6124) mtibor2


mtibor2
csendes tag

Zidoo Z9S-t használok de nem engedi 4k videót teljes ablkban lejátszani a youtube-n. Mi lehet a gond?

Máthé Tibor

(#6125) DroiDMester válasza tomp (#6122) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Vagy veszel $~13 ért egy AptX-LL adapter-t és van normális hangminőséged BT.n

(#6126) Beni2360 válasza mtibor2 (#6124) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Kicsit lehetne bővebben, hogy hol nem tölti ki az képernyőt?
Megkaphatjuk a forrás linket is , hogy megnézzük mi is?
Tv és a box beállítása rendben?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6127) mtibor2 válasza Beni2360 (#6126) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Elnézést. A Youtube-n 3 ablaknagzság állítható. Van a legkisebb ami mellett látható a további találatok. A középső valamivel nagyobb ami mellett már nincs további találatok.(mini lejátszó,mozimód) Ez a kettő megy. A harmadik a teljes képernyő már nem működik.Elöszőr homokórázik azután azt írja ki: hiba történt próbálkozz újra később. Utána zárójelben lejátszó ayonosító. Ez minden 4k-s tartalomnál így va. A TV saját os-ben lévő yuotube lejátsz rendben. Pl.: https://m.youtube.com/watch?v=Bey4XXJAqS8&app=m&persist_app=1 A youtube-t a chrome-ban nyitom meg.

Máthé Tibor

(#6128) mtibor2 válasza Beni2360 (#6126) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Ja és azt nem tudom hogy a tv és a lejátszó beállítás rendben van e, bár minden ezen kívűl működik rendesen, hálózatról tudok nézni 4k-s filmet.

Máthé Tibor

(#6129) Beni2360 válasza mtibor2 (#6127) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

A TV saját os-ben lévő yuotube lejátsz rendben
A youtube-t a chrome-ban nyitom meg- A linket nem lehet lejátszani.

És akkor a saját os lejátszó ok de a chrome nem?
Boxon böngészőben nem szoktunk-ajánlott youtube lejátszás,

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6130) mtibor2 válasza Beni2360 (#6129) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Sajna youtube alkalmazást nem engedi telepíteni google play, azt irja hogy az eszköz alkalmatlan erre. Mi a megoldás?

Máthé Tibor

(#6131) DroiDMester válasza mtibor2 (#6130) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Smart YouTube TV -t kell használni a sima YT úgy is kezelhetetlen egér nélkül!

(#6132) Beni2360 válasza mtibor2 (#6130) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Oppá, érdekes mivel nekem az X10 gyárilag fent van. Igaz ez az elelőző rendszerrel készült.
A megoldást megkaptad.
Köszönjük DroiDMester-nek

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6133) Jankó31


Jankó31
csendes tag

Sziasztok!
Pár hónapja nyúzom már a Geeksbuyingos Zidoo x9s-t. Gyakorlatilag mindent visz, csinál. Kezelésével semmi probléma. Mondom ezt úgy, hogy kb. 10 éve médiaboxozom. Volt Dune, Popcorn, de ez a legkezesebb eddig.
Ez tetszik.
Két dolog van amit viszont nem tudok megoldani ill. zavar, az a kadenciahelyesség hiánya valamint az audiosync.
Két erősítőn is ugyanúgy csúszik a hang HDMI-n. Sokat tököltem a lejátszó beépített késleltetésével, de az nagy léptékben ugrik, nem lehet finomhangolni. Az erősítőben ezt már megoldottam (talán) egy teszt videóval, de a kadenciahelyesség hiánya miatt egyszerűen nem dinamikus a hang a képpel, vagy fordítva. :P
Próbálgattam a Kodit, Zdmc, Mpplayer, Vlc, de ezek gyötrelem. A saját léjátszója "úgy ahogy" megfelelő, ez maradt.
Tényleg, a Hbo Go másnak is akad és csúszik a hang, ill. gyenge a képfelbontás?
Olvasgattam vissza a fórumokon, de még nem találtam megoldást a problémáimra, ha van egyáltalán.
Talán még a felbontásokkal kéne kísérletezni kadenciahelyes legyen a kép?

[ Szerkesztve ]

(#6134) DroiDMester válasza Jankó31 (#6133) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Csak és kizárólag a gyári player tud kadencia helyesen, a többi említettel kár próbálkozni.

Hang csúszásról soha nem hallottam még senkitől és nálam sincs, szóval nálad van gond az erősítővel/kábellal, vagy a forrás anyaggal!

(#6135) Beni2360 válasza DroiDMester (#6134) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Jankó31 - nézd át a ZIDOO player beállításai ott valami nem ok.

Ha már hangcsúszás, igaz nem a ZIDOO de a DVB-C DIGI boxomnál a tenisz mérkőzéseknél hallottam, hogy késik a hang, már szinte a hálónál volt a labda amikor az ütés hangját hallottam. Az AVR-n kellett 400 msc vissza vennem, hogy szinkronba jöjjön.
Lehet itt is HDMI kábel hiba?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6136) Jankó31 válasza Beni2360 (#6135) üzenetére


Jankó31
csendes tag

Szóval amire egyáltalán nem gyanakodtam volna, az volt a hibás. Említették is a kollégák itt. Rögtön két, a "what hifi?"-n 5 csillagos Audioquest hdmi kábel ami bekavart. Nem voltak olcsók és most szembesültem vele, hogy sem a kép, sem a hang nem korrekt velük. :O Beüzemelve a gyári kábel és egy régebbi Hama az erősítőből és drasztikus a javulás. :U
Köszönöm!

(#6137) mtibor2


mtibor2
csendes tag

Automatikusan frissített 2.2.82-re és azóta nem működik a böngésző és google play. Néhány másodperc után kilép belőlük, pedig épp azt írta hogy a google play-t és egyebeket javított az új firmware. Mit lehet tenni? Lehet e jelenteni a cégnek és vissza tudom e rakni az előzőt?

Máthé Tibor

(#6138) Jankó31 válasza Jankó31 (#6136) üzenetére


Jankó31
csendes tag

Tehát az Audioquest hdmi kábelek (nálam legalábbis) elbuktak a Zidoo-val. :( Ti milyen videó kábelt használtok úgy a középkategóriában? Azért a gyári hdmi-t lecserélném egy jobb kategóriára.

(#6139) mtibor2


mtibor2
csendes tag

Bocsi Z9S

Máthé Tibor

(#6140) s7evcsenko válasza Jankó31 (#6138) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Miért cseréled le, ha jó a kép és a hang?
Én semmihez nem veszek "drága" kábelt, többnyire mindenhez a hozzá csomagoltat használom és minden teszi a dolgát rendesen.

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#6141) Beni2360 válasza Jankó31 (#6138) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én most cseréltem mivel 4K TV vettem és voltak gondok a 2160/60 fps filmekkel.
EVOLVEO XXtremeCord HDMI 2.0b csatlakozó 2m 2 db-t nagyon jók.
Ez is ajánlották nagyon jó állítólag. club 3d hdmi De nekem a 2db jött ki annyiba mint a club 3D-ből egy.

A DVB-C DIGI boxomnál előjött hangcsúszás hibát megtaláltam a box beállításokban 1080i/60Hz volt át tettem 50-re és nem csúszik a hang. :F

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6142) Gaben360 válasza Jankó31 (#6138) üzenetére


Gaben360
senior tag

Én a KáCSa hdmi kábelét használom mellé,tökéletes,és nem veszett drága.

Az éj sötét,és tele iszonyattal! "Néha szívesen lennék egy régi gyárépület ablaka....csak állnék ott beb@szv@"

(#6143) mtibor2


mtibor2
csendes tag

Úgy tűnik megoldottam

Máthé Tibor

(#6144) Marko_


Marko_
tag

Sziasztok,

ha innen rendelném a Z9S-t olasz, vagy német raktárból, akkor ugyen nem lesz rajta vám és ÁFA?

(#6145) DroiDMester válasza Beni2360 (#6141) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

az EVOLEVO eléggé a NONÉM kategória!(persze ettől lehet még jó) de ugyan ennyiért kapni sokkal jobb minőségűt.

Ugreen

SAMZHE

Vention

vagy ha pont ugyan azt akarod amit linkeltél club3D -t akkor ez a SAMZHE pont ugyan az(ők csinálják a C3D-nek is) még a csomagolása is ugyan az!

Vettem belőle régebben de nem használom, mert baromira MEREV és kezelhetetlen. pont mint az ilyen és hasonló bumszli vastag hálós kábelek.

(#6146) pontyos válasza Jankó31 (#6138) üzenetére


pontyos
senior tag

Audioquest Pearl kábelt használok, minden tökéletes /Z9s /Mondjuk nekem soha semmi gondom nem volt hang csúszással, saját player pedig képet is szépen viszi.

(#6147) Jankó31 válasza pontyos (#6146) üzenetére


Jankó31
csendes tag

Azok vannak nekem is. Egy 60 cm-s és egy 1 méteres Pearl. Akkor nem értem nálam mi a hiszti. :N
De csuda vigye, végre jó a lejátszás.

(#6148) Jankó31 válasza DroiDMester (#6145) üzenetére


Jankó31
csendes tag

Köszi! Ugreent kipróbálom.

(#6149) Beni2360 válasza DroiDMester (#6145) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Pont az említett 3 fajta van itthon és lefikázták.
SAMZHE
Vention
Vention
Az árakat meg nézegettem amikor rendeltem olyan 10 $ körűl volt a 2 m-s és 2650 Ft vettem itthon.
De megvannak tartaléknak 3 db a kínaiakból csak rövidebbek és az AVR kikerült oldalra és kellett a 2 m-s hossz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#6150) DroiDMester válasza Beni2360 (#6149) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

ezekből csak a középső stimmel és ott is a drágábbik a jó, nem a vékony pvc kábel! a másik 2 amit linkeltél valóban gyengék, hiába az a márka azon belül is van jó és rossz!

De láthatod nem is az ár számít mert lehet neked 20.e Ft os kábeled ami szar, a gyári 300.Ft-os meg hibátlan mondjuk én még a tápot se használom semmihez amit gyárilag adnak hozzájuk nem hogy a 300.ft os kábelt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.