Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5201) Beni2360 válasza tomp (#5200) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Értem és a letöltött appot miképpen telepítsem a zdmc-ben és ott hol lesz?
Ott a programok közt fogom megtalálni és onnan indíthatom?

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5202) blakey válasza Beni2360 (#5201) üzenetére


blakey
titán

Ne siesd el, nem 5 perc a megismerése és mint írtam, kiegészítő, azokat a szavakat használd a keresőben amiket írtam. Kell Plex szerver is amit szépen be kell állítani. Ma nem leszel meg vele. Majd talán 1 hét múlva ha elolvastál minden infót.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#5203) DroiDMester válasza tomp (#5200) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Azt ne feledd azért hogy ez csak akkor igaz ha a ZDMC a BOX saját playerét használja, tehát ha elindul a film akkor már csak pont annyi lehetőséged marad az opciókra mindha ZDMC nélkül indítottad volna el!
A ZDMC-t csak egy GUI felületnek lehet használni.
Ha nem a gyári playet használod ZDMC alatt akkor ugyan olyan fos minden videó vele mint bármelyik KODI verzióval FIX 60FPS el tolja az összes filmet! :O

(#5204) tomp válasza Beni2360 (#5201) üzenetére


tomp
félisten

PlexKodiConnect addont kell telepíteni innen.
De ugye ahhoz kell a szerver is. Az valóban nem 5perc beállítani.

DroiDMester
Haladó nézetben van egy "képfrekvencia beállítása minden videónál" vagy valami hasonló kapcsoló. Ha bekapcsolod akkor ZDMC saját lejátszója is beállítja a megfelelően. Azaz a 23,976-os filmhez beállítja a 23,976-ot.

(#5205) Beni2360


Beni2360
Topikgazda

Köszönöm mindkettőtöknek és már tudom, hogy anno miért hagytam abba. :R
Tudtam, hogy már volt vele dolgom.
Maradok a CE és a ZDMC mellett max nézek egy dögös hasonló bőrt.

zacci - te meg majd kapod az infót akik használják, használták.

DroiDMester - Most már a ZDMC is átvált a megfelelő fps-re.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5206) zacci válasza Beni2360 (#5199) üzenetére


zacci
aktív tag

Hi,

Bizonyos aruhazakbol le tod tolteni az okositott plex klienst. De engem az erdekel, hogy megjelenjen a plex altal publikalt borito es a gyari player tolja le a filmet. Ugy gondolom ehhez kliens oldalon a zdmc plex addon kellhet. Engem nem erdekel a zdmc egyebkent. Csak lassam a boritot el tudjam olvasni a rovid leirast, jelolje meg ha mar lattam az adott filemt es jatsza le tokeletesen a hazomozi rendszeren. Nyilvan ehhez az kell, hogy a gyari lejatszo tolja le a filmet, nem a plex lejatszoja. Szoval valami olyasmi erdekel, hogy a zidoo felnyalja a plexben tarolt boritokat majd lejatsza a gyari zidoo playerrel. Akkor van esely arra, hogy ugy mukodjon mint a Popcorn. Ott is ugy mukodik, hogy a magat a film lejatszast mar a gyari beepitett player oldja meg. Addig meg ugy mukodik, mint egy plex kliens. Latom a boritokat, kategoriak ozt tudok keresni stb.
Kivancsi vagyok hogyan lehet ezt megoldani, mert azon kivul, hogy a popocorn lassucska GUI-val rendlekezik es nem tud 2.0 hdmi-t, minden masban tokeletes lejatszo. Nem volt meg olyan formatum amit ne jatszott volna le tokeltesen.
koszi ha kiprobalod es megosztod a tapasztalataidat!

Az mondjuk fontos lenne, hogy a DTS HD, DD HD-t tolja erositore es mukodjon a 3D minden formaban.

meg 1x thx!

ui.: mondjuk a zappiti azert is tetszik, mert van a 2.0-as mellett 1.4hdmi audio only kimenete is, ami miatt nem kene az erositot cserelni.

[ Szerkesztve ]

(#5207) DroiDMester válasza Beni2360 (#5205) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

~1.éve próbáltam utoljára a ZDMC.t, akkor az akkori FW vel még nem ment! Mindent FIX 60.al játszott! Ezért nem is foglalkoztam későbbiekben a ZDMC.vel, pedig szeretem a KODI.t de mivel a leg fontosabb dolog nem működött így hanyagoltam!

De akkor teszek majd egy próbát vele ha már rendben van! Ha jól láttam zdmc 17.6.1 ez a leg frissebb belőle vagy van frissebb is?

(#5208) DroiDMester


DroiDMester
nagyúr

Egyébként egy jó hírem is van!

Sikerült megcsinálnom bigacsiga962 kolléga halott X9S BOXát, tegnap délután elhozta, ma délután már vihette is haza!

Szerencséje volt mert régebbi Bootloader volt neki, és simán működött az UART portos PUTTY-s megoldás!

Szóval akinek gyárilag V1.X.X Firmware volt a BOXon annak meg lehet menteni ezzel a módszerrel.

De ha azzal a módszerrel csináljátok a vissza felé frissítést amit korábban leírtam, akkor nem lesz erre szükség valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#5209) DroiDMester válasza Beni2360 (#5205) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

Közben kipróbáltam!

Ez így egy baromi hatalmas NULLA!

Ha át váltom ZDMC.ben hogy ne a külső playert használja hanem a ZDMC.t már egy mezei 10.gigás 1080p MKV film is szépen lépkedi át a meg nem jelenített képkockákat!

egy 4K HDR 60.FPS film pedig képregény(10-15.másodpercenként jelenít meg egy képkockát) sima 24.FPS 4K film is akadozik szóval ez így HASZNÁLHATATLAN kategória!

Továbbra is az van hogy:
CSAK A GYÁRI PLAYER KÉPES KADENCIA HELYES LEJÁTSZÁSRA!

[ Szerkesztve ]

(#5210) Beni2360 válasza DroiDMester (#5209) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát mivel én csak média tárnak használom a ZDMC-t és lejátszásra nem, most a kedvedért kapcsoltam ki a külső lejátszó indítási lehetőségét. Remux filmjeim vannak és minden akadás nélkül lejátszotta de nem volt hangja és nem tudom miért. Hang kimenetnek androi akármit mutatott de semmi állítási lehetőség nem volt.
Nálam csak a DVD ISO film indult a zdmc-ről és a nagyon alacsony felbontású videó annak ellenére, hogy a natív pl van bekapcsolva.
Most néztem egy 4k filmet 80 GB akadás nélkül simán vitte a filmet, igaz hangom még nincs. Ott valami gubanc lehet nálad amiért akadozik. De mint mondom nem használom lejátszásra arra ott van a CE-m

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5211) 206 cc


206 cc
senior tag

Sziasztok!
Nem biztos,hogy a megfelelő topikot találtam meg ezért előr3 is elnézést kérek!
Szóval kb. irany árban 150.-usd körül keresnék ha lehet olyan tvboxot-médialejátszót ami “mindent is” lejátszik probléma mentesen,ha lehet ne kelljen mókolni! Az persze nem gond ha van firmware frissítés tehat támogatás hozzá! Jelenleg egy MED600 van de sajna szegény már nem mindennel boldogul...első sorban ehhez mérném a kezelhetőséget az új lejátszó esetében is. Am8 nem fontos az egyedül a wifi mert jelenleg is kábelen van hálózatban a lejátszó.
Amennyiben ettől csak drágábban van ilyesmi az esetben elgondolkoznék a mókolós megoldásokon is,de inkább csak be kelljen kapcsolni és működjön megoldást keresek ....
Köszönet előre is minden hasznos szóèrt linkért!....

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5212) Beni2360 válasza 206 cc (#5211) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Szia!
Nem írtál arról, hogy kintről vagy csak itthonról menne-e a beszerzés.
Mivel itthon a ZIDOO boxok csak egy cégtől szerezhető be majd dupla áron mint az EU-ból.
Sima tárhely nélküli box a ZIDOO X9S vagy az utódja Z9S az utóbbit még nem sokan forgalmazzák Eu ból a futeko, vagy a geekbuying EU oldaliról vettük legtöbben az X9S boxot. X8-már nem gyártják.
Az árakat látod és dönteni te tudsz.
Ui: Kérdezz még ha valami érdekel ne kapkodd el a vásárlást. Olaszból 2-3 nap alatt itt van. DE volt már olyan, hogy Hétfőn reggel leadta a rendelést és másnap hozta a futár. Vásárlásnál vannak + opciók EU-ba való visszaküldés,stb azt érdemes bepipálni ha esetleg valami úgy alakul de nagyon kevés a meghibásodás.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5213) Beni2360 válasza DroiDMester (#5208) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Na ez egy nagyon jó hír, nem véletlenül nyomtam, hogy ne hagyja annyiban a dolgokat, mivel nem visszaállításnál történt a baki és még nem kell temetni. Köszönjük a segítőkész munkádat. :C
--------------------------
UI: megoldódott a ZDMC hangja is.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5214) 206 cc válasza Beni2360 (#5212) üzenetére


206 cc
senior tag

Szia!
Először is nagyon köszönöm a gyors választ!
Természetesen szoktam kintről rendelni így az az út is megfelelő számomra igaz a garancia intézésről nem beszéltünk ,de még nyitott sok kérdés ugye.
Szóval első nekifutásra a Z9S tetszik nekem és az ár is meggyőző!!!...ha jól látom IT raktárból 127.- usd kb.+ szállítás gondolom. Pont Geekbuying ahonnan nem szoktam rendelni 😊....de ez mellekes.
Ahogy olvasgatom a honlapon ez tudja ami nekem kell,de ezt Ti felhasználók majd megerősíthetitek azert?!😉
4K, 3D , kadencia helyes lejátszás....nekem ez már meggyőző! A hang része ...előre is elnézést,de szamomra sokadrendű dolog....szóljon és kész.
Egy LG BV7 -azt hiszem -amilyen tv-hez lesz hasznalva. A távja az jól kezelhetó illetve valamilyen jukebox szerű adatbázist tud pl. külső hdd esetén létrehozni?...ez még jól jönne....
Itthon meg lehet ezt nézni akkor a forgalmazónal vagy csak rendelni lehet tőlük?...már bem a dobozre lennek kiváncsi hanem a tudására?!😁
Hirtelen ezekre szeretnek még választ...
Köszönet előre is!
Kellemes napot minden topiklakónak!

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#5215) Beni2360 válasza 206 cc (#5214) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát röviden, a 127 $ ár az a X9S és nem a Z9S az jóval drágább. Ha emlékezetem nem csal a futekonál látod az árát.
Geekbuying bevállalható már évekkel ezelőtt is rendeltem tőlük.
Hang kép 3D minden rendben. Van saját média tára most már egészen tűrhető. Ha kell pár képet tudok csinálni róla. Én momentán a ZDMC(KODI fork) -nak a média tárát (jukebox ) használom tökéletesen kiszolgál minden igényt.
Kipróbálás csak személyesen neten való rendelésnél 14 napos elállásod van a vásárlástól ha hazai cégtől veszed. Vagy valaki beenged és megmutatja ha meg tudod fűzni.
Viszont.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5216) szasanyi


szasanyi
félisten

Vett-e már valaki ilyet? Az érdekelne egész pontosan, hogy a 183 euro már a végösszeg, vagy lehet-e bármi más ami növelheti azt?

[ Szerkesztve ]

(#5217) L.L. válasza szasanyi (#5216) üzenetére


L.L.
senior tag

+ adók, mert mint írja, kínából jön. ITT ugyanannyi, viszont nincs plusz költség, mert EU.

[ Szerkesztve ]

(#5218) szasanyi válasza L.L. (#5217) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, akkor várok még.

(#5219) bigacsiga962


bigacsiga962
tag

nagyon köszi DroiDMester valóban életet lehelt a gépbe

(#5220) szasanyi


szasanyi
félisten

Láttam vhol egy táblázatot, ahol típusonként láthatóak különböző felbontásban a kadenciahelyes lejátszási képességek. Belinkelné ezt vagy az oldalt, ahol található? :R

(#5221) Beni2360 válasza szasanyi (#5220) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Erre gondoltál? (#63275) djnice

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5222) szasanyi válasza Beni2360 (#5221) üzenetére


szasanyi
félisten

Asszem, köszi Most, hogy újra megnéztem nem biztos, hogy jól értem: a Parameter oszlop zöld értékei jók, a Branding (jelentsen ez bármit) zöld NO jelzési szintén jók és a piros Yes az nem. Ugye? :F Te tudod mit jelentenek ezek pontosan?

[ Szerkesztve ]

(#5223) eric.cartman válasza szasanyi (#5222) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Az a jó ha az FPS érték zöld és a banding NO (azaz zöld)

Úgy tűnik, hogy az X9s már ugyanolyan "jó" a legutóbbi FW-el, mint a Z9s ;)

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#5224) Beni2360 válasza szasanyi (#5222) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én is csak kisakkozom.
Adva van ugye a Mode>a Framerate>és a Banding( ami egy bizonyos árnyalat kiadását jelenti vagy kontrasztos felbontási hiányt, erre van egy tesztkép keress rá.)>és a megjegyzés -NO vagyis jó- Yes (vagyis jelen van a banding hiba) az a rossz. Vagy én se értem egészen. Ennyire mélyen én se másztam bele mert a film nézés közben nem nagyítóval ülök a szobában. :DD
De djnice fórumtársunk ebben nagy szakértő. Keresd meg és ő majd elmondja.

Látom támogatást is kaptam közben. :R

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5225) szasanyi válasza Beni2360 (#5224) üzenetére


szasanyi
félisten

Köszi, logikailag ém is ráhibáztam (a lényeg viszont nincs meg).

eric.cartman: engem a 4K érdekel, és nem találtam erről pontos infót. Eszerint még nem, de kértem frissített adatokat.

(#5226) tomp válasza eric.cartman (#5223) üzenetére


tomp
félisten

Igen a 2.1.22-es fw már javította ezt a hibát. Elméletileg ez Realtek bug volt. Kérdés, hogy a realtek javította vagy a zidoo csinált valamit ami révén már pontos az fps.
Írtak több félét is. pl eleve hardveres hiba illetve a realtek által kiadott driver volt bugos. Utóbbira tippelek mivel 1.3béta előtti verziókkal nem volt probléma. 1.3 bétától kezdődött ez. Az éles szemű felhasználó látta is film közben.

(#5227) eric.cartman válasza szasanyi (#5225) üzenetére


eric.cartman
senior tag

A lényeg, hogy az X9s a v1.4.22 FW-el végre 4K-ban és FHD-ben is kadenciahelyes és nincs banding hiba sem. ;)

FHD - minden kimenet (24, 30, 36bit) OK
4K - 10bit 4:4:4 (30bit) OK (és ez a lényeg - ez a fullos beállítás úgyis)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#5228) eric.cartman válasza eric.cartman (#5227) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Edit : FW v2.1.22 (bocsi)

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#5229) szasanyi válasza eric.cartman (#5227) üzenetére


szasanyi
félisten

Az a helyzet, hogy jobban teszik mint a fehér Z9S csak olyan a távvezérlője mint az X8-nak volt - kopik és nehézkes a működése -, és úgy látom az is csak Android 6-ig jutott.
Leginkább ezek miatt keresek drágább, de újabb és jobb Z9S-t amihez már Android 7 + újabb zenelejátszó (DSD zenehallgatáshoz jól jön) és jobb távvezérlő van..

(#5230) tomp


tomp
félisten

Itt tesztelték a 2.1.22-es fw-t Vertexel!
FullHD:

4K:

Azaz bugjavítás: pipa!

(#5231) Bazijoe73


Bazijoe73
senior tag

Sziasztok Zidoo X10-re mi az utolso jól müködő frissítés?

És kodival kapcsolatban kérdezném, hogy ti az sd, fullHD, 4k filmeket vagy a BlueRay, mkv filmeket külön könyvtárba rakjáto vagy egyben? És ha külön könyvtárban akkor a kodi egyben látja vagy kölőn?

Samsung Galaxy S5 Rootolt

(#5232) jsk


jsk
senior tag

Ha frissítem a boxot, akkor az békén hagyja a ZDMC-t?

(#5233) tomp válasza Bazijoe73 (#5231) üzenetére


tomp
félisten

2.1.22!
Amikor legutoljára használtam ZDMC-t akkor a 4K filmnél odarakta a "4K" jelölést. De már régen használtam.

jsk
Ha OTA-t raksz fel az Update-en belül akkor nem piszkál semmit.

(#5234) Beni2360 válasza Bazijoe73 (#5231) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Én tegnap este tettem fel a 2.1.22-es fw-t és eddig minden ok. Még a Home Th.2.0-ban tapasztalt egyes sorozatoknál kilépett buug is megszűnt.
Egybe van minden mozi film és csak a sorozatoknak ugye amúgy is más elérés van külön. A ZDMC egyben olvassa be. Mivel a NAS-n levő filmek és a házban levők külön mappák de egyben jeleníti meg igy gondolom felesleges külön rakni. De gondolom van megoldás rá a ZDMC-ben variálni és külön beolvastatni de ehhez már több kel egy egyszerű halandótól. Egyszer én is belepiszkáltam valamit és nem tudtam vissza csinálni, törölnöm kellett az egész KODI és újból telepíteni.
A saját H.Th-ben van választási lehetőség ha beolvasott falon balra mész és ott lehet válogatni ezekből.
--------------------------
(#5232) jsk - A ZDMC-t úgyis csak törlés és friss telepítéssel lehet frissíteni magasabb fw-re.
-----------------------
tomp - Sajnos nem mindegyiknél rakja oda a 4K jelzést most nézem éppen. :W

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5235) jsk válasza tomp (#5233) üzenetére


jsk
senior tag

Köszönöm szépen az infót.

(#5234) Beni2360: Az tudom, de a ZDMC-ből a legfrissebb van. Csak az izgatott, hogy ha felrakom a legújabb firmware-t, akkor ne kelljen mindent újra állítgatnom a ZDMC-ben. Tudom, hogy le lehet menteni, csak lusta vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#5236) DroiDMester válasza jsk (#5235) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

a ZDMC az nem RENDSZER ALKALMAZÁS(nem tartalmazza a firmware) tehát ez a DATA partíción van OTA telepítése nem piszkálja a data partíciót, nem kell izgulnod!

(#5237) TIT


TIT
veterán

2.1.22 végleges?
Csak mert nem rakták be a download-ba.

(#5238) DroiDMester válasza TIT (#5237) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

miért nincs ott?

Pedig ott van az.......

(#5239) jsk válasza DroiDMester (#5236) üzenetére


jsk
senior tag

Neked is köszönöm szépen az infót.

(#5240) daniel2121


daniel2121
senior tag

Egyik ismerősöm áradozik a Zidookról,X9S van neki. Zenére milyenek ezek a lejátszók?

(#5241) TIT válasza DroiDMester (#5238) üzenetére


TIT
veterán

X8-ra néztem igen ott van,de ez a forum rész,de van egy download a főoldalon és ott még nem szerepel.
De ezek szerint a betát külön írják.
Ez komoly,hogy 25-el tölti?5 óra míg lejön.

[ Szerkesztve ]

(#5242) levior válasza zacci (#5197) üzenetére


levior
csendes tag

Mukodik a passtrough (t nelkul), tomoritetlen audio Dolby Atmos-tol, ami ugye a True HD-ra epul, DTS HD Master Audion at tomoritett formatumokig semmivel nem volt eddig problema. A 3D (Epson EH-TW5650 projektoron) szinten hibatlan.

[ Szerkesztve ]

(#5243) Beni2360 válasza TIT (#5241) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Oda sokkal később rakják ki.
A letöltés meg kb 1-2 perc szokott lenni. Gondolom nálad sem lett hosszabb?
És már lent van.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5244) TIT válasza Beni2360 (#5243) üzenetére


TIT
veterán

Tudom,csak azt nem miért?
Régebben nekem is 2 perc kb.de most 5 órát ír.

(#5245) Beni2360 válasza TIT (#5244) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Hát igen most töltöm én is az X8 megy az X9S és eléggé gyatra a létöltésük. :W
De ha lent lesz fel tudom rakni a Megára és onnan gyorsan lejön.
Már le is jött 15 perc volt

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5246) He-Nike


He-Nike
aktív tag

Sziasztok!

Fel szeretném telepíteni a legfrissebb 2.1.22 verziót a X9S készülékemre (ami már egy jó 2 éves széria). Jelenleg a 2.1.14 van rajta ami beta verzió kicsit néha belassulgat/fagyogat. Ezért szeretnék nulláról indulni tiszta telepítéssel.
Innen visszatérnék az 1.4.12-es img file-os pendrive-os reset gombos módszerrel.
Majd erre telepíteném fel a a legfrissebb 2.1.22-es firmware-t.
Jól gondolom, hogy így működhet a dolog, vagy kihagytam valami lépést? Ha nem muszáj nem tégláznám a készüléket.

Köszi előre is.

Ha 3 madár lennék, látnám magam elött, ahogy repülök magam mögött.

(#5247) DroiDMester válasza He-Nike (#5246) üzenetére


DroiDMester
nagyúr

felesleges vissza menni 1.4.re, egyből telepítsd fel a 2.1.22 est ha feltelepült a beállításokban csinálsz egy gyári állapot vissza állítást és akkor 0.ról indulhatsz!

én is így telepítettem, ezután megjavult az időjárás app is, ami előtte nem működött pedig próbáltam előtte csak annak az adatait törölni de az nem oldotta meg, visszaállítás után ment egyből.

(#5248) Beni2360 válasza He-Nike (#5246) üzenetére


Beni2360
Topikgazda

Várjál még más véleményére és anno az X8-n (2016. dec) egy gyári alap visszaállítást csináltam és arra ment az új fw. ZDMC és hasonlókat újból kellett telepítenem.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#5249) eric.cartman válasza He-Nike (#5246) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Szerintem is ennek nincs sok értelme - simán feltenném a helyedben az OTA frissítést USB-ről - előtte még a "régi" droidon nyomnék egy full factory reset-et és ennyi - és akár az újon is :) ;)

[ Szerkesztve ]

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#5250) szasanyi


szasanyi
félisten

X9S témában kérnék segítséget, elsősorban tapasztalat alapján:
- van-e infó arról, hogy meddig lesz gyártói támogatása ennek a típusnak?
- DSD fájlok lejátszása jól működik-e, ill.(zenelejátszó az X8 típussal egyező?
Nem tudom eldönteni, hogy érdemes-e beruházni erre a típusra közel ~38k-t vagy érdemesebb lenne a Z9S-t választani ~1,5x ár ellenében? Van vagy várható-e az árkülönbözetnek megfelelő különbség (DolbyVison és más, jelentősebb) a két típus között?

A segítséget előre is köszönöm! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.