Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-10 23:07:05

LOGOUT.hu

A ZIDOO médialejátszó topik célja, hogy segítsük egymást
a minél jobb moziélmény elérésére
és a problémák megoldására.
Feltöltés folyamatban.
Ötleteket és segítséget Pü-ben várok.
**************************
Zidoo is not streaming player.
AZ új PRO boxok már
rendelkeznek
DRM L1
támogatással.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17321) tomej válasza Beni2360 (#17319) üzenetére


tomej
aktív tag

Nem az volt a gond. Valóban zabálja az elemet, de csak akkor, ha nem kapcsolod ki a távirányító háttérvilágítását. Ha azt 'off' - ra rakod - és csak este tolod be, 4-5 hónapig simán megy. Ami gond volt: Alapfelállásban vannak alkalmazások - amik csatlakoznak a hálózathoz. Aki nem telepít + alkalmazást - alapban a 'Mediacenter' és a 'Posterwall' alkalmazásban nyitja meg a média-fájlokat. De a rendszer kizárólag a 'Mediacenter' - alkalmazásban menti el a hálózati jelszavakat... Ha ott nem lépsz be - a 'Posterwall' alkalmazás minden újraindításnál kéri az admin nevet és a password-ot. Aki ZDMC-t használ, annál nyilván más játék megy... Csak azt én azt nem szeretem. Ezeknél a lejátszóknál évente kell egy factory-reset. kb. A Dune - Base / Pro esetében is ez volt... Sajnos ez az oprendszer miatt van... Ez rendre egy android alapú rendszer. A NAS is hasonszőrű történet... Hiába kerül ma egy Z1000 Pro 214 000 Ft-ba - a rajta futó oprendszer nagyjából 2-3 évvel követi a lényeget. Ettől függetlenül ez egy igen jó kis lejátszó. Én rendre torrentezek - NAS-ra. Eddig még olyan anyagot nem tudtam leszedni, amivel 'nem birkózott volna meg'... Szó-szerint a 'mindent megeszik' kategória. Anno 10 évvel ezelőtt ugyanez volt a DUNE BASE 3.0... Csak akkor még nem volt sem 4K, sem HDR, sem DV... Ez mind megeszi... Megjegyzem 2,8 méterről minimum különbség van a 1080P és a 4K között... Pedig drága TV-m van... Sokkal nagyobb élmény a 1080P DLP projektor vászonra 3 m képátlóval, mint a 4K 55 col - LCD... Ott annyi a 'csúcs', hogyha leszedek 'demó' videókat - az üt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.