Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#507) tuareg85

Próbálkoztam ezzel a fent linkelt appal. Remekül meglátja a roidmi-t, de rögtön felugrik, hogy frissíeni akarja a fw-t rajta, és itt kezdődnek a bajok. Nem lehet vissza menni vagy azt mondani, hogy majd később*, mert marad ez az ablak. Nembaj, akkor elindítom, de akkor meg pár másodperc múlva kiírja, hogy sikertelen, és hogy "Close the mobile phone while upgrading". Ezt nem teljesen értem, le kell zárni a telefont? Próbáltam egyébként azt is, vártam kb. 20 másodpercig, de le se indult a progress, ugyanaz a hiba.
* a legalább 20 próbálkozás során, valszeg valahogy jó ritmusban nyomtam valamit, kétszer valahogy mégis eljutottam a frekvenciaállításhoz. Kezdtem volna tekergetni, de akkor meg pár másodperc után ... megnyitotta a youtube appot. Nem egy videót nyitott meg, hanem a home screent. Biztos nem valami más volt, mert sose szokott megnyílni.

Mi történik itt? Van valakinek valami ötlete? Nem akarnék sokat játszani az appal, de legalább egyszer elállítanám a frekvenciát, hogy ne a környék legerősebb rádiójával menjen együtt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.