Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-24 17:05:34

LOGOUT.hu

PC GAME PASS
(kérdések, megoldások minden platformra)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass Ultimate előfizetőknek minden Champion elérhető az Ultimate Perks-ben Quake Champions-höz.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#402) viperabácsi válasza l.skywalker (#397) üzenetére


viperabácsi
addikt

Én miért nem látom ?

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#403) wjbhbdux válasza viperabácsi (#402) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A különálló Xbox Insider Hub appban lehet feljelentkezni az Xbox app beta tesztelésére (Windows Gaming alatt), de ugye ezzel hibák is jöhetnek. így az Xbox és a Game Bar is beta lesz a gépeden, ha épp tesztelnek vmi újat.

Egyelőre összesen 2 játékkal működik a Cloud + bill/egér kombó: Sea of Thieves és Psychonauts 2

[ Szerkesztve ]

/s

(#404) viperabácsi válasza wjbhbdux (#403) üzenetére


viperabácsi
addikt

köszi akkor marad így

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#405) l.skywalker válasza viperabácsi (#404) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Egy darabig

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#406) chungee


chungee
addikt

Napot!

Death Stranding előtöltést szeretnék indítani de azt mondja hogy rendszergazdai engedély szükséges :( Hol tudnám neki megadni az engedélyt :F

(#407) wjbhbdux válasza chungee (#406) üzenetére


wjbhbdux
veterán

nincs (még?) preload, az független info a telepítéshez ha elérhető lesz.

/s

(#408) ZsZso válasza wjbhbdux (#407) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Csak halkan jegyzem meg, hogy nekem még egyszer se volt olyan, hogy a preload után ne kellett volna megjelenéskor leszedni újra a teljes játékot... :(((

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#409) chungee


chungee
addikt

Az új Plague tale októberben jelenik és már most lehet előtölteni. Bezzeg a death stranding pedig 2 nap múlva jelenik azt mégsem lehet előtölteni :C :N

(#410) Guitar14


Guitar14
senior tag

(porto-tól lopva hátha valakinek érdekes lehet PC-re is)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#411) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok, jól értem, hogy csak PC-n játszva, ha most 300 forintért veszek game pass-t, akkor kapok ea playt is, ami meg havi 2000 amúgy?

Ileltve ha nem lesz akciós a game pass, akkor vehetek simán EA playt 5 euróért, és ami onnan levő játékoknál azzal folytathatom a játékokat, és nem kell újra telepíteni, mentésekkel szöszölni?

Vagy hogy éri meg matekozni most ezekkel?

(#412) wjbhbdux válasza Dreadloord (#411) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ez attól függ hogy mivel akarsz játszani, nézd meg az elérhető játék listáikat. A Microsoft féle EA Playen kicsit más a kínálat mint az Originen. Ahol kizárólagosan elérhető a drágább Play Pro előfizu is a legújabb játékokkal (BF042, F1 2022 NFL 23, hamarosan FIFA23), amikhez a sima Play csak 10 órás próbát ad.
Steamen meg egy 3. féle EA Play is van az ottani EA játékokra.

[ Szerkesztve ]

/s

(#413) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Előfizettem 300Ft-al egy hónapra, viszont sehol az ég világon nem találok erről semmit.
Próbáltam XBOX Appon ekresztül, MS shopban, probáltam böngészőn keresztül is, viszont csak a régi rendeléseket látom.
A kártyámat már töröltem onnan, de ott sem írta hogy terhelve lenne.
Ilnyekor hol érdemes még körbenéznem?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#414) wjbhbdux válasza Imilenni (#413) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt tudod kezelni az előfizetéseket https://account.microsoft.com/services
Itt vannak a számlák mindenről amit fizettél: https://account.microsoft.com/billing/orders

/s

(#415) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#416) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

September Updates for the Xbox App on PC: HowLongToBeat and More - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#417) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Állítólag:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#418) Lacee1986 válasza l.skywalker (#416) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Nagyon jó újítás, szívesen látnám Steamen is.

(#419) chungee


chungee
addikt

Estét!

Hogyan tudnám a letöltött játékot másik meghajtóra áthelyezni anélkül hogy újra kelljen letölteni az egész játékot :F

[ Szerkesztve ]

(#420) wjbhbdux válasza chungee (#419) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Windows Beállítások között van erre lehetőség ha kikeresed az appok között.

/s

(#421) chungee válasza wjbhbdux (#420) üzenetére


chungee
addikt

:R Hálás köszönetem:C

[ Szerkesztve ]

(#422) Dnalorr


Dnalorr
tag

Elnézést, ha volt már kérdés itt, de visszaolvasgatva nem találom:
Ha PC-n kezdek el egy Game Passos nem Xbox exluzív játékot, jelen esetben az AC Odyssey-t, ami külső Ubisoft kliensen keresztül indul, akkor jól gondolom, hogy a mentést nem viszi át Xboxra, ha esetleg később ott szeretném folytatni?
Eladósorban van a PC-m, és nem tudom mennyire merüljek bele a játékba PC-n, ha aztán Xboxon meg kezdhetem elölről...

[ Szerkesztve ]

(#423) l.skywalker válasza Dnalorr (#422) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem. Az első cross-progression játék az AC szériában a Valhalla.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#424) Dnalorr válasza l.skywalker (#423) üzenetére


Dnalorr
tag

Értem, köszönöm.

(#425) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda



Coming to Xbox Game Pass: Deathloop, Slime Rancher 2, Valheim, Grounded’s Full Release, and More - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#426) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Az "A way out"-oz az EA-n lehet úgy játszani, hogy csak az egyik félnek van meg. Az lenne a kérdésem, hogy most a gamepass-on keresztül is lehet így jászani?

(#427) l.skywalker válasza Anulu79 (#426) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen van benne "Buddy Pass" [link]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#428) Anulu79 válasza l.skywalker (#427) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! :R

(#429) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#430) Kleroo


Kleroo
veterán

Heyho! Van most valami aktuális trükk olcsóbb gamepashez?
Ráőróbáltam 300ért szept25.-én. Lassan lejár, de megtartanám még 1évig kb. 3k nem sok...de egy kicsit mégis...a korábbi trükkökhöz mérve. Akad valamilyen hókuszpókusz metódus? Gold átváltás, kupon, bármi. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#431) wjbhbdux válasza Kleroo (#430) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Előbb le kell hogy járjon (mármint mondd is le, mert megújul) aztán tudsz trükközni. A Game Pass PC meg az azt is tartalmazó Ultimate is vihető 1-1 hónapra 300-ért úgyhogy arra válthatsz át a másikra még 1 hónapra. Aztán évvége felé szokott jönni a 3 hónap 300-ért akció, tavaly már november elejétől nyomatták. de ha nem akkor a nem előfizetett fiókra x havi olcsó Gold amit találsz szürkeboltokban, majd 1 havi Ultimate átváltás működik.

[ Szerkesztve ]

/s

(#432) Kleroo válasza wjbhbdux (#431) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszönöm szépen :R :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#433) l.skywalker válasza Kleroo (#432) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

• Hogyan érdemes Game Pass Ultimate szolgáltatásra előfizetni? Ha olcsón szeretnél hosszú távra GPU-t, akkor először vegyél a lehető leghoszabb időre Xbox Live Gold előfizetést (itt a Hardveraprón is árulnak, a megbízható eladók után érdeklődj a topikban). Aktiváld be és arra vegyél rá 1 havi GPU-t (ha szerencséd van, engedi 300 Ft-ért) és így a teljes Gold időszakot felkonvertálja GPU-ra és rádob még annyival többet, amennyi a megvett GPU volt.
Amennyiben aktív GPU előfizetéssel rendelkezel mindenképp várd meg, a lejárati időt, mert ha arra aktiválsz Gold-ot, akkor nem a teljes időszakot, csak az 1:4 arányát kapod meg GPU-ként.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#434) Kleroo válasza l.skywalker (#433) üzenetére


Kleroo
veterán

:R :R :R

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#435) l.skywalker válasza l.skywalker (#397) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

@Ádám16: az ez előtti hsz-emben, amire most válaszolok volt egy screenshot egy béta verzióban, de az aktuálisban nincs benne. Nem tudunk sajnos pontos dátumot.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#436) Ádám16 válasza l.skywalker (#435) üzenetére


Ádám16
addikt

;)

(#437) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Emelkedhet a Game Pass ára az ünnepek után. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#438) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Sommerville - Somerville Release Date Trailer - YouTube

Day1 Game Pass

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#439) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Fiamtól örököltem egy asztali PC-t, gondoltam kipróbálom a Fallout 4-et gamepassból. Sajnos nem jön össze. 2 napja kínlódok vele, a neten fellelhető megoldások eddig nem működtek. Két ablak jön fel, az egyik azt írja fájlrendszerhiba (-2015294512). A másik azt, hogy hiba történt a játék indításakor. Hibakód (0x800704c7) A játék a c meghajtón (ssd) van az xboxgames mappában. Vírusirtót is kikapcsoltam, hálókábelt kihúztam, mint lehetséges problémaforrást. (neten ezeket írták legtöbbször) A gép nyilván nem csúcs, Ryzen 5 1600 proci, 1050 ti videokártya (talán 4gb ram, de lehet, hogy csak 2, ezt most nem tudom megnézni), 16 GB RAM, és az ssd. Szerintem ez elég lenne hozzá 900p-ben. Bárkinek van valami ötlete? Más játék pöcc-röff megy.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#440) wjbhbdux válasza icemad (#439) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Én újratelepíteném a Windowst, erre van pár kattintásos beépített módszer már a Beállítások közt, a személyes fájlok megtartásával pikk-pakk megvagy. Ki tudja mit gányolt vele a fiad ha régóta használta. pl. a Windows áruház nagyon érzékeny az ilyen "kémkedés gyomláló" meg "játékokhoz teljesítményt gyorsító" cuccokra amik kitörlik a rendszer felét, aztán van hogy ez pont nem megy.

/s

(#441) icemad válasza wjbhbdux (#440) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

A Windows az friss Windows 10. Windows update sem talált frissítést. Nagyon belegányolni amúgy sem tudott volna, mert minden telepítéshez szülői engedély kell.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#442) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A Twitchen bármely csatornákon 2 havi előfizetésért vagy annak ajándékozásáért (2x4 Euro) lehet 3 havi Game Pass PC kódot kapni november 11-ig.
[link]

/s

(#443) l.skywalker válasza icemad (#439) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A gond szerintem itt is, mint sok másik PC Game Pass játéknál az Xbox bejelentkezési ablak lesz. Nekem volt már talán 2-3 játék aminál csinálta, a lényeg, hogy a háttérben vagy rejtve jön fel az Xbox ablak és így nem tudsz rányomni a megfelelő gombra, hogy a játék továbblépjen.

Nem, nem ez lesz a gond, hanem valami egyéb.

De még most töltöm le én is és letesztelem

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#444) l.skywalker válasza l.skywalker (#443) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nekem elindul gond nélkül.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#445) icemad válasza l.skywalker (#444) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nagy hirtelen így oldottam meg a kép készítést :


Köszönöm, hogy megpróbáltad. :R
Holnap nulláról újrarakom a gépet, talán megoldja...

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#446) esgabee


esgabee
tag

Sziasztok,
Lehet, hogy nem ide kellene írnom, de hátha tudtok segíteni.
Vettem egy új monitort, aminek a felbontása 2560x1440. Eddig full hd monitort használtam.
Miért nem tudom kiválasztani a 2560x1440-es felbontást?
Három játékkal próbáltam, de 1920x1080 felbontás a max. amit választani tudok.
Köszönöm a segítséget!

(#447) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Let the Spice Flow! Dune: Spice Wars Available Soon with PC Game Pass - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#448) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass - November Wave 1

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#449) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Pár héten belül érkezik EA Play-be és Game Pass Ultimate-be a Battlefield 2042:
Battlefield Briefing - Development Update, November 2022 (ea.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#450) wjbhbdux válasza l.skywalker (#449) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szerintem vmi nem túl képben lévő írta a postot, mert EA Access se létezik már, tuti jönni fog az a sima PC passba is mint a többi EA game.

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.