Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-24 17:05:34

LOGOUT.hu

PC GAME PASS
(kérdések, megoldások minden platformra)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) l.skywalker válasza Triathlete (#350) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem tudom miért nem megy. Nálam minden gond nélkül működik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#352) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#353) l.skywalker válasza l.skywalker (#352) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Coming to Xbox Game Pass: Assassin's Creed Origins, For Honor: Marching Fire Edition, and More - Xbox Wire

Fontos, az Ubisoft játékokat így lehet játszani:
Accessing Ubisoft games on PC Game Pass | Ubisoft Help

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#354) s7evcsenko válasza l.skywalker (#353) üzenetére


s7evcsenko
addikt

Lehet valahonnan tudni, hogy mi fog még bekerülni később?
Konkrétan az Immortals Fenyx Rising érdekelne, mert akkor nem venném most meg epicen. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#355) l.skywalker válasza s7evcsenko (#354) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

3rd party kiadók játékait nem lehet tudni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#356) s7evcsenko válasza l.skywalker (#355) üzenetére


s7evcsenko
addikt

:R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#357) wjbhbdux válasza s7evcsenko (#354) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Szeptemberben szokott lenni az évfordulójuknál 1 hónap 1 euro ubisoft plus előfizetés ajánlat

/s

(#358) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Cloud játékok nem irányíthatóak billentyűzet + egér kombóval?

.

(#359) l.skywalker válasza Troy. (#358) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Jellemzően nem. Mobilon van némelyikhez Touch irányítás.

Azok konzolról futnak

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#360) Aby_2014


Aby_2014
aktív tag

Sziasztok!

A FIFA 22 game pass-be kerüléséről tud valaki pontosabb infót? Én csak annyit találtam, hogy jún. 07-től várható, mert akkor jár le a SONY - EA exkluzív megállapodás.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#361) l.skywalker válasza Aby_2014 (#360) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A fenti hivatalos kommunikáció alapján nincs előtervezve, hogy jönne a hónap első felében. Utána pedig minden rejtély.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#362) Aby_2014 válasza Aby_2014 (#360) üzenetére


Aby_2014
aktív tag

Megvan a válasz a kérdésemre. :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#363) l.skywalker válasza Aby_2014 (#362) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És tényleg :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#364) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jön PC Game Pass-ba a Commandos 3 remaster szeptember 1-én:
Commandos 3 – HD Remaster joins Xbox Game Pass in September (trueachievements.com)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#365) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge is available today with PC Game Pass.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#366) Beaumont


Beaumont
aktív tag

Akit esetleg érdekel újra van GPU 3 hónapos akció 1 fontért/300 forintért. :DDD

"Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!"

(#367) stuka20


stuka20
aktív tag

Üdv!

Ez a 300 ft/ 3 hónap akció meddig szokott tartani? Gondoltam, akkor húzom be még mielőtt lejárna.

(#368) l.skywalker válasza stuka20 (#367) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Június 23-ig tart a Deals Unlocked Sale, szerintem addig

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#369) stuka20 válasza l.skywalker (#368) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm!

(#370) Anulu79 válasza Beaumont (#366) üzenetére


Anulu79
addikt

Hogyan tudom ezt aktiválni, hogy ha van élő előfizetesem?

(#371) l.skywalker válasza Anulu79 (#370) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor sehogy

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#372) Anulu79 válasza l.skywalker (#371) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi!

(#373) akey válasza l.skywalker (#368) üzenetére


akey
csendes tag

A 3 havi GPU és PC-GP akció június 30-ig tart, legalábbis az ajánlat leírása szerint, amit vásárlás előtt ír.
"1 hónap megvásárlása 300,00 HUF áron, és mellé 2 hónap ingyen. Azt követően 4 190,00 HUF/hónap 93% engedmény Az ajánlat lejárati dátuma: 10 nap"

(#374) l.skywalker válasza akey (#373) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Köszönjük a kiegészítést!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#375) akey válasza l.skywalker (#374) üzenetére


akey
csendes tag

Nagyon szívesen!

(#376) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#377) luise178


luise178
tag

szasztok!

olyan kérdésem van, hogy kapott a gyerek egy series x-et, és saját xbox fiókot. A kora miatt családi fióktársítás van beállítva, és ha game pass-t akarok venni a konzolon az ő fiókjával, akkor szól, hogy nincs megengedve. a saját fiókomból tudok venni neki, vagy töltsek fel neki pénzt, és vegyem meg úgy?

köszi előre is a választ!

ASUS B150M-K D3; INTEL I7-7700k; Gainward GeForce® GTX 1660 Ti Ghost OC videokari; 16Mb@1600Hhz; Samsung evo SSD 240Gb;Samsung evo SSD 480Gb; 4 Tb WD; 3 Tb WD; 2 Tb WD; ASUS SONAR hang;

(#378) l.skywalker válasza luise178 (#377) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ez a megfelelő topik: [link]

Egyébként vedd meg a szülői fiókra nyugodtan és állítsd be annak a fióknak a konzolt home-nak (másik topik összefoglaló) és utána minden fiók ami a konzolra bejelentkezik fogja tudni használni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#379) T0rnad0 válasza l.skywalker (#376) üzenetére


T0rnad0
addikt

Fifa, Naraka, Total War,
Tölthető már.
:)

Z Fold 4

(#380) stuka20


stuka20
aktív tag

Lenne egy kérdésem.
Megvettem az xbox game pass ultimate-et, ami ugye tartalmaz ea play-t is.
Xbox alkalmazáson belül leakartam tölteni a Simcity-t és ugye egyből átirányít az EA alkalmazásra, amit szintén le kell tölteni, ha nincs fent. Letöltöttem, bejelentkeztem.
Amikor ismét rámentem a Simcity letöltésére utána azonnal kilépett az EA fiókomból és minden nélkül (jelszó, email) átjelentkezett a tesóm fiókjába.
Ha kijelentkezek belőle és vissza az enyémbe, akkor meg azt írja, hogy azon az EA fiókon nincs előfizetés Ea play-re.... (az xbox fiók is az én emailemen van, egyszeráen nem értem, hogy van ez..) Tehát bármit csinálok, mindig a tesóm fiókjában kötök ki, úgy, hogy ezen a gépen egyszer nem volt belépve.
Arra gondoltam, hogy az xbox fiók az ő fiókjával lehet összekötve, de erről meg nem találtam semmit, hogy hol lehetne ezen változtatni.
Belépek az ea.com-on az xbox-os fiókommal és a tesóm ea fiókjába dob egyből. Tesóm EA fiókján belül ott van az én xbox-os fiókom, de nem tudom unlinkelni, mert nincs olyan gomb ott.
Annyira nem érdekel, ha az ő fiókján van most ez az ingyen 3 hónap ea play, csak ugye, ha ő is elkezd valamivel ott játszani, akkor valszeg engem kiléptet(?) vagy nem tudom...ezért zavar a dolog csak...
"Lenne egy kérdésem" és egy kérdőjelet sem tettem, de a lényeg, hogy a saját EA fiókomon akarom tudni az xbox-os fiókomat, és egyelőre nem tudom. De majd lehet bepróbálkozok a supportnál is, bár egyelőre nem tudom melyik opciót kellene választanom, mert nem találtam az én esetemben megfelelőt.

(#381) wjbhbdux válasza stuka20 (#380) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Mivel egy konkrét előfizetést aktiváltál rá, ezt nem lehet csak úgy váltogatni a fiókok között, EA supporttal kell levelezned.

/s

(#382) stuka20 válasza wjbhbdux (#381) üzenetére


stuka20
aktív tag

Várom a válaszukat már. Köszönöm.

(#383) stuka20


stuka20
aktív tag

Valaki tudna abban segíteni, hogy a simcity miért nem magyar, amikor magyarul jelent meg?
Neten azt találtam, hogy át kell állítani az ea fiókban a nyelvet magyarra, de magyar nyelv nincsen, a régió pedig át van állítva Magyarországra.
Szerk.:
Közben látom, hogy a Local mappában a Hu-hu-n belül hiányzik a fájl. Eh

[ Szerkesztve ]

(#384) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mai napi - nem várt - bekerülés:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#385) stuka20


stuka20
aktív tag

Hogyan lehet a game pass miatt kapcsolatba lépni a microsofttal? Chaten vagy emailen és nem előre megírt probléma megoldó lépcsőfokokkal?

(#386) stuka20 válasza stuka20 (#385) üzenetére


stuka20
aktív tag

Sztornó, nem lett meg, de megoldottam.

(#387) HellGreg


HellGreg
őstag

Folyt. az Xbox topikból. Az a gond, hogy ha a saját fiókommal lépek be, akkor felajánlja, hogy telepítsem az eszközeim bármelyikén (és megjelenik a konzol, meg a 3-4 laptop, asztali gép ami volt/van itthon), kivéve azt a gépet, amelyikről be vagyok lépve. A telepítés gomb el van halványulva. Pedig csatlakoztattam a Microsoft-fiókhoz is. Érdekes mindenesetre. A módszert amit írtál, köszi, kipróbálom.

(#388) csuvicsuva válasza HellGreg (#387) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elvileg annyi a lényeg, hogy a Microsoft Store-ba a te előfizus fiókoddal legyél belépve. Mondjuk ez a telepíteni sem enged, ez érdekes. A fentebb írtat nézd meg mindenképpen, nekem így működik a megosztás, azt nem tudom, hogy két gépen kivitelezhető-e a dolog.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#389) a347


a347
aktív tag

Sziasztok!

Lehet volt már.., de keresővel nem találtam hasonlót.
A gyereknek szeretnék PC game passt venni. Az ő accountjához. Egyszerűen sehogy sem sikerül, mert állandóan "A vásárláshoz egy felnőtt közreműködése szükséges" üzenettel elküld a francba. Familybe nem sok mindent tudok variálni, az engedélykérés igénylés be van állítva. Töltöttem fel pénzt a fiókjába, de akkor sem engedi. Hogy a bánatba lehet ezt megcsinálni?
Előre is köszi!

(#390) wjbhbdux válasza a347 (#389) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha a te fiókodon van game pass előfizetés, és te vagy a Win10/11 Microsoft Storeban belépve, ő meg az Xbox appon a saját fiókjával, akkor tudja használni a játékokat mintha sajátok lennének. kivétel a másik kliensben induló játékok (pl EA Play) mert azt csak egy fiókhoz tudod kötni.

/s

(#391) a347 válasza wjbhbdux (#390) üzenetére


a347
aktív tag

Köszi a választ, bár az eredeti bajomon ez nem segít.

(#392) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

An Elder Scrolls Legend: Battlespire and The Elder Scrolls Adventures: Redguard are now available to preview! - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#393) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Coming to Xbox Game Pass: Ghost Recon Wildlands, Turbo Golf Racing, Two Point Campus, and More - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#394) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#395) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Új profilképe lett a PC Game Pass Twitter fióknak:

A háttér alapján ez a Death Stranding:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#396) l.skywalker válasza l.skywalker (#395) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A lehetséges helyszín a játékból:

Nagyon annak tűnik

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#397) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

xCloud-ba jön az egér+bill támogatás. A PC-s Xboxx App Preview változatába bekerült egy ilyen "opció":

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#398) wjbhbdux válasza l.skywalker (#397) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Itt van lista az Xbox konzolon bill+egér támogatott játékokról, akkor már csak keresztezni kell a cloud támogatottakkal :DDD

/s

(#399) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tom Henderson on Twitter:
"Death Stranding is coming to PC Game Pass. The official announcement is tomorrow."

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#400) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Tomorrow Is in Your Hands:
Death Stranding Available August 23 with PC Game Pass - Xbox Wire

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.