Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-24 17:05:34

LOGOUT.hu

PC GAME PASS
(kérdések, megoldások minden platformra)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) Guitar14 válasza wjbhbdux (#150) üzenetére


Guitar14
senior tag

Támogatom, eddig is volt 1-2 félreértés, hogy ez most igazából PC vagy Xbox GP. :)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#152) l.skywalker válasza Guitar14 (#151) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Én is eredetileg csak PC-sre terveztem, mert a konzolos részre ott az Xbox topik. Megkérdezem róla a modikat és ha úgy látjuk jónak, akkor átneveztetem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#153) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Forspoken bekerült MS Store-ba is, megjelenési dátummal. Csak nem GamePass-os lesz? :D
Forspoken megvásárlása – Microsoft Store hu-HU

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#154) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ez eddigi listához ez a 4 játék jön day1 PC-re:
PC Game Pass on Twitter:
Might as well list them out now that they're unredacted. Will be coming on day one (now with proper spelling!)

⌨️ Sniper Elite 5
🖱️ Pigeon Simulator
⌨️ Trek to Yomi
🖱️ Unannounced game coming from Hugecalf Studios

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#155) viperabácsi válasza l.skywalker (#152) üzenetére


viperabácsi
addikt

Lehet nem nevezném át , így könnyen megtalálható , és xbox-ban is tudtok segíteni ( nekem is itt sikerült ) ! :R
Esetleg egészítsd ki XBOX -al is !

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#156) l.skywalker válasza viperabácsi (#155) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Már megtörtént az átnevezés, be tudod rakni könyvjelzőbe - másrészt neked az Xbox topikban is segítettünk ugyanezzel kapcsolatban.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#157) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

YouTube Premium előfizetőknek most jár 3 hónap PC Game Pass:
You can score 3 months of PC Game Pass free with your YouTube Premium subscription | Windows Central

Csak új előfizetőknek, meglévőeknek nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#158) viperabácsi válasza l.skywalker (#156) üzenetére


viperabácsi
addikt

Ez így igaz ! :R

[ Szerkesztve ]

Az Űr veszélyes hely , főleg , ha a két füled között van !

(#159) morfondőr válasza l.skywalker (#157) üzenetére


morfondőr
őstag

Hirtelen már azt hittem, hogy valami értelmes dolog is lesz abból a pénzből, amit a Google-nek utalok havonta, amíg el nem olvastam: "Only new Game Pass members are eligible for the offer." :W

[ Szerkesztve ]

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#160) Ernesst válasza l.skywalker (#157) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Új előfizető az, akinek még sosem volt, vagy az is ide tartozik, aki most éppen nem előfizető (kb 3 hónapja mondtam le)?

(#161) Ernesst válasza Ernesst (#160) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Közben megvan a válasz, sajnos hamarabb kérdeztem, mint olvastam: "That appears to mean that anyone who has had any version of Game Pass, PC or otherwise, is not eligible for the promotion."

(#162) PiszokAlfréd válasza Ernesst (#161) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

Pc-n is lehet homeolni? Nekem gpu-m van, egyik ismerősömmel szeretnénk kipróbálni a Snowrunner-t multiban, de neki csak egy laptopja van.
Lehetséges ez valahogy? Vagy létezik itt is valami trial version?

(#163) Ernesst válasza PiszokAlfréd (#162) üzenetére


Ernesst
aktív tag

Sajnos nem tudom.

(#164) l.skywalker válasza PiszokAlfréd (#162) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

PC-n nincs home

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#165) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

:R

(#166) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

December 16-án bekerülő játékok:

• Lake (Cloud, Console, PC)
• Firewatch (Cloud, Console, PC)
• Broken Age (Cloud, Console, and PC)
• Ben 10: Power Trip (Cloud, Console, PC)
• Mortal Kombat 11 (Cloud, Console, PC)
• The Gunk (Cloud, Console, PC)
• Race with Ryan (Cloud, Console, PC)
• Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay (Cloud, Console, PC)
• Transformers: Battlegrounds (Cloud, Console, PC)

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#167) d.véderjoe válasza l.skywalker (#157) üzenetére


d.véderjoe
tag

Egy hónapja a Gyermekem is csesztett, hogy fizessünk elő. 300Ft 3hónapra és telefonnal fizetett. Ma pedig ráterheltek 4190Ft-ot (egy hónap elteltével) a telójára. 🤷‍♂️WTF? 🤔

(#168) l.skywalker válasza d.véderjoe (#167) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Nem a PC Game Pass-ra fizettetek elő, hanem a Game Pass Ultimate-re. Az csak 1 hónapos akcióban volt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#169) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Végre megjelnést kapott a The Anacrusis: január 13.

Day 1 érkezik Game Pass-ba konzolon és PC-n.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#170) Danecay


Danecay
őstag

Sziasztok!
Remélem sikerül érthetően leírni amit nekem nem sikerült tegnap megértenem, és az óta sem :)
Tehát nem tudom, hogy volt e valamilyen rendszerhiba tegnap Microsof-éknál, de a következő történt. Vissza szerettem volna mondani a 3 hónapos PC Game Pass előfizetésemet, pontosabban, annak kiszámlázását a 3 hónap lejárta után. Ezen a linken próbálkoztam: account.microsoft.com/services. A Firefox, valami tanúsítvány hiányára panaszkodva meg sem nyitotta az oldalt, a Microsoft EDGE betöltötte, és mivel valószínűsíthetően az EDGE-ben be voltam már jelentkezve erre az oldalra, be is töltötte automatikusan azt, és legfelül ott volt az 1+2 hónap előfizetés 300Ft-ért, viszont kb. 2 másodperc múlva már valami hibát dobott az EDGE is. Gondoltam kijelentkezek majd újra be, de az újbóli bejelentkezés során már nem töltött be semmit, csak egy fehér hátteret. Vagy 2x is újraindítottam a számítógépet, de nem igazán segített. Próbálkoztam a régi Win10-ben még fellelhető Internet Explorer-rel is, de ugyanúgy sikertelenül. Később estefelé rápróbáltam Google Crome-al és azzal már látszott némi életjel, ugyanakkor már a többi böngészővel is működni látszott a dolog.
Már most be tudok jelentkezni Firefox-al is, viszont nem találom, hogy nekem lenne Game Pass előfizetésem, sőt, amennyiben rákattintok a csatlakozásra az Xbox Game Pass Ultimate -hezre és megnyitja az https://www.xbox.com/ felületet, úgy hogy be is vagyok oda jelentkezve, ugyanúgy elő tudnék fizetni a 1+3 hónapra 300 Ft-ért mintha nem lenne ilyen aktív előfizetésem. Nem vittem persze végig a procedúrát, a kártyaadatok megadásánál megálltam. De nem kellene tudnia a rendszernek, hogy nekem van ilyen előfizetésem, és szólnia, hogy nem fog menni amíg él az aktuális előfizetés. Meg mi az, hogy nem látom a account.microsoft.com/services alatt sem, hogy nekem van ilyen előfizetésem. Rossz helyen keresném? Emellett az aktív előfizetésem persze működik, az XBOX aplikációban elérhető, telepíthető minden.

Köszönöm!

(#171) wjbhbdux válasza Danecay (#170) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Windows áruházban ugyanazzal a fiókkal vagy belépve? nem lehet hogy másikkal fizettél elő? Egy emailt biztos küldenek a kezdetén amiben látszik a lejárat dátuma és a megadott fizetési eszközöd is.

/s

(#172) Danecay válasza wjbhbdux (#171) üzenetére


Danecay
őstag

Szerintem is kellene, hogy legyen levél de eskü, nem találom. De, másik fiókkal fizettem elő, de ezzel tisztában vagyok. A Win áruház az egy outlook.hu-s címmel megy, a Game Pass-ra pedig a gmail-es címemmel. Amennyiben nem én nyitom meg böngészőből a account.microsoft.com/services hanem az XBOX alkalmazáson belül rámegyek a Profil/Beállítások/Kezelésre, automatikusan megnyitja a böngészőt úgy, hogy bejelentkezve vagyok, és hát azért gondolom, hogy ugyanazzal a felhasználói fiókkal mint amivel be vagyok jelentkezve az alkalmazásba.
Szerk. Úgy néz ki, hogy mégsem azt a fiókot nyitja meg a kezelés gomb mint amivel az alkalmazásba vagyok bejelentkezve, hanem amivel amúgy is be vagyok jelentkezve a böngészőben. És igen, magam sem értem, hogy miért, de úgy néz ki, hogy valahogy mégis az outlook.hu-s címemmel regisztráltam, pedig meggyőződésem volt, hogy a gmail-essel, máskülönben nem is lenne gmail-es Microsoft fiókom. Közben az outlook-os leveleim között meg is találtam a vonatkozó email-t. Hát ezt jó benéztem, de azt akkor sem értem, hogy hogyan lett nekem akkor gmail-es Microsoft fiókom, mert én szinte biztos vagyok abban, hogy akkor készült amikor a Game Pass-ra regisztráltam. Na mindegy!

Köszi szépen a segítséget!

(#173) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Aki játszik vele: frissül a Spiritfarer c. játék és új néven érhető el:
Spiritfarer | Farewell Edition

A Game Pass-ban is ez a verzió lesz elérhető frissítés után

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#174) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

PC Game Pass

Mai naptól elérhető:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#175) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Kikerül a Game Pass-ból:

December 31.
• Yakuza 0
• Yakuza Kiwami 1
• Yakuza Kiwami 2

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#176) Danecay válasza l.skywalker (#174) üzenetére


Danecay
őstag

Nekem csak egy 4200Ft-os leárazást dob és nem jelenik meg a Game Pass játékok között. De lehet én értettem félre.

(#177) l.skywalker válasza Danecay (#176) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Akkor még kicsit várni kell. A mai napon fog "élesedni"

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#178) l.skywalker válasza Danecay (#176) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Most már elérhető

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#179) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Aliens: Fireteam kapcsán jut eszembe - én eléggé rákaptam mostanában a co-op játékokra és a Game Pass-ben rengeteg jó co-op játék van, viszont a baráti társaság inkább Steam-es, cross-play pedig többnyire nincs, úgyhogy ha valaki szeretne ilyesmibe betársulni (akár PC-n, akár Xbox-on), akkor írjon. Én nagyjából minden műfajra vevő vagyok. :)

(#180) l.skywalker válasza Hzoltan969 (#179) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Részemről oké, elég hektikusan vagyok játékban (vagy napközben, vagy későn) de vegyél fel Xbox Live-on: DreYnreh

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#181) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Cloud Gaming-re jó a Logitech Gampead? Itt nincs felsorolva. Az XBOX 360 Wireless PC Gamepad-em USB-s vevője beadta a kulcsot. És most gondolkodok mi legyen helyette.

(#182) l.skywalker válasza SunMount3r (#181) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Konkrétan az F310-el tudom, hogy megy. A többivel nem.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#183) SunMount3r válasza l.skywalker (#182) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Azt akartad írni, hogy többivel "nem tudod", hogy megy e, vagy pedig "nem megy"?

Talán az F710-et venném a Wireless miatt, ez X input kompatibilis. De kicsit drágállom, nézegetek valami olcsóbb után is. (Gondolnám, hogy minden X input kompatibilis Gamepad-nak mennie kellene vele, ez ugye a Microsoft szabvány).

(#184) l.skywalker válasza SunMount3r (#183) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen :D

Szóval a többivel is lehet, hogy megy, de azokkal nem volt tapasztalatom. De gyanítom azokkal is mennie kell, ha az előbbivel megy.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#185) kiralytom


kiralytom
aktív tag

Sziasztok!

Számomra ismeretlen dolog a game pass. Jól értem, hogy amennyiben előfizetek, úgy a fenti linken található valamennyi játékot tudom játszani, kölcsönözni? Karácsonykor szeretnénk egy kicsit társaságban ökörködni és csak ezért nem vettem volna játékot.
Kipróbálnánk közösen pl. a fifát vagy a forma 1-et , esetleg egy mortal kombatot. Ezeket mind látom a listában.

(#186) Guitar14 válasza kiralytom (#185) üzenetére


Guitar14
senior tag

Igen ami a topik ősszefoglalóban van link az a teljes könyvtár ha előfizetsz. Minddel tudsz játszani PCn, Xbox One on és Xbox Series X/S en. Csak válassz kategóriát hogy PC/Konzol. Mivel nem ugyanaz a lista PChez mint konzolhoz.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#187) l.skywalker válasza kiralytom (#185) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen kábé ennyi az egész. Kell hozzá egy Microsoft fiók és egy előfizetés. Most a PC Game Pass előfizetés 300 forint 3 hónapra új fiókra, de figyelj, mert van olyan előfizetés is, hogy Xbox Game Pass - ez konzolra van és van olyan, hogy Game Pass Ultimate (GPU), ez meg több szolgáltatás egyben.

Ha ki akarod maximumra húzni a kedvezményes időszakot, akkor előbb vedd meg 300 forintért a 3 havi PC Game Pass-t és utána vegyél 300 forintért 1 havi Game Pass Ultimate-t, mert ebben az esetben felkonvertálja a meglévő 3 hónapot is GPU-ra és hozzáadja azt a +1-et és így 4 hónap lesz egyben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#188) kiralytom válasza Guitar14 (#186) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek. Fiókom van, mert bő fél éve rendelkezem Xbox-szal csak a lemezes játékot játszottam. Jelenleg azonban nem tudok bejelentkezni a microsoft felületén, egyszerűen felhasználó email és jelszó beírás után megakad, mindkét böngészőben. Mondjuk az oldalt is alig akarta behozni. Arra gyanakodtam nem-e a szerverük rakoncátlankodik.

(#189) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

PC Game Pass

Kikerül a könyvtárból:

Január 15
- Desperados 3
- Ghost of a Tale
- Mount & Blade: Warband
- Pandemic: The Board Game
- YIIK: A Postmodern RPG

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#190) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Ezt csak OFF-ba, de ha valakinek van GPU előfizetése, akkor a konzolos játékokat be tudja "zsákolni". Ezek a játékok csak konzolon futnak és csak aktív GPU vagy Live Gold előfizetés mellett.

2022 / Január
(a store linkért kattints a képre)

január 1-től január 15-ig:

január 1-től január 31-ig:

január 16-tól február 15-ig:

január 16-tól január 31-ig:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#191) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mai nappal bekerültek:


Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#192) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass Update - January 2022

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#193) sakal83


sakal83
addikt

Sziasztok

Van otthon GP ultimate. Lehet jatszani egyszerre xboxon es pcn is. Ertem ezalatt a parhuzamos jatekot.

Köszi

(#194) l.skywalker válasza sakal83 (#193) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Ugyanazzal a játékkal nekünk nem ment. De ha a konzolon az előfizetői fióknak a konzol be van állítva Home-nak, akkor más fiókkal igen

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#195) Staradder


Staradder
tag

Hello
Van pc-re game pass előfizetésem, néhány játékkal már játszom róla, de most hogy próbálom telepíteni a Mass Effect L.E.-t ezt dobja fel:
Jocskán felnőtt korú vagyok a Microsoft-fiókban beállított szerint (valóságban is), nincs családi beállítás a store-ban csak ez az egy fiókom van.
Mi a gondja?
Köszi

(#196) T0rnad0 válasza Staradder (#195) üzenetére


T0rnad0
addikt

Elvileg újra be kell állítani a születési idődet:

"Go to https://account.microsoft.com/profile/ and redo your day of birth (regardless if its already correct)

Save

Log out of gamepass

Log back in again and voila, it should work:)"

Z Fold 4

(#197) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

S.T.A.L.K.E.R. 2 - elhalasztva

Új időpont: 2022. december 8.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#198) Staradder válasza T0rnad0 (#196) üzenetére


Staradder
tag

Kösz megpróbálom

(#199) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mai nappal bekerültek:

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#200) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Mielőtt kikerült volna, az elmúlt napokban kijátszottam a Ghost of a Tale c. játékot és kellemesen csalódtam. Nem sok kb. 10 óra körüli szórakozás az egész, de meglepően jó, fluid játékmenet, eléggé csavaros és mellesleg szép is. Az ilyenek miatt éri meg nekem a Game Pass leginkább :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.