Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-04-24 17:05:34

LOGOUT.hu

PC GAME PASS
(kérdések, megoldások minden platformra)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) wjbhbdux válasza Gebriel (#600) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Fordítva, az Ultimate tartalmaz Liveot és Gamepasst is konzolra és PC-re.

De emiatt közismert trükk az akár 3 évig felhalmozott Xbox Live előfizetést a nagyobb Game Passra Ultimatere váltani egy havi díj fejében.

/s

(#602) Gebriel válasza wjbhbdux (#601) üzenetére


Gebriel
veterán

Ez hogy működik? Meg veszem a Live-ot és rá az Ultimate-et?

(#603) l.skywalker válasza wjbhbdux (#601) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Kifordítva:
a Live az egy ingyenes keretrendszer, amihez csak egy regisztrációra van szükség. Amire ti gondoltok az a Live Gold :DDD

A fizetős szolgáltatások:
- Live Gold
- Game Pass
- EA Play

A Game Pass Ultimate pedig minden fenti egyben.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#604) l.skywalker válasza Gebriel (#602) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

• Hogyan érdemes Game Pass Ultimate szolgáltatásra előfizetni?Ha olcsón szeretnél hosszú távra GPU-t, akkor először vegyél a lehető leghoszabb időre Xbox Live Gold előfizetést (itt a Hardveraprón is árulnak, a megbízható eladók után érdeklődj a topikban). Aktiváld be és arra vegyél rá 1 havi GPU-t és így a teljes Gold időszakot felkonvertálja GPU-ra és rádob még annyival többet, amennyi a megvett GPU volt, de maximum 36 hónap lehet.
Amennyiben aktív GPU előfizetéssel rendelkezel mindenképp várd meg, a lejárati időt, mert ha arra aktiválsz Gold-ot, akkor nem a teljes időszakot, csak az 1:4 arányát kapod meg GPU-ként.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#605) Gebriel válasza l.skywalker (#603) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem egyszerű game pass-ra van szükségem pc-re, ha azt megveszem tudok online játszani a barátaimmal?

(#606) l.skywalker válasza Gebriel (#605) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen. Mert PC-n nincs szükség Live Gold-ra a multihoz, mint konzolon. A fenti megoldást csak azért dobtuk be, mert ha hosszabb távra tervezel, úgy sokat lehet ezzel spórolni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#607) Gebriel válasza l.skywalker (#606) üzenetére


Gebriel
veterán

Köszönöm.

(#608) balu.sch


balu.sch
csendes újonc

Sziasztok.
Pc-n játszok, van game pass ultimate előfizetésem, meg geforce now előfizetésem is.
Kérdésem az lenne, hogy a kettőt sehogy sem lehet össze párosítani? Mert a geforce now -ba csak steam, epic meg gog fiókot tudtam társitani, a microsoft-ét fel sem ajánlja..
köszi előre is

(#609) l.skywalker válasza balu.sch (#608) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Mostanában fog érkezni a Game Pass + GeForec Now kollaboráció:
GFN Thursday: Xbox Game Pass Coming | NVIDIA Blog

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#610) McFly78


McFly78
csendes tag

Sziasztok.
Az unokaöcsémmel megosztottam az ultimate előfizetésemet(home-olás,xbox one)de most szeretné a pc game pass-t is kipróbálni de úgy látom nála nem működik így megosztva,erre megoldás csak ha neki is veszünk ultimate előfizetést vagy van más megoldás?
Köszönöm

(#611) ZsZso válasza McFly78 (#610) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Szia!

Nem biztos, hogy válasz a kérdésedre, de kár lenne ha bennem maradna :D.

Mi úgy csináljuk házon belül, hogy az én fiókomon van a Game Pass. Azon a gépen ahol játszani szeretnénk a játékokkal ott a Microsoft Store-ba a fiókommal lépünk be, az XBox appba pedig azzal a fiókkal aki játszani akar (Xbox app szól is érte, hogy más a Store fiók, de figyelmen kívül kell hagyni). Így akár egyszerre ketten is tudunk játszani.
Mondjuk a Microsoft fiók elég szenzitív ahhoz, hogy ne osztogassa az ember csak úgy, de nálunk ez nem téma. Azt nem tudom, hogy gond lenne -e belőle, ha nem egy IPről tolnánk ... feltételezem, hogy nem, de sose próbáltuk.

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#612) Gebriel válasza ZsZso (#611) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem teljesen érthető, tehát házon belül van pl 3 gép akkor a három gépen a MS fiókban te lépsz be mert neked van passod akik játszani akarnak egyenként a sajt accounttal a Xbox app-ba?

(#613) Guitar14


Guitar14
senior tag

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#614) ZsZso válasza Gebriel (#612) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Pontosan.
A fiók - Game Pass előfizetéssel
B fiók - NIncs Game Pass

1. gépen A fiók belép a Microsoft Store-ba, majd Xbox appban ugyanezt a fiókot választja. Így csinálja mindenki, ez a megszokott, normális módszer.
2. gépen A fiók belép a Microsoft Store-ba, majd Xbox appban a B fiókkal lép be és használja a Game Pass játékokat.

Micosoft Store -ba úgy tudsz belépni mással, ha elindítod a Microsoft Store appot, aztán ki majd belépsz. Xbox appba szintúgy.

Egyszerre is el lehet indítani több példányban ugyanazt a játékot, nem dob ki mint a Steam. :K

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#615) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Game Pass áremelés júli 6tól új előfizetőknek, aug 13-tól a meglévőknek is.

Ultimate +600 Ft, sima pass +190 Ft.

[link]

/s

(#616) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Xbox Game Pass - July Wave 1

Július 15-én kikerül:
- Exo One (Cloud, Console, and PC)
- PAW Patrol The Movie: Adventure City Calls (Cloud, Console, and PC)
- Spelunky 2 (Cloud, Console, and PC)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#617) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Az áremelés mellé a Gold -> GP konverziós kiskaput is bezárta a Microsoft. [link]

[ Szerkesztve ]

/s

(#618) ZsZso válasza wjbhbdux (#617) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Oh, ez szomorú, de várható volt, hogy valamikor bevezetik. :(

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#619) l.skywalker válasza wjbhbdux (#617) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

A Friends & Family csomag ezt is kiváltja. 8390 forint havonta és 5 felé lehet osztani a díjat. Nekem 2024 májusig van még GPU, de utána keresek pár barátot :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#620) Guitar14 válasza l.skywalker (#619) üzenetére


Guitar14
senior tag

Ez a friends & family teljesen tükrözi a Microsoft hozzáállását az utóbbi jópár évben a felhasználókhoz. :)
Netflix, Spotify, Nintendo... stb mind családi csomagot enged, persze lehet játszani de az akkor is játék, Microsoftnál simán lehet végre egyszer barátokkal összeállni.

Ötlet a Nintendo Switch topik Online előfizetés "családjairól":
A barátos összeállásról érdemes lenne itt fórumon csinálni egy gugli táblázatot, hogy melyik friends & family-ban kik/hányan vannak benne és ki az elsődleges tag aki felelős az adott csoport tagjaiért és a fizetésekért.
Így sokkal könnyebben lehet a topiklakóknak, esetleg újaknak előfizetést találnia ahová társulhat, megnézi a táblázatot és látja hol van hely még.
(aztán a táblázatot simán linkelni lehet a One, Series és PC Game Pass topikba)
Ha össze lehet ilyet dobni (persze csak akkor érdemes ha már van vagy tervben van fórumon belüli több csoport), akár vállalom a táblázat naprakészen tartását és úgy mint a barátlistában ha kapok privátot akkor frissítem.

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#621) wjbhbdux válasza Guitar14 (#620) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Ne fáradj, a Friends and Family előfizetés megszűnik aug 15-én [link] .

/s

(#622) l.skywalker válasza Guitar14 (#620) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Netflixen van családi csomag? :Y

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#623) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Július 31-én ezek kerülnek ki a szolgáltatásból:
- Dreamscaper
- Expeditions: Rome
- Marvel's Avengers Definitive Edition
- The Ascent
- Two Point Campus

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#624) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#625) PiszokAlfréd


PiszokAlfréd
tag

Nem tudjátok hol lehet nyelvet átállítani olyan játékokban, ahol nincs konkrétan nyelvválasztás opció?
Konkrétan a Dead Space és a Dishonored tudom hogy tartalmazott magyar nyelvet is, de nem találok semmilyen opciót rá.

(#626) sittes79


sittes79
addikt

Hi,

Vennék game passot, sima xbox appot letöltöm és az telepiti a játékokat?

Semmi extra nem kell hozzá?

Elég kiherélt windowsom van meg a nvidia driver is herélt... :)

[ Szerkesztve ]

(#627) Polllen válasza sittes79 (#626) üzenetére


Polllen
nagyúr

Így.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#628) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Firewatch, Gris, Sea of Stars, and The Texas Chainsaw Massacre are coming soon to Xbox Game Pass.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#629) l.skywalker


l.skywalker
Topikgazda

Jól értelmezem, hogy ha megveszem ezt: Starfield Premium Edition Upgrade akkor ez PC-re és Xbox-ra is jó lesz egyszerre, igaz?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#630) Polllen válasza l.skywalker (#629) üzenetére


Polllen
nagyúr

Igen, Xbox play anywhere cím. Elméletileg a cross-save is menni fog.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#631) adrian94


adrian94
őstag

Sziasztok.

Ha megnyitom pc-n az Xbox alkalmazást ott van egy olyan fül, hogy műsortár és van benne egy-két játék.

Gamepass-em lejárt de pl a Tell Me Why-t engedi telepíteni és játszani.

Ezek a játékok, hogy kerülnek ide és hogy játszhatóak Gamepass nélkül?

Nem vettem meg őket, az biztos.

(#632) ZsZso válasza adrian94 (#631) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Tell Me Why-t lehet megvásároltad. Volt nagyon olcsón is és ingyen is. Lehet a többi is így került oda. Vagy boxra megvetted, de Play Anywhere-s...

[ Szerkesztve ]

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#633) negyven2


negyven2
veterán

Microsoft’s PC Game Pass arrives on Nvidia’s GeForce Now service this week

Xbox PC games from the Microsoft Store and PC Game Pass are coming to Nvidia’s streaming service.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#634) Polllen válasza negyven2 (#633) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez remek hír! A game pass ultimate-ben úgyis a konzol verziókat lehet csak streamelni. :C

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#635) Danecay válasza wjbhbdux (#621) üzenetére


Danecay
őstag

Na, hát akkor ez nem sokáig tartott.

(#636) NdrewSunix


NdrewSunix
senior tag

Sziasztok!

Arra gondoltam előfizetek a game pass pc-re, hogy tudjak játszani a Forza Horizon-nal a felhőszolgáltatáson keresztül.
Aki mostanában ott játszik vagy próbálta, mennyire játszható? Régebben eléggé laggolt. Illetve kellett némi idő mire reagált a kontroller gombjaira.

[ Szerkesztve ]

(#637) SenorGrande válasza NdrewSunix (#636) üzenetére


SenorGrande
senior tag

A lag és a késleltetés internetsebesség és -stabilitás függő, illetve cloud gaminghez el kell felejteni a vezetéknélküli technológiákat. Erősen ajánlott a vezetékes internetkapcsolat.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#638) Benoe77 válasza NdrewSunix (#636) üzenetére


Benoe77
őstag

Szerintem a PC előfizetéshez nem kapod meg a cloud gaminget, csak az ultimate-hez.

(#639) ZsZso válasza Benoe77 (#638) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Úgy-úgy! Az csak Ultimate-ben van.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#640) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

A fent említett Geforce Now cloudhoz elég a Game Pass PC előfizu, ugyan a Forza nem került be az első körben. Ez pedig a magyar otthoni szolgáltatókkal jellemzően jól játszható.

[ Szerkesztve ]

/s

(#641) danbenzin


danbenzin
csendes tag

Sziasztok. Van valakinek tapasztalata Samsung TV-n való játszással? A TV-m támogatja a cloud gaminget, csak ugye kontroller kell hozzá és Ultimate előfizetés. Játszható lehet ez így egyáltalán?

(#642) l.skywalker válasza danbenzin (#641) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Sajnos én még nem tudtam kipróbálni. Ha a TV kábelen kapja a netet akkor annyira nem lehet szörnyű. Pár napos triallal és kölcsön kontrollerrel nem tudod kipróbálni? Nálunk a családban egy helyen van Samsung TV, ha arra járok megnézem

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#643) ρσгτσ válasza danbenzin (#641) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nálam jól működik. Szoktam Samsung TV -n és telefonon is cloud -ot használni. Viszont nagyon függ attól, hogy milyen felétek a net. Az elvárt sebességet elérése nem nagy feladat. Inkább a stabilitás vagy a környéken a hálózat minősége a lényeg.

Én mindenkinek azt szoktam javasolni, hogy ki kell próbálni. Ha lehetőség van rá egy kedvezményes hónappal vagy trial -lal.

Meg aztán az sem mindegy, hogy milyen játékokra, illetve milyen játékmódra szeretnéd használni. Multiban például én nem igazán használnám. Persze engem nem is igazán érdekel. De például FH4/5 -ben, Halo -ban, Gears -ben és sok más játékban is rendesen repültek nálam az órák.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#644) danbenzin válasza l.skywalker (#642) üzenetére


danbenzin
csendes tag

Köszi. Igen, ezt a kábeles net kapcsolatot meg tudom oldani, csak wifin nagyobb sebességet érek el, de ahogy ρσгτσ is írja, a stabilitásra kell rákoncentrálnom. Kontrollert veszek internetes boltból, azt 14 napon belül visszaküldhetem. Szóval adok neki egy esélyt. És a játékokat külön meg kell vennem még, hogy játszhassak velük? Vagy az Ultimate előfizetésben az úgy működik, hogy míg tart az előfizu addig bármivel díjmentesen játszhatok az elérhető címek közül?
Lehet ez már le volt írva, de átsiklottam felette :U

(#645) l.skywalker válasza danbenzin (#644) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Igen ez az utóbbi. Az előfizetés ideje alatt a könyvtárban lévő játékokkal tudsz játszani. Nem kell őket megvenni külön.

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#646) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudja mi lehet a 0x80070005 hibakodra a megoldas pc-n? Darktid-ot toltottem le es elvileg 100%-on all a letoltes, ezzel a hibakoddal. Elinditani nem engedi csak folytatni a letoltest, de akkor ujra hiba. Drivereket neztem, win frissitve, ujrainditas is volt. 3x toltottem le mar es ugyanez a hiba.

Mellette a Gotham Knights a payday3 az Exoprimal Aoe4 es a doom eternal is telepitve vannak, mindegyik hiba nelkul telepult es gond nelkul futnak.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#647) danbenzin válasza l.skywalker (#645) üzenetére


danbenzin
csendes tag

lett kontroller, lett GP Ultimate, nagyon jól működik a TV-n a cloud gaming, nem szaggat, nem esik szét, reszponzív. köszi a segítséget :R

(#648) elder troll


elder troll
senior tag

Eladás előtt valami komolyabban vga terhelő játékot kerestem pc-s game pass keretein belül, és EA App-ban megtaláltam a Crysis Remastered Trilogy-t.
Korábban már az első részt megtaláltam, de most mindhárom rész játszhatóvá vált GP Ultimate vagy EA Play előfizetéssel rendelkezőknek.

(#649) Guitar14 válasza elder troll (#648) üzenetére


Guitar14
senior tag

És tényleg, még a GamePass oldalát is csekkoltam és sehol nincs említve csak az EA Play oldalán.
Köszi, ezer éve nem játszottam Crysis-t, lehet a közeljövőben kipróbálom. (kár, hogy csak PC, de sebaj :D)

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#650) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Hello!

Aki a Cloud Gaming-et használja az nem tudja, hogy ezt a "Clarity Boost" funkciót miért csak a böngészőben lehet bekapcsolni? Szívesebben játszanék a Desktop app-on keresztül, de abban nem találtam ezt az opciót. Tehát abban nem is lehet bekapcsolni?

THX!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  PC Game Pass
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.