Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) PJ válasza sagesz93 (#9) üzenetére


PJ
csendes tag

Én azt tartom nagyon furcsának, hogy szinte 20 név ismétlődik állandóan. Először azt hittem, hogy biztos nyert valamit az elején még, mikor még kevesen voltak regisztrálva, aztán eladta, és azt a pénzösszeget rászánta még ilyen frulintokra (vagy mire), de aztán megnéztem különböző adok-veszek oldalakon, és sehol nem hirdetnek semmi ilyesmi terméket. Tök érdekes. Én, ha "nyernék" egy iRobot-ot, tuti eladnám, ki a francnak kell egy ekkora értékű takarító??!! Na, szóval vajon akkor honnan a francból van ennyi szabadon felhasználható pénzük? Vagy nem? Csak nem? Csalás??? Hogy lehet az, hogy pont akkor fejeződik be, hogy pont akkor senki másnak nem jut eszébe, hogy pont akkor fogy el mindenki másnak a frulintja...? Ó, ezek a véletlenek... Engem is érdekelne egy gerillakampánymentes valódi nyertes véleménye. Én megnéztem a lengyel frulit, és ott már november közepe óta van, ott is kisebb összegekkel kezdődött, majd folyamatosan nőtt. Lehetséges lenne, hogy ott tisztességesebbek, mint idehaza kedves országunkban? Vagy csak még ők se buktak le. Egyébként szerintem maga az elv az jó lenne, de nem így, hogy csak az üzemeltetők járnak jól, és ők is csalással. Milyen világban élünk??

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.