Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sagesz93


sagesz93
addikt

HI!
Sikerült rátalálnom erre a fruli.hu oldalra. Látom, hogy nagyon jó áron vesznek meg cuccokat, licitálással, ami nem ingyenes(1 licit=frulint: 100 FT). Frulintokat lehet telefonról sms-ben vagy banki átutalással venni. Különböző csomagok vannak. Most az lenne a kérdésem, hogy valakinek a ph-ról van-e valami tapasztalata erről az oldalról? Sikerült-e nyernie, avagy buknia? Érdemes-e befeketetni pénzt és olcsón pl.: egy laptopot szerezni?
SZERINTETEK?

(#2) sagesz93 válasza sagesz93 (#1) üzenetére


sagesz93
addikt

Senki sem ismeri az oldalt? Elég vegyes dolgokat olvasok a frulival kapcsolatban. Valaki már nyert, valaki meg kamunak tartja. A ph-sok meg nem is ismerik? :Y

(#3) leeate


leeate
senior tag

Hát én nem tudom, mikor unhatnak meg egy licitálást mindannyian egyszerre, de én biztos nem szállnék be ebbe a játékba.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#4) Bibby válasza sagesz93 (#1) üzenetére


Bibby
addikt

Olvasgass.
Személyes véleményem: úgy vernek át ahogy csak akarnak, egy forintot nem ér az egész.

Ελευθερια η θανατος

(#5) sagesz93 válasza Bibby (#4) üzenetére


sagesz93
addikt

Köszi, ezt már olvastam korábban is, de szerintem az amit linkeltél, tényleg nagy lehúzás, viszont ez a fruli.hu-t, meg a londonlicit.hu-t nemtudom hova tenni, mert már írtak, hogy nyertek meg korrekt, meg minden.

(#6) atiska0606


atiska0606
csendes tag

Én csak annyiban szólhatok hozzá,h.kipróbáltam, volt egy-két panaszom pl.a klasszikus aukciójukat,ami éjfél és 8 óra között elvileg szünetel, leütötték a pihi tartományban,na most erre annyi volt a válaszuk,h.utánanéznek...mondtam akkor én meg a fogyivédelemnél nézek utána.
Elég sok pénzt beleöltem,nem sajnálkozom,csak mindig akkor vitték el a cuccost kb 5-10 perccel amikor lefogytam kreditben,ennyi,mindenki gondoljon utána....üdv.

atesz

(#7) sagesz93 válasza atiska0606 (#6) üzenetére


sagesz93
addikt

Thx, hogy hozzászóltál!!!
Szóval akkor te is sikertelen vagy a frulival kapcsolatban.
Amúgy ezt a klasszikust én is néztem... "játék lezárásának időponta 02:32:xx", Tényleg szünetel.....
Nekem egy multimédiás lapitopi a vágyam, csak nincs rá 300k-m.... Csak 100 fog összejönni, és ezt rá is áldoznám, csak nem vagyok magamban biztos, hátha elkurom meg minden....
Mondjuk sok olyan embert láttam aki már 1-2 aukciót megnyert... Lehet hogy a fruli által kreált "botok" vagy igazi emberek... kár hogy nincs roluk több infó...
Amugy elég sokat kaszálhatnak ha a termékek terén veszteségesek, mert vannak olyan licitek is hogy 20-50-100-500 friss frulint.... azzal kaszálhatnak rendesen... már több mint 100 ilyen aukció volt.

[ Szerkesztve ]

(#8) Viktor77


Viktor77
titán

[link]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#9) sagesz93 válasza Viktor77 (#8) üzenetére


sagesz93
addikt

Köszi a linket, hasznos!!! De a forumban a hozzászolások és elég sokrétűek. Sikerült összehozni hogy elvileg nem tudnak (annyira) csalni :DD Szóval elvileg az aukciók valósak, max van 1-2 bot. Nincs nagy nyerési esély.
DE azért még várnám a személyes (vagy bármilyen) tapasztalatokat bármilyen licitálós(pl.:londonlicit.hu) oldalról.

(#10) PJ válasza sagesz93 (#9) üzenetére


PJ
csendes tag

Én azt tartom nagyon furcsának, hogy szinte 20 név ismétlődik állandóan. Először azt hittem, hogy biztos nyert valamit az elején még, mikor még kevesen voltak regisztrálva, aztán eladta, és azt a pénzösszeget rászánta még ilyen frulintokra (vagy mire), de aztán megnéztem különböző adok-veszek oldalakon, és sehol nem hirdetnek semmi ilyesmi terméket. Tök érdekes. Én, ha "nyernék" egy iRobot-ot, tuti eladnám, ki a francnak kell egy ekkora értékű takarító??!! Na, szóval vajon akkor honnan a francból van ennyi szabadon felhasználható pénzük? Vagy nem? Csak nem? Csalás??? Hogy lehet az, hogy pont akkor fejeződik be, hogy pont akkor senki másnak nem jut eszébe, hogy pont akkor fogy el mindenki másnak a frulintja...? Ó, ezek a véletlenek... Engem is érdekelne egy gerillakampánymentes valódi nyertes véleménye. Én megnéztem a lengyel frulit, és ott már november közepe óta van, ott is kisebb összegekkel kezdődött, majd folyamatosan nőtt. Lehetséges lenne, hogy ott tisztességesebbek, mint idehaza kedves országunkban? Vagy csak még ők se buktak le. Egyébként szerintem maga az elv az jó lenne, de nem így, hogy csak az üzemeltetők járnak jól, és ők is csalással. Milyen világban élünk??

(#11) localhost


localhost
Közösségépítő

gyerekek, ez kamu, kamu, kamu és kamu.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12) localhost válasza localhost (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Sagesz te meg ne légy naív. Nincs ingyen semmi. Felejtsd el és ne reménykedj tovább. Miért olyan hihetetlen ez?

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#13) fullextra


fullextra
tag

Osztom az előttem szóló véleményét!! :K
Sagesz: inkább vegyél használtan egy multimédiás notit.
Bár a helyedben egy használt iMac-et vennék, 100-ból már simán kapsz.
Vagy esetleg egy szifon....

(#14) Integra


Integra
titán

valljuk be, aki ezt kitalálta az zseniálisat húzott, hülyére fogja keresni magát...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#15) R válasza localhost (#11) üzenetére


R
aktív tag

csak xar :))

(#16) KilgoreTrout válasza sagesz93 (#9) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Az indexes cikk alatti hozzászólásokban egyedül az volt az érv arra, hogy nem csalnak, hogy egy esetleges apeh ellenőrzésnél a hatóság a licitek számából következtetni tudna a megvásárolt frulinok számára, ergo annyi eladott frulinról kellene számlát mutatnia (azaz bevételt) a cégnek. Az a gond, hogy papíron simán meg lehet csinálni, hogy pl valamilyen promóció keretében kiosztanak ingyen x ezer frulint (ezek azok, amikből a botok licitálnak).
Egyedül a forráskód ismeretében lehetne megállapítani, hogy nem csalnak, de most komolyan, annyival egyszerűbb csalni, mint x hónapig/évig masszív veszteséget termelni...Ráadásul a mostani gazdasági helyzetben nem hinném, hogy sokan beszállnának több tízmillióval egy ilyenbe, úgy, hogy egyáltalán nem biztos, hogy Mo.-n (csalás nélkül) ez valaha is rentábilisan tudna működni.
Ráadásul gyanús az is, hogy több terméket ugyanaz nyert meg, de se az apróknál se vaterán nincs fent hasonló termék. (Mert akkor lehetne reális az, hogy valaki szinte minden termékre licitál, ha egyszer nyert egy nagyot, aztán azt eladta és abból a pénzből vásárolt rengeteg frulint. Egyébként nehéz elképzelni azt, aki mondjuk napi 4-5000 forintot elkölt licitálásra úgy, hogy nem nyer.)

Ja most látom más is írta, amit én az utolsó bekezdében.

Viszont ez a frulin valami kegyetlenül idegesítő szó. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) sagesz93


sagesz93
addikt

Tudom hogy nem nagyon ér sokat ez az oldal(semmit :D) De azért várom a tapasztalatokat, hátha valaki nyert vagy sokat vesztett az oldalon. :C

(#18) localhost válasza sagesz93 (#17) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én elhagyom ezt az oldalt, neked minden hozzászólásra van egy olyan mondatod, ami úgy kezdődik, hogy de..

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#19) sagesz93 válasza localhost (#18) üzenetére


sagesz93
addikt

Jolvan na, nem akarok húzni senkit :) Csak érdekel kit, hogy b*sztak át, vagy kinek volt szerencséje. Mondjuk a PH-sok nem ugranak be az ilyeneknek(ahogy látom).

(#20) sagesz93


sagesz93
addikt

http://www.youtube.com/watch?v=76yIw_Viwh4
Érdemes megnézni.
Kicsit durva :)

(#21) KilgoreTrout válasza sagesz93 (#20) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

:))
Hát ez tényleg gáz...
A frulinál legalább erre figyeltek, és e-maillel kell bejelentkezni.

(#22) mukos


mukos
tag

De legalább vették volna a fáradalmat és nem csupa nagybetűs név mint Rolika Tonyoka Zsuzsa Ada Tojas elég gáz és húzzák le a népet , és nem lesznek jól meg****va :D

[ Szerkesztve ]

(#23) sagesz93


sagesz93
addikt

LoL
Aztírták, hogy aki felrakta a videót, az accountját feltörték és letörölték a videót.
Na, ez már beteges.
De felvan rakva megint :D
http://www.youtube.com/watch?v=a42rf6FXd1M&feature=channel

(#24) Gergő_


Gergő_
őstag

ebből érdemes lenne egy logout-os cikket írni :(((

(#25) twinhyperpow


twinhyperpow
újonc

Mivel az érintett feltörte a youtube-os hozzáférésem és törölte a videóim, ezért fel kellet töltenem őket újra:
http://www.youtube.com/watch?v=Ci1QvFECXqA
http://www.youtube.com/watch?v=H7xU6Z47XCI

Csak idő kérdése és lelepleződik az összes csaló!!!

(#26) kunci77


kunci77
csendes tag

Üdv! Már beindult az aranybánya.
93,75 Ft/Frulint árral számoltam. (Ez egy átlag ár, ha a legdrágább 100Ft a legolcsóbb pedig 87.5 Ft)

Csak egy-két példa a legutóbbi eladás(ok)ból:

http://fruli.hu/aukcio/genius-speedwheel-rv-forcefeedback-kormány.22680.html
1992 Ft -ért kelt el, tehát az üzemeltető bevétele: 1992/8*93,75 + 1992 = 25.335,75 Ft
A bolti ár: 22.500 Ft tehát máris 2835.75 Ft extra bevétel, hiszen a 22.500 Ft -os ár kisker ár, amin már van némi haszon. Jobban utánanézve ugyanez a cucc fele annyiba sem kerül:
http://www.arukereso.hu/jatekvezerlo-c3891/genius/speed-wheel-rv-p16752068/
http://www.olcsobbat.hu/szamitastechnika/jatekvezerlok/genius_speedwheel_rv/

Másik példa:
Jelenleg fut a licit: http://fruli.hu/aukcio/netgear-wpn824ee-wifi-router.22681.html
1.824 Ft-nál jár -> 1824/8*93,75 + 1824 = 23.199 Ft
A bolti ár: 18.750 Ft, azaz még vége sincsa licitnek de máris min. 4449 Ft extra haszonnal eladják! Máshol persze ez is jóval olcsóbb mint az itt feltüntetett bolti ár:
http://www.arukereso.hu/router-c3144/netgear/wpn824ee-p32074269/

Plussz pár napos megfigyelés után elég fura, hogy nagyon sokszor ugyanazok a felhasználók vannak versenyben egy-egy termékért. Azok vagy szülik a Frulintokat és egész nap ráérnek licitálni vagy... Úgyhogy szerintem a hagyományos aukciós oldalakon nagyobb esélyed van a bolti árnál olcsóbban megvenni valamit. Ott kisebb a csalás lehetősége is...

(#27) bogyomanus válasza kunci77 (#26) üzenetére


bogyomanus
újonc

Én is nézegetem már pár napja ezt az oldalt, elég csábító, hogy akár 100 Ft-ért mi mindent lehetne nyerni.
Nagy kár, hogy megszületett róla az indexes cikk, előtte kellett volna megtaláljam :D

A példákat látva nem kétséges, hogy az üzemeltetőnek már megéri.
A licitálóknak? Hát.....Termékenként 10-20-30 ember megszívja, de nagyon. Egy meg kaszál.

Nekem ez a kedvencem:
http://www.fruli.hu/aukcio/philips-37.22377.html

A nyertes egy (nem tudni,pontosan milyen típusú 37 colos) Philips tvre kifizet 64000 Ft-ot, miközben biztos beleölt még ezen felül 100-200 klikkelést is (vagyis pár 10e Ft-ot még.).

S a többiek?
Ez a 64000 Ft -os végső ár kb. 600 ezer Ft-nyi összeklikkelést jelent!! Nem szívesen lennék azoknak a helyébe, akik ezt az összeget összedobták az üzemeltetőcégnek.
Aki ebből könnyedén kiperkál 200e Ft-ot magára a tvre.
A vesztesek meg vagy még több pénzt beleölnek a következő ilyen tvre, hisz "csak egy kicsi hiányzott", vagy a közelébe sem mennek többé az oldalnak.
Persze a nyertest sem irigylem annyira, hisz nem valószínű,hogy erre számított, hogy féláron kap majd egy tvt.S könnyen lehet,hogy a többi liciten közben kifizette a tvje másik felét is a fruli-nak...

jól ki van találva...

De én akkor is nyerni akarok egy tvt!!! :D

(#28) bogyomanus válasza bogyomanus (#27) üzenetére


bogyomanus
újonc

Hogy egy-egy fruli-csomag mekkora üzlet nekik!!
http://www.fruli.hu/aukcio/100-friss-frulint!.22713.html
9200 Ft értékű játékpénzt eladnak 72000 Ftért!

Ilyen jó üzletet még a bankok sem csinálnak a betétgyűjtés/ hitel kihelyezés szisztémával.

Közgázt lehet tanulni tőlük :)

Sőt, gondolom a nyertes is rászánt jó sok frulit,mire megszerezte ezt a 100-at, csak már nem "tudott" kiszállni a nagy vesztesége miatt,így pórbált mindenképp nyerni..mint a többiek.

(#29) sagesz93 válasza bogyomanus (#28) üzenetére


sagesz93
addikt

De azért azt számítsd bele, hogy a licitálók elég nagy része bot... SZVSZ.
Vagy ha mindenki rendes emberke akkor tényleg kaszálnak rendesen....

(#30) AMD Power válasza Viktor77 (#8) üzenetére


AMD Power
titán

Ez egy elég felemás oldal. :U

(#31) petyegetettt


petyegetettt
újonc

Kedves "fruli" felhasználok!vagy azzá válni akarók!!!!!!Mielött cselekednétek mint én,ugyanis regisztrálás után megtetszett ugyan hogy fillérekért lehetne több százezres cuccokhoz jutni,leleményesség kitartás utján.azonnal fogtam a telefont elsö lépésben rögtön 100 frulint vásárlást döntöttem el,ám ez csak banki átutalással lehetséges,majd ovatosabb duhajként,telefonos azonnali vásárlás mellett döntöttem.beütve a megfelelö kodokat Sms-ben majd a következö válasz érkezett,fizetése sikertelen,mert a "fruli"szolgáltatás ismeretlen.HOPPÁ.majd az igazi meglepetés ezután következett számla érkezik 1500Ft +áfa375FT=1875 ft számla összegéhez hozzáadva.emelt dijjas Sms-ként.,azóta eltelt06-24-07.09 ig jó pár nap és semmi érdemi válasz igaz mostmár nem jová szeretném iratni a 12 fruli-Ft-ot hanem pénzemet kérem vissza .szép kis átverés ez az egész!!!!

jó mi?

(#32) Karadzsi


Karadzsi
csendes tag

Üdv Mindenkinek!

Szerény véleményem az, hogy sajna vannak botok a frulin.
Elég valószínűtlennek tartom, hogy több felhasználó egyszerre 3-4 termékre is szórja a licitjeit gondolkodás nélkül. Bár látszik, hogy ténylegesen sok a valós felhasználó az úgynevezett frulimata is arra a következtetésre juttatja a usert, hogy itt bizony turpisság van.
Nem tudom hányan használtátok az oldalt, de nem hinném, hogy mindenki automatázna, ez így elég hiteltelen. Van jó pár aukciós site, ami hasonló elven működik és már nyertem is rajtuk, de egyiken sem volt hasonló automatizmus.Én is ültem már izzadó tenyérrel az egeret szorongatva éjjel a gép előtt, csak hogy enyém legyen a cucc és volt mikor összejött, volt amikor nem. Ha valami kellett, akkor ügyeskedtem, de ott ültem éjszaka is 2 órát. Egy ilyen oldalnak pont az lenne a lényege, hogy minden aukció 24 órába menjen és lehessen stratégiázni. Soha eszembe nem jutna x összeget vagy licitszámot kijelölni, aztán hagyni hadd pörögjön, amíg én ebédelek... pfff. Nem tartom nyerőnek, hogy egy licitálás akár egész napra elhúzódhat, ha jó termék és van rá kereslet akkor ki kéne pörögni max 2-3 óra óra alatt. Ez a 8-as lépcső is baromság, csak pszichológiai alapja van. A felhasználók egyszerűen nem veszik észre, hogy mennyit költenek és ezt használják ki.
Figyelembe kell venni, hogy ez egy játék és az emberek szeretnek játszani.

Egyébként van egy oldal, ami hamarosan kis hazánkban is megveti a lábát és remélhetőleg megtisztítja az all-pay aukciós piacot, mert lehet ezt rendesen is csinálni srácok.

(#33) sagesz93 válasza Karadzsi (#32) üzenetére


sagesz93
addikt

Elárulod nekem melyik oldalak voltak azok ahol sikerült nyerned?
:R

(#34) fapofa válasza KilgoreTrout (#16) üzenetére


fapofa
csendes tag

Sziasztok!

Mi a baj a botokkal? Olyan cég nincs a földön, amelyik a veszteségre hajtana. Mind a profitot akarja, erről szól a dolog. Álomvilágban él, aki azt hiszi, hogy 10 forintért laptopot lehet venni. Nem Meseországban élünk.
Bűncselekmény gyanúja esetén a szolgáltató zokszó nélkül kiadja a hatóságoknak a forráskódot is meg az adatbázist is, amikből egyértelműen megállapítják a szakemberek a csalást.

(#35) Karadzsi válasza sagesz93 (#33) üzenetére


Karadzsi
csendes tag

Szia!

Nem titok: http://www.swoopo.com/

Másfél évet éltem Németországban és nyertem jópárszor ezen az oldalon. Sajna innen nem éri meg játszani a postaköltség miatt, max drágább cuccoknál jöhetsz ki jól.
De van egy szlovák oldal is, ami most van átalakulóban és jelenleg bezárt, de a hírek szerint magyarországon is elérhető lesz 2-3 héten belül. Majd írok róla bővebben :DD , én már nagyon várom.

(#36) KilgoreTrout válasza fapofa (#34) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

Az, hogy átverik ez embereket. Ha le lenne írva, hogy "a liciteket egy bizonyos ár vagy licitmennyiség eléréséig botokkal befolyásoljuk" akkor semmi gond nem lenne. Persze akkor már egyáltalán nem lenne ennyire csábító a dolog...
Ebben az esetben viszont szerencsejátéknak minősülne, amire elég komoly szabályozások vonatkoznak.
Meg így - mivel nem tudod, hogy ki bot és ki valódi felhasználó - simán játszhatják azt is, hogy soha nem nyer valódi ember semmit. Nekik megvan a bevételük a frulinok eladásából, kiadásuk meg 0 forint.

[ Szerkesztve ]

(#37) fapofa válasza KilgoreTrout (#36) üzenetére


fapofa
csendes tag

Sziasztok!

Az igaz, hogy te nem tudhatod, hogy ki a bot, de egy buntetofeljelentes utan, ha elindul egyaltalan a nyomozas csalas buntette miatt, a szakemberek seperc alatt megallapitjak, hogy dolgoznak-e botok.
Igaz, ha nem tortent buncselekmeny, akkor az hamis vad, ami szinten buntetojogi kategoria.
Amugy, ha utanaszamolsz, nincs ertelme botokat hasznalni egeszen az utolso masodpercig. Csak ott van ertelme, es csakis akkor. Ugyanis, ha menet kozben hasznalna a botot, akkor csak az arat srofolna fel vele, de a kattintasokbol nem sokat kaszalna, es ennek a pay per bid tipusu aukcionak nem az eladasi ar a lenyege, hanem a kattintasok szama. Tehat ket eset van: Nem licital elo ember, akkor az utcso masodpercben a bot nyer. A ceg igy nem bukik a bolton, igaz, alacsony ar eseten nem is nyer sokat. A masik, amikor bot segitsegevel csak meghozza az emberek kedvet az arvereshez, es utana esetleg ki is szall.
Amugy nekem nincs tul nagy bajom a botokkal, de attol fuggetlenul szerintem akkor is csalasnak minosul, ha elore kozlik, hogy botok tenykednek. Hiszen ezzel kedvezotlenul befolyasoljak az arverest, raadasul meg akkor se tudhatnad, ki az a bot. Szoval, en nem mondom, hogy csalas, csak azt, hogy ha botoznak, akkor mindenkepp csalas, fuggetlenul attol, hogy a juzer belement-e. Mondjuk, ha a bot olyan nick-kel futna, hogy pl. bot1, bot2, stb., akkor mar nem mernem egyertelmuen azt mmondani, hogy csalas, bar akkor is a penzeddel szorakoznak, a penztarcad rovasara. De lehet ezt tisztessegesen is csinalni. Es tudom is, hogy kik csinaljak.

(#38) Sanyabá


Sanyabá
senior tag

Én is nézegettem ezt az oldalt,és meg kell hogy mondjam vannak rajta csábitó termékek.De. az már nagyon gyanúsnak tűnt hogy egy 300 000ft tv-ét 24 000ft vittek el (amit már 220 000ft meg lehet venni webbárúházban) majd egy pár nap múlva ugyan olyan típus számú tv-re kezdődött újból a licit. Hány ugyan olyan tv van még eladásra? Szóval csalás szaga van az egésznek! :K

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#39) petyegetettt


petyegetettt
újonc

na kedveskéim,már megint?vagy még mindig?,ugylátom mások fantáziáját ill ingerküszöbét is piszkálja a FRULI.most olvastam a legjobbat,és saját hülyeségemen is nevetve /hogy egyáltalán nem lapoztam gyorsan tovább ezt az oldalt/-20 kemény frulint ft-ot fizetnek ,ha valaki egyáltalán nyer és erröl beszámolót készit :C Tehát ha elfogyott éppen a frulintjaid száma,és a gép nyilvántartotta azokat,majd éppen ezután nyer 1 olyan név aki itt gyakran fellelhetö ,netán valami csoda folytán elviszel egy max 10-20.000-ft os terméket akkor mint a mesében megleled jutalmad 20 frulint ft-képében, de eddig még nem irt senki.. hát világos ez mint a nap.császtok

jó mi?

(#40) fapofa válasza petyegetettt (#39) üzenetére


fapofa
csendes tag

Hali!
Lattam egy masik helyet, ahol tutira nincsenek botok, viszont fenntartjak a jogot rezervacios arra, es amig nem erik el, addig nem zarjak le a licitet. Es mindezt le is irjak, tehat elore kozlik a userekkel, nincs atkuras. Egy kicsit utanaszamoltam, es igy teljesen realis az az olcsosag, amit igernek. Igaz, meg nincs nagy mozgas, biztosan uj az oldal.

[ Szerkesztve ]

(#41) sagesz93 válasza fapofa (#40) üzenetére


sagesz93
addikt

Eltudnád árulni az oldal nevét?
Leköteleznél :R

(#42) fapofa válasza sagesz93 (#41) üzenetére


fapofa
csendes tag

Persze, elarulom. [BidPower]

[ Szerkesztve ]

(#43) sagesz93 válasza fapofa (#42) üzenetére


sagesz93
addikt

Hát ez tényleg elég bétás, mert még egy nyert aukció sincs.
Amúgy hol derül ki hogy nincs itt bot?

(#44) Karadzsi


Karadzsi
csendes tag

Hát nekem a BidPower elég gagyinak tűnik...
Elvileg még 2 hét és indul az oldal, amire vártam :-D
Nem lesznek botok és lesz mentőöv is, hogy ne bukjam a felhasznált licitjeimet. Zsírság
Már csak arra leszek kíváncsi, hogy mennyi lesz a licit, remélem olcsóbb mint a frulin.

A botokat a legtöbb ilyen oldalon könnyű kiszűrni, max 1 órát kell figyelni.
A botok mindig ugyanakkor dobnak licitet és egyszerre 6 licitben is részt vesznek.
Azért az elég feltünő, hogy 2 termékre licitál és 6 másodpercnél nyomja mindkettőt.

Bocsi, hogy nem reklámozom a site-ot, tuti elkezdik a magyar marketinget 1 héten belül, de én személy szerint szeretnék pár terméket lefosztani az elején, amíg még kevesen vannak.
Ez swoopo.de -nél is bejött, elég hamar ráakadtam és sok cuccot hoztam el negyed áron.

[ Szerkesztve ]

(#45) sagesz93 válasza Karadzsi (#44) üzenetére


sagesz93
addikt

Nekem privátban ha eltudnád küldeni azt megköszönném :) (pls)
Amúgy itt a Bidpoweren(faszalicit.hu :D) Pont a szemem elött hosszabították meg a 3ft-os plazma tv aukcióját.

[ Szerkesztve ]

(#46) fapofa


fapofa
csendes tag

Hali!

Az, hogy nincs bot, ugy derul ki, hogy nincs rajuk szukseg, hiszen rezervacios ar alatt nem kotelesek eladni a cuccot, es ez le is van irva a feltetelekben.

sagesz, pont ezert hosszabbitottak meg a teve aukciojat. Pont innen tudom tutira, hogy nincsenek botok. Joguk van az idohuzashoz, meg is teszik, jobb lenne, ha bot dolgozna? A legjobb az lenne, ha se bot, se idohuzas, mi? :DD Ez nem Robert bacsi konyhaja. :DDD

(#47) NoLF


NoLF
addikt

és még mindig vannak okos emberek, akik be tudják húzni a szrencsétlen félnótásokat. mindkét félnek gratulálok!

(talán jelent valamit az, hogy most olvastam erről életemben először ebben a topikban, de kb 4 hsz-ig kellett, hogy eljussak, mire kiderült számomra, hogy még csak meg sem nézem az oldalt.)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#48) fapofa válasza fapofa (#46) üzenetére


fapofa
csendes tag

"Az, hogy nincs bot, ugy derul ki, hogy nincs rajuk szukseg, hiszen rezervacios ar alatt nem kotelesek eladni a cuccot, es ez le is van irva a feltetelekben."

Es mivel nem adja rezervacios ar alatt, nem veszteseggel dolgozik, ezert nincs szukseg botokra. Aki jo matekbol, ki tudja szamolni, hogy ha az osszes feltett termek aranak osszegebol X% atlagos rezervacios arat alkalmaznak, akkor teljes mertekben lehetseges a fantorpikusan olcso vasarlas mindenfele atveres nelkul. :DD
Matek az egesz. Persze nem art, ha elolvassa az ember a felteteleket, de az sosem art, nem csak itt. :C

(#49) Sanyabá válasza Karadzsi (#44) üzenetére


Sanyabá
senior tag

Még is mennyit invesztáltál be? Mert ott egy licit 50 cent,és még is kiváncsi lennék rá hogy mennyivel és mit vettél meg? Már ha nem titok? :F

A tanulás gyökere keserű,de a gyümölcse édes.

(#50) krox


krox
újonc

Sziasztok, szeretnem figyelmetekbe ajánlani a [link] okdalt.Hagyományos aukciós site ,de mindig vannak akciók.Most éppen 500Ft-ot írunk jóvá annak a szamlaján aki új felhasználót toboroz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.