Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog

Hozzászólások

(#51) wiziloo


wiziloo
tag

Régen írtam.
A szünet egész faszályosan telik, voltam Alvin koncin, ami rohatt jó volt, és ott volt egy tündéri csaj is(Zsófi), és rájöttem h tökre bírom őt:)

Voltam lent Pécsett is, barátosnénél, ott is nagyon jól éreztem magam, meg minden, voltak vicces dolgok:D (ami viszont idegesített, h odaúton, és visszaúton is blázolóvagonban ültem, és tömény füstszagom volt)

Karácsony is szépségesre sikeredett, mindenki meghízott, kaptam egy fasza gityóerősítőt, meg egy mp3 lejáccót :C :DD

Vendégség volt rokonoknál, ismerősöknél.

Most épp a szilvesztert szervezgetem, intézgetem, ugy néz ki 29, vagy 30-án lemegyek balatonfenyvesre(a világ legjobb helyére!) és 31-én onnan megyünk le pécsre, és ott lesz a szilveszteri móka a legkedvesebb barátaimmmal, barátosnéimmal :B :U

Ugy néz ki félévkor nem bukok meg semmiből, télleg tanulni kell, mert az uccán végzem, és azt nem akarhatom.

Megyek zabázni :DDD

(#52) wiziloo


wiziloo
tag

Végülis nem mentem fenyvesre, mert nem volt kedvem, helyette inhoval hasznosan töltöttük az időt:)
A szilveszter az bukta, semmi pécs, semmi barátnő, szóval kurva szar, és szar is ettől a kedvem, nem is tudom minek raktam mosoly smileyt az előző mondatom végére.

[Szerkesztve]

(#53) wiziloo válasza wiziloo (#52) üzenetére


wiziloo
tag

Barátosné kikönyöröget édesanyukájától h mehessünk PÉCSRE!!!!!!JEEEEE!
Metálszilveszter lesz:)

(#54) wiziloo válasza wiziloo (#53) üzenetére


wiziloo
tag

BUÉK!
Voltunk Pécsett:)Rövidke életem eddigi legjobb szilvesztere volt! :))Pedig nem is ittam :DDD Ott voltak kedvenc balatonfenyvesi barátaim(Andriss, Tibi, Geri, Márkó, Lillu, Ariella) és kedvenc barátosném Odett :D

Megyek aludni, lehet hogy holnap, jaj nem is, ma megyek Andrissal retekbe, és sztorizunk Istivel:D

(#55) wiziloo


wiziloo
tag

Ma aludtam, ettem, ittam, gépeztem, holnap pedig retek suli :o
Nem akarok Odettel összeveszni, csak az a gond h mostanában látom h rossz a kedve valamiért, és emiatt nekem is az lesz:(

Puszipacsi jó8, tolok egy zuhanyt:)

(#56) wiziloo


wiziloo
tag

Hétvégén megyek Inho-hoz, ugyvélem teszteljük az új kamerát -jvc gr-dv700+hoya HMC uv(0)- valami rövidfilmet, 1-2 perceset összedobunk remélem:)

(#57) wiziloo


wiziloo
tag

Barátnőmmel beszéltem, és kiderült, hogy neki még nem sikerült eljutnia a csúcsra velem.
Engem ez rettentően zavar, ill kicsit kudarc is számomra, mivel Orsit anno elég sokszor el tudtam juttatni a ''csúcsra'' :(
Igazából tényleg nem tudom h most mi lesz a következő lépés, lehet h meg kéne vele szakítanom mindenféle sexuális tevékenységet, lehet h fiatal még hozzá.A másik gond, hogy nekem nagyon fontos egy kapcsolatban a sex, nem tudom mi lesz így a ''jövőnk'', de ez így nem jó az biztos. :(

(#58) wiziloo válasza wiziloo (#57) üzenetére


wiziloo
tag

Höhö, vicces egy péntekem volt :DDD
Voltunk retekben Andrisbácsival + l3v3e vel, móka volt, aztán vettünk mammutban 10 zsömlét+20dkg párizsit, és kultúráltan elfogyasztottuk a lépcsőházban:)
Andris persze megint túlszárnyalta a jóízlés határait... :U

Most tanultam, megyek Inhohoz, megbeszéljük a holnapi forgatást, és holnap kamera:)

(#59) wiziloo


wiziloo
tag

Elgezdtük fölvenni a GORD című filmünket Áronnal, meglássuk mi sül majd ki belőle:)

(#60) wiziloo


wiziloo
tag

Gondolkodtam azon, h kibékülök valamilyen szinten Orsival, azért vicces lenne elmenni egyszer közösen iszogatni meg ilyesmi:D
Most beszélek régi volt oszttársnőmmel:D asszem majd találkozok vele vmikor:)

(#61) wiziloo


wiziloo
tag

Ma volt 3 tz, a fizikáról ''lekéstem'' sajnos, így csak matekot meg irodalmat tudtam megírni :U
Elég jól eltudom jáccani már a Kurva Életet, nyáron lesz ám mókadöngetészöngetés!
Ez a Sarah nevezetű leányzó így msn-en keresztül tök szimpatikusnak meg aranyosnak tűnik nekem:) A végén még elveszem feleségül ;] :DDD
Holnap félévi javítófelelés bioszból...
Bárcsak szerelmes lennék:(

(#62) wiziloo válasza wiziloo (#61) üzenetére


wiziloo
tag

Méghogy javító bioszból :(( Be sem tette a lábát a kedves tanárhölgyemény az iskola épületébe, így most szépen állok:(
Nemsokára indulok különórára...
Egy idióta osztálytársam a prohardver fórumán akar szavazatokat kapni, h nyerhessen, szerintem már zárták is a topikját:D
Gitározok egyet, az jót tesz:)
SZOTYI

(#63) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap van az utolsó lehetőség, h feleljek bioszból :((
Ma lesz a csajok a csúcson, meg kell nézni, még nem láttam:D
Holnap lesz bolondGábor születésnapi bulija, veszünk neki gyémánttal valami töményet, és megisszuk majd mi ketten: :DDD
Anyukának nem teccik a Flourid, nem is értem h miért:))
Multkor tökre elmélyedtem abban, h mekkora a világegyetem, és tulajdonképpen mi az a végtelen, és hogy bármekkora dolgot teszünk az életben, tulajdonképpen az semmi-igazság szerint minden viszonyítás kérdése-.
Elterveztem, hogy a filmes szakmában fogok továbbtanulni, pl.: filmtechnikus, operatőr:)

végezetül: VIVA LA Musima Lead Star :D

(#64) wiziloo


wiziloo
tag

Azt hittem, hogy a tegnap(péntek) estém már teljesen kilátástalan, nincs hová menni senkivel.Msn-es beszélgetés közben Zsófi egyszer csak közli velem, h ő sem tud menni sehova, illetve az öccsére kell vigyáznia, persze a dolog bonyolultabb volt ennél...Litaláltuk h fussunk már össze.
A lényeg h találkoztunk, és megittuk a csokilikőrjét, amit karácsonyra kapott, a végét már én ittam meg, és metálrészegen jöttem haza buszon:DAmugy tök jót dumáltunk, tök aranyos volt :B :))
Itthon tv-zés közben a hányinger kerülgetett a sok etiltől, végül bealudtam:DDD
Ma tanulgattam, 7körül megyek inho-hoz, holnap reggel pedig filmezés:)

Ui.: eltűnt a rózsaszín pengetőm :(

[Szerkesztve]

(#65) wiziloo


wiziloo
tag

Rózsaszín pengető még mindíg nincs meg, a másikat pedig szilánkokra pengettem:(

Elkezdtem érezni olyat, amit körülbelül egy éve, és olyan boldog,és olyan ''izgatott'' vagyok,hogy vááááááá:):):)

Meglátjuk mi alakul ki a jövőben, bárcsak valóra válnának ezzel az érzéssel kapcsolatos ''álmaim'':):u

(#66) wiziloo válasza wiziloo (#65) üzenetére


wiziloo
tag

Ma volt 4 órám.Olyan hideg volt h szétfagyott az arcom :(
Voltam osztálytársnéval moziban, szerelmibánatos szegény még mindíg, megnéztük az üvegtiger2-őt, hatalmas proli film, igazából többet vártam az egésztől :U

Megyek aludni, egész nap az elmúlt napokban kezdődött boldog érzés mámorában úszok- és még fogok remélem nagyon sokáig, ha.... :) :B (direkt nem mondom ki konkrétan h mi ez az érzés, így sokkal érdekesebb:D)

(#67) wiziloo válasza wiziloo (#66) üzenetére


wiziloo
tag

Nesokára bizonyítványosztás:S hurá...
Pénteken megyek Zsófival iszogatni, mulatni:DDD
Ma fájt a térdem rendesen, ki tudja miért:(
Tolok zuhanyt utána-->sleep vagy üvegtiger1 :D

(#68) wiziloo válasza wiziloo (#67) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap megnéztem üvegtigert, nem volt nagy szám, de elment:U

Osztálytársam, keselyű, akkora tapló, majmolja Ádámot, mindenkit próbál ''oltogatni'' ,pedig nála gusztustalanabb, igénytelenebb embert nemigen hordott a hátán a föld...

Készülök szilvásgombóc evészetre, utána különóra...jajdeklasszjajdejóhurá:DDD

(#69) wiziloo válasza wiziloo (#68) üzenetére


wiziloo
tag

Voltam különstundén, Áront figyelmeztettem hogy ne vigye kameráját síelni, mert nem tesz jót neki :DDD
Remélem nem leszek péntekre beteg, hülye beteg jocó beleivott az ice-teámba, és ha elkapom tőle, hát...lőttek a szép péntek estémnek :(
De legyünk optimisták:D

(#70) wiziloo


wiziloo
tag

Rájöttem, hogy alergiás vagyok a mákra valószínüleg..
Megettem most egy tál mákostésztát, teljesen be van dagadva a szám, nyelni nem tudok, mindjárt megfulladok :O Rettentő szarul érzem magam :(

(#71) wiziloo válasza wiziloo (#70) üzenetére


wiziloo
tag

Már valamivel jobban vagyok, már nem fulladozom:DDD
Ennek örömére gitározok egyett:)
Holnapi napot még túlélem, utána hepaj:D(mármint nem a fenyvesi hepaj drink, mert az teljesen más:D)

(#72) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap osztják Zsófikáéknak a félévit, és ha apuka haragos lesz, nem fogja velem elengedni iszogatni:(
Ettem szalámiskenyeret, és ittam hozzá egy pohár tejet :DDD
Izgalmas egy nap :C

(#73) wiziloo válasza wiziloo (#72) üzenetére


wiziloo
tag

El is felejtettem írni hogy ma patkuszricsárd befenyített, és lehet h meg fog verni, vagy meg fog harapni:DDD
Egész nap szar volt a közérzetem, álmos is vagyok, nyúlszemem is van, egyszóval:késség van emberek!:D

Holnap nincs 1.óra, ezért tudok aludni még kb 20percet+ ba...

(#74) wiziloo válasza wiziloo (#73) üzenetére


wiziloo
tag

Magányos peti még mindíg él:( ''Ki lesz - Alvin''

A Transplants lehet hogy fölbomlott? :F neeeeee...az már sújtó csapásként érne.
Pedig egész nyáron transplantsat énekeltem/énekeltünk, és még koncertre is ki akartam menni dzsonnival..

Utálom a ''mások hátamögöttkavarósós, önmaga állításait meghazuttolós, szépálmokatelrontós bosszúállós, mégis lelkiismeretezős'' embereket.- aki magára ismer, nyugodtan vegye magára.

(#75) wiziloo


wiziloo
tag

Voltam suliban, ellógtam a tesit, illetve nem értem be :U
Az egész nap unalmas volt, kivéve angolfakt, az egész egy nagy állatkodás volt:DDD
Igazából annak a +órának semmi értelme sincsen :F
Ma nem tudom még mi lesz, mit fogok csinálni estefelé, zavaros a ''programom''.:(

(#76) wiziloo válasza wiziloo (#75) üzenetére


wiziloo
tag

Most értem haza, voltam fagyoskodni :)
Hazahoztam még szinte egy teli üveg csokis-meggyes likőrt, legközelebbi alkalommal elfogyasztjuk ám :DDD

Ez a hideg viszont igen kiábrándító, sőt, még engem is meghülyít, ezekben a mínuszokban olyan összefüggéstelen tömör baromságokat montam, hogy így utólag már nekem is fáj :D
jó8 szotyifagylaltkehely

(#77) wiziloo


wiziloo
tag

Fölkeltem.Lemegyek reggelizek valamit, utána pedig kitalálom hogy mi legyen a mai program :F

Ami alap:
-gitározás
-COD2
-és h el megyek itthonról valahová:DDD

(#78) wiziloo válasza wiziloo (#77) üzenetére


wiziloo
tag

Cod2 meg is lett volna, csak anyám bejött, félkómás voltam, kérdezi h jövök meglátogatni nagyapámat kórházba.Montam álmos-félkómás hangon hogy aha,erre rögtön előjöttek a fasságai hogy mekkora ''trágyadomb'' vagyok, meg stb...
Faszkivanmár mindenkivel!(tisztelet a kivételnek)

(#79) wiziloo válasza wiziloo (#78) üzenetére


wiziloo
tag

El kéne menni valahová, unom a fejem itthon, nem történik semmi...gitározástól már zsibbad/fáj a kezem, hová és kivel :F

(#80) wiziloo válasza wiziloo (#79) üzenetére


wiziloo
tag

Bementem móriczra, közben találkoztam Ádámékkal, aztán elvoltam velük egy ideig, ugyhogy nem unatkoztam bent egyedül :DDD

Úgy néz ki, hétfőn megveszem Kábeltől a torzítópedálját, aztán mehet a móka kacagás :)
Tolok egy cod2-őt

(#81) wiziloo válasza wiziloo (#80) üzenetére


wiziloo
tag

De. 10-tól pontosan idáig tanultam, teljesen készvagyok idegileg :O
Kéne valami kikapcsolodós program, valami laza beszélgetés, vagy semmittevés, vagy evés :DDD

(#82) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap fossuli, semmi kedvem bemenni, semmi értelme nincs, egy fos az egész :(
Már csak a remény tart életben: :B
and i want her, need her
and i want her, need her
and i want her, need her
and i, and i, and i

(#83) wiziloo


wiziloo
tag

Reménykedek, reménykedek, reménykedek...ez fantasztikus :(
Olyan szar-semmilyen kedvem van most, nemtudom mi a bajom, asszem szeretethiány..

Megvettem kábeltől a pedált, szépen szól, de most gitározni sincs kedvem.Mi van velem :F

(#84) wiziloo válasza wiziloo (#83) üzenetére


wiziloo
tag

ELEGEM VAN!FÖLADOM!
Haggyon mindenki békén!!!
Mindíg ugyanaz történik, mindíg!
Ennek mi értelme?!SEMMI!
És én miért vagyok?Semmiért!
Kinek kell ez az egész?!SENKINEK :O

Életkedv: 0.1% (az a 0.1% a remény)

(#85) wiziloo válasza wiziloo (#84) üzenetére


wiziloo
tag

Mély depressziómból kiemelt Zsófival való beszélgetésem :B Úgy néz ki megyek vele wigwamba szombaton :C
Fogmosás->alvás

Életkedv/remény: 70% :U

(#86) wiziloo


wiziloo
tag

PH! jelszavamat állandóan csak másodszorra találom el, pedig szinte minden nap írok valamit :DDD
Elég betegesnek érzem magam, holnap nem kéne bemenni, mert aztán úgy lebetegszem, hogy lőttek a hétvégémnek...De anyámékkal ki érteti meg hogy tényleg beteg vagyok :F

Tegnap olyan szépet álmodtam :B Illetve volt benne rossz is, mert eltűnt benne a sapkám :DDD

(#87) wiziloo válasza wiziloo (#86) üzenetére


wiziloo
tag

Ma írtunk bioszdogát, holnap elvileg töritz...arra sincs kedvem bemenni :D

Rokongépét megcsináltam, winyóvásárt kell eszközölnie :DDD
Cod2->gitááááár:D->zuhany->alvás

(#88) wiziloo válasza wiziloo (#87) üzenetére


wiziloo
tag

Cod2->belegondolásazéletbe-> depresszió:(

Ha tudná hogy mit érzek..de vannak kételyeim amik visszatartanak.félek..

(#89) wiziloo válasza wiziloo (#88) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap volt aszem a 600. napom itt a PH!-n:)
Ma írtunk töridogát, az a fasssz töribá :((

Most csak ülök a gép előtt, néha cod-ozok, és várok, reménykedek, de hamarosan megtudom a választ hogy végleg elmenjen e az életkedvem... :D

(#90) wiziloo válasza wiziloo (#89) üzenetére


wiziloo
tag

Választ megkaptam, nem tudom igazából h pozitívan vagy negatívan fogjam föl :F
Tolok egy alvást, előtte kajaz.

(#91) wiziloo válasza wiziloo (#90) üzenetére


wiziloo
tag

Ma toltunk pár menetet jocóval cod2 ben :DDD

Nem tudom h mi lesz:(
Meg kéne beszélni vele rendesen.Mert én..... :B

(#92) wiziloo


wiziloo
tag

Most go->wigwam megpróbálom meghallgatni azt a zeneféleséget, az ital csak segít elviselni :DDD

Letöltöttem az első AvA szánmot, nekem nagyon teccik, magyarul: ZSÍÍÍÍÍR :))

(#93) wiziloo válasza wiziloo (#92) üzenetére


wiziloo
tag

Kb most értem haza, ez a wigwam egy trágya hely, illetve nem is, hanem az emberek:DDD
Az előzenekar az fasza volt, jók voltak, de az a junkies vagy mi a lónyál :Y

Ma számítógépezek, meg gitározok, aztán este msn-es beszélgetés...

(#94) wiziloo válasza wiziloo (#93) üzenetére


wiziloo
tag

Tegnap nem működőzött PH!, aztán nem is tudtam írni:(
Beteg lettem, itthon ülök, fája a fej+torok+szar közérzet.

Tegnap este fölhívatm Osollyát, mert megelégeltem a gyerekes ''kerüljükegymásthaggyálbékénnincsegymáshozsohatöbbéközünk'' állapotot, tök aranyosan vette föl a telefont, ezért már jó kedvem is lett tőle :)

Anyuka reggel előadta, hogy nem is vagyok beteg, szépen takarodjak el iskolába...valószínű :D

Zenét hallgatok, aztán gitározok egyett. Este qteng jocócval cod2 móka :DDD

(#95) wiziloo


wiziloo
tag

Az egész nap dögunalom...Inhonak elküldtem a dvd-ket+kazikat, egész nap nem csinálok semmit, megőrülöööK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :Y

Lehet, illetve remélem hogy hétvégén találkozok Orsival, jójójó régen beszéltem már vele(élőben), bár tegnap telefonon 30 perc... :DDD
Csak nehogy féreértse a nagy érdeklődésemet iránta, mert én csak dumálni akarok vele egy jót :))

Nade holnap+pénteken mit csináljak :F
Tuti nem fogok itthon ülni mint ma, és unni a fejemet, ez halááál...

(#96) wiziloo válasza wiziloo (#95) üzenetére


wiziloo
tag

Elszakadt az 1 hetes húrom...BASSZA MEG!!!!!!!! :(((
De: legalább eltudom jáccani a There is-t :) Csak most éppen nem...

Akkora köd van kint, igazából nem tudom hogy jó ötlet e kimenni az utcára ilyen hidgben :DDD

Ma is codoztam, magyarokat- franciákat mind fölbe tiportam:)

[Szerkesztve]

(#97) wiziloo válasza wiziloo (#96) üzenetére


wiziloo
tag

Ma sem csináltam túl sok mindent, Sp-t néztem, gitároztam jó sokat, meg ettem...

Tegnap este meg sétálgattam össze vissza :DDD
Most cod-ozok egyett, mivel unom magam.

(#98) wiziloo


wiziloo
tag

Ma úgy volt h találkoztam volna Orsival, de mivel sejtésem beigazolódott, nem jött össze a találkozónk...no majd kedden..

Ígyhát elmentem Andrissal 4szürkébe dumálni egyet, kettesben, a kocsmában rajtunk kívül két ember volt, na de ki volt az? : Zsófika és a barátja :DDD :DDD :DDD
Milyen kicsi a vliág :)

(#99) wiziloo válasza wiziloo (#98) üzenetére


wiziloo
tag

Ma tanultam.... :(
És most meg mit csináljak?Semmit...
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

unom a fejem szokásosan, lehet este elmegyek valahová egy csöppet.: :)

(#100) wiziloo


wiziloo
tag

100. hozzászólás a blogomba :DDD
hopp idézek, mert ma egész nap ezt hallgattam:

Magamba csücsülök a járdapadkán
a tópartot ellepi a szemét,
patakok csorognak a lányka arcán
ő se találja a kibaszott helyét.. :D

Holnap valahogy ki kéne magamat kérni uccsó óráról, semmi kedvem bioszhoz :U
Ma megettem egy nagy tekercs füstöltsajtot!!!
Most meg unatkozom:(

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.