Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog

Hozzászólások

(#1) wiziloo


wiziloo
tag

Elterveztem, én is csinálok naplót,életemben először, ugyhogy hajrá nekem,belevágok:DDD

(#2) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap föci kisérettségi, megőrülök, nem tanultam még semmit, lefoglal a PH!, az egész egy nagy rakás baromság(mármint a föci), nem is lehet megtanulni:O

Haverom gépét is újra kéne telepítenem, tiszta badsactoros a wd-40gb-os vinyója,szegény mikor meg fogja tudni...:U

[Szerkesztve]

(#3) wiziloo


wiziloo
tag

Je boy, minyár megyek kisérettségizni, tegnap végülis tanultam egy fél órácskát, elég az:DDD
Édesszerelmem a velencei-tónál üdül, addig én szenvedek,de legalább válaszolna az sms-emre:( (lehet azért nem ír mert korán van még?vagy elfogyott a pénze?)

20perc múlva zúzok,aztán hazajövök, megvalósítom az álmomat, elektromos gitárhoz jeltovábbítót készítek:))(már félig kész)

(#4) wiziloo


wiziloo
tag

Itthon vagyok, föciből sikerült kihúznom a NIC országokat, jó f@szán sikerült a feleletem, ez volt szinte az egyetlen amit nem néztem át:( (meg sem volt hogy ki kéne dolgozni ezt a tételt, az másik lapon volt, olyat meg nem adott az a k**va:(((

Most adobe after effects-et tanulgatom, elég fasza kis program, premier pro ehez képest gyerekjáték, mondjuk azt már profin kezelem, most ezen a sor;]

(#5) wiziloo


wiziloo
tag

Éééééééés sikerült, végre a SB Live!5.1-hangkarira rányomtam az audigy2 ZS driverét, és iszonyat kúlan műxik:)) EAX4- csorog a nyálam:DDD

(#6) wiziloo


wiziloo
tag

Ahhh, túl vagyok az angol kisérettségin is, 4db 5-ös :)):C
jaaaaaj, ez a hankártya, isten!!!!!!!

(#7) wiziloo válasza wiziloo (#6) üzenetére


wiziloo
tag

Holnap megyek állatkertbe idióta osztálytársaimmal, mekkor élmény lesz:DDD

De utána találkozok barátnőmmel:))Azok a pillanatok amiket vele töltök..:)):B
Holnap jó napom lesz:)
Ma még szenvedek kicsit a gitárerősítővel, de ugyse fog sikerülni, szerencsétlen vagyok ehez(no meg optimista:DDD)

(#8) wiziloo


wiziloo
tag

Megyek zuhanyozni, szépen be is van gyulladva a szemem, lusta vagyok kivenni gépezéshez a kontaktlencsémet:(

Jah, és meg van a Blink182 Big Day Out 2000!!!!!! full videó:))

(#9) wiziloo válasza wiziloo (#7) üzenetére


wiziloo
tag

Háát, mégsincs jó napom:(
Szerelmem nem ér rá, el kellett mennie meglátogatni valakit:( és holnap sem ér rá:O
Az állatkert is szar volt:(

Az egész nap szar:(

''alvin és a mókusok- az élet szaga2000- A te utad 09''

(#10) wiziloo


wiziloo
tag

Ez a nap is eltelt, elég rossz volt:(
Minden, amire azt hittem, hogy ezen a napon jó lesz, mind az ellenkezőjére fordult, minden rossz lett:(

Köszönöm péntek 13:(((

(#11) wiziloo


wiziloo
tag

Most jöttem haza balatonról...
Nagyon hiányzik a szerelmem:(

Majd estefelé írok be, ha visszatért belém az erő,most pihenek, fárasztó volt a hétvége:(

(#12) wiziloo


wiziloo
tag

Egész unalmas ez a nap, nem történik semmi, de legalább meleg van:D
''höööö essszem fasszom megáll!!!Háúúúúúúú!''
[kép]

Olyan szépeket lehet állatkodni Fender gitárral, ne tudjátok meg:DD:C

Ma kaptam matekból 4-est, örülök, mert az osztályban ezenkívül volt még egy 4-es, 6an kaptak 2-est, és a többiek 1-est:C

Barátnőm ma is megy 6tól éjfélig búvárkodni, szörnyen fárasztó lehet, de rossz is, mert veszélyes, van egy ismerősöm, aki majdnem meghalt búvárkodásban:(Ne legyen szegénykémnek semmi baja:O (féltem a szerelmemet, meg nagyon szeretem:B)

Megyek, bekapok valami, finomat, egész nap nem is ittam semmit, meg nem is nagyon ettem:Y

(#13) wiziloo


wiziloo
tag

Tök jó, végignézi az ember a ''naplómat'', csak 4-esekről meg 5-ösöskről van benne szó, közben bioszból meg kémiából bukásra állok:((

Amugy ma próbáltam ki először az új Gillette borotvát( Gillette Blue 2 Excel)ezt nem reklámként mondom, de olyan jó, ha lenne itt a PH!-n borotvateszt, rongyá verne minden wilkinsont, még a mach3-at is:DDD:C

Olyan gyönyörű zenéket hallgatok, komolyan mondom, elsírom magam olyan szép:
Acoustic Alchemy -referencia cd
Olyan stúdiófelvétel,olyan gyönyörű a hangja, eszméleltlen:B:)

(#14) wiziloo


wiziloo
tag

Nemsokára megyek aludni, de előtte még megyek, eszek valami finomat, édesanyukám most hozott a corából friss meleg kenyeret, rákenek sajtkrémet, iszok hozzá meleg kakaót, esti órákban nincs is jobb, hmmmmmmmm:B:U IMÁDOK ENNI:DDD:C
[kép]

[Szerkesztve]

(#15) wiziloo


wiziloo
tag

Huhh, holnap nyeci doga, izgalmas lesz:DD

Péntek isteni nap lesz:))uuugy vááároooom mááááááár:)

Most is megyek majd éjjeli hűtőszekrényakcióra, letámadok minden épp falatot:D

A 400w-os kódGÁNY tápomból amperszag árad, de nem zavar, ugyis utálom a számítógépet, majdcsak leég az egész:U

Jah, és van jegyem a Green Day koncertre, legjobb!!!!:R

A mai nap végére egy igazi nagy tanulságot tartogattam:
''Soha ne menj disznóvágásra, hogyha elromlott a kábelTV!!!''

(#16) wiziloo


wiziloo
tag

Áhh nemigaz, ugy volt hogy holnap nincs suli, hanem megyünk normafára, csak valami idióta kitalálta, hogy mivel rossz idő lesz(pedig nem lesz rossz idő:(() nem megyünk sehova, hanem holnap rendes tanítási nap...:(

De ez annyira nem érdekel, mert utána megyek barátnőmhöz:))Olyan jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó lesz:B:R

Ha holnap nem esik, végre fölveszem a Conserve:DDD cípőmet!!!

Amugy ez a nap is unalmas, semmittevés az egész, megyek nyomok pár fekvőt. addig is csinálok valamit:D LOL:C

De előtte eszek túrórudit...hmmm;)

(#17) wiziloo


wiziloo
tag

Huhh, a fekvőtámasz megtette a hatását:DDD
Már érzem az izomlázat:DD

Hétfőn kell mennem fogorvosbácsihoz, leveszik a fogszabályzómat, már ugyis baromira unom, de utána meg szokatlan lesz:( Azért 1,5évig hordani egy ilyen fém vackot az ember szájában, ááááááá, de legalább majd vigyoroghatok így-> :D

Megyek zuhanyozni, jól kifáradtam...

Holnap javuló időre számíthatunk, néhol megszakadozik a felhőzet, időnként kissebb szél, 4-6km/h-ás is megfigyelhető, a hőmérséklet 15-18° körül alakul:DDD

(#18) wiziloo


wiziloo
tag

Ilyen cipőt akarok, de nem lehet kapni európában:O:
[kép]

Tom DeLonge márkája, macbeth, és az az idióta nem forgalmazza nálunk:(


[Szerkesztve]

(#19) wiziloo


wiziloo
tag

olyan de olyan jó volt a péntekem és a mai napom:):):):B
Szerelmemmel voltam egész éjszaka:B:))
[kép]


Áhhh, de mennem kell tanulni..:U

Aki akar jó zenét hallgatni, hallgassa meg a Transplants új albumát!!!Barker öcsém megint nagyot alakít:C

(#20) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap suli:(Ki az az idióta aki ezt kitalálta?!! És lesz kémia óra, JESUS!!:DD

Az órámból kifogyott az elem, de azért fölveszem holnap is, dísznek azért elmegy...

Láttam a Star Wars 3.részét, iszonyat jó!!!!:R

Ma végre naggyából megtanultam az adobe after effects-et használni, diffrence mate key-el szórakozgatok, elég jó:C:DDD

Vágtam magamnak szép új rövidnadrágot, mindek újat venni:DDD

Ez a hétvégém nagyon jó volt, olyan csodálatos volt barátnőmmel együtt lenni:B:))

Eszek falami finomat, korog a gyomrom, egyfolytában éhes vagyok; lásd aláírásom:D

(#21) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap írok tz-t irodalomból:(
Aztán felelek bioszból:(
Aztán írok tz-t fizikából:(

Utána találkozok szerelmemmel:))

Elrepedt a deszkám, ugyhogy most már nem is fogok deszkázni- barátnőm ugyis kérte:U

Breathing deeply, walking backwards, finding strenght to call and ask Her,rollercoaster favorite ride, lett me kiss you one last time...god night...god night...:C -Blink182 buta szövegecske, de nekem nagyon teccik:B

Kb. én is ilyet fogok írni első dalomhoz, gitár már megvan hozzá, 4akkordból áll, de aranyos:P

(#22) wiziloo


wiziloo
tag

Ez a nap nagyon jó volt:))

Olyan jó volt szerelmemmel lenni, olyan jó a kedvem, olyan jó hogy ma találkoztam Vele, mindig nagyon boldoggá tesz:):):)

Ma már ettem tükörtojást:P

De még éhes vagyok, megyek bedobok valami éteket a bendőmbe:DDD

Holnap sportnap, az is mekkora hülyeség, de legalább nincs tanítás...:U

Lehet h a Transplants lesz a kedvenc zenekarom:F

Kaja után kicserélem anyukám kocsijában a légszűrőt, mert aztmondja ő nem ért hozzá:DD
Mostmár tényleg zúzok enni, éhenhalok:D

[Szerkesztve]

(#23) wiziloo


wiziloo
tag

Ma mentünk volna osztálykirándulásra, 10en nem mentünk, osztályfőnök itt maradt velünk, és jól megdolgoztatott:D

Kapálni kellett a salakpályán a gyomokat, meguntam, és elkezdtem forgatni a kapát, amivel ügyesen megvágtam aztán a kezemet:C (jómunkásember lettem)

Ma voltam szerelmemnél,olyan de olyan jóóóó volt vele, mindíg olyan jó vele lenni, nincs annál jobb dolog a világon!!!nagyon szerelmes vagyok:B:):))
[kép]

Kéne topográfiát tanulnom, a !!!világ!!! összes országát a fővárosukkal együtt:Y-majd hétvégén...

Hazafelé lekéstem a buszt, vártam 3/4 órát, addig bementem a Mcd*n*ldsba, 15perc sorbanállás után, és 10 perc kiszolgálás után megkérdezi tőlem a Mcdo*a*ds.os emberke: ''itt fogyasztod?!'' montam neki: ''nem,ugy gondoltam leülnék valahova, még vannak üres asztalok'' - kicsit nézett rám csúnyán, dehát engem is felidegesített az a nagy tömeg ami ott volt, meg a kisgyerekek fél percenként rohangáltak át a cipőmön:DDD végülis 15perc alatt sikerült kapnom 2sajtburgert...:U:C

Megint be van gyulladva a szemem:(Ma kaptam új szemcseppet rá,kipróbálom)

Már megint éhes vagyok, megint megyek enni, utána zuhanyzok...vagy fordítva???:DD

Jó8 mindenkinek:)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#24) wiziloo


wiziloo
tag

Ma is volt suli,csak egy dogát írtunk, az jól sikerült, utána 4 órán keresztül fociztunk:Y És rúgtam gólokat:DD:C

De a cipő jól feltörte a lábamat, kenegetem mindenféle ''jóval''(a lábamat, nem a cipőt), bár semmit nem használnak:(

Hazaértem, szörnyen fájt a fejem, bevettem rubophent, az legalább használt valamit:)

Most kéne mennem aludni, de még várok, hátha ír szerelmem, írtam neki hogy írjon amikor megérkezett:)

Már nincsen begyulladva a szemem, éljennn!:C

Ma már töltöttem 8Gb-nyi játékot(legálisat:D), pedig ugysem jáccok soha a gépen, de azért jó hogyha van:DDD

Megahllgattam az eifel65-tól a move your body-ból egy átdolgozott változatot, kevésbé diszkós dübörgős fajtát, és teccet nekem:Y Ugy eltalálták a refrémjét, az hihetetlen...
Inkább azért maradok a saját zenéimnél, azok mind teccenek:))Punk-rock és Jazz:B:U

Jóóóó8:U

(#25) wiziloo válasza wiziloo (#24) üzenetére


wiziloo
tag

Ettem szalámiskenyeret, nyammm:P

Kaptam sms-t Életemtől,odaértek,minden rendben van:)
Most már nyugodtan tudok aludni:))

Jó8

[Szerkesztve]

(#26) wiziloo


wiziloo
tag

Milyen késő van:UJó meleg van:Y
Próbáltam aludni, de nem megy:(
Barátnőm beteg lett:(szegénykém:(


Robotzsaru megy a tv-ben:DDD 6éves koromban ez volt egyik kedvenc filmem:D
Jó hogy ki van rá írva a 18-as, még 6-évesen is nevettem rajta:U

Jól elvágtam ma az ujjam:U - mi ebből a tanulság? Soha ne szedj szét egy U.S. Robotics 2022-es 22Mb-s wlan routert célszerszám nélkül:DD:C

Most meg ilyen hülye pózban van a lábam, teljesen lezsibbadt az egész, nem is érzem:Y

Transplantsat hallgatok az éjszakában, szigorúan fejhallgatóval:UTravis-bácsi szépen dobol:C

Ma próbáltam föcit tanulni:(Holnap összeszedem magam:U
Lehet hogy pihenésképp lefekvés előtt még megnézem Ford Fairlane kalandjait.




(#27) wiziloo


wiziloo
tag

Ejj, de meleg van ma:DDD

Ömlik rólam a víz, most megyek 3-adszorra zuhanyozni, ezt nem bírom:Y

Nincs itthon senki(kivétel én:D) szép hangosan szól a lágy muzsika:DD- természetesen Transplants:U

Lehet kimegyek a kertbe, fogom a slaggot, és megöntözöm magam:C

Mind a két vinyóm 62fokos, egymást melegítik, kinyomtam róluk a hűtést:U-érzem, pár nap múlva egyik hsz-emben olvasható lesz, hogy ''nem értem miért ment tönkre'':D

Futok zuhany alá, már fogyóban van az 5°C-os IceTeám:Y

[Szerkesztve]

(#28) wiziloo


wiziloo
tag

Most zuhanyoztam 4-edszerre ezen a napon:Y



Elég durva meleg van, kicsit ömlött rólam ma a víz, meg kicsit rosszul is voltam a melegtől:(

Erről eszembe jutott egy ''történet'':D :

3évvel ezelőtt történt...:DDD
július vége felé elmentünk másodszorra is horvátországba egy hétre, jónak tűnt az idő.Vittünk sátrat, 2X kétszemélyeset.Amikor odaértünk 4 órakor(reggel), feltűnt hogy mindenki kint alszik pokrócokon.Nappal jó volt az idő,sütött a nap rendesen,ahogyan szokott:DD
De este, vááááááááá...abban az évben voltak azok a nagy erdőtüzek, és olyan fülledt meleg volt a levegő este, melegebb volt mint nappal:Y Aznap éjszaka nem aludtam, bevittem egy széket a zuhany alá, és folyattam magamra a hideg vizet:C

Ettem vacsorára pontosan 234g kenyeret, minden jóval megkenve:C:DD
Olyan jól laktam:P

Elkezdtem írni a szöveget első zeneszámomhoz,angol nyelven:U(barátnőmnek írtam/írom, ugyhogy nagyon szépnek kell lennie:)) )

szerk.:jó8:DDD

[Szerkesztve]

(#29) wiziloo


wiziloo
tag

Ma rekordmeleg volt:Y
Érezni is lehetett, majd meghaltunk az osztályban:(
Ma már ittam 4liter vizet/iceteát:C
Kicsit fájt a fejem,meg szédültem:(

Barátnőm ma ment letenni a búvárvizsgát, nagyon drukkolok neki:)
[kép]

Kimegyek a kertbe, járok egy kicsit, itt fönt a szobámban 30°C van, GeForce fx 5900-asom meg felkúszott 105°C-ra, épp itt az ideje hogy kikapcsoljam a gépet:U

(#30) wiziloo


wiziloo
tag

Mostanában hanyagoltam a naplót:(

Ez nem az én napom...

I'm lost without You...

(#31) wiziloo válasza wiziloo (#30) üzenetére


wiziloo
tag

Kedves naplóm...

Életem fordulópontjához érkeztem volna?
Nem tudom mit tegyek...

Úgy érzem nincs többé szerelmem.:(

Miért van az, hogy végre elkezdek valamiben hinni, annak egszer csak vége lesz?
Miért van az, hogy elkezdtem hinni az igaz szerelemben?:(

(#32) wiziloo


wiziloo
tag

Huhh, már tisztábban látok: Megfúrtam a deszkámat, összeraktam, tele vagyok izomlázzal,bokafájással, és egy nagy adag adrenalinnal, 2 lap ollie, pedig nemrég kezdtem csak újra.

Forever, and ever, let's make this last forever!- Blink182 az isten!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I never, foget tonight, I never, forget tonight:U

Szerelmemmel szünetet tartunk...''So am I, still waiting'' - Sum41

Holnap Gyémánt bácsival lesz lelkinap.Neki aztán van tapasztalata(meg gitárja amivel szépeket lehet dalolni)

Van új blink számom:) Dance with myself, gyönyörű, ezek tudnak/tudtak valamit, amit semelyik másik zenekar sem tud/tudott visszaadni...

(#33) wiziloo


wiziloo
tag

Ma voltam ''lelkinapon'' Gyémántbácsival, és tényleg lehet vele komolyan beszélni, ő rá sem mondanám hogy haver, sokkal inkább barát:U
Együtt is gitároztunk, igaz nem sokat, de tök jó volt!

Holnap találkozok Orsival, remélem minden ''helyre zökken'' ma jöttem rá igazából, hogy nem tudok élni nélküle, ő nagyon fontos nekem, mindennél és mindenkinél jobban szeretem őt:(

Hétfőn írok föciből megint, meg kémiából is....

megyek enni sokat, éhes vagyok...

jó8

(#34) wiziloo


wiziloo
tag

Ma találkoztam édesszerelmemmel:)):B Olyan csodálatos vele lenni:)

Most nagyonnagyonnaagyon jó kedvem van, ezért elgitározom a dancing with myself-et:C

Ez egy nagyon jó nap volt:)

Holnap viszont tanulnom kell:(

Ma láttunk egy idegbeteg csávót, akit majdnem elütött az autó, utána ádvetődött a korláton, és be akart mászni a villamos ablakán, ami már elindult:C

Meg voltam burgerkingbe is vacsorázni, a kiszolgálócsaj majdnem összeesett a fáradtságtól, azt se tudta hol van, montam neki hogy 4dl iceteát és egy sajtburgert...erre azt mondja 1100 ft...Kérdeztem hogy az hogyan lehet?:Y
Erre mondja hogy kértem egy sört és egy sajtburgermenüt...:C
Aztán végülis odajött egy mások kiszolgáló, aki ébren volt, és tőle kértem a dolgokat:DD


jó8

(#35) wiziloo


wiziloo
tag

Mostanában nem írtam ide, elfoglalt vagyok, ez a hét szörnyű:(
Mindenből most írunk tz-t,hihetetlen:Y

De mindjárt itt a VAKÁCIÓ! :)
De még csak Ó! :DDD

Most éppen majszolgatok egy piros mogyoróst, nagyon finom:))
Már el is fogyott:DD

Megyek zuhanyozni, piszkosz vadok- (kiskoromban mindíg amikor láttam a kezemen valami koszt, rögtön mondtam hogy piszkosz, és elkezdtem összedörzsölni a két kezem:DDD)

Már elkezdtem életem első számának a felvételét, basszgitár rész már full kész van, gitár félig, szóló+kórus megvan:))

majd holnap lehet hogy irogatok hosszabban, mert most nincs időm:(

jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó8

(#36) wiziloo


wiziloo
tag

Nem megy az MSN!:(

Tanulnom kéne...tanulok is, meg kell írnom 5ösre a föcit...

Már megint pirosmogyoróst eszek:DDDÉdesapukám tegnap hozott egy kartonnal, és mindíg fölhoz egyett:))

Mar megint elfogyott:D

Megpróbálom megint felhívni barátnőmet, nem veszi föl.:(

Meg megyek tanulni.

[Szerkesztve]

(#37) wiziloo


wiziloo
tag

Ma írtunk irodalomból+ föciből...remélem jó lett a föcim:U

Most értem haza, voltam Zöld Nap koncerten.

Az előzenekar (alvin és a mókusok) nagyon jóóó volt:)Akkor még az első sorban voltunk...de jött a Green Day, és elszabadult a pokol:( amugy jó volt:DDD
Majd holnap leírom részletesen a történteket, ahogyan majdnem bekerültem a tömeg alá stb...

(#38) wiziloo


wiziloo
tag

Hétvégén voltam Inhonál, forgattunk vicces filmet:DDD

Barátnőmmel nem tudtam találkozni hétvégén mert búvárvizsgája volt:(
De sikerült neki:))

Ma ebédre és vacsorára is spagettit ettem:D

Be van gyulladva már megint a szemem:(

Holnap megkapom a föci topográfia dogámat...:(
Drukkolj kedves naplóm, hogy jóindulatú legyen a tanár:DDD

Megyek alszok, álmos vagyok, egész éjjel videót kellett vágni:C

JÓNYÓC

(#39) wiziloo


wiziloo
tag

Uhh holnap bizonyítványosztás:O
Na mind1:DDD

Szombaton találkozok Orsimmal:P:))JUPÍÍÍÍÍ!!!:)

Most egyedül vagyok itthon:C

Na, mit is csináljak??
MAX hangerőn hallgatok zenét, közben nutellát kanalazgatok:DD Igazi huligán vagyok:DDD

27-én megyek Inhoval vonattal horvátországba, csak 16 óra út...:U

Ma úgy beütöttem a térdem, és úgy fáj:O

eszek valami normálisat, elfogyott a nutella...:C

[Szerkesztve]

(#40) wiziloo válasza wiziloo (#39) üzenetére


wiziloo
tag

Lehet hogy mégsem találkozok Orsival...:(
Már 2hete nem találkotunk...

(#41) wiziloo


wiziloo
tag

Miért nem tudja elhinni, hogy én mit érzek iránta?Miért vagyok ennyire szerelmes?:( Ha tényleg ennyi, akkor olyan üres lesz az életem, nemtudom mi lesz:(Tényleg ő az életem értelme...
Visszagondolok azokra a pillanatokra, amiket Vele töltöttem, rögtön elkezdek sírni...
Orsi és Peti 168napja, 18 órája, 10 perce, és 43 másodperce vannak együtt. :)

Még soha nem szerettem lányt ennyire mint őt:(


[Szerkesztve]

(#42) wiziloo


wiziloo
tag

Sajnálom.
Kérlek, bocsáss meg
Higyj nekem, ha hinnél
Mert sokkal jobban szeretlek
Mert igazán azt érzem
Hogy te sokkal többet érzel.
Tudom.
Sajnálom.
Kérlek, bocsáss meg

Box Car Racer - Sorrow - Tom DeLonge

(#43) wiziloo


wiziloo
tag

Holnap mostmár tényleg találkozok Orsimmal!:)

elkezdtem írni mégegy számot, iszonyat jó lesz a gitárja:))(az előzőt még mindíg nem vettem föl:()

Mindjárt hoz anyukám finom csirkét a KFC-ből:P
Pont ilyet:
[kép]

(#44) wiziloo


wiziloo
tag

MEGJÖTT ANYUKÁM, MEGJÖTT A CSIRKE!!!:C:R

(#45) wiziloo válasza wiziloo (#44) üzenetére


wiziloo
tag

Ettem sok finom csirkét:) NYAMMMM:P

Elromlott a router tápja, csak apám gépén van net:(

Megyek aludni, Olszimacival:)

[kép]

(#46) wiziloo


wiziloo
tag

ÍÍÍ, de rég nem írtam ide:(

Holnap is találkozok Orsival:)), azután meg megyünk (vasárnap)horvátországba, nem látjuk egymást 2hétig:O

16óra az út!!!
Ha TGV vel mennénk, kb 1-1,5 óra alatt odérnénk:DDD De abban mi a poén?:D
[kép]
Ő tartja a világrekordot csöpke 515 km/h-val:C:R

JÓ8

(#47) wiziloo


wiziloo
tag

Naszóval, hol is kezdjem, miért nem írtam ide eddig...
Nyár óta úgy érzem sokat változtam, nem külsőleg,hanem belsőleg.

Szakítottam életem szerelmével, és most egyben gyűlölöm és szeretem is őt.
''ami értelmet ad az életnek, értelmet ad a halálnak is.''

Az egész nyaram körülbelül a lányok és a pia körül forgott.(sajnos)
Nem sokat törődtem akkor(i) barátnőmmel, és hát ez lett a végeredmény.

Tudom sok más lány is van ezen a világon, de a legtöbbjük nem azt akarja amit én(szeretetteljes, szép kapcsolatot)

matekoznom kéne
meg írnom kéne msn-en mostani barátnőmnek(nem vagyok belé szerelmes, nem tudom miért csapom be őt, és főleg magamat)

(#48) wiziloo válasza wiziloo (#47) üzenetére


wiziloo
tag

Azt el is felejtettem beírni, hogy megbuktam tavaly föciből, mert a tanárnővel nem voltunk túl jóban....de a pótvizsgán átmentem, mert szórol szóra megtanultam mindent...

(#49) wiziloo válasza wiziloo (#48) üzenetére


wiziloo
tag

Nos, fordult 180°ot az életem, voltam lent Gyémántbácsival Pécsett, és olyan jól éreztem magamat h azt nem tudjátok elképzelni:)
3lánynál voltunk, (Odett, Lilla, Ariella) és METÁL volt!!!!Az a szabadságérzés...leírhatatlan :B

Most éppen minden szép, minden jó, és kihevertem volt barátnőmmel való szakításomat is!

Amugy Odettel járok, és felüdülés vele lenni, nincs olyan befásultságérzésem mint Orsival volt. ;)

(#50) wiziloo válasza wiziloo (#47) üzenetére


wiziloo
tag

amit a 47# es hsz emben írtam, azzal mostmár teljes mértékben nem értek egyett, mert igenis szeretem őt:)(Odit)

És nem bánom h a nyár a piáról meg lányokról szólt(no meg haverok, barátok)mert az is metál volt ám;)

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Wizilooblog
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.