Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18150) peugeotmate válasza Cs1csó (#18146) üzenetére


peugeotmate
őstag

Köszi, körülnézek RAM ügyben is!

Csupingo
Ha új, akkor az Intenso vállalhatatlan márka SSD fronton?

Csorbi
Köszi szépen, így tisztább mi kell nekem! :R

meg

(#18300) 5leteseN válasza King Unique (#18295) üzenetére


5leteseN
aktív tag

:
A Macrium Reflect valóban regisztrációt kér a letöltéshez, ami nem újdonság és nem világos miért akkora probléma ez, miért kell emiatt mellőzni, amikor gyakorlatilag az egyik legjobb ha nem a legjobb program ilyen célra. De ha egyeseknek ez probléma, akkor pl. a NeszeTools oldaláról letölthető regisztráció nélkül a 8.0.x free verzió teleptője és a kész 8.1.x WinPE ISO is.

Nézem, :R


:
A Hasleo Disk Clone nem világos miért nem ingyenes, amikor a hivatalos weboldalán is világosan le van írva hogy ingyenes.

Mutatom miért(alul pirossal!):

Ha nem töltődne a kép: mint írtam Windows 11 WinToGo-s USB klónozása kell, az pedig a program piros-betűs tájékoztatása szerint csak fizetős változatnál lehetséges!!!

:
A listában nem szereplő AOMEI Backupper azért nem lett beleírva, mert annál rendszert klónozni csak a megvásárolt Pro változat enged, az ingyenes max. lemezképet készíteni és esetleg teljes lemezt klónozni. Ahol normál esetben annak is gond nélkül kellene klónozni.

A másik témában említett USB2.0-ra lassult Intenso teljes lemezt klónoztam volna volna a gyári szerény, de USB3.1 körüli sebességű ugyanolyan Intenso-ra.
Kicsit lassú volt az USB2.0-ás olvasással a 90GB-ot klónozni, de nem is sikerült. Bár nekem szimpi volt a program, de nem sikerült. Lehet, hogy "User-error" esete állt fenn.

:
Nem világos a Crucial, Samsung és WD SSD-khez mellékelt ingyenes klónozóprogramok miért nem jók és miért lennének azok is fizetősek, amikor eleve ingyenesek az adott SSD-khez. Itt max. az reális érv, ha egyéb gyártmányú SSD-hez kell, mivel azokhoz nyilván nem használhatók.

Intenso USB pendriveról van szó, ÍRTAM is! :K :U

:
"frissítésre szorul"
Biztos, nem inkább alaposabb áttanulmányozásra? :B

Nem kell mindent támadásnak venni, a hsz-em tartalma és formája alapján nem hiszem, hogy erre okot adtam volna!
Van olyan is, hogy "Javító szándék"! :K :U

Biztos más is él vele! ;)

[ Szerkesztve ]

(#18306) King Unique válasza 5leteseN (#18300) üzenetére


King Unique
titán

A NeszeTools weboldala abban a hozzászólásban is eleve linkelve van, meg hogy a 8.0.x az utolsó ingyenes verzió, vagyis igen, ezt valóban sikerült benézned.
Maga a Hasleo Disk Clone eleve ingyenes a "nem ingyenes" állítással ellentétben, viszont a működésnél akkor helyesbítek és megkövetem magam, mert ezek szerint USB-s meghajtóra nem támogatja a klónozást, ahhoz valóban a fizetős WinToUSB program szükséges.
Tehát az AOMEI Backupper program free változatánál az itt szemléltetett "disk clone" funkció használható teljes lemez klónozásához, az hogy esetedben meg nem nevezett ok és hibakód miatt végül sikertelen lett, már egyéni probléma.
Nem, itt nem írtad előzőleg a legutóbbi Windows To Go témájú hozzászólásokban (#18228, #18240, #18289, #18285, #18293), hogy Intenso USB pendrive-ról van szó, sőt a topik keresője is csak mástól ad arra korábbról találatot, max. egy másik topikban volt az említve.

Nem, szó sincs itt arról, pusztán csak válaszoltam az általad firtatott részekre, amit tudtommal szabad és jelen esetben indokolt is volt, na meg ha több helyütt pontatlan avagy téves egy-egy állítás, mint azt az előző és a mostani pontok is jól szemléltetik. ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.