Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#29) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#28) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Sikeresen targoncázom, bár ez alatt a pár hét alatt még nem lettem benne vérprofi :P
Csak gyalogos targonca jött össze kezdetnek, de jobb, mint a semmi és a sorról is pont időben sikerült lelépnem.
A másik lehetőség nem jött be, de nem is bánom.

BO II még ingyen sem kell, erre rájöttem. Viszont a Ghost-ot még mindig várom, mint a messiást :)

CS : GO nélkül tökéletesen megvagyok, most az MW2 és MW3 pörög nálam folyamatosan felváltva.
A Spec Ops csillagokat gyűjtöm, néha multizok.

Ami óriási változás lesz a közeljövőben, az az, hogy nővérem összehozott egy rövidtávú német melót nekem.
Október 10.-e körül indulok Münchenbe. Egy autógumis cégnél leszek raktári kisegítő/gumiszerelő.
2 hónapos meló. Papírokat elintézik, jó a pénz is (bruttó 1300€ + 130€ kajapénz) és ingyen szállás.
Csak ugye ezáltal itthoni melóm és az albérletem is megy a levesbe, és dec 15.-ig kell valamit találnom, hogy kint maradhassak.
Rá kell állnom a németre.

A végcél természetesen Svédország, bár Németországot sem zárnám ki teljesen, ha nagyon jól megtanulnék németül. (amit kicsit kétlek, mert rühellem a németet)

Mini PC fronton "némi" változás, hogy az új AMD R9 sorozat designja nagyon bejön :)
Ha a német dolgok működni fognak hosszú távon, talán nem is lesz olyan nagyon távoli a megvalósítás.
De ehhez nagyon jól kell kijönnöm a dolgokból és sokat akarok spórolni, hogy mindenre fel legyek készülve, és terveket valósítsak meg (amik jóval fontosabbak egy mini PC-nél)

Hirtelen ennyi, nagy reményekkel várom a következő időszakot. (És remélem, hogy nem esek pofára)

Szép estét mindenkinek! :R

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.