Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#21) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#20) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Meglett az elmélet 5ösre, óriási szerencsével :)
Jó tételeket húztam, bár balszerencsével se húztak volna meg, volt, aki nagyon nyökögött, őt is átengedték (bár valószínűleg 3-assal vagy 2-essel)
Már csak a gyakorlati vizsga van hátra 19.-én és utána vadászhatok is vele munkát (még vettem ki utána 2 nap szabit e célból)

Steam Trading Card-okba végülis nagyon belementem, cserélgettem a kártyáim össze-vissza eddig 3 jelvénynél vagyok, és ha haver odaadja a kártyáit, akkor esetleg össze tudok hozni még egy vagy két jelvényt.
Ja és két nekem felesleges cuccot eladtam Marketen 0.50€-ért :) (egy második HL2 háttér, meg egy headcrab emoticon)

Vinyót majd valamikor vennem kellene, de jó lenne előtte eladni a régi laptopot.

Héten már csak két nap meló lesz, mert pénteken megint nem kell menni.
Ledolgoztuk épp-hogy az előző félévi lemaradást, erre megint gyűjtik a következő ledolgozandót... Na az ilyenek miatt fogok pezsgőt bontani felmondáskor. :(((

Várom már nagyon a váltást, jó lenne új helyre menni, új emberekkel (főleg csajokkal ;] ) megismerkedni.
Jó érzés látni, hogy elérem szép lassan a céljaim. Bár még a melókereséstől félek, hogy milyent találok.
De megvan bennem az újdonság iránti izgalom is.

Hirtelen ennyi mára.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.