Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!

Hozzászólások

(#20) SQX_Barto válasza SQX_Barto (#19) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Na, éjszakás túlmunka két harmada túlélve, már csak egy maradt hátra, ma estétől.
Holnap haveromnak segítek majd valamit venni ismerős nevében, még kicsit ködös az egész, de majd elmagyarázza. Kávé és energiaital fogyasztásom szerintem jelentős lesz, tekintve, hogy éjszakás után fogok menni kb zéró alvással.

Bioshock-ot már nagyon várom, hogy megvehessem, de kellene kicsit tanulni vizsga előtt, mert ha elhasalok, akkor nagyon mérges leszek magamra. :(((

Laptopnál vinyó mellett döntöttem mindenképp, egy 7200 RPM-es 320-as vagy talán 500-as vinyó max bőven elég lesz nekem, lehetőleg minél olcsóbban meg akarom úszni.

Fülest sikeresen elrontottam, ráléptem a mikrofon kábelre és elszakadt, de amúgy is kényelmetlen, majd kell néznem valami másikat (és arra már jobban vigyáznom) De az is lehet visszarakom a régit, azzal a kontakthiba mellett végülis nem volt bajom...
De ez meg majdnem nagy rám és az idegesít. Sajnos kicsit fejem van, ami full-cap sapkánál a legnagyobb hátrány.
Vissza is raktam a régit, csak annál meg figyelnem kell a kontaktusra.

MW3-omban a Survival Mode-ot kezdtem el játszani, nem rossz, van benne kihívás.

Broadchurch-öt végül is végigtoltam egy nap alatt mind a 8 részt, nem volt rossz. Szerencsére lezárták, meglett a gyilkos.

Belementem ebbe a Steam Trade Card-os mókába.
Eldöntöttem, hogy a Level 10-et el akarom érni. Meg mellette, ha lehet egy kis pénzt keresni az eladott kártyákon. Summer Sale alatt valószínűleg megveszem a kellő játékok nagy részét. És onnantól már nem akarok költeni mostanában semmilyen játékra (szerintem)

Hirtelen ennyi, majd még kellene aludnom meló előtt. Már csak ezt a napot kell kibírnom.
Jövő héten még lesz 3 délutános túlmunka, szombaton remélem már nem lesz.

Azután két nap szabi, a másodikon az elméleti vizsga szóval az első nap legkésőbb már tényleg nekiállok tanulni kicsit! De most meg jövő hétvégén is aktivizálom magam, jövő vasárnap lesz valami találkozó megbeszélni a vizsgát. Addigra jó lenne tudni is valamit :D

Szép napot! :)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Welcome 2 my world!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.