Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  WebMoney

Hozzászólások

(#31) oscillator66


oscillator66
csendes tag

Üdv mindenki! Tudna valaki segíteni abban, hogy miként tudom a WebMoney WMZ számlámon lévő pénzt utaltatni a bankszámlámra? Pontosabban nem is a mikénttel van gond, azt az oldalt megtaláltam, de mégsem megy az ügy. Formal Passportom van, amihez feltöltöttem fényképet a személyigazolványomról, így elvileg tudok Withdraw-olni bankszámlára. Viszont már az első oldal nem enged tovább. Meg kell adni a bank nevét (ez nálam OTP, próbáltam "OTP"-t, "OTP Bank"-ot is, hátha, bár nem ezzel van a probléma elvileg), aztán a Bank-Branch Code-ot, na ez nem tudom mi. Próbáltam Budapesttel, Hungary-vel, a bank SWIFT kódjával, de mindig azt kapom, hogy "An aba routing number has been supplied which contradicts the one derived from this account". Az aba routing number csak amerikai bankoknál használatos, így azt se tudom, mit akar ez az idióta oldal! Végül a számlaszám kell, ezt is próbáltam kötőjellel, anélkül is, a biztonság kedvéért, de kétlem, hogy ezzel lenne gond, egy sima 16 jegyű OTP-s számlaszám. Már írkáltam az ügyfélszolgálatnak, most 3. levélnél vagyunk, küldtem screenshotot, de még csak annyi segítséget kaptam, hogy "hát add meg a branch code-ot". Köszi. Most próbáltam megmagyarázni neki, hogy de nem tudom, ez a branch code mi a frászt takar, de még várok, elég lassúak, és minimum egy nap, mire válaszolnak és akkor se túl bőszavúan vagy segítőkészen.

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  WebMoney
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.