Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) shteer válasza yakuza.tora (#899) üzenetére


shteer
titán

tudod hogy megy ez: kicsi ember nagyot ugat :))

sztem simán rá tudod, ezen is van DVI + azon is van DVI :K de megszaladt... 4 mora, projektor... mi lesz ott még?

..szerintem jónak tűnik

(#902) vedini


vedini
őstag

olvastam az első hsz-t
ennyire elszaporodott az off a vizes topikba?
oda már régen néztem, be
régi szép idők, mikor reset elek meg r.zoli osztotta egymást, ejj de régen volt :D

workworkwork...

(#903) shteer válasza Soak (#876) üzenetére


shteer
titán

azokra a fotókra én is kiváncsi lennék, még nem láttam ilyesfajta hurkatöltő procedúrát, csak rendeltetésszerűen használtam az említett eszközt ;]

..szerintem jónak tűnik

(#904) yakuza.tora válasza vedini (#902) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Eléggé! És itt most én is önkritikát gyakorolok! :W
Hát...RZoli már a protéziseket osztogatja! Reset Elek meg-meg mar egy két újonc betolakodóba, de már ő sem a régi. :DDD Hová lettek a féloldalas hozzászólásai...

Alléz Olympique de Marseille!

(#905) shteer válasza vedini (#902) üzenetére


shteer
titán

hajajjj... pedig Zolinak lenne mit még megmagyaráznia tudományosan [link] ;]

szerk: én elkezdtem, de megszakadt ama fonal

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#906) yakuza.tora válasza shteer (#901) üzenetére


yakuza.tora
addikt

A projektor még tavaly nyár elején került becserkészésre! Elég jó. Simán fellőttem vele a Rolling Stones-t falra! :DDD
Mi lesz ott még??? Egy tv tuneren gondolkodom, de jön a digit tv, aztán most nagy a tanácstalanság...

Alléz Olympique de Marseille!

(#907) yakuza.tora válasza shteer (#905) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Hú vazze! Itt aztán van derékszögű csati! :DD
Zoxigént de gyorsan!

Alléz Olympique de Marseille!

(#908) Nyugdíjas válasza shteer (#905) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jujj, ez picit gonosz volt ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#909) shteer válasza yakuza.tora (#906) üzenetére


shteer
titán

szép darab :K monitor nem is lesz?

Nyugdíjas: nemtudommirőlbeszélsz :)

..szerintem jónak tűnik

(#910) B@bL3ve5 válasza shteer (#905) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

ez mi a retek??? :Y :Y

(#911) djtoomi válasza B@bL3ve5 (#910) üzenetére


djtoomi
addikt

R.Zoli gépe ha nem tévedek... :DDD

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#912) shteer válasza djtoomi (#911) üzenetére


shteer
titán

nem, az övét egy nagy watercool feliratról lehet megismerni :) a bemutatott darab viszont szintén a keze nyomát viseli - bár ennek van egy kevés árnyoldala is

..szerintem jónak tűnik

(#913) B@bL3ve5 válasza shteer (#912) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

de gondolom nem azt kell nézni h miylen rendetlen hanem?? help pls :DDD

(#914) yakuza.tora válasza shteer (#909) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Igen, jó kis darab (kopp-kopp). 5 méterről tolom és kb. 3 méter körül van a képárló.
De, azért megtartom a 19'-os FuSi-t. Játszani jobb... :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#915) djtoomi válasza shteer (#912) üzenetére


djtoomi
addikt

Akko ezt benéztem, de vízhűtéses gépben még ilyen rondát nem láttam, ha R.Zoli ha nem, akkor is nagyon csúnya lett. :B

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#916) yakuza.tora válasza djtoomi (#915) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem az a lényeg, hanem hogy van benne anyag rendesen!
És akkor még engem szóltok le, hogy mit akarok a 4 morával? :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#917) djtoomi válasza yakuza.tora (#916) üzenetére


djtoomi
addikt

áhhá. :DDD
4 mora???Atyaúristen...Legalább core, ugye? :F :Y

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#918) yakuza.tora válasza djtoomi (#917) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem. Quad lesz a Quadra! :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#919) fuzik válasza shteer (#905) üzenetére


fuzik
aktív tag

:Y Nem mondod, hogy ezt ő csinálta.... :U Ki volt a szerencsés, aki ennyi csatit vásárolhatott?

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#920) Nyugdíjas válasza fuzik (#919) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor nem csak nekem tűnt fel, hogy itten mintha a csatlakozók számra ment vóna ki a vsár:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#921) vedini válasza yakuza.tora (#904) üzenetére


vedini
őstag

tényleg azok nagyon hosszú hsz-k voltak
amit itt most Shteer linkelt az valami iszonyat
ezt a képet le is mentem magamnak ;]

mostanában abszolút nincs időm a vízzel foglalkozni, gyszerűen csak élvezem, hogy kussba van a gép

workworkwork...

(#922) shteer válasza fuzik (#919) üzenetére


shteer
titán

ha egyszer úgyvót... a csatik még csak hagyjám - de ez az ELV!

..szerintem jónak tűnik

(#923) fuzik válasza Nyugdíjas (#920) üzenetére


fuzik
aktív tag

Hát nem két darab van benne, az biztos :D !

shteer: Az hol van?

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#924) shteer válasza fuzik (#923) üzenetére


shteer
titán

még keresem

..szerintem jónak tűnik

(#925) vedini válasza shteer (#924) üzenetére


vedini
őstag

várjuk...

workworkwork...

(#926) vedini


vedini
őstag

nem reklámnak szánom
de képzeljétek, felfedeztem a radimat az aapróban, amivel 5 éve elkészült az első vízhűtésem
tisztára elérzékenyültem
[link]

de szép is volt mikor ázott a koli :DDD

workworkwork...

(#927) B@bL3ve5 válasza vedini (#925) üzenetére


B@bL3ve5
aktív tag

de nem jön... :DDD

(#928) vedini válasza B@bL3ve5 (#927) üzenetére


vedini
őstag

most keresgéltem de nem találtam, volt neki ilyen képgalériája is, azokat anno végignézegettem

workworkwork...

(#929) Soak válasza shteer (#903) üzenetére


Soak
veterán

a végeredmény még mindig itt pihen valahol, jól lehet rajta tanulmányozni a NYÁK szépségeit :P :D

(#930) Soak válasza shteer (#905) üzenetére


Soak
veterán

nem vagyok tul nagy rajnongója a mester irományainak ,de egy magyarázatot meghallgatnék e mellé :D .... a csatik mellé ajándékba kaphatta a delikvens a blokkokat :D

(#931) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Na, most mentek el a vendégek...Látom, ti még mindig ezen az agyoncsatizott szörnyetegen rágódtok. :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#932) fuzik válasza yakuza.tora (#931) üzenetére


fuzik
aktív tag

Látsz itt valakit, aki ezen rágódik ;] ?!

Ha szeretnétek, írok R.Zoli -nak, hogy reagáljon :D !!!!

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#933) yakuza.tora válasza fuzik (#932) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Ne! Ne! Ne! :))

Mi a helyzet a kút projekttel?

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#934) fuzik válasza yakuza.tora (#933) üzenetére


fuzik
aktív tag

;] Hát nem is tudom.... esetleg ha egy levágott lófejet találok reggel az ágyamban, meggondolom magam.... de csak ha a feleségem lesz ott megint :DDD .....

Szerk: Kútprojekt - on standby

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#935) yakuza.tora válasza fuzik (#934) üzenetére


yakuza.tora
addikt

:DDD
És hogy szuperál az Extreme Nova radi?

Alléz Olympique de Marseille!

(#936) fuzik


fuzik
aktív tag

Szép álmokat!

Szerk: Naon zsíír - ezidáig ez a legjobb radi, amivel valaha találkoztam :) !!

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#937) yakuza.tora válasza fuzik (#936) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Neked is! :K

Azt elhiszem. Ráadásul jól is néz ki!

Alléz Olympique de Marseille!

(#938) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

a minap elgondolkodtam azon h kéne szerezni valami kényelmes autóülést, lábakat szerelni rá, aztán azzal nyomni mondjuk a nfs: pro street-et. vélemények az ötletről? ha jól tippelem akkor olyan ~10k körül lehet kapni autóbontóban.

(#939) yakuza.tora válasza Cyberbeni (#938) üzenetére


yakuza.tora
addikt

És biztonsági övet is raksz rá? :DDD

Alléz Olympique de Marseille!

(#940) szacsee válasza Nyugdíjas (#879) üzenetére


szacsee
nagyúr

Ha délutánig nem jössz rá a megoldásra, akkor megsugom.. ;)
Muxolni kell amúgy.. :B
Progi, leírás délután megyen...küldj pü-t mikor leszel msn-en.. :R

(#941) shteer válasza Cyberbeni (#938) üzenetére


shteer
titán

lehet olcsóbban kihoznád mint ha meg akarnád venni :)

[link]

..szerintem jónak tűnik

(#942) Játékos válasza Cyberbeni (#938) üzenetére


Játékos
addikt

Van 2 a pincében, aki eljön érte, viheti ingyé! Nagyon kényelmes, a kis "mérges" Peugeot-mé volt... :K
Egyébként jó reggelt! :DD

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#943) yakuza.tora válasza shteer (#941) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Csak azt tudnám, hogy az ilyen oldalakat hogy találod meg!? :DDD

Ezt [link] pedig az linkeltem be, hogy legyen egy jó napotok.
Indiai lett a Jag és a Range!!! :Y :W

Jó reggelt! :R

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#944) fuzik válasza yakuza.tora (#943) üzenetére


fuzik
aktív tag

Land Rover egy fosgyártó (mármint a "hétköznapi nagyverdáit" tekintve) ... A jaguárt én is sajnálom :O ... nesze neked globalizáció.

Ja és jó reggelt ;] !!

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#945) yakuza.tora válasza fuzik (#944) üzenetére


yakuza.tora
addikt

És az egészben az a legszebb, hogy a Rover személyautó gyártó részlegét a kínaiak már rég megvették. Mellesleg az Aston is "befektetőre" vár...
Kicsit olyan ez. mintha az egykori gyarmatok kezdenék el gyarmatosítani egykori gyarmatosítóikat! ;]

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#946) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen, egyre inkább jó,ha felkészülünk, hogy pár éven belül végképp térdre imához a sárgák előtt :U

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#947) fuzik válasza yakuza.tora (#945) üzenetére


fuzik
aktív tag

Szerintem....

Pedig nagyon egyszerű a recept. A nyugati világon nagyon drága a munkaerő. Ezért a munkát elviszik keletre. Ezzel azonban tudásexportot is megvalósítanak. A külföldi gyártulajok (alkalmazók) szarért hugyért dolgoztatják az embereket, tőkét halmoznak fel. A nagy volumenek miatt az egységnyi termelésre vetített pici profit lehetővé teszi a tőkefelhalmozást. Az eltérő szocializáció miatt keleten még a "tőkések" is igyekeznek takarékoskodni a nagyobb célok elérésének érdekében - míg nyugaton a profitot elviszik a tőkések illetve kifizetik bérként az ott dolgozó a termeléshez képest kis számú embernek - és felélik. Ezzel előáll(t) az a furi helyzet, hogy a tudás és a tőke keletre költözött - míg az innováció ott maradt nyugaton, ahol viszont egyre kevesebb tőke van az innováció(k) megvalósítására. Jelen pillanatban valamiféle instabil egyensúlyi helyzet van ami kétféle lehetséges kimenettel rendelkezik:

1) megroppan a nyugati gazdaság, és a keleti óriáshatalmak "hivatalosan" is magukhoz ragadják a gazdaság irányítását

2) robbanásszerű társadalmi fejlődés (polgárosodás) indul be a keleti államokban, ami romba dönti a jelenlegi gazdaságukat (nem véletlen, hogy arrafelé nem nagyon van demokrácia)

Szerintem jelenleg egyfajta versenyfutás folyik azidővel mindkét oldalon. Amelyik fél tovább bírja konzerválni a jelenlegi állapotot az nagyon nagyon hosszú időre vezető pozícióban marad. Amenyik pedig bukik az...... de ezt inkább ne is feszegessük.

Az a sejtésem, hogy mindezt mi még át fogjuk élni. Véleményem szerint 5 - 20 éven belül valamelyik fél meg fog rogyni, és akkor igen viharos változások lesznek.

Szerk: Nyugdíjas kolléga egy mondatban is össze tudta foglalni ;] !

[ Szerkesztve ]

___________________________________________________________________ Két ember két esetben tud igazán jót vitatkozni egy szakmai témáról: A) Mind a ketten értenek hozzá B) Egyikük sem ért hozzá : Persze az igazán élvezetes és parázsló viták a (B) esetben tudnak kialakulni....

(#948) Nyugdíjas válasza fuzik (#947) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

A túloldalon is egyre komolyabb a problem ugyi...(balrafele haladva gondolom a viz túloldalán):U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#949) Nyugdíjas válasza szacsee (#940) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

biztos nem fogok rájönni,mert dolgozom, szóval akár már mondhatod is;) Amúgy olyan rengeteg HD-filmet nem néztem még én sem, szóval nem csoda, ha nem vágom:U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#950) yakuza.tora válasza fuzik (#947) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Egyetértek. Az általad leírtakban a legdurvábbnak ezt tartom:
"...a tudás és a tőke keletre költözött - míg az innováció ott maradt nyugaton, ahol viszont egyre kevesebb tőke van az innováció(k) megvalósítására."

Alléz Olympique de Marseille!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.