Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38010) KROK640 válasza Qru (#38009) üzenetére


KROK640
veterán

Az a fura, hogy filmnézés közben is csinálta, volt amikor 3× egy perc alatt volt amikor 20 percig sem. Egy pillaatra bevillan valami fehér grafikailag össztört kép néha csak a kép alsó fele, néha az egész kép, elmúlik (olyan mintegy távoli villámlás).

Ezután istenesen meghajtottam. Bármelyik játék alatt csinálja, Unigine heaven alatt is csinálja. 75 fok felett egyszer sem csinálta :Y
Minden stabilan megy vele, a bevillanásoktól eltekintve teljesen hibátlannak tűnik.
Egyébként nekem is a VGA RAM a tippem ezért írtam, hogy párszáz MB VRAM foglalás esetén is van.
Maga a hiba egyébként borzasztóan idegesítő, pláne, hogy tök random időközönként és "magasságban" történik, de mindig a kép aljától jön, van amikor az egész kép, van amikor épp hogy a start menü felé ér a grafikai összetörés, ami fehérben bevillan egy pillanatra.

Persze gar az nincs rá, de elvileg új kártyát kaptam, amit alátámaszt az is, hogy látszólag bontatlan dobozból szedtem ki mikor megkaptam, és olyan állapotban volt, hogy totál hihető, hogy új.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.