Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7051) Aureal


Aureal
senior tag

Ezt kérhetném lerántani nem kifejezetten extra full HD csak vmi átlagos minőségben (mérete miatt)? [link] :R

[ Szerkesztve ]

(#7052) neo81 válasza Aureal (#7051) üzenetére


neo81
senior tag

https://stream8.nava.hu/m3_vod/_definst_/amlst:M3-87178993240999892/playlist.m3u8?type=m3u8&sessid=nsocfA4ji4rTyIi0d7r2ALPOZO9NBab9AZ8dvJucPLa4bMkb5LmRb4FVEa4pznAe&lb=gWnPGMfhZUkuDttwIG1LP4pzs5sRJveVI0hyV85qwZT7D4KT22rvhQX8KZnTdo2srREEBH9yxEYE%0D%0ArC7KuZz6Aw%3D%3D%0D%0A

[ Szerkesztve ]

(#7053) Aureal válasza neo81 (#7052) üzenetére


Aureal
senior tag

Sajna most csak mobilom van és nem lesz napokig fenn az a film. Erről jut eszembe, valami szerverre ezt nem lehetne automatizálni, hogy csak megadná az ember az adott műsort és oda letöltődne valami tárterületre?

[ Szerkesztve ]

(#7054) neo81 válasza Aureal (#7053) üzenetére


neo81
senior tag

Hm, én ilyenről nem tudok, de ide feltöltöttem neked egy kisebb méretű verzióban: [link]

(#7055) chevrol


chevrol
friss újonc

Jó reggelt mindenki,
A google fordítót használom, remélem, érthető lesz a bejegyzés.
szükségem van a segítségedre
Kétségbeesetten keresem Illényi Katica hegedűművész következő koncertjeit a Nava-n:

Good morning everybody, I use the google translator, I hope the post will be understandable. I need your help I am desperately looking for the following concerts of violinist Katica Illényi on Nava:

Stéphane Grappelli emlékkoncert
https://nava.hu/id/982620/
koncertje a Thália Színházban
https://nava.hu/id/32083/
Jubileumi Koncert – 1
https://nava.hu/id/3598831/
Jubileumi Koncert – 2
https://nava.hu/id/3599330/
koncertje a Tháliában
https://nava.hu/id/910904/
Tavaszi koncert a Vígszínházban – 1
https://nava.hu/id/1179618/
Tavaszi koncert a Vígszínházban – 2
https://nava.hu/id/1179892/

Franciaországban élek, nem tudok közvetlenül hozzáférni a videókhoz a Nava oldalán.
Tudna valaki megadni nekem a videókhoz vezető közvetlen linkeket, vagy egy weboldalt, ahol megtalálhatom ezeket a videókat (ezek nem a youtube csatornájukon találhatók), vagy letöltheti és felteheti őket a mega.nz vagy a googledrive oldalra.
Előre is köszönöm.
Szép napot

I live in France, I can’t directly access the videos on the Nava site.
Could someone give me direct links to the videos, or a website where I can find these videos (they aren’t on her youtube channel), or someone can download and upload them to mega.nz or googledrive.
Thanks in advance.
Have a nice day

(#7056) cocka válasza Aureal (#7053) üzenetére


cocka
veterán

És ki biztosítaná a tárhelyet? És gondolom legyen ingyen és gondolom tizenx tera... Hát hogyne.

(#7057) cocka válasza chevrol (#7055) üzenetére


cocka
veterán

ROFL

And how are you going to understand the Hungarian songs and speech, if you don't speak the language?

(#7058) qnadam válasza cocka (#7057) üzenetére


qnadam
veterán

egy hegedűkoncerthez aztán tényleg nagyon kell a nyelvtudás.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#7059) chevrol válasza cocka (#7057) üzenetére


chevrol
friss újonc

it is mostly for artistic performance.
I have known this artist courtesy of theremin.
Then I discovered many aspects of his talent.
Concerts on her channel are english subtitled.
The old DVDs are no longer available on her website, but I was able to order them on discog from a Hungarian seller.
For the spoken parts I will find a solution.

leginkább művészi előadásra való. Ismertem ezt a művészet a theremin jóvoltából. Aztán felfedeztem tehetségének számos aspektusát. A csatornáján található koncertek angol felirattal vannak ellátva. A régi DVD-k már nem érhetők el a weboldalán, de diszkóban megrendelhettem őket egy magyar eladótól. A beszélt részekre találok megoldást.

(#7060) cocka válasza qnadam (#7058) üzenetére


cocka
veterán

Sokszor beszél is meg énekel. Szóval kell...

Meg ha láttál már tőle életedben egy-két koncertet, akkor tudhatod, hogy nemcsak annyival intézi el, hogy elhegedül valamit.

[ Szerkesztve ]

(#7061) cocka válasza Aureal (#7053) üzenetére


cocka
veterán

Feltettem neked ide a legjobb minőséget. Itt fenn lesz napokig.

[link]

(#7062) cocka válasza chevrol (#7059) üzenetére


cocka
veterán

[link]

Download them.

(#7063) Aureal válasza neo81 (#7054) üzenetére


Aureal
senior tag

Köszi, töltöm...

(#7064) Aureal válasza cocka (#7061) üzenetére


Aureal
senior tag

Kösz neked is. :R
Ezt csak nézni tudom, lehúzni nem? (accountot kér)

A server kérdését meg úgy gondoltam természetesen, hogy magamnak csinálnám, csak 1-2-3 film erejéig és hogy ne kelljen pc meg kódbányászás manuálisan hozzá, max megadni a film oldalának url-ét mint itt kéréskor...

(#7065) cocka válasza Aureal (#7064) üzenetére


cocka
veterán

(accountot kér)

Nem kér. Rányomsz a filmre, utána meg jobb fent letöltés. De úgy látom egyelőre csak 360p-ben engedi letölteni.

Arról meg én nem tehetek, hogy hetekig tart, mire az összes minőséget elérhetővé teszik.

Vagy ami még rosszabb. Tudatosan elkezdtek spórolni a hellyel, mert pl. legutóbb egy 3.43 gigás fájlt töltöttem fel, aminek megnéztem az ottani méretét és 422 megát ír ki. LOL

[ Szerkesztve ]

(#7066) Aureal válasza cocka (#7065) üzenetére


Aureal
senior tag

Ja, azt nem néztem, hogy ha kiteszi full screenbe, akkor arra a 3 pöttyre kell baszinázni. Automatikusan a cloud ikonra mentem a főoldalon. Viszont atom gyorsan lejött fele fájlmérettel, mint neo81-é és nekem ezt írja: 1014x720. A másik az 480x360 és 570MB.
Mindegy, így is úgy is szuper nekem. Még ma meg is sassintom. :K

(#7067) cocka válasza Aureal (#7066) üzenetére


cocka
veterán

Őszintén... fogalmam sincs a google mi a szart csinál a videókkal, azt értem, hogy butítja, de régebben a letöltésre nyomva, egyből az eredeti fájl jött le. Bár lehet, hogy az se azonnal, csak napokkal később.

Mindegy, június 1-től úgy is vége a korlátlan feltöltésnek. LOL Utána lehet 5-15 gigás tárhelyekkel szórakozni, amin nyilván saját anyagaim is vannak, tehát annyival is kevesebb a hely. Plusz bele fog számítani az összes ottani wordben, excelben satöbbiben létrehozott fájlhalmaz is. LOL

[ Szerkesztve ]

(#7068) chevrol válasza cocka (#7062) üzenetére


chevrol
friss újonc

I thank you very much for these videos and for making them available so quickly. It 's very kind of you.
Best regards

(#7069) cocka válasza chevrol (#7068) üzenetére


cocka
veterán

The processing of the videos is really slow on Google Photos, so you probably have to wait a bit to download the original files. Otherwise you will only get the files with reduced quality, hence smaller size.

Some of them have really bad quality anyway, as you can see, one of them is even cropped on the top (maybe on the bottom as well). LOL (logo was trimmed)

(#7070) Bozek válasza cocka (#7067) üzenetére


Bozek
nagyúr

Szidhatod a Google-t, de inkább örülj, hogy nem zárolják a fiókod illegális feltöltés miatt. Érdekes, hogy a Google Fotók-nál nem annyira háklisak erre, a YouTube már szólt volna. Én anno csak egy teszt stream-et indítottam Sport2-ről, 1 perc alatt kidobták.

(#7071) cof válasza cocka (#7067) üzenetére


cof
veterán

Utána lehet 5-15 gigás tárhelyekkel szórakozni,

Nono, mega.nz 50 GB ingyen. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7072) cocka válasza cof (#7071) üzenetére


cocka
veterán

ja kb. 1 hónapig, aztán lefaragják 15-re, utána meg be kell nekik nyalni, hogy visszakapd ESETLEG újra az eredeti 50-et.

Plusz a BLOB letöltés is rohadt gáz, főleg egy régebbi gépen.

(#7073) cof válasza cocka (#7072) üzenetére


cof
veterán

:Y

Nekem 2013 óta van ott accom, de 50 GB még mindig megvan.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7074) cocka válasza cof (#7073) üzenetére


cocka
veterán

Azt csak a régi accountoknál hagyták meg. Újabbaknál már vagy 6 éve ez van.

(#7075) chevrol válasza cocka (#7069) üzenetére


chevrol
friss újonc

here are the infos about the files I've downloaded on photos.google:
katica07mod.mp4 384 × 288 106,2 Mo
katica06mod.mp4 384 × 288 97,7 Mo
katica05mod.mp4 384 × 288 142,5 Mo
katica04mod.mp4 960 × 540 530 Mo
katica03mod.mp4 960 × 540 345,5 Mo
katica02mod.mp4 384 × 288 126,4 Mo
katica01mod.mp4 384 × 288 122,8 Mo
do you mean the files you have uploaded may be differents in size and quality?
if so what about the originals?

(#7076) cocka válasza chevrol (#7075) üzenetére


cocka
veterán

I guess, the resolutions are the same, but the sizes are different.

katica01mod.mp4 249,93
katica02mod.mp4 478,74
katica03mod.mp4 627,74
katica04mod.mp4 992,96
katica05mod.mp4 262,28
katica06mod.mp4 230,74
katica07mod.mp4 250,42

MBs

(#7077) Mikemend


Mikemend
senior tag

Hogyan tudok streamlinkkel úgy letölteni, hogy a stream elejétől kezdje? Mondjuk egy órája már megy a stream, de visszanézhető az eleje is a youtube-on, viszont a streamlink magasról tesz az időeltolásra (--hls-start-offset) vagy a --hls-live-restart kapcsolóra, mindig az élő streamtől kezdi rögzíteni... :U

(#7078) cocka válasza Mikemend (#7077) üzenetére


cocka
veterán

és a legújabb van?

streamlink --version

2.1.1 elvileg

(#7079) Mikemend válasza cocka (#7078) üzenetére


Mikemend
senior tag

Igen, természetesen. :)

(#7080) Aureal válasza Smithy (#5463) üzenetére


Aureal
senior tag

Hali!
Próbálkozom az M3 letöltőddel, már telepítettem az ffmpeg-et is e szerint: [link] setx /m PATH "C:\FFmpeg\bin;%PATH%"
(Mondjuk lövésem nincs, ezekből minek van ennyi verzió és pont melyik a jó... [link] ?)
A gond mégis ez:
[generic] playlist: Requesting header
[generic] playlist: Downloading m3u8 information
[download] Destination: Mindenki gyanús.mp4
ERROR: m3u8 download detected but ffmpeg or avconv could not be found. Please in
stall one.

:F :F :F

(#7081) Smithy válasza Aureal (#7080) üzenetére


Smithy
csendes tag

úgy nézem ez valójában youtube-dl hibaüzenet.

tedd a .bat fájl mellé közvetlenül a youtube-dl és ffmpeg fájlokat hátha akor megtalálja:
ffmpeg.exe, ffplay.exe, ffprobe.exe, youtube-dl.exe

ill. ajánlom figyelmedbe a Tévé Maci féle m3 letöltő alkalmazást, ha visszakeresel a topikban megtalálod.

(#7082) Aureal válasza Smithy (#4858) üzenetére


Aureal
senior tag

Visszatértem ehhez a még működő megoldáshoz, ahhoz elég a YT.D.GUI nem kell mindenféle faxni feleslegesen, ráadásul magának tudja updateelni a YT.DL-t

(#7083) cocka válasza Smithy (#7081) üzenetére


cocka
veterán

Nincs szükség erre a másolgatásra, ha jól van beállítva a környezeti változóknál a PATH. Aminek lényege, hogy bizonyos programok elérési útvonalra tekintet nélkül is bárhonnan futtathatók.

Ha jól emlékszem így jön be: Windóz gomb + Pause gomb a billentyűzeten, ott speciális rendszerbeállítások, Környezeti változók, Rendszerváltozók alatt Path és Szerkesztés.

Na oda kell megadni ;-vel elválasztva a különböző bárhonnan futtatható exék elérési útvonalát.

Bár úgy látom, hogy a setx /m is azt csinálja, csak azt nem értem, hogy a PATH-nál miért nem konkrét elérési útvonal van. Meg nekem %PATH% = C:\Users\<felhasználói nevem>

[ Szerkesztve ]

(#7084) Prozol


Prozol
csendes tag

Prémium videókkal mi a helyzet? Ezt részt hogyan lehet letölteni?
https://www.rtlmost.hu/eletunk-tortenete-p_18173/eletunk-tortenete-2-evad-3-resz-c_12853561

"Légy mindig önmagad! Kivéve, ha lehetsz Batman! Akkor inkább legyél Batman!"

(#7085) F34R


F34R
nagyúr

Akkor en is bedobok valamit.. van a Tartube a yt-dl-gui forkolt valtozata..
egy ideig tv2-rol tudtam adasokat tolteni, viszont amiota atalltak tv2play-re, semmivel nem tudom leszedni. valakinek volt mar valamivel sikere?

(#7086) cocka válasza F34R (#7085) üzenetére


cocka
veterán

tudtommal simán jön.

Melyiket nem tudtad leszedni?

(#7087) F34R válasza cocka (#7086) üzenetére


F34R
nagyúr

exathlon hungary musorait.

(#7088) Inhouse


Inhouse
őstag

Nektek megy a Youtube-dl-gui?
2 helyen is próbáltam YT linkkel:
ERROR: cxcxcxcxcy: YouTube said: Unable to extract video data
An error occured

Üdv Inhouse

(#7089) Bozek válasza F34R (#7087) üzenetére


Bozek
nagyúr

Pedig a Youtube-DL simán leszedi. Ott a GUI-val van a probléma.

(#7090) Aureal válasza Inhouse (#7088) üzenetére


Aureal
senior tag

Ha frissítteted vele a y.dl-t akkor is?
(Jobb fent, fogaskerék gomb alatt...)

(#7091) cof válasza Prozol (#7084) üzenetére


cof
veterán

Idézném kollegámat, topiktársamat. :K

[link] :B

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7092) Inhouse válasza Aureal (#7090) üzenetére


Inhouse
őstag

Azt mondja, hogy nincs frissebb. Nektek megy YT linkkel?

Üdv Inhouse

(#7093) cocka válasza Inhouse (#7092) üzenetére


cocka
veterán

Biztos nincs? LOL

DE VAN!

(#7094) F34R válasza Bozek (#7089) üzenetére


F34R
nagyúr

leszedte februar 23 ig. utanna pedig ertelmezhetetlen neki a site.

(#7095) Inhouse válasza cocka (#7093) üzenetére


Inhouse
őstag

2 gépemen van az egyik 2.252, az otthoni meg 2.26, egyik sem akar frissülni, azt mondja friss. Még előző napokban is ment.
Eleve kavar ez, mert van egy alig használható program ugyanezen a néven, de az én 2 verzióm kinézete sem 100%-osan ugyanaz, persze van köztük némi verzió különbség...
Nekem ezek vannak.
Ez ami nem vált be.
Melyik ami most is működik?

Üdv Inhouse

(#7096) Inhouse válasza Inhouse (#7095) üzenetére


Inhouse
őstag

Láma voltam...valamiért elvártam volna, hogy a GUI frissítse a Youtube-DL-t is, de ő csak magával foglalkozik. Így már jó.

Üdv Inhouse

(#7097) F34R válasza Inhouse (#7095) üzenetére


F34R
nagyúr

Az utobbi mar nem mukodik, legalabb is nalam mar nem... Tartube viszont aktiv fork.. kicsit maskepp nez ki.

(#7098) Inhouse válasza F34R (#7097) üzenetére


Inhouse
őstag

Viszont ezek szerint a napokban volt valami változás a YT-nál, mert kellett hozzá a YT-DL frissítése, hogy menjen.
Az ami most már nem működik eleinte jó volt, aztán csak a hangot töltötte le (m4a), aztán most már azt se. Megnéztem, ffpmeg volt a könyvtárában, Youtube-DL nem...

Üdv Inhouse

(#7099) walker


walker
friss újonc

Sziasztok! Le tudja kérem szépen valaki kapni nekem ezt:
https://nava.hu/id/998158/
Igazán lekötelez!
Köszi,Puszi

(#7100) ddsdas43


ddsdas43
csendes tag

Hol lehet letölteni elmo világa részeket? Főleg ezeket a részeket szeretném letölteni: Pancsolás, Gyors és Lassú, Pingvinek, Barátok. Ha ezek a részek megvan valakinek és elküldenné azt megköszönném. Bármelyik oldal jöhet. Kivéve: youtube,ncore.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.