Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7201) dh66e válasza cocka (#7200) üzenetére


dh66e
veterán

Báttya...autentikus/modern kifjezés tisztelet (hála) kimutatása címén. :K

(#7202) cocka válasza dh66e (#7201) üzenetére


cocka
veterán

aha értem, tehát nem nyelvhelyességi bug, hanem feature. LOL

Így a szar helyesírást és nyelvhasználatot is el lehet adni modernként. LOL

(#7203) dh66e válasza cocka (#7202) üzenetére


dh66e
veterán

Tessék haladni a korral.Olyan szavakat hallok néha hogy ihajjj... :DDD

(#7204) Aureal válasza cocka (#7200) üzenetére


Aureal
senior tag

Haverom mondta így mindig, nyomatékosítva, néha 3-as ty-vel is! (bátttya) :DDD
Mellesleg ha már itt tartunk, hogy írnád, hogy: "termelésigazgatóhelyettes"? :P

(#7205) Aureal válasza dh66e (#7201) üzenetére


Aureal
senior tag

Pontosan! :K Jöhet a 10 milliós kérdés... :))

(#7206) cocka válasza Aureal (#7204) üzenetére


cocka
veterán

Hát nyilván kötőjellel. Pl. termelésigazgató-helyettes

Bár a termelésigazgató gyakorisága a Google-ön elég alacsony a termelési igazgatóéhoz képest, tehát inkább termelési igazgatóhelyettes és akkor probléma megoldva.

(#7207) Bozek válasza cocka (#7202) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ha elég sokan használják hibásan, előbb-utóbb helyes lesz. :D Engem ennél sokkal jobban zavar az ímél... Mert ezt már lehet így írni...

(#7208) Aureal válasza cocka (#7206) üzenetére


Aureal
senior tag

Kielégülésnek akkor itt a "vágottbaromfi-kereskedő" is és tsai: [link] :DD :DD :DD

(#7209) Bozek válasza Aureal (#7208) üzenetére


Bozek
nagyúr

A kerekasztalkonferencia-rendezés sem rossz. :D

(#7210) cof válasza cocka (#7200) üzenetére


cof
veterán

Ez a "báttya" még semmi, ha jól rémlik valamelyik béna showder klubos kezdte el terjeszteni.

Ha jókat akarsz nevetni, nézz facebook hirdetéseket, ott vannak ám érdekes helyesírások.

Vagy nézz be ebbe a topikba egy kicsit: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7211) dh66e válasza cof (#7210) üzenetére


dh66e
veterán

20 éve hallottam először.Régi dolog ez már.

(#7212) Tévé Maci válasza Aureal (#7197) üzenetére


Tévé Maci
csendes újonc

Az m3letöltőben az általános beállításoknál a legnagyobb felbontást állítsd 480-ra.

(#7213) kmaate


kmaate
csendes tag

Két kérdés:
ATV: #Bochkort rögzíteném. Ez minden héten ugyanabban az időben fut ott streamben. Van-e mód mint a radióstreameknél, hogy valami prograon beállítom, hogy vegye fel a háttérben ami vasárnap 9-10 között ott történi?
Viasat3: itt fenn is vannak archivok. Ezeknek van egyszerű módja letölteni? Azért egy 10 file érdekelne kb. Köszi!

(#7214) Aureal válasza Tévé Maci (#7212) üzenetére


Aureal
senior tag

Leszedtem megint, most nem ugrott rá a vírusírtó, de amit letölt videót, ha beletekerek, totál szétesik a kép/hang szinkronitása vagy épp csak a szereplő szája mozog hang meg semmi.
:F :F :F

(#7215) cocka válasza kmaate (#7213) üzenetére


cocka
veterán

A streamlink tud venni élő adást. Hogy ez az atv streamje esetén is működik-e, az kérdéses.

(#7216) Tévé Maci válasza Aureal (#7214) üzenetére


Tévé Maci
csendes újonc

Letöltöttem. Beletekertem. Nekem jó. Esetleg az ffmpeg-et és youtube-dl frissítését próbáld meg.

(#7217) cof válasza kmaate (#7213) üzenetére


cof
veterán

A Windows Feladatütemezővel szerintem megoldható, ha a stream link állandó. Írsz egy .bat fájlt akár FFmpeg-hez és kész is vagy.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7218) cocka


cocka
veterán

Hi!

Na mi történt a Google Fotókkal? Pár hónapja már csak annyit észlelek, hogy a jó minőségbe konvertált videók hihetetlenül kis méretűre zsugorodnak és amikor a jobb oldali infót megnézem a fájlról ott is csak pár száz megát ír, olyan, mintha az eredeti fájl is akkora lett volna. Természetesen letölteni is csak ezt a kis méretűt engedi. Szal. WTF van?! Ez az előkészület a június 1-ei végre? LOL

(#7219) Aureal válasza cocka (#7218) üzenetére


Aureal
senior tag

1-e után mi lesz?

(#7220) cocka válasza Aureal (#7219) üzenetére


cocka
veterán

Az, hogy az azután feltöltött videók már beleszámítanak az összesen ugye alapból 15 gigás drive tárhelybe. Ez pedig ugyebár azért szívás, mert így lényegében megszűnik a jó minőségűre konvertált videók korlátlan tárhelye. A régiek maradhatnak, azok nem fognak beleszámítani a drive tárhelybe.

Csak arról felejtettek el tájékoztatni, hogy már vagy 4 hónapja a jó minőségben feltöltötteket is durván lebutítják. Most az eredeti méret kb. 12%-ára. Eddig csak a videólejátszóba butították a minőséget, de a jó minőségbe konvertáltakat is az eredeti méretnek megfelelően lehetett letölteni.

(#7221) Anenerbe23


Anenerbe23
újonc

Szeretnék én is segítséget kérni, hogy a viasat3 oldaláról hogyan tudnék letölteni?
Előre is köszi.

(#7222) szaboi6512 válasza Anenerbe23 (#7221) üzenetére


szaboi6512
őstag

Ezzel biztosan.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#7223) cocka válasza szaboi6512 (#7222) üzenetére


cocka
veterán

Biztos, hogy nem. Ez csak a kódolt verziót szedi le, ami más programmal is leszedhető, ráadásul úgy hang is lesz, így meg nem.

Tudni kéne a titkosítási kulcsokat és akkor kikódolható lenne a fájl. Így csak egy felesleges adathalmaz az egész.

(#7224) classic120


classic120
újonc

Sziasztok valaki letölteni ezt a műsort?
https://nava.hu/id/20498/
Előre is köszönöm

(#7225) flash-


flash-
veterán

ezt a youtube dl-batch ot (magyar nyelvü) valaki linkelné? valahol ph-n linkelték, most viszont ujra le kellene szedenm mert letöltésnél azt írja hogy már le van töltve a berakott yt videó, pedig nincs :(

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7226) cocka válasza flash- (#7225) üzenetére


cocka
veterán

Átnevezed azt kész.

(#7227) Stiv830522


Stiv830522
újonc

Kérdésem lenne a profikhoz!
Segítene valaki hogyan lehet a nava.hu-ról videót letölteni, nem "halat kérek, hanem tanítsatok meg halászni".
Előre is köszönöm!

(#7228) djcazor


djcazor
újonc

Sziasztok!

Korábban a tv2.hu-ról simán youtube dl-lel lehetett letölteni. Amióta bevezették ezt a tv2play-t, azóta semmilyen módszerrel nem sikerül. Van esetleg valakinek tapasztalata, ötlete az új oldallal kapcsolatban?

(#7229) ddsdas43 válasza djcazor (#7228) üzenetére


ddsdas43
csendes tag

Nekem youtube-dl gui-val simán leszedi.

(#7230) Bozek válasza djcazor (#7228) üzenetére


Bozek
nagyúr

Én most is YouTube-DL-el szedek onnan. Amíg nem lesz DRM-védett a tartalom, addig nincs gond.

(#7231) djcazor


djcazor
újonc

Köszi a gyors válaszokat! Lehet a linkkel van valami.

Pl.: https://tv2play.hu/a_kulonleges_alakulat , ezt hozzáadom a ytdlg-hez és elindítom. Egy pillanatra processing majd error.

WARNING: Falling back on generic information extractor.
ERROR: Unsupported URL: https://tv2play.hu/a_kulonleges_alakulat

Ezt adja vissza a log. Korábban simán így a linkkel működött a letöltés. Lehet én rontok el valamit, ha így van javítsatok ki :R

(#7232) cof válasza djcazor (#7231) üzenetére


cof
veterán

Próbáld meg a manifest.m3u8 linket megadni neki.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7233) djcazor válasza cof (#7232) üzenetére


djcazor
újonc

Így tökéletes! Köszönöm a gyors segítséget :R

(#7234) Gurul85


Gurul85
friss újonc

Sziasztok!

Raktárkoncertet szeretnék letölteni hangformátumban. Hogyan tudom ezt megtenni? A korábbi hozzászólásokban írtak nem működnek vagy nem tudom megfelelően csinálni.
Átlagos PC használó vagyok tehát a segítséget szájbarágósan kérném, ha tud valaki. :D
Előre is nagy köszi annak aki segít rajtam!

(#7235) cof


cof
veterán

Érdeklődnék, hogy az RTL-es program még megy az érintetteknek? Amit a programozó készített. Ugye tegnap végleg elvágtak minden szálat ezzel kapcsolatban, Chrome 88 alatt már nem megy a CDM. :(

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7236) Bozek válasza cof (#7235) üzenetére


Bozek
nagyúr

Te valami RTL-es kém vagy? :D

Amúgy minden szálat biztos nem vágtak el, ha torrentre felkerülnek még mindig bizonyos műsorok.

(#7237) cof válasza Bozek (#7236) üzenetére


cof
veterán

:DD

Csak kíváncsi vagyok, de már kaptam a fülest, hogy az sem megy.

Felkerültek eddig, május 31-ig nekem is ment a letöltés.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7238) cof válasza Bozek (#7236) üzenetére


cof
veterán

Igen, úgy tűnik valóban nem halt meg a buli. Azért kerülnek fel friss részek torrentre is konyhafőnökből. Én azt hittem, hogy egy ideig minden halott lesz... de ezekszerint él és virul továbbra is a letöltés csak most már nem akkora tömegnek mint eddig, hanem mint régen is, hogy nem voltak nyilvánosságra hozva a kulcsok DRM-hez.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#7239) Diego Milito


Diego Milito
csendes tag

Sziasztok!
2021.06.04.-én este 21:05-kor volt az M5 műsorán egy Őrtüzek nyugaton című dokumentumfilm. Sajnos a mediaklikkre nem került fel, így onnan nem tudtam letölteni.
Esetleg tudna nekem valaki segíteni az utólagos megszerzésében? Amennyiben lehetséges, 1080-ban, de már a 720-nak is örülnék.
Előre is köszönöm annak, aki segíteni tud!
Üdv. Diego Milito

(#7240) cocka válasza Diego Milito (#7239) üzenetére


cocka
veterán

M5-ön nincs visszanéző se, tehát utólag se tudom felvenni. Ez bizony bukó. Ezt akkor kellett volna felvenni, amikor ment.

(#7241) Diego Milito válasza cocka (#7240) üzenetére


Diego Milito
csendes tag

Rendben, köszi az infót. Akkor kénytelen leszek megvárni, amíg valamikor újra műsorra tűzik és remélem, hogy legalább akkor végre letölthető lesz a mediaklikk oldalán.

(#7242) classic120


classic120
újonc

Sziasztok valaki letölteni ezt a műsort? nagyon kellene
https://nava.hu/id/20498/
Előre is köszönöm

(#7243) Aureal válasza Diego Milito (#7239) üzenetére


Aureal
senior tag

Keress kapcsolatot a film rendezőjével, hátha megvásárolható DVD-n is majd esetleg!
[https://www.sopronmedia.hu/cikkek/a-rongyos-gardarol-forgatnak-filmet-sopronban]

(#7244) BTom1970


BTom1970
tag

Youtube-ról szeretnék letölteni élő streamet. "Streamlink"-kel már sikerült, de nem tudok csak élő adást felvenni. Visszatekerni és onnan felvenni mondjuk fél órát vagy 10 percet, ezt hogyan lehetne?
Ezzel a paranccsal letölt, de még mindig az élőt csak:
streamlink -o SampleVideo.mp4 --hls-start-offset 01:30:00 "YOUTUBE LINK"/stream best
"Youtube-dl"-lel lehetséges?
Köszi!

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#7245) cocka válasza BTom1970 (#7244) üzenetére


cocka
veterán

Leírom mit tudok erről.

Amíg megy a live addig streamlinkkel töltheted, elvileg youtube-dllel is, de amíg nem ér véget nem lehet tudni hol tart, szóval ezért jobb a streamlink.

Korábbi időpontról csak akkor tudsz felvenni, ha véget ér a live ÉS nem törlik utána.

Ha 24/7-es live, akkor az ominózus időpontot akkor kellett volna felvenni, amikor ment, utólag buktad. Amíg nem ér véget esélyed nincs azt a részt letölteni, ha sosem ér véget, akkor így jártál.

(#7246) BTom1970 válasza cocka (#7245) üzenetére


BTom1970
tag

De ezt 2020 áprilisig meg lehetett tenni, hogy visszatekerve is felveszek, HLS streameknél? Most DASH streameknél már nem lehet ilyet?
Tehát folyamatos élőből nem lehet jelenleg sehogy felvenni?

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#7247) cocka válasza BTom1970 (#7246) üzenetére


cocka
veterán

1. Ez kérdés volt vagy kijelentés? Ha kérdés volt nem tudom. Ha kijelentés, akkor meg ámen.

2. Nem tudom.

3. De, ezt írtam le, hogy élőt tudsz venni, de csak azt, ami éppen megy. Korábbi állapotot nem, csak ha vége.

Plusz ha jól emlékszem 3-4 óránként lejár a session id, tehát a streamlinkre is időnként rá kell nézni, ha mondjuk egy 10 órás live-ot kezdtél el venni (úgy értem, amiről tudod, hogy 10 órásra van tervezve), hogy veszi-e még. De ha esetleg leáll, max. újraindítod, a végén meg összefűzöd a fájlokat, ha nagyon muszáj.

[ Szerkesztve ]

(#7248) BTom1970 válasza cocka (#7247) üzenetére


BTom1970
tag

Olvastam róla ezeket, amiket leírtam. Más megoldás erre tényleg nincsen 2021-ben? Kb. olyan ez mint a Youtube app. az okosTV-mre, hogy csak 10mp -et tudok tekerni egy gombnyomásra.

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#7249) Con Troll válasza BTom1970 (#7246) üzenetére


Con Troll
senior tag

Én ezt használom:
ee.Yrewind
Maximum 300 percet tud rögzíteni, de időben visszafelé bárhova lehet ugrálni vele (élő stream kezdetétől vegyen, jelenlegi időpont -30 perc, stb).

(#7250) BTom1970 válasza Con Troll (#7249) üzenetére


BTom1970
tag

Köszi! :R :R
Remélem fog menni nálam.

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.