Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Video in hogy? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

Van egy MSITi4200 vivo-m,és szeretnék vele fölvenni...de csak szeretnék.mert nincs kép.Megfelelő driver fölrakva.A gond a csatlakozásnál van.RCA -val akarom megcsinálni,nincs s-video ra lehetőség.Tehát mi is kell hozzá?Van RCA kábel,és egy videó.És van egy SCART (vagy milyen) csatlakozó,ami a videóba megy.Összekötök szépen mindent,de kép nuku.Mondjuk azt nem értem,hogy hogy lesz hang,mivel csak egy RCA bemenet van a kareszon,és kéne egy video és egy audio is...na mind1.Elég lamer vagyok ebben a témában,ez az első Vivo-s kareszom.Manual-t átnyálaztam,semmi használható.

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#2) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

UP

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#3) hezso válasza MUŁĐER (#2) üzenetére


hezso
aktív tag

Hang a hangkari LINE IN-jéből lesz.
A többit sajna nem tudom, hogy mi lehet a baj.

(#4) L3zl13 válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Milyen szoftverrel vennél fel? Az felismeri a kártyát rendesen?

Driverbe nem kell aktiválni a Video-IN-t?

Aki hülye, haljon meg!

(#5) gLes válasza MUŁĐER (#1) üzenetére


gLes
őstag

Van szép scart-átalakítód? és gondolod, hogy a megfelelő végébe dugtad a képet? A hangot én sem értem, mert az jobb esetben RCA->Jackdugón megy a Line-In-be szal itt vmi turpisság van :D

(#6) MUŁĐER válasza gLes (#5) üzenetére


MUŁĐER
addikt

SCART van szép...meg gondolom a video feliratba kell dugni...hang a hangkariba megy,tényleg:B(mondtam lamer vagyok ebben...)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#7) MUŁĐER válasza L3zl13 (#4) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Intervideo winproducer-el,a kártyához adták

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#8) Safranek válasza MUŁĐER (#7) üzenetére


Safranek
aktív tag

Nálam így van: videon 2 scart van, 1. tv-hez, másik most már géphez. Vettem az MM-be scart-rca átalakítót (in-out) kb 1400pénz. Ezen keresztül jön a kép(sárga) meg a hang is(piros-fehér) . Hang a line-in be. Ehhez madzag: 1ik vége 2 rca , másik 3 és 1/2es jack. Képhez: mindkét végén rca. Ennyi.

„Attól tartok, Safranek, hogy maga gúnyolódik velem. Jöjjön közelebb!″

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Video in hogy? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.