Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2701) kovi válasza madve (#2700) üzenetére


kovi
senior tag

''hogy pont a tenyerem alatt maradt csak billentyű. A többi repült... ''
:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Hardcore játékosok... :D

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2702) ArmanD.


ArmanD.
őstag

A64 San Diego 3700+ E4 @2900Mhz eladó májusig garral 18k

[Szerkesztve]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2703) cigam


cigam
félisten

Eladó egy Nokia-val működő 512M-ás RSDVMMC a sarka picit letört mikor kivettem az adapterből, ettől függetlenül tökéletesen működik. Csak esztétikai hiba.
2000.-
Eladó egy 512M-ás Kingston SDmicro adapterrel.
2500.-
Eladó egy ATI USB-s TVtuner 7000.-

Keresek MemoryStick-et.



[Szerkesztve]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2704) kovi válasza ArmanD. (#2702) üzenetére


kovi
senior tag

Hát ennek is eljött az ideje...

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2705) HaRdCoRe válasza madve (#2700) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Szia madve!

Frankó a Fatal1ty? :)

Meg vagy elégedve az x2-del? Én most veszek egy x2 4200+ost! ;]

(#2706) madve válasza HaRdCoRe (#2705) üzenetére


madve
tag

Nagyon frankó... 900-as fordulat mellett tuning mellett csak 40 fok. 12 óra FPS játék után egyszer már volt 45 fok. De jellemzőbb a 42 fok. Ultra brutál a hűtő... :R Még egyszer köszi... Ja és nagyon kevés hangja van... A chipsethűtő hangosabb volt... ( Érkezik helyette a Zalman NBF-47)
A X2? Csak annyit, hogy video a videotömörítések kb. fele annyi idő alatt végigfutnak. Úgyhogy engem meggyőzött. Hétfőn kapom meg én is a DFI lapomat és meghajtom mint Zinger a varrógépét... :DDD Az ASUS lap csak 233-as FSB-ig engedte a memóriával szinkronban. Utána visszavette a memó sebességét automatikusan... :O De majd most... ;]



[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2707) madve


madve
tag

Urak szerintetek billentyűzetnek Logitech G11 vagy G15? Hétvégén láttam egy nagy műszaki áruházban és marha jól nézett ki... Vélemény?

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2708) HaRdCoRe válasza madve (#2707) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Valóban jól néznek ki! ;]

Én a háttérvilágitással ellátott bill-ekért vagyok oda... 1 szavazat a G11-re! Sztem ez az olcsóbb kategória is. Mennyibe fájnak ezek?

Éppen most nézem, hogy Everest támogatja az LCD-s billentyűzeteket! Rá lehet küldeni egy két INFO-t, marha jó! :C

[Szerkesztve]

(#2709) t1


t1
addikt

Hali!

Eladó egy Zalman CNPS7000B-AlCu hűtő.

- Dimensions : 109 (L) x 109 (W) x 62 (H) mm - Weight : 438g - Base Material : Pure Aluminum & Pure Copper - Dissipation Area : 3,154 cm2 - Bearing Type : 2-Ball - Speed : 1,350 ~ 2,600 rpm - Thermal Resistance : 0.29 ~ 0.22 ACC/W - Noise Level : 18.0 ~ 27.5 dB Intel Pentium 4 (Socket 478), AMD Duron/Athlon/Athlon XP (Socket 462), and Sempron/AMD64 (Socket 754/939/940) compatible design for broad compatibility.
Egy szerkezet segítségével LGA775-re is rátehető. 1 hónapos.
Irányár: 4500 Ft vagy cserélhető AC Frezzer 64 Pro-ra

(#2710) madve válasza HaRdCoRe (#2708) üzenetére


madve
tag

G11 14k
G15 18k

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2711) ArmanD.


ArmanD.
őstag

17-ért vihetitek a 3700+ San Diegom: [link]

Ennyiért már ajándék :R

[Szerkesztve]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2712) madve válasza madve (#2710) üzenetére


madve
tag

G15 lesz olcsóbban úgy néz ki. Csak kellene róla valami gyakorlati tapasztalat....

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2713) madve


madve
tag

Sziasztok,

Érdekel valakit egy Zalman Nbf-47 chipset hűtő? Mivel én megrendeltem, de közben alaplapot váltottam ezért feleslegessé vált... Csak kibontva lett. 2400 pénzt kérek érte. Ennyibe került nekem is. Amúgy a Dfi LP UT NF4 Ultra-d-re nem megy rá... :(((

Termékinfó: [link]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2714) HaRdCoRe válasza madve (#2713) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Mennyire rántottad meg a procid?

(#2715) madve válasza HaRdCoRe (#2714) üzenetére


madve
tag

1,4V-on 2750Mhz... 39 fokos CPU, 900-as fordulat Zalman. Jelenleg Orthos-t futtatok... Asszem jó lesz ez a prockó....
A ramok 3-4-3-7 1T-ben 2,8 V-on duruzsolnak...

Neked megérkezett már a 4200+?

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2716) HaRdCoRe válasza madve (#2715) üzenetére


HaRdCoRe
aktív tag

Az szép!

Nekem valószinű csak 7végén, vagy jövő 7 elején lesz meg a proc. Már alig várom! :D
Ő lesz az: [link] ;]

Kérdésem is volna: Mennyire számit az, hogy a 4200+ csak 512Mb cache-es? Valahol mintha olvastam volna, hogy csak pár % a különbség...

(#2717) rsx válasza cigam (#2703) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia.
''ATI USB-s TVtuner 7000.-'' ez érdekelne,pontos tipust tudnál irni.
THX :R

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#2718) madve válasza HaRdCoRe (#2716) üzenetére


madve
tag

Szinte semmit nem számít a 512K cache... Olvastam pár tesztet, tömörítőknél, Photoshop-nál, 3dsmax-nál számít kb. 10%-os (néha picit több) többletet a dupla cache... Mondjuk az én szubjektív vélményem az, hogy nálam az FPS játékok mintha gyorsabbak lennének az X2 4400+-al. Előtte 3500+-os A64 volt. Elvileg annak is 2200Mhz-es volt, de csak 512K cache-sel. A 4400-as is 2200 Mhz alapon, csak ugye ez dupla cache... Nem tudom, hogy az érzékeim csalnak-e, de mindenesetre gyorsabbnak tűnik. A 2 Gb memó is befolyásolhatja lehet a gyorsulást... Amúgy 2750-en a proci Orthos-sal 2 órát megizzasztva stabil.... :C De alapra visszavettem, mert így is bőven elegendő. Illetve csak ha valami komolyabb alkalmazást futtatok akkor megy a tuning...

Jónak tűnik az a 4200+..... Vízzel produkálta a srác vagy léggel?

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2719) anaqer válasza madve (#2712) üzenetére


anaqer
veterán

[link], ill. kérdezzél bátran.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#2720) barnam_


barnam_
nagyúr

Van valakinek elfekvőben egy nem lehasznált usb-s egere? Kellene egy a laptopom mellé.

(#2721) Male


Male
nagyúr

Projektorhoz vásznat keresek olcsón!

Minimális méret: 170x127cm, tehát 4:3 képarány, (max 185 széles lehet, hosszra végülis nem gond ha nagyobb), falra szerelhető kézzel lehúzós kéne, jó állapotban!
(esetleg felakasztós is megfelel)

(#2722) madve válasza barnam_ (#2720) üzenetére


madve
tag

Szia,

A4Tech SWOP-80 érdekelne? Link: [link]
Tavaly decemberi. Azért eladó mert közben lett egy Razer helyette.... Irányár 3k...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2723) madve válasza anaqer (#2719) üzenetére


madve
tag

Köszi szépen!

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2724) barnam_ válasza madve (#2722) üzenetére


barnam_
nagyúr

Köszi, de nekem elég lenne egy egyszerűbb is (2gomb + egy görgő).

(#2725) k.t.a. válasza barnam_ (#2720) üzenetére


k.t.a.
senior tag

Hali!
Akad itthon egy ilyen: Trust Gamer Mouse Optical GM-4200 Predator. Max.: 1600dpi. Nem tudom mennyi gar lehet hozzá, de már vagy 1 éve vettük, vagy fél biztos megvan, már nem emléxem. Használva alig volt, max egy hetet ha mehetett. Teljesen újszerű állapotban van. Volt egy haver akinek mejdnem eladtam, de nála volt egy kis kompatibilitási probléma. Ha nálad rendesen megy akkor biztos meg tudunk egyezni.

(#2726) madve válasza barnam_ (#2724) üzenetére


madve
tag

Oksa!

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2727) ballington


ballington
addikt

madve:

milyen fps-el nyomod ennyire, h mindennel rágyúrsz (egér+bill)? verseny szinten nyomod :DDD ?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2728) madve válasza ballington (#2727) üzenetére


madve
tag

ÁÁÁÁ nem versenyzek... :U Csak imádom a haverokat alázni multiban... :)) Az egerem egy Razer Boomslang 2100. Ez az egér az én péklapát kezemnek van tervezve. Enyhén szólva is: NAGY... :DDD A másik kedvencem benne, hogy golyós. Bellül lézeres, de golyós. Nagyon frankón lehet vele irányítani. Igaz kicsit meg kell szokni a két oldalsó billentyűt, de ez kb 1-2 óra max.
A billentyűzettel meg az a helyzet, hogy én az a típusú ember vagyok aki inkább egyszer megvesz valami jobb minőséget, mint többször a rosszat. Egyébként a genius KB-21-gyel is meg voltam elégedve, csak koros már és ideje lesz lecserélni. Néhány gomb már nem úgy működik. (meg hát az előzőleg leírt repülő billentyűk se tesznek jót.... ;] ) Viszont felületi kopásállósága nagyon jó. 2,5 év meg se látszik rajta... :C A G15-ös gondolatát elvetettem, mert a kijelző valszeg zavarna. A G11 viszont megmozgatta a fantáziám. Kellemesek a billentyűk. A programozható gombok is jól jöhetnek. Ha másra nem is, de üzengetni. De másra is jó lehet...

Szal röviden ennyi...

FPS-ek: COD2, F.E.A.R, FARCRY, HL, CS stb...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2729) HaRdCoRe


HaRdCoRe
aktív tag

Urak! Esetleg valaki? [link] ;]

(#2730) madve válasza HaRdCoRe (#2729) üzenetére


madve
tag

Ha múlt héten pénteken adod fel... Megveszem... Basszus...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2731) L!NK->Q3


L!NK->Q3
senior tag

ha héten sikerül megvennem a nagyobb vinyót lesz 1 40es maxtorom eladó, érdekelne esetleg vkit?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2732) cigam válasza L!NK->Q3 (#2731) üzenetére


cigam
félisten

Mennyire hangos?
Ára?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2733) cigam válasza rsx (#2717) üzenetére


cigam
félisten

Hátnemistudom. Kék :)
Holnap megnézem mivan rárajzolva.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2734) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

Teniszütőt, görkorit vegyeneeeeeeeeeek! :))
[link]
Ócsóé megszámítom. :D

(#2735) L!NK->Q3 válasza cigam (#2732) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

halk, vékony széria 4kra gondoltam

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2736) rsx válasza cigam (#2733) üzenetére


rsx
aktív tag

Üdv
Ok.Elöre is köszi

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#2737) cigam válasza L!NK->Q3 (#2735) üzenetére


cigam
félisten

Hány éves?
Csere?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2738) L!NK->Q3 válasza cigam (#2737) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

nemtom hány éves
csere mire?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2739) cigam válasza L!NK->Q3 (#2738) üzenetére


cigam
félisten

Babzsák?Nemtom neked mi kellene helyette? Memkártya? Suzuki uléshuzat? Mittomén...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2740) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

ASUS A8N32-sli Deluxe lap s939--->25k(hiányzik a hátsó takarólemez)
AMD Athlon 64 3700+ san diego 1Mb L2--->17k
Kingmax hardcore Color 2X512Mb 500 MHz ram--->25k
lehetőleg egybenszeretnék megválni tőlük
de ha mindenre van érdeklődő akkor mehet darabonként is

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2741) Hybryd válasza L!NK->Q3 (#2731) üzenetére


Hybryd
tag

Üdv!
Valami reakció a privimre esetleg?

(#2742) cigam válasza rsx (#2736) üzenetére


cigam
félisten

Húú... ezt nagyon benéztem.
Hauppauge WinTV USB
http://www.hauppauge.com/pages/products/data_usb.html

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2743) Kicsirics77 válasza Kicsirics77 (#2740) üzenetére


Kicsirics77
veterán

már tárgytalan

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#2744) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Sziasztok

Nincs valakinek 4db 13colos lemezfelnije gumival (mindegy, hogy téli v nyári), mert kölcsön szeretném kérni műszaki vizsgához és a samarámra kellene. Sajna a mostani papucsok túl durvák egy ilyen eseményre és hamar elkapálnának :(

Köszi előre is a segítséget üdv ArmanD

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2745) _BoZo


_BoZo
csendes tag

Üdv!

Nokia telefonokhoz való CA-42 típusszámú adatkábel eladó. A következő típusokhoz jó: 3100, 3108, 3200, 3220, 5100, 5140, 6100, 6220, 6610, 6610i, 6800, 6820, 7200, 7210, 7250, 7250i
Ami az árát illeti, én 2000 Ft-ra gondoltam (3500-ért vettem).

(#2746) L!NK->Q3 válasza Hybryd (#2741) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

sry, h elfelejtettem szólni, de már tárgytalan

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2747) L!NK->Q3 válasza cigam (#2739) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

olyan nagy szükségem nincs hardverre, esetleg olcsó ddr400as 256 vagy 512es ram érdekelne.

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2748) cigam válasza L!NK->Q3 (#2747) üzenetére


cigam
félisten

Ha rsx elviszi a tunert, adok 3500.-at.kp.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#2749) rsx válasza cigam (#2742) üzenetére


rsx
aktív tag

Szia.
Ok semmi gond,lehet ez is megfelel a célnak :D ,FM rádio van benne?Ja a legfontosabb távirányitó van-e hozzá.

''...Lalikám,van alkoholmentes söröd???Van.Akkor dobd ki a picsába,egy rendes sört kérek"...."A biztonsági öv nincs annyira kényelmetlen, mint a tolókocsi. "XD

(#2750) cigam válasza rsx (#2749) üzenetére


cigam
félisten

Sztem nincs benne rádió, és távirányítója sincs.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.