Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2651) kovi válasza ballington (#2646) üzenetére


kovi
senior tag

Nettó ár! Szóval nem kell venned ilyen karit.
De egyébként sosem értettem egy-két kereskedő miért mindig nettó árakat mond. Amikor mi átlag emberek itt is a piacon csak és kizárólag bruttóban(ÁFA-san) tud vásárolni.
Azt az összeget amit a kasszánál kell hagyni!

Jómagam is kereskedő vagyok, de mindig bruttóban beszélek. A nettó megtévesztő és ilyen területen értelmetlen.

Hagyjuk már ezt a nettózást...
Mindig a szerver volt ilyen VP-ben hogy nettó árakat magyarázott. Mondtam is a kóklernek hogy jó, annyit fizetek amennyit mondtál. Nem vagyok cég nekem ne gyere itt nettóval.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2652) b-max válasza kovi (#2651) üzenetére


b-max
aktív tag

Általában akinek vállalkozása van az ÁFÁ - t visszaigényli, szóval neki jobb hogyha nettót mondanak.

Telefonos elérhetőség : huszas 92 6kettő 3O4 - Viber is

(#2653) Tom5


Tom5
addikt

(#2654) HEMP válasza kovi (#2651) üzenetére


HEMP
aktív tag

''Nettó ár! Szóval nem kell venned ilyen karit'' Húúúdejófejvagy... :(
Egyébként b-max megmondta a tutit...!

''Azért jó a mazochistának, mert ha rossz, akkor jó. Ha meg jó, akkor az rossz, tehát jó!''

(#2655) Hybryd


Hybryd
tag

Üdv!
Nekem ez eladó:

Asus A7V8X, Athlon XP 2400+ proci valami Cooler Master hűtővel (eddig azt hittem Gigabyte, csak vinyóvásárlás miatt hétvégén lekaptam a ház oldalát :)), 512MB DDR RAM (2*256 modulban), 80GB Maxtor 7200-as vinyó (szükség esetén 250-es vadiúj, garis WD-vel is kérhető, bár ezt nem szeretném), NEC +/- DVD-író, floppi, modem, LAN és 5.1 hangkártya az alaplapon, Sapphire Radeon 9600XT Fireblade 128MB VGA, bill, logitech optikai egér, Modecom Platinum ház.

Valaki szerezzen rá vevőt plíz, semmi kedvem felutaztatni BP-re... :( :R

*

Pinya, ment privi!

(#2656) t1


t1
addikt

Hali!
Zalman CNPS7000B AlCu hűtőmet elcserélném egy Artic Cooling Freezer 64 Pro-ra.
Megvan hozzá minden tartozék. ( Fan Mate 2 alaptartozék)

(#2657) L!NK->Q3 válasza Hybryd (#2655) üzenetére


L!NK->Q3
senior tag

KB MILYEN ÁRRA GONDOLTÁL?

- Mi ez, hagymás bab? - Nem, krumplis hal. - Szeretem a hagymás babot. Sorsoljunk, fej vagy írás, ha fej enyém, ha írás megfelezzük.

(#2658) madve válasza t1 (#2656) üzenetére


madve
tag

Miért akarod lecserélni? Ennyire nem vagy megelégedve vele? Nekem volt Freezer 64 Pro-m is, jelenleg Zalmit használok. Nem halkabb, meg nem hűt annyival többet. Legalább is ezt tapasztaltam...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2659) Male válasza t1 (#2656) üzenetére


Male
nagyúr

Eladni nem akarod, csak csere? Mennyit kérnél érte?

(#2660) Male


Male
nagyúr

Meguntam az 50Ft-osok árusítását, így ami még van, azt egyben eladnám... 19db 1956-os + 17db vöröskeresztes + 4db gyermekmentő szolgálatos, mindez 2500Ft-ért vihető.

(#2661) ballington válasza b-max (#2652) üzenetére


ballington
addikt

az lehet, de itt a PH-n kevés a cég, így nem ártana, ha nettóban beszélnénk. vagy akkor írjátok utána egyből, h nettó v. + FA vagy mittomén. ;]

ki milyen bill-zetet használ? ajálnjatok valami olcsó de jót, Slimstarról lemndtam, mert hamar elkopnak a betűk a gombokról, hamar kilazulnak a gombok. valami tartós?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2662) _BoZo válasza ballington (#2661) üzenetére


_BoZo
csendes tag

Ilyet [link] használtam egy darabig. Most nem azért nem használom, mert nem voltam vele elégedett, hanem laptopot vettem, és most nincs szükségem külön billentyűzetre. Most kb. 10e Ft-ba kerülhet, szóval lehet kapni ennél olcsóbban is billentyűzetet, de nem ilyet. (Illetve van majdnem ugyanilyen olcsóbban is. Láttam már csont ugyanilyet, mindössze a színe volt más, a billentyűk feliratának betűtípusa és mérete, no meg a márkanáv: Sigma :D ) Viszont szép is, jó is és vezeték nélküli. Néhány billentyű a megszokottól eltérő helyen van, de logikus az elrendezés, és megszokható. Egy havernak is van ilyen, ő is elégedett vele. Ő egy kicsit ''meghegesztette'': a töltőből kivezetett egy kábelt, az egérre meg csinált egy csatlakozót. Így ha merül az egér, de éppen használni szeretné, nem kell betenni a töltőbe, csak a kábelt dugja be az egérbe.
Volt úgy, hogy kettő ilyen volt a lakásban. Elég jól meg volt a kettő egymás mellett, mindössze szinkornizációkor kellett arra figyelni, hogy amíg az egyiket szinkronizálod, addig a másikat ne nyomkodják, mert akkor azt szinkornizálja be a vevő (és akkor lehet nézni mit pötyög a másik ;) ). A billentyűzetben kettő db AAA-s elem van már több mint két éve, de még nem kellett cserélni. Az egér nálam egy töltéssel közel egy hetet is kibírt erős közepes használat mellett.

(#2663) ballington válasza _BoZo (#2662) üzenetére


ballington
addikt

thx, de én nem akarok plusz pénzt kiadni, csak mert wireless. nekem a vezetékes ugyanúgy megfelel.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2664) Pinya007 válasza ballington (#2663) üzenetére


Pinya007
tag

Hi!

Nem tudom neked mennyi az ''olcsó, de jó''. Nekem egy alap Geniusom van 3 éve használom nem kopik, billenytűk lazultak talán minimálisan. Láttam/próbáltam bevezető kategóriás vezetékes Logitech-et is annak a billentyűi precízebbek voltak, kicsit halkabb is. Szal Logitech-et ajánlanám.

Üdv.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2665) barnam_ válasza ballington (#2647) üzenetére


barnam_
nagyúr

Nekem Genius KB-19e van, jó kis billentyűzet, bár a WASD billentyűk már nem olyanok, mint új korában :D (Az ''A'' és ''R'' betűt erősen kell lenyomni, másfél éves a bill.)

(#2666) Balamber:) válasza Male (#2660) üzenetére


Balamber:)
csendes tag

Majd kérnék egy párat ha arra járok.
(csak egy 1956-osom van és kellene a többiből is 1-2 db)

(#2667) Pinya007


Pinya007
tag

Érdekelne valakit egy Sony Ericsson F500i? Joystick nem 100%-os már, amúgy szép állapotban van. 14K-ra gondoltam körülbelül. :)

Hybryd ment válasz!
[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#2668) Male válasza Balamber:) (#2666) üzenetére


Male
nagyúr

De most nem adom 20Ft-ért az 50-est! :)

(#2669) t1 válasza Male (#2659) üzenetére


t1
addikt

Hát igazából a csere érdekelne...bár 4500Ft-ért elvihetnéd 1 hónapos. Socket 462/754/939-re jó vmit lehet hozzá kapni egy átalakítót lga775-höz.Fan mate 2 van hozzá.

Madve:
Mindig a zalma volt az álom de nagyon nem jön be... artic coolingom volt már ( Freezer 4) és az kurva jó volt.Karimről is adom el a VF-700-at lesz helyette Silencer :)

(#2670) madve válasza t1 (#2669) üzenetére


madve
tag

Aha,

Értelek. Izlések és pofonok... ;) Mondjuk a Silencer-ek nekem is jól teljesítettek eddig. Bár a VF700 is alacsony fordulaton olyan 40-42 fok körül tartja a kártyát. Az FS-C77-tel pedig 40-45 fok között van a procim hőmérséklete. (ha tuningolok akkor is)

Mondjuk ez is olyan dilemma kb. mint az AMD vs. INTEL.... :DD

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2671) ArmanD.


ArmanD.
őstag

Eladom a piacon legtuningosabb 2x512mb válagotott hynix d43 ddr400@560mhz memóriáimat vantec réz hűtőbordákkal. 560-570 körül 2,8v-tal 3-4-4-8-as T2-es időzítésekkel használtam, de játszhattok vele én nem próbálgattam nagyon. Alapfeszen simán viszi az 500-at de lehet még többet is.

Várom továbbra is az ajánlatokat.

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2672) madve válasza ArmanD. (#2671) üzenetére


madve
tag

Szia Armand,

Hogyhogy eladod? Remélem nem állsz át az erő sötét (Inteles) oldalára... :D

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2673) ArmanD. válasza madve (#2672) üzenetére


ArmanD.
őstag

Szia Madve

Isten ments! :DDD Nem vagyok akkora barom, hogy annyi pénzt kidobjak a még felesleges dualcore-ra. Majd ha a progik is kihasználják rendesen és az ára is rendben lesz akkor visszatérünk rá :D

Másik rámom lesz ezért adom el :R

[Szerkesztve]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2674) ArmanD.


ArmanD.
őstag

2db egyforma 12 centis uv-s vagy ledes ventit beszámolok a ramokba

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2675) madve válasza ArmanD. (#2673) üzenetére


madve
tag

Hála az égnek.... :DDD

Up a jó memóknak! Vigyétek, mert D43-as chip nagyon frankó!

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2676) kovi


kovi
senior tag

Keresek:
7800GT ~30k
7900GS ~35k

Elado:
Gigabyte GeForce 6800 256MB 256bit PCi-Express
22,5k

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2677) kovi válasza ArmanD. (#2673) üzenetére


kovi
senior tag

Maci, Armand
Megtudnátok mi a teljesítmény az Intel(R) CORE processzorral... :DDD

Akkorát roppant az amd-re, mint az állat. ;)

[kép]
:P :P :P :P :P

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2678) ArmanD. válasza kovi (#2677) üzenetére


ArmanD.
őstag

A teljesítményével nincs is probléma, ezt nem is mondtam, de az ára azért sok(k). :W

[Szerkesztve]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2679) madve válasza kovi (#2677) üzenetére


madve
tag

Engem a teljesítménye se győzött meg túlzottan... :P
Persze utólag könnyebb jobb procit készíteni... De ezelőtt meg az AMD vezetett a kétmagosok piacán...
De erről most ne nyissunk vitát. Kovi Intel forever én meg AMD forever.... :C Mindenki a maga igazát bizonygatja... ;)

Szal BÉKE legyen veletek!!! :R

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2680) ArmanD. válasza madve (#2679) üzenetére


ArmanD.
őstag

Meg az Ájemdé ;]

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2681) Hybryd válasza L!NK->Q3 (#2657) üzenetére


Hybryd
tag

Ment privát!

Pinya007 neked is válaszoltam

*

A gép lehet hogy egy 2 vagy 3 (passz, elő kéne kerítenem a papírjait) Samsung 763MB CRT monitorral együtt (is) eladó, csak ez még egy-két bonyolult dologtól függ :U

(#2682) Balamber:)


Balamber:)
csendes tag

Eladó nagyméretű hardwer:

Rollerblade Bravoblade GL görkori. 42-es méretű. (Nekem 42,5-43 -as lábam van és nekem még épp jó, de inkább 42-es lábúaknak ajánlom). Használt, de hibátlan állapotú, a kerekek nincsenek el, vagy félrekopva. A csapágyak, csatok stb hibátlanok. A bélése kivehető, könnyen mosható. (Azért adom el mert vettem egy -brutál- K2-őt.)
Bfüred, Vp kipróbálható megtekinthető. Ára 5e,-Ft.
Részletes képek: [link]
---szerk---
Az árat lefelejtettem...


[Szerkesztve]

(#2683) kovi válasza madve (#2679) üzenetére


kovi
senior tag

Dehogyis Intel forever!
Inkább mindig a jobb forever, ha majd az AMD jobb lesz jövőre akkor arra térünk át.
;)

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2684) berik válasza ballington (#2661) üzenetére


berik
csendes tag

Én logitech internet pro billit használok feketét, ha jól emlékszem 3ezer pénzért vettem
szerintem hiperszuper én meg vagyok vele elégedve,nagyon!

Hajrá Magyarok! Hajrá STARS!

(#2685) nagyharcos


nagyharcos
csendes tag

Hi!
Nincs vkinek elfekvőben PCI-os párhuzamos portja (printer)?

Mindenkinek megvan a maga baja..... Üdv: Adrián

(#2686) ballington válasza berik (#2684) üzenetére


ballington
addikt

itt vp-ben hol lehet ilyet kapni?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#2687) kovi válasza berik (#2684) üzenetére


kovi
senior tag

Egyébként akkor kellett volna vennem nekem is 1 plusz billentyűt amikor a Logitech még nem kezdte el ezt a hülyeségét hogy a del gombot meghosszabítsa az insert helyett.
Nekem is Logitech Internet Black van, s isteni billenő, csak már azért 4 év alatt megkopott. Ha lehetne ilyet venni most akkor kettőt vennék.
De lehet hogy rá kell fanyalodnom egy Genius-ra.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2688) kovi válasza nagyharcos (#2685) üzenetére


kovi
senior tag

Én tudok neked adni, zsír uj párhuzamos port kártyám van, ha nem kell a könyvelőmnek akkor a tied, ez hétfőn max kedden eldől.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2689) madve válasza kovi (#2687) üzenetére


madve
tag

Én egy Genius KB-21e-t használok, de nem vagyok eltelve tőle... Túl hamar mennek tönkre a gombjai. Kb. 2,5 éves de már azért a gyakran használt gombok igen csak erős ütést igényelnek... Bár még utódot én se találtam...

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

(#2690) 24thmoment


24thmoment
aktív tag

Nem tudom erdekel e itt valakit: elado K750i - [link]

(#2691) ocsi19


ocsi19
senior tag

hi,

512MB -es vagy 1GB -os SD -memóriakártyát keresek, csakis hibátlant. Új ára: 2990.-/3990.- ; ehhez mérten bombázzatok ajánlatokkal pls, köszönöm.

üdv.: ocsi

(#2692) ArmanD.


ArmanD.
őstag

22k-ért aki viszi a ramom azé:http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=68840

Ígyekezzetek akit érdekel, mert hamar elviszik ennyiért!

Öreg vagyok már bohócnak!

(#2693) kovi válasza madve (#2689) üzenetére


kovi
senior tag

Pont ezt mondom neked. Szép a Genius meg jó, de csak 1-2 évig aztán széthullik.
A Logitech ha nem b@szta volna el ennyire az uj típusokat, eszembe se volna, másikat venni.

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2694) Hybryd válasza ocsi19 (#2691) üzenetére


Hybryd
tag

Hol négyezer az egygigás SD?

(#2695) ocsi19 válasza Hybryd (#2694) üzenetére


ocsi19
senior tag

(#2696) Male válasza kovi (#2693) üzenetére


Male
nagyúr

Azért nem minden Genius gagyi... az enyém (KWD-205, teljesen alap billentyűzetük volt valaha) már kb 8 éves, a gyakrabban használt gombok kifényesedtek rendesen, de a felirat maradt (nem matrica, hanem bele van égetve vagy mittomén hogy csinálják), és még most is teljesen jól működik.

(#2697) kovi válasza Male (#2696) üzenetére


kovi
senior tag

Azt kihagytam, hogy néha kap olyan ütéseket, hogy csodálom hogy ép még.
Egy két potya gól után a Fifa07-ben World Class szinten...
Valószínüleg nagyon vigyáztál a Genius-ra. ;)

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2698) kovi


kovi
senior tag

Eladó Pinnacle PCTV tunerkártya.

[kép]

3500 Ft

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#2699) Male válasza kovi (#2697) üzenetére


Male
nagyúr

Jó, hát én rendeltetés szerűen használom :P

(#2700) madve válasza kovi (#2693) üzenetére


madve
tag

Modjuk én azért nem kíméltem. ;] Pont mint nálad a Fifa-nál néha én is elég impulzívan reagálva, finoman szólva akkorát ütötem rá, hogy pont a tenyerem alatt maradt csak billentyű. :B A többi repült... :DD

De tényleg jó lenne valami új vagány billenő...

[Szerkesztve]

Nem az a baj, hogy ekkora Isten állatkertje, hanem az, hogy igen alacsony a kerítés..........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.