Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Tomsza válasza Dj Polc (#550) üzenetére


Tomsza
csendes tag

(#542) ja neem, neked szántam a szevasszt. -elmondom még1× hogy megértsd.: szevasz!

ja hát azzal az épeszű kereskedő egyértelműen egyetért hogy a vatera nagyobb piac mint a hardverapró, azis tény hogy minden jobban eladhatóbb nagyobb árréssel, csak 2gáz van.: a 6% meg a feltöltési díj, míg én nagyban nyomtam a vaterát meg a teszveszt, a profitom felét elvitték.. havi 10ezreket fizettem be -ugye azért hogyez az antiszociális érdekcsoport meggazdagodjon... -hát most ugye nyomatják ezerrel a reklámokat -nemkell mondanom hogy a kereskedelmi tv-k mekkora haszonnal dolgoznak reklám terén -amit ugye kikell fizetni a vaterának -szal ahelyett hogy a befizetett ingyenpénzt csökkentenék (példát vehetnének az ebay-ről), folyamatosan növelik -kitalálnak még valamit teljesen ellehetlenítve a megélhetést vagy a "zsebpénz keresést.., németben több 100ezer ember él megélhetésszerűen az ebay-ből, kínáról(meg a többi országról) nem is beszélve... de hát ugye a vateraérdekcsoport ettől nagyonmessze van, -hát ugye egyáltalán nem áll szándékukban az eladók terheinek csökkentését, -ha az ember megirja nekik hogy változtatni kéne, -jön a szokásos robotemail, -ja multkor a 10.re asszem válaszoltak 5szóban.. ,eladók és vevők érdekeit egyáltalán nem védik, a mercit meg a többit mitgondoltok ki viazi majd el? -talán egy belsős? 1000%

(#552) runner 125 válasza Dj Polc (#550) üzenetére


runner 125
nagyúr

Katt. ;)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#553) Atos23 válasza runner 125 (#548) üzenetére


Atos23
senior tag

Igen, minimálár nélkül. Nem kell hozzá bátorság, tudtam hogy 60K felett mindenképpen elmegy :) És a lényeg, hogy 60K-s árnál a PH-n még érdeklődő sem volt. :))

(#554) runner 125 válasza Atos23 (#553) üzenetére


runner 125
nagyúr

Durvaa. :DDD Gratu!

..én is fent vagyok már pár éve, van vagy 70 adás-vételem, de még nem is jutottam el addig, h egyáltalán felvessem magamban, h én 1ft-ról indítsak valamit. :F

Ehh, hát most beletetted a bogarat a fülembe. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#555) FerroChrom válasza runner 125 (#554) üzenetére


FerroChrom
tag

Én nem egyszer indítottam már ilyet, mert sok cuccról nem tudtam eldönteni, hogy tulajdonképpen mennyiért tudnám eladni őket. Ilyenkor felteszem ezeket a dolgokat 1 Ft-ért, aztán hadd szóljon. :)

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#556) Dj Polc válasza runner 125 (#552) üzenetére


Dj Polc
tag

Hát én itt nemlátom magam de ez mért jelentené azt hogy megbízhatatlan vagyok?Szimplán nem adtam csak vettem. :U De a fekete listán sem vagyok rajta.

(#557) mhorvat válasza Tomsza (#544) üzenetére


mhorvat
senior tag

Teljes mértékben igazad van, én vagyok a Vatera helyi képviselője, mint azt a cikkem is bizonyítja. Nem, mi nem vagyunk sem a Vatera mellett, sem a Vatera ellen. Érveket próbálunk megfogalmazni, miért jó, miért nem. De ennek a "hol a címe, elbeszélgetek vele" dolognak és "Vatera elleni harcnak" mennyi értelme van? Tevékenységük, működésük nem illegális, jogilag nem sokat tehetsz. Akkor mi jön, lefejezzük a vezéreket, és kitűzzük a fejüket elrettentő példaként? Tényleg kíváncsi vagyok, mit szeretnél tenni, hogy akarsz harcolni ellenük. :U

(#558) Tomsza válasza mhorvat (#557) üzenetére


Tomsza
csendes tag

figy. nyilván ezt én is tudom -mivel benne voltam. de egy válságban lévő szegény országban ahol a 10milióból 9szegény, talán nem a profitot kellene prioritásként előtérbe helyezni, -hanem kedvezményeket tenni az emberek felé, pl. elsőként a feltöltési díjat kéne végleg eltörölni(ugyebár régen sem volt), meg a 6%-ot (mivel abban a tartományban van a legtöbb értékesítés) levenni 1-max2%-ra már ezis bővenbőven fedezné a vatersz*r kiadásit, ezegy teljesen reális cél -ezért is van eza fórum -ezért is kell leirni ,-nem pedig egyetérteni velük! -ők is olvassák ezt abban nyugodt lehetsz -főleg nekik szól. -miattam amúgy meg nekiálhatsz fejezgetni -én nem tervezem.

(#559) localhost válasza Tomsza (#558) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Vagy nyitnod kéne egy saját árverőportált TomszaButik néven és gondolom ott ingyen és potomért azt adsz, amit csak akarsz.
Én is azt mondtam korábban feléd, hogy a "harcodnak" célja nincs, meg értelme. Nem kell őket szeretni, de elmondanád, hogy mit szeretnél elérni a jelenléteddel?
Mert a "kéne eltörölni" kitételre mindegyikünk így válaszol, igen kéne! De el fogják törölni? Nem, nem fogják! Ha véresre zokogod a párnádat, akkor sem.

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#560) runner 125 válasza Dj Polc (#556) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ne legyél már ennyire egyszerű, nem írtam én olyat, h megbízhatatlan vagy.

PH!-n ez egy + opció, ha történik egy adás-vétel, ami tökéletes végkimenetelű, kérhetsz érte piros pontot, a fentebb linkelt topikban. Ha vevő vagy, akkor is kérhetsz.
Nyilván a későbbi esetleges eladásaidkor jól jön, h van x pirospontod, s látják, h megbízható ember vagy.

Ennyi.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#561) siti


siti
senior tag

most kicsit bosszantó, hogy 5Ft-os feltöltési díj mellé még mindig csak 4 képet lehet feltölteni. becsületesen lefotóznám hol mi merre van megnyomva/törve a terméken, de nem tudom, ha meg inditok még egy terméket (persze 1Ft-ról hogy ingyen legyen) csak a plussz képek miatt, akkor tuti valami félkegyelmű belicitál oda. :(((

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#562) runner 125 válasza siti (#561) üzenetére


runner 125
nagyúr

..töltsd fel őket külön a kepfeltolto.hu-ra, és linkeld be. Én úgy szoktam.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#563) dave93


dave93
őstag

Ez a "kosárba" felirat engem kifejezetten zavar, ismét jó húzás volt kedves Vatera :W :(

(#564) Tomsza válasza dave93 (#563) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#559
figy. kedves barátom, -ezeket amiket leirsz mindenki tudja -gondolom ezzel nem mondok újat, de nemkell őket se sajnálni se egyetérteni velük, -kivan találva hogy de dolgozol -őkmeg lehuzzák a lóvét(az ingyenpénzel +a többivel..), -ha szerinted ez jól van így -oké -rádhagyom, -de a vaterások 90%-ának ez nagyon nemtetszik, -számtalanszor emelik fel hangjukat a fórumon, emailekben, -de az önkényes vatera erre sz*rik rá.. -ez itt a probléma,
-érted már?

(#565) Tomsza válasza Tomsza (#564) üzenetére


Tomsza
csendes tag

itt van rá egyel feljebb az élő példa :K #563

(#566) localhost válasza Tomsza (#564) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kérem, ne nevezz és ne tekints a barátodnak!
Főleg, hogy nekem a te állításaiddal sem kell egyetértenem! Érted már?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#567) Dj Polc válasza runner 125 (#560) üzenetére


Dj Polc
tag

Ezzel a topikkal nem mondasz újat csak nekem ebből:...persze, csak kár, h a profilodban nem tüntetik itt fel a megbízhatóságod. :U az jött le hogy szerinted fölösleges ideszólnom mert nem vagyok jó eladó.Bocs a félreértésért.

PH! jó hely de a vaterán hamarabb elmennek a dolgok.A pénzt pedig azért kérik mert valamiből azért meg kell élniük.

[ Szerkesztve ]

(#568) mhorvat válasza Tomsza (#565) üzenetére


mhorvat
senior tag

Semmi sincs ingyen, ezt gondolom Te is tudod. Nem a jutalék a baj, nem a feltöltési díj a baj, ez mind-mind legyen és húzzanak le ennyi pénzzel, használom az ő szolgáltatásukat, nem kötelező, még is megteszem. Ezért cserébe vállalom, hogy ellenszolgáltatást nyújtok, ami ez esetben pénz. Nem tudnak másból megélni, nem kérhetnek kenyeret meg libazsírt feltöltési díjért cserébe. Infláció van, a szolgáltatások bővülnek, persze, hogy több pénzt kérnek, ám legyen.

A baj az, hogy 90%-ban felesleges és buta dolgokra költik a pénzünket (Kosárba!), valamint, hogy nem állnak hozzánk - eladókhoz és vevőkhöz - túl kedvesen (ügyfélszolgálat, behajtás, stb.).

(#569) dave93 válasza mhorvat (#568) üzenetére


dave93
őstag

Végül is igen, de lehetne ezt kicsit visszafogottan csinálni. Igazából valóban azért van mindenki minden húzáson kiakadva, mert tényleg van az embernek egy olyan érzése, hogy le vagy sz@rva, csak küld a lóvét. Ha gondod van egy vásárlásnál? Ha valami közbejött eladásnál és nem akarsz jutalékot fizetni? Nem érdekel, le vagy ismét csak sz@rva.
"Haladéktalanul fizesse be tartozását, vagy kitiltjuk piacterünkről" és hasonló kedves kis leveleket küldenek mindenféle segítségnyújtás nélkül. Lehetne valami korrektebb support :(

(#570) mhorvat válasza dave93 (#569) üzenetére


mhorvat
senior tag

:K

(#571) Tomsza válasza mhorvat (#570) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#566
figy barátom, te megint elkezdesz személyeskedni, -mondom, nekem mindeggy mit csinálsz, de láthatod magad is hogy minél több ember kezdi megfogalmazni az igaz(nak vélt, és igazi) sérelmeit, 569# -n ek is teljesen igaza van, -pont erről van szó! -hogy ők bezzeg küldik az ultimátumot -fizesse be a pénzt különben kib****uk, -a dolognak van ám egy másik oldala is -ez pedig az emberi része
mondok egy példát(ami velem történt meg).: amikor végetért vaterás pályafutásom, a vaterás számlámon volt vagy 10e ft, eltelt 1hét majd 2, várom h mikor küldik vissza a benntmaradt lovettát, -természetesen eszük ágában sem volt visszafizetni, kb 10 odavisszalevél után(amit ugye levelenként 2napba telik elolvasniuk), kb 2hét után nagy nehezen sikerült kicsengetniük a pénzemet,(ez csak 1 volt a szemét húzásaik közül) -bezzeg ha forditva lett volna....................
szal, ismét róluk ennyit...

(#572) Atos23 válasza Tomsza (#571) üzenetére


Atos23
senior tag

Ők fizettek Neked jutalékot? :DDD

(#573) localhost válasza Tomsza (#571) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Tudod kisfiam, az #569-cel én is együtt tudok érezni. :K
Kértem, hogy ne "barátomozz", próbáld meg ezt értelmezni is, nem csak elolvasni

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#574) Tomsza válasza localhost (#573) üzenetére


Tomsza
csendes tag

figy barátom. elmondom ismét, látom nem érted, én nem veled kívánok vitatkozni -vagy egyetérteni, -ha te odavagy értük -szived joga, rádhagyom. -láthatod te is hogy ide is többszáz ember beirta a véleményét, -szerinted kik vannak többen..

amúgy én minden kiábrándult vaterással egyetértek, nemcsak az #569-el.

(#575) localhost válasza Tomsza (#574) üzenetére


localhost
Közösségépítő


Megmutattad ki az, aki nem tudja értelmezni mások írását! Öngól!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#576) puttputt válasza dave93 (#569) üzenetére


puttputt
őstag

Főleg, mikor címelírás miatt kitiltottak, utána meg nem tudom hol módosítani a címet, mert arra a felületre nem enged rá a kitiltás miatt.
"Nagyeszű" társaság... :U Szóval, keménykedni tényleg szeretnek...

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#577) mhorvat


mhorvat
senior tag

Ennek a kosaras funkciónak lehetett volna kisebb gombja, mondjuk egy bevásárlókosár méretű ikonja. :U

(#578) rep3at válasza mhorvat (#577) üzenetére


rep3at
őstag

Annyira nincs is értelme szerintem..

Forward thinking. كرر

(#579) mhorvat válasza rep3at (#578) üzenetére


mhorvat
senior tag

Már hogy ne kéne egy webáruházba ilyen gomb, ez a legtermészetesebb! Mert a Vatera ugye nem bolhapiac, ezt tudjuk. :U

(#580) rep3at válasza Tomsza (#574) üzenetére


rep3at
őstag

Én már elástam volna magam ilyen hozzászólások után..

Forward thinking. كرر

(#581) siti


siti
senior tag

mikor lett 10Ft a feltöltési díj? én még 5nél tartottam.
arra kiváncsi leszek, hogy a külön fülön megjelenő postai díjakat hány vevőm találja meg vagy vásárlás után fog csak rádöbbeni a magyar posta belföldi áraira...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#582) siti válasza siti (#581) üzenetére


siti
senior tag

ja, értékhatár...

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#583) Tomsza válasza siti (#582) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#575
figy barátom, ismét leirom, látom még mindíg nem érted, az öngólt saját magadnak rúgod -majd erre rájössz kis idővel..
de a többi hülyeségedre már nemválaszolok, további szép napot neked.

jujj skacok ezzel tudok a legjobban egyet érteni.:

"Tisztelt vera1974! Hosszabb ideje figyelem az ön által a Tv-ben is erősen kampányolt vaterásnak nevezett aukcióit. Én erről azt göndolom, hogy bő blöff az egész. Kitűnő példa erre a 7 másodperc alatt elkelt állítólagos autó. Sajnálom, hogy ez a portál ide jutott."

olvastátok a "nemlmlm" felh. értékelését? ....Vera és a merci is gyönyörű, minden rendben ment.... ,kicsit érdekes h szinte mindenki azt kérdezte hogyna lehet elintézni az átiratást adásvételit személyes ügyintézés nélkül stbstb.., őő meg persze hiphopp elintézte bácskiskun megyéből... jajjjj istenem annyira szánalmas......... :W hát ja vagy vmi belsős tesója volt, vagy adtak neki lóvét.. , közben már a csaj is "beismerte h nem ő az igazi vera -hanem az egyik barátnője... namind1 az évtized legjobb és leggusztustalanabb markatingfogása volt ez, gratulálunk vatera, -legalább jó helyre mentek a befizetett ingyenpénzes forintjaink

de a szinésznő tényleg jó csaj nemigaz? :D

(#584) mhorvat válasza Tomsza (#583) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nem figyeltél elég alaposan. Nem ismerte be, hogy nem ő a Vera. Most az a szöveg, hogy, mivel Vera már elutazott ugye Sydney-be, a barátnője vette át az accountját. Erre nem tudtak jobbat kitalálni (mondjuk szerintem értelmesebb lett volna, hogy azt ötlik ki, notebookról online tud maradni bárhol a világban). Na a lényeg nem is ez, hanem hogy a búcsúvideójában - ami elvileg 1-2 napja készült - minden fa és bokor tiszta zöld, ha megnézitek. A részletekre hölgyeim, uraim, a részletekre legalább figyeljünk, ha már az alapsztoriban bakik vannak. :DDD

(#585) Tomsza válasza mhorvat (#584) üzenetére


Tomsza
csendes tag

:R tiszteletem kolega,

hát ez bizony így van... :D

a népet már régóta hülyének nézik..

(#586) localhost válasza mhorvat (#584) üzenetére


localhost
Közösségépítő

oppá

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#587) lakisoft válasza localhost (#586) üzenetére


lakisoft
veterán

ez jó :DDD

(#588) mhorvat válasza localhost (#586) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ezt is sikerült "elérnie", felkerült egy ilyen lejáratóoldalra. :U

(#589) Jester01


Jester01
veterán

Az 5 perces termékhosszabbítás szolgáltatás alapértelmezettként nem él, azt az eladó tudja külön díjazásért igénybe venni.

Ez új vagy eddig is így volt?

Jester

(#590) lakisoft válasza Jester01 (#589) üzenetére


lakisoft
veterán

eddig is így volt.

(#591) lakisoft


lakisoft
veterán

találtam egy gyönyszemet:
Pc adatok:

ASUS K&N Ai Nfor 3-as alaplap 4 USB kimenettel
768MB RAM DDR I.
ATI RADEON 9600 128Mb videokártya
IDE/SATA, RAID 40GB HDD
Socket 754 foglalatban AMD ATION 64 Sempron processor
Codegen Sowah 400W tápegység
8 chanel Audio Realtec hangkártya
Slotok: ISA, PCI, PCI-E, 5xPCI
Windows XP Home edison
Normál álló ház 2 USB kimenettel az előlapon

itt lehet rá licitálni :DDD

[ Szerkesztve ]

(#592) Jester01 válasza lakisoft (#590) üzenetére


Jester01
veterán

Köszi :R Nem figyeltem oda és a hiánya miatt (vevőként) lemaradtam egy termékről. IJ. :O

Jester

(#593) lakisoft válasza Jester01 (#592) üzenetére


lakisoft
veterán

nem te vagy az első aki így jár. én is jártam már így :)

[ Szerkesztve ]

(#594) mhorvat válasza lakisoft (#593) üzenetére


mhorvat
senior tag

Bizony, és egy eladónak simán megéri azt a pár forintot egy minimálár nélküli, 1 Ft-ról indított aukciónál, kapós terméknél a sokszorosát visszahozza az az 5 perc. :K

(#595) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Tisztelet Uraim!

2 kérdésem lenne:

-Első: kapásból az első eladásomnál úgydöntött a vevő, hogy mégsem kell neki a termékem. 2 hónapig nem történt semmi negatívat se adtam az illetőnek, most pedig már nem is találom...vagy én vagyok a béna, vagy egy idő után megszűnik az értékelési lehetőség?Ha megszűnik akkor a vatera nem is kéri ezért a %-os összeget, hanem csak a feltöltési díjat, amiből ha összegyűlik X összeg, akkor egybe hajtja be rajtam? 2 hónap után egyszercsak a %-os, és a feltöltési díjat átutalta az illető.

-Második: vatera felé fizetendő összeg hol jelenik meg. Személyes menüben a számlánál? Amíg nincs ott összeg addig nem kell fizetni igaz?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Üdv: Studiossrác

(#596) mhorvat válasza Studiossrác (#595) üzenetére


mhorvat
senior tag

Az értékelési kötelezettség akkor szűnik meg, ha kitiltják/törlik a felhasználót. Ha 40 napig nem értékelsz, elvileg nem lesz elérhető a személyes menüd, és felszólít az értékelésre. Nekem is most volt egy ilyen ügyem, eladtam valamit, vevő nem volt hajlandó értékelni, én pedig kénytelen voltam, mivel kellett a személyes menü.

A számládra csak akkor történik jóváírás/terhelés, ha sikeres aukció esetén értékeltél, illetve, ha lejárt aukció esetén nem kelt el az árú. A feltöltési díjat negatív/semleges értékelés esetén fizeted ki, vagy, mint előbb említettem akkor, ha sikertelenül zárult az aukció.

Ha fizetési kötelezettséged van, akkor azt a Fizetés és számlázás, azon belül a Számlázandó tételek menüpontban láthatod.

Amennyiben nem kaptál felszólítást az értékelés elkészítésére, valamint nincs számlázandó tételed, akkor nincs gond. ;)

[ Szerkesztve ]

(#597) lakisoft válasza Studiossrác (#595) üzenetére


lakisoft
veterán

90 nap után törlödnek (vaterás terminusban: archiválásra kerülnek) az aukciók. Az értékeléssel nem tudom mi lesz még sose vártam ilyen sokat. :)

(#598) lakisoft


lakisoft
veterán

Mikor lesznek újra grafikonok? már úgy hiányoznak!

(#599) FerroChrom válasza lakisoft (#598) üzenetére


FerroChrom
tag

:)

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#600) mhorvat válasza FerroChrom (#599) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ezeket a felméréseket melyik cég csinálja?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.