Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) Pikkolo^^ válasza lakisoft (#500) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Azt valami belsős maki fogja megvenni. Kamu az egész.

(#502) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Az egész reklám nem öregbíti a Vatera hírnevét. Ostoba, átlátszó, remélhetőleg senkit nem bíztat arra, hogy eladja más cuccait.
Apropó: Eladnám a most készülő Margit hidat, átadás jövő szeptemberben. :)) (Rejtő Jenő után szabadon, remélem, senki nem veszi komolyan.....!!!! :W )

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#503) lakisoft válasza Pikkolo^^ (#501) üzenetére


lakisoft
veterán

Valószínűleg igen! De azért én reménykedem!

(#504) lakisoft


lakisoft
veterán

Nos sikerült probléma nélkül le bonyolítani: [link] SATA táp átalakító kábel - 970 HUF-os postaköltségért? :Y :W
Vannak érdekes arcok a vaterán is.

(#505) Fryskitt válasza lakisoft (#504) üzenetére


Fryskitt
addikt

Annál is inkább, mert a személyes átvételes ár is több, mint amiért leütötte. Hogy is van ez? Az ilyet asszem jelenteni kellene a Vaterának....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#506) Atos23 válasza lakisoft (#504) üzenetére


Atos23
senior tag

Te vetted meg? A megérkezett terméken hány forint postai bérmentesítés szerepel?

De arcon csapnám az ilyet.

(#507) Fryskitt válasza Atos23 (#506) üzenetére


Fryskitt
addikt

Lehet, aranyborítékba rakta.... ;]

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#508) gekkoman


gekkoman
csendes tag

A teszvesz-es nívóhoz egy adalék:

Nyertem!
Mégsem...

Esetleges rendszerhibára rákérdező levelemre a válasz:
"1 perccel az Ön által tett licit után,az aukció zárásának pillanatában egy másik felhasználó magasabb összeget ajánlott a termékért, így ő nyerte meg.

Ez aukciózás esetében előfordul, a rendszer nem komolytalan és nem működik hibásan sem."

Így járt már valaki?

[ Szerkesztve ]

(#509) lakisoft válasza gekkoman (#508) üzenetére


lakisoft
veterán

szerintem ez nem túl korrekt dolog! Informatikával foglalkozó emberként - ilyet egy jól működő rendszer nem csinál!!!

(#510) lakisoft válasza Fryskitt (#505) üzenetére


lakisoft
veterán

Jelentettem a vaterának a dolgot. De ilyenkor sajnos nem kapok választ! :) Mostanában annyi érdekes arc van a vaterán - mindjárt mellékelek is egyet: aranyos volt :) - vatera le is törölte az aukcióját :DDD

(#511) Fryskitt válasza lakisoft (#510) üzenetére


Fryskitt
addikt

Helyesírási hibás aukció...egyből óvatosságra int. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#512) siti


siti
senior tag

jelenleg ez a kedvencem:
Tisztelt vera1974! Az lenne a poén, ha a Berci meg a Teszveszen adná el a Te cuccaidat :-) - calam 2009/11/08 14:34:30
Tisztelt calam! :D - vera1974

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#513) PHM válasza siti (#512) üzenetére


PHM
addikt

Ez nem is rossz ötlet, lehet, hogy hamarosan lesz ilyen aukció. :)

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#514) lakisoft válasza Fryskitt (#511) üzenetére


lakisoft
veterán

Még nem tanultam az ilyen aukciókból :D már begyűjtöttem 5 negatívot emiatt :)

(#515) Tomsza válasza lakisoft (#514) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#512

nagyon királly beszólás :DDD -mondjuk engem ilyesmikért raktak ki teszveszről..
(én nyiltan elkültem őket a k....a.....-ba)

de már :N nembánom :DD

(#516) FerroChrom


FerroChrom
tag

Nézegettem a Vatera Abaqoos-sal kapcsolatos reklámképeit és szemet szúrt valami:

Mindkét képen érvénytelen (fémcsík nélküli) ezresek láthatóak. :D

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#517) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Hellosztok!

Megtörtént az első vaterás eladásom ami 1 olcsó 2ezer forintos próbaeladás volt. Vevő olyat ír, hogy nem hajlandó kifizetni, mert 1 nappal előtte vett egy ugyanolyat. Nah ilyenkor mivan?
Megpróbáltam neki felajánlani ugyanolyan tételben más terméket, az őt nem érdekli...utána felajánlottam, hogy a százalékomat térítse meg, ő azt se óhajtja(kiszámoltam pontosan a vaterás költségeimet 1 fillért se tettem rá)
Vicc ez az egész, kihez tudok ilyenkor fordulni? Ráadásul ez csak próba eladás lett volna és ha egyből negatívval indítok az nagyon rosszul érintene engem.

Mit tegyek szerintetek?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#518) mhorvat válasza Studiossrác (#517) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nagyon szomorú eset. PTK és a Vatera szabályzata szerint is indíthatsz egy - minden valószínűség szerint több évig húzódó - polgári pert az illető ellen. De - amennyiben a szép szóra nem reagál - könnyebb lesz neked, ha a feltöltési díjtól (20-30 Ft?) elbúcsúzol. A Vatera részesedését csak akkor fizeted, ha pozitív értékelést adtok egymásnak, ami nyilvánvalóan nem fog megtörténni. Várd meg, hogy ő hogyan értékel, mivel Ő vásárolt tőled. Ha f*szoskodik, akkor Te is hasonlóan nyilatkozz róla, ha ad egy semlegest és elnézést kér, akkor - szerintem - fátylat rá. Sajnos ennél többet nem lehet tenni a felelőtlen emberekkel szemben.

Mindezektől függetlenül jobb "vásárló" nem lesz, mert meggondolatlanul nyomogatott, mint oly' sokan. :(((

(#519) mhorvat válasza FerroChrom (#516) üzenetére


mhorvat
senior tag

Nekem erről az a véleményem, hogy nem is tudtam, hogy egy iPhone majdnem akkora, mint egy mosógép. :D Még szerencse, hogy nem kapott el a hype és nem rohantam venni egyet, nem tudnék ekkora telefonnal mászkálni. :DD

(#520) Tomsza válasza mhorvat (#519) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#517
Hát barátom, nekem is az a a véleményem hogy nyeld le azt a pár ft-ot, annó mennyit lenyeltem énis............ sajnos a gyökerekkel szemben nincs mit tenni, jameg az ezresekre visszatérve -vatera biztos játékpénzel kíván fizetni, -ezeknek semmise szent.. (amúgy meg sz*rnak bele magasról hogy mi a jó neked, csakis a saját profitszerzés a fő (és egyetlen) céljuk.

(#521) PHM válasza Studiossrác (#517) üzenetére


PHM
addikt

Két alternatíva van:
a: adsz neki egy negatívot, az övét pedig törölteted a Vaterával.
(Hosszadalmas és a kimenetele bizonytalan.)
b: közös megegyezéssel semlegest adtok mindketten.
(Ilyenkor a vevő akár pozitívot is adhat, de kevesen ilyen jóindulatúak.)
Ez esetben viszont először a vevő értékeljen.
Ha megvoltak az értékelések, a delikvenst azonnal le kell tiltani.
(Legalábbis én ezt tenném a helyedben.)
Anno nekem is volt hasonló ügyem a Vaterán.
Anyagi okokra hivatkozva 2 hét haladékot kért a vevő.
Három hónapot vártam, majd lezártam az ügyet 1 semleges értékeléssel.
Becsületére legyen mondva, a vevőben volt annyi gerinc, hogy pozitívval
válaszolt, nem tagadva a vétkességét az ügyben.
Manapság viszont egyre ritkább az ilyen korrekt hozzáállás.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#522) Studiossrác válasza PHM (#521) üzenetére


Studiossrác
aktív tag

Köszönöm mindenkinek a választ!

Következő a problémám: első eladásom és csak próbának szántam...ha kapásból negatívat kapok az lesz aztán a szép!
Onnantól kezdve senki nem fog tőlem vásárolni 1 ilyen ember miatt...eszméletlen, eléggé idegesít a dolog :W .
Feltöltési díjat akár el is engedmén(mert most kit érdekel az a pár forint), csak negatív nélkül ússzam meg a történetet.

Ha jól értem: elintézem, hogy a vevő pozitívat adjon nekem(ez a része talán megoldható), és én semlegeset adok neki, akkor csak a feltöltési díjat kell kifizetnem? Százalék akkor nem illeti meg a vaterát?

(#523) PHM válasza Studiossrác (#522) üzenetére


PHM
addikt

Így van. Sikertelen üzletnél nincs jutalék, de ilyenkor az eladó
részéről adható legjobb értékelés a semleges.
Ha negatívot kapnál, akkor sincs tragédia.
Amennyiben bizonyítható a jóhiszeműséged, van esély a töröltetésére.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#524) Tomsza válasza PHM (#523) üzenetére


Tomsza
csendes tag

de még mindig egyszerübb lenyelni azta pár ft-ot :D aztán továbblépni, persze ha a másik megoldást választod akkor benne van hogy ad egy negativot vagy semlegest, -és az bizony komolyan kifog hatni a jövőbeli eladásaidra.. (de reméljük nemígy lessz

(#525) PHM válasza Tomsza (#524) üzenetére


PHM
addikt

Ez a lehetőség akkor is fennáll, ha lenyelem a jutalékot.
Személy szerint megegyeznék a vevővel a kölcsönös pozitív értékelésben,
de elvárnám, hogy ő pontozzon előbb.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#526) lakisoft válasza Tomsza (#515) üzenetére


lakisoft
veterán

Van egy pont ahol én is kiborulok és akkor nem érdekel senki és semmi mindenkit elküldök :)

[ Szerkesztve ]

(#527) rep3at


rep3at
őstag

A kampányuk tényleg visszataszító, nem tudom pár ember mégis miért értékeli pozitívan ezt az egész "Bercis" dolgot..

Sajnos én már nem igazán tudok eltűnni Vateráról, oda szoktam és ott lehet a legjobban szűrni (idő, ár). Persze átnézegetek Hardverapróra is, hirdetést feladni csak itt szoktam, eddig inkább kevesebb mint több sikerrel. Remélem a jövőben sikeresebb leszek :)

Életem legjobb üzletét viszont itt találtam Hardveraprón (V3 - törött házas V8).

Forward thinking. كرر

(#528) mhorvat válasza Studiossrác (#522) üzenetére


mhorvat
senior tag

Elnézést a téves tájékoztatásért, most jutott tudomásomra (Logout blogomban írták), hogy megváltozott némileg a feltöltési díjra vonatkozó rész. Már csak akkor kell kifizetned, ha az aukció sikeres volt, vagyis amennyiben pozitívval értékelsz.

Ergo még azt a pár forintot sem bukod el. Tudom, ez neked a legkevesebb, csak nem akartam, hogy téves infó maradjon itt. :B

(#529) PHM válasza mhorvat (#528) üzenetére


PHM
addikt

Pont fordítva:
Ha sikeres az aukció, csak a jutalékoz fizeted.
Ha sikertelen, buktad a feltöltési díjat, de jutalékot nem kell fizetned.
Nyakatekerten van megfogalmazva, de ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#530) rep3at válasza PHM (#529) üzenetére


rep3at
őstag

Sokat keresnek ebből az biztos..

Forward thinking. كرر

(#531) runner 125


runner 125
nagyúr

...berci féle reklám már a tv2-n is.. :Y

Vatera-ék nagyon belehúztak. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#532) FerroChrom válasza runner 125 (#531) üzenetére


FerroChrom
tag

megcsalaferjem's Channel :D

[ Szerkesztve ]

No Fate But What We Make - Nincsen végzet, csak ha magad is bevégzed (Sarah Connor) :: A Google nem a barátom. A barátait megválogatja az ember.

(#533) runner 125 válasza FerroChrom (#532) üzenetére


runner 125
nagyúr

..jaaa, ez az. :DDD

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#534) mhorvat válasza PHM (#529) üzenetére


mhorvat
senior tag

Tényleg. A Vaterás egyenlegről levonásra kerül, vagyis az adósságod csökkentik. Akkor ismét elnézést, hogy kevertem a sz*rt. Mondjuk idióta egy fogalmazás... :U

(#535) ans válasza Studiossrác (#522) üzenetére


ans
aktív tag

Szerintem adj neki negatívat, és jelöld be, hogy nem történt meg az eladás, ő is max semlegest tud neked adni, mert az üzlet nem jött létre.
Ilyenkor a listázási díjat ki kell fizetni, de az értékesítési jutalékot nem.

(#536) Dj Polc


Dj Polc
tag

Hardverapró veri mindkettőt mert ingyenes és ha unatkozol ott a fórum.

(#537) Tomsza válasza Dj Polc (#536) üzenetére


Tomsza
csendes tag

az uccsó hozzászólással (is) tökéletesen eggyet tudok érteni, remek ez a hely!! vaterasz*r nyomába sem érhet...
ja eztis nézzétek meg, nemtom ki eza gyökér.. deha a vatera egyik fejese -akkor nemmeremideleirnimitgondolok rólaak.annyátminimum neki! -dehacsak egy sima fószer akkor: tanulj meg megyarul gyökéér :DDD

(#538) mhorvat válasza Tomsza (#537) üzenetére


mhorvat
senior tag

Ha már itt tartunk, neked is elő kéne venni azokat az általános iskolai nyelvtankönyveket... :U

(#539) Tomsza válasza mhorvat (#538) üzenetére


Tomsza
csendes tag

engem az sajnos nemnagyon érdekel, csak a vatera elleni harc... dehát persze tudja az ember h ők fognak nyerni mivel a profit és a remek marketing fogások őket erősitik, -nomeg persze a nyelvtankönyves ajálgatós emberek is............

(#540) mhorvat válasza Tomsza (#539) üzenetére


mhorvat
senior tag

Egyszerűen csak szemet szúrt, hogy belinkelsz egy videót egy emberről, akiről Te sem tudod, kicsoda, ezután elkezded ócsárolni a nyelvtudását, miközben a saját mondataidban (?) hemzsegnek a helyesírási hibák. :U Bocsánat, ha a lelkivilágodba gázoltam, nem ez volt a célom. Az OFF-ot pedig hagyjuk.

Hozzászólásod tartalmi részével részben egyetértek: a HardverApró tényleg jó apróhirdetési oldal, én is adtam/vettem itt pár dolgot. Csak azzal nem értek egyet, hogy "nemtom ki eza gyökér" és "annyátminimum", mert ez itt, ebben a formában primitív.

[ Szerkesztve ]

(#541) Tomsza válasza mhorvat (#540) üzenetére


Tomsza
csendes tag

ahogy érzed barátom, mondom ez engem nemnagyon érdekel.

ja.. ha vaterá párti vagy akkor szetem nemitt a helyed, amugy meg nemkell velem egyetérteni, törődj csak bele hogy a vatera kizsákmányol. -én emiatt csak sajnálni tudlak.

na szal.: aki tudja a vatera fejesének a címét, nevét, (vagyhogy egyáltalán tud e magyarul) az nyugodtan megadhajta... :DDD , nagyon szivesen elbeszélgetnék vele 1-2dologról.. (gondolom ti is)

(#542) localhost válasza Tomsza (#541) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ennek szellemében minket sem nagyon érdekel a Te véleményed! - ám félre személyeskedés! :Y
Nincs olyan, hogy "Vatera -ellenes harc", azt hiszem ezt előbb-utóbb meg kell tudnod, sajnálom, ha én vagyok akitől megtudod.
Javaslom próbálkozz a témával érdemben foglalkozni, ne lóbáld a fakardodat!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#543) puttputt válasza Tomsza (#541) üzenetére


puttputt
őstag

Beszélgess csak: [link]
:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#544) Tomsza válasza puttputt (#543) üzenetére


Tomsza
csendes tag

#542 ennek szellemében a tied sem érdekel :D , a csendes többség uis tudja hogy mit akar. -és elhiheted hogy nem a vaterának fizetni az ingyenpénzt(6%)
szevassz..

hirtelen de sokan lettek a vaterapártiak, -ugye sokminden kiderül.., mondom: titeket csak sajnál az ember, én a magam részéről örökre lezártam a kizsákmányoláspárti vatera meg teszveszt, -de ti ketten hárman nyugodtam tapsoljatok nekik

aztán amikor rájöttök 1-2dologra akkor kérdezzétek meg magatokat miért is :F

(#545) Atos23


Atos23
senior tag

Nem lehet elégszer hangsúlyozni, hogy a Vatera azért jobb Nekünk eladóknak, mert áron jóval felül lehet eladni számítástechnikai eszközöket a prohardverhez képet.

Példának okáért:
- Acer Notebookom Prohardveren egy darab érdeklődést sem kapott a kitett 60.000-es árra. Feltettem Vaterára, és 1Ft NMÁ aukcióban 92.000 Ft-on zárult a licit. Levontam a 6%-ot, Nekem maradt 88.000 Forintom. Köszönöm Vatera. :R

A 6% egyébként csak 20.000 Ft-ig érvényes.

Idézet az oldalról:

20.000 Ft alatt A leütési érték 6%-a
20.000 Ft és 100.000 Ft között 1.200 Ft plusz a 20.000 Ft fölötti rész a 4%-a
100.000 Ft és 300.000 Ft között 4.400 Ft plusz a 100.000 Ft fölötti rész a 1,5%-a
300.000 Ft-nál nagyobb leütési érték esetén 7.400 Ft plusz a 300.000 Ft fölötti rész 1%-a

Nekem ez így még megéri. :)

(#546) localhost válasza Tomsza (#544) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szavassz! Ezt úgy értettem, hogy már mész is? Viszlát!!!

Bátran elfutott : )))

"A kobzos énekéből

Bátor, jó Sir Robin ím elindult vala
Nem féltette az életét bátor Sir Robin
Cseppet sem félt ő, nem ám, hogy meghalhat kínosan
Bá-bá-bátor Sir Robin

Még az sem riasztotta el, hogy péppé verik fejét
Lecsavarják orrát, vagy kinyomják a szemét
A lábát széttörik és testét elégetik
Máját felvágják, s hagymásan megsütik

Beverve fej és kitépve szív
Szétszaggatva máj, kihúzva bél
Fülcimpa lenyírva, nyelv tűzre vetve
És pénisz le...

[...]

Robin, a bátor elszaladt
Bátran elfutott, el ő
A vész láttán ahogy tudott
Farkát behúzva elfutott
Ment messzire s ina szakadt
Midőn nyúlként bátran szaladt
Előre csak lassan jutott
Mert közben többször elcsúszott
Bátrak bátra hős Sir Robin

[...]

Nyúlként futott a hegyen is túl
A porba hasalt és talpat is nyalt
Hány embert megfúrt, hány seggbe bebújt
Leszúrta ő(t) ki éppen arra járt.
"

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#547) runner 125 válasza Dj Polc (#536) üzenetére


runner 125
nagyúr

..persze, csak kár, h a profilodban nem tüntetik itt fel a megbízhatóságod. :U

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#548) runner 125 válasza Atos23 (#545) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ezért jó a vatera.

Nagyon sűrűn ár felett elmennek a cuccok. :K

..amúgy minimál ár nélkül raktad fel? Mert azért az bátor. :D

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#549) aimettirlz válasza Fancy-boy (#416) üzenetére


aimettirlz
tag

full egyetértek, de sajnos jó ötletem nincs :((

® aimeTTi atticuS ™

(#550) Dj Polc válasza runner 125 (#547) üzenetére


Dj Polc
tag

Nem értem ez hogy jön ide és kérlek mutasd meg hogy holl láttad ezt a megbízhatóság dolgot.Annyira emléxem hogy megvették a ps2-őm é a gyerek rájött hogy nem véletlenül adtam el neki de vissza a pénzt nem adtam mivel elcseszte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.