Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Való világ (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) greg214


greg214
tag

A big brother forum mintájára csak itt, csak nektek, csakazértis :D
OFF-hegyek: ''pénz, drogok, fegyverek, ... no meg a Chrudinák''

Greg O'Rich

(#2) Egon válasza greg214 (#1) üzenetére


Egon
nagyúr

''Csak itt, csak nektek, csakazértis..:'' :)
Vagy ahogy a Gálvölgyi mondta:''a virág és ami mögötte van...:DDD

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#3) bélanéni


bélanéni
őstag

köszi greg, jól kitombolhatjuk magunkat :)) :))

bár nekem a bigbrádör jön be igazán bazz.
bár ez sem rossz bazz.

főleg Andy teccik nagyon, esténként miket szoktam magammal művelni... fúúú bazz

vagy az Andy a bigbrádörben van? szerintem tökmindegy, holnap úgyse tudja senki, ki a f***om volt az az Andy

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#4) bélanéni


bélanéni
őstag

a Gálvölgyi-Világ? az kurvajó volt, teccett

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#5) greg214 válasza bélanéni (#3) üzenetére


greg214
tag

Csak tessék, csak tessék:))
Melyikben van a Jánoska? Az a legértelmesebb az egész bagázsban:DD

Greg O'Rich

(#6) bélanéni


bélanéni
őstag

azt tudtátok, hogy ez a brigbrádör nem újkeletű dolog?
már 1-2 éve nyomták a TV3-on vagy hol a BÁR-t, már az is tetszett, de ez a dolog már korábbra nyúlik vissza, a 90-es évek eleje-közepére, történt ugyanis, hogy akkor németországban megfertőzte németországot ez a bigvödör láz, és néhány évtized késéssel ugyan, de Mo-ra is megérkezett a hullám.
azért jó, hogy ha legalább csak majmolunk, naprakészek vagyunk!

és azt tudtátok, hogy a BIGBROTHER c. mű , ami megihlette a sok okos ember agyát, az a kommunizmusról, és Oroszhonról szólt? A ''NAGYTESTVÉR''ről, aki ''figyel téged, a hangja átszól a falakból?''

ahhoz képest elég bugyuta lett a produkció

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#7) bélanéni


bélanéni
őstag

figyi én is aszondom, hogy szódával elmegy, egy-két epizódot el lehet nézni, meg rötyögni rajta, hogy ilyen is van , de az hogy ''tőccsd má le azt a kurva csengőhangot, bazz, mer különben nem leszel olyan hülye mint a többiek'' az már kicsit sok. És ez a fiatalok értékrendjét rendesen torzítja, elsődlegesen fontosnak tartják, mert különben ''lemaradnak'' az osztálytársaktól.
szörnyű, és mindez a csillogásért, ragyogásért és a PÉNZért. az emberek meg sorra dőlnek be ennek a műsornak, mert ugye meló után könnyebb azt nézni, hogy más mekkora f*sz, mint mondjuk berakni a lejátszóba egy klasszikus lemezt, és azon meditálni, hogy milyen csodálatos a mi világunk.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#8) bélanéni


bélanéni
őstag

azért más is szóljon majd hozzá...

vélemény, ez-az?

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#9) bélanéni


bélanéni
őstag

nekem mennem kell, megyek haza, vacsi big brádör azt alvás :DDD

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10) RAM


RAM
őstag

Ki nyeri a VV2-t?
Tippeket tegyétek meg! :)) :))
Laci

Csak tisztán

(#11) Kígyó válasza RAM (#10) üzenetére


Kígyó
senior tag

Te yo ég! Honnan kapartad elő ezt a topicot :)) ?
Egyetértek veled!

(#12) Yutani válasza RAM (#10) üzenetére


Yutani
nagyúr

Szerintem is nagy esélye van a ''rosszfiú''-nak.

De Anikóra is érdemes odafigyelni. Miért is került be plusz ember annak idején a Villába, amikor szó sem volt róla...? Anikót nagyon akarta oda valaki, így az sem lehetetlen, hogy bunda lesz a vége. Állítólag valami rötölöklubos fickókkal van valami közük egymáshoz...

Ja, és nem beszólni, hogy ''Fúj, te nézed ezt a sz@rt?'', mert nem nézem, csak néha belekukkantok, mivel Elvis az osztálytársam volt általánosban, így valamennyire érzelmi töltete van számomra a VV2-nek...

#tarcsad

(#13) Mc Elec


Mc Elec
csendes tag

Csakazértis: BESZÓLOK!

Miért dicsekszel vele? Halgatni kellene róla mint százéve a lányanyáknak!

Vagy skarlátbetűt akarsz?

Skarlát, skarlát, skarlát!

Mit ér a mai világban egy kétéves proci ( vagy akármi)?

(#14) Jozsué


Jozsué
tag

Ne is emlegesd !!!már tele van a ....pisztolyom!!! Mert a valóságból már elég!! Tele vele és a végéét várom én!!!

''Only one man stands between hell and earth...''

(#15) RAM válasza Jozsué (#14) üzenetére


RAM
őstag

Majd jön a SURVIVOR, meg a többi.... :D

Csak tisztán

(#16) Marcus válasza Jozsué (#14) üzenetére


Marcus
aktív tag

:) :) :)
Sosem lesz vége!
Erre mindíg igény van!

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#17) hungeek


hungeek
senior tag

tegnap voltam színházban (nemzeti) és vajon ki volt az egyik szereplő: hát a Buci!
ijedtemben majdnem leestem a székről.....
akkora pojácát mint az......

(#18) Marcus válasza hungeek (#17) üzenetére


Marcus
aktív tag

Na ja...
Annyira szánalmasan bohóckodik!
Sokszor már röhögök rajta!
De ugye ez kell a népnek...

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#19) RAM válasza hungeek (#17) üzenetére


RAM
őstag

Akkor azért vezette Nóci a 19:30-as VV-t.

Csak tisztán

(#20) Marcus válasza RAM (#19) üzenetére


Marcus
aktív tag

Úgy hallottam, hogy a Nócinak büdös a lába.
Igaz ez?

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#21) Tapsi


Tapsi
addikt

Az 1. még jóvolt,de ez már totál eröltetett.
Nem szidom azokat akik nézik,magánügy.
Én nem nézem és kész.Csak azt nem birom,hogy az összes ''yo'' film KB 22,00-kor kezdődik.

u.i:Láttátok a Frei dossziét?Sztem k*rva yo volt.

(#22) azzio válasza bélanéni (#6) üzenetére


azzio
aktív tag

''azt tudtátok, hogy ez a brigbrádör nem újkeletű dolog?
már 1-2 éve nyomták a TV3-on vagy hol a BÁR-t, már az is tetszett, de ez a dolog már korábbra nyúlik vissza, a 90-es évek eleje-közepére, történt ugyanis, hogy akkor németországban megfertőzte németországot ez a bigvödör láz, és néhány évtized késéssel ugyan, de Mo-ra is megérkezett a hullám.
azért jó, hogy ha legalább csak majmolunk, naprakészek vagyunk!

és azt tudtátok, hogy a BIGBROTHER c. mű , ami megihlette a sok okos ember agyát, az a kommunizmusról, és Oroszhonról szólt? A ''NAGYTESTVÉR''ről, aki ''figyel téged, a hangja átszól a falakból?''
''

A bigbrádör töb éve megy külföldön. A bár a viasaton volt. nincs olyan, hogy BIGBROTHER c. mű, az az 1984 volt Orvelltől, és köze nem volt a kommunizmushoz meg oroszországhoz, hanem Angliában játszódott és egy angszoc nevű totalitárius rendszert mutatott be. De a Nagytestvér (aki nem is létezett) tényleg figyelt, ez igaz...

Mint ahogy az is igaz, hogy a valótlanságsó súlyosan károsítja ön és környezete (mentális) egészségét...

(#23) AND1 válasza azzio (#22) üzenetére


AND1
őstag

Ez ált igy van mindennel.Külföldön elöbb van minden mint itthon. Ami nálunk újdonság az kint már kezd uncsivá válni...
Hallottam hogy valami új ''rieliti só'' lesz...sziget,kaland,extrém sportok...cimszavakban, aki túléli az nyer.

Szvsz egy a VV2 nagyon xar...de ez szujektiv :))

Egy régi PH-s.

(#24) AND1 válasza AND1 (#23) üzenetére


AND1
őstag

Most nézem hogy neked cimeztem. Sorry...mind1.

Egy régi PH-s.

(#25) AND1 válasza azzio (#22) üzenetére


AND1
őstag

Most nézem hogy neked cimeztem...
(sorry az elözőért,fáradt vagyok)
:(

Egy régi PH-s.

(#26) Parci válasza azzio (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Hogy Orwell művének semmi köze ne lett volna a kommunista rendszerhez, azt azért egy picit meggondolatlan kijelentésnek tartom :). 1948-ban írta, és angszoc-nak nevezte azt a totalitárius rendszert, amit a tapasztalatai és jövőképe alapján vizionálni vélt...

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#27) RAM válasza Tapsi (#21) üzenetére


RAM
őstag

Az VV1 volt k*rva xar! :((
A VV2-ben legálabb kapnak feladatokat is-->egész jókat, foglalkoztatva vannak.

Csak tisztán

(#28) azzio válasza Parci (#26) üzenetére


azzio
aktív tag

''Hogy Orwell művének semmi köze ne lett volna a kommunista rendszerhez''

Sose volt erősségem a fogalmazás... szal valami olyasmire akartam kilyukadni (bár már nem emléxem pontosan :)

(#29) azzio válasza RAM (#27) üzenetére


azzio
aktív tag

''Az VV1 volt k*rva xar!''

Mér a 2 nem? Jó, rendezőbácsi odamegy, megmondja annak az agycsökevénynek, hogy most ezt fogod csinálni, az meg megcsinálja. Feladat :):)
Komolyan ez valakit szórakoztat? Akkor csinálok egy műsort:
Kibérelek egy szobát, rakok bele egy kamerát, elkapok az utcán néhány átlagosnál is átlagosabb embert (lehetőleg buffalo cipőset:) ), aztán főműsoridőben pofázunk a semmiről, meg mutogatjuk a sóvárgó tévénéző prolinak, hogy milyen tetkónk van. Mert attól vagyunk valakik, hogy kihidrogénezték a hajunkat, meg a sminkes föltett valami lemosható tetoválást...
ehhhh... nem mondja senki komolyan hogy erre igény van... egyszerűen ezt kapják, mert ez olcsó, a falusi szalagmunkás kanyar nélkül beveszi, hogy ez neki jó, és ennyi. nézettség van (az már más kérdés, hogy ki nézi :o ) úgyhogy dől a lé, kiadás meg minimális, mert nem kell ráfordítani különösebben semmit, hogy egy ilyen műsor elkészüljön...

:O :O :O

(#30) Kígyó válasza azzio (#29) üzenetére


Kígyó
senior tag

Te miről beszélsz? Ennyire azért nem sz*r!

(#31) Nimrod válasza Kígyó (#30) üzenetére


Nimrod
addikt

Dehogynem. Úgy vacak az összes, ahogy van. Agymosás. :(

(#32) Szőrös  válasza Nimrod (#31) üzenetére


Szőrös 
veterán

Agymosás ? Csak akkor ha hagyod magad ! ;)

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#33) Nimrod válasza Szőrös  (#32) üzenetére


Nimrod
addikt

Nem is nézek én annyit tevét :DDD

(#34) Kígyó válasza Nimrod (#31) üzenetére


Kígyó
senior tag

Lehet, hogy a tieded átmosta... :)
De most komolyan! Ha egy-két összefoglalót már megnéztél, tudod mennyi hülyeség van a #29-be.

(#35) Kígyó válasza Kígyó (#34) üzenetére


Kígyó
senior tag

#29-ben.

(#36) Nimrod válasza azzio (#29) üzenetére


Nimrod
addikt

Sajnos nézik. Nézd csak meg bármelyik kiszavazás végeredményét, mennyi szavazat van? Ha csak mindenki max. két SMS-t küld is, akkor is sok. Arról nem is beszélve, hogy van, aki 40000-reket költ csak egy szavazásra. Na az sem én vagyok ;]

(#37) azzio válasza Kígyó (#30) üzenetére


azzio
aktív tag

''Te miről beszélsz? Ennyire azért nem sz*r!''

De sajnos ennyire szar. Azért nem tűnik fel talán, mert megszoktad, hogy ez megy, nincs megfelelő viszonyítási alap, NINCS MÁS! Ezt kapod a kereskedelmi tévéktől, ha hajlandó vagy nézni egyáltalán azokat a csatornákat, akkor csak ezt látod.
Nézel Animal Planetet? Spektrumot? Discoveryt? National Geograficot?
Állítom a Nickelodeon lazán odaver színvonalban akármelyik magyar public-tévének...

A magyar médiák világában siralmas a helyzet, kizárólag a könnyű, gyors és magas profitszerzés a cél, nulla igényességgel.

(#38) vaxx


vaxx
csendes tag

Mi az a Big Brother?
Mi az a ValóVilág?
..... :)

Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy az utóbbi 2..3 évben ÖSSZESSÉGÉBEN nézhettem úgy ~24 órát a TV -ből.
Persze ezt is csak akkor, mikor rokonoknál voltam valami ünnep keretén belül.

A reklámoktól meg egyenesen hányingert kapok.

(#39) vaxx


vaxx
csendes tag

Kedves azzio!

Amit hallottam: a National Geo. meg túl sokat ismétel.

(#40) Nimrod


Nimrod
addikt

Én sokszor úgy nézek tevét, hogy közben pl. nyomok valami gamét (mint most a Settlers-t), úgyhogy nagyon érdekel, mi megy a tevén, ha közben jönnek a zergek :DDD

(#41) azzio válasza Nimrod (#36) üzenetére


azzio
aktív tag

Persze hogy nézik, én is ezt mondtam. Csak az a kérdés, KIK nézik...
14-15 éves srácok, akiket még lehet befolyásolni, meg lehet nekik mondani mi a jó, mert éppen a példakép-kereső korszakukban vannak...
30-40 éves háztartásberliek, akiket annyi inger sem ér naponta, mint egy barlangan élő vakgőtét...
Azok, akik egyik napról a másikra élik rossz körülmények között az életüket (Mo. 60%-a, ha nem több), és nekik ez egy rózsaszín világ, látják, hogy annak a pár gyökérnek milyen jó ott bent, van kaja, jacuzzi meg miegymás, király (=drága de undorító) ruhák, és mindenki ''imádja'' őket, sztárok, csillivilli...
Akiknek a TV-nézés az egyetlen kikapcsolódás, hazaesnek a melóból, és egy fradisörrel a kezükben bambulják a dobozt, ahol sanyi éppen azt mondja bélának, hogy a laci egy köcsög, de a józsi az jó fej...

(#42) Szőrös  válasza Nimrod (#40) üzenetére


Szőrös 
veterán

Settlersben zergek ??? Ehhh érdekes ! :DDD

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#43) RAM válasza azzio (#41) üzenetére


RAM
őstag

LoL :DDD :DDD :DD

Csak tisztán

(#44) azzio válasza vaxx (#39) üzenetére


azzio
aktív tag

''a National Geo. meg túl sokat ismétel...''

Elég sokat, ez biztos. De azt sem kell állandóan bámulni, lehet válogatni, sőt megkockáztatom, az ember tud tévé nélkül is élni, de ha már néz valamit, az legyen olyan, amit érdemes nézni. Persze, hogy mit érdemes, döntse el mindenki maga, nekem mindegy (ízlések és pofonok), de nem értem továbbra sem, hogy hogy lehet kibírni egy vvbb szintű (na jó szintről ne beszéljünk...) műsort...

(#45) Kígyó válasza azzio (#37) üzenetére


Kígyó
senior tag

Animal Planetet, National Geograficot minden nap, Discoveryt ritkán, Spektrumot soha (azt utálom). Én sem imádom a valóságshowkat, ne érts félre. A VV2-t néha elkapom, megnézem :t , a BB2-ből még egy összefoglalót nem néztem végig (néha azért belenézik)! Engem az idegesít, hogy mostanában divat a valóságshowkat szapulni. Tök értelmetlen. Néha még szórakoztatóak is, persze gondolom nem mindenkinek. A te hozzászólásodból viszont úgy éreztem, hogy egy darab részt nem láttál a VV2-ből.
''A magyar médiák világában siralmas a helyzet, kizárólag a könnyű, gyors és magas profitszerzés a cél, nulla igényességgel.''
Ezzel egyetértek, leszámítva talán a nulla igényességet, az nem mindig igaz.

(#46) tr00p3r


tr00p3r
őstag

VV = száksz essz
BB = száksz essz tú

egyszerüen hányás főmüsoridőben. szinte olyan mint a kötelező olvasmány!

(#47) Kígyó válasza azzio (#37) üzenetére


Kígyó
senior tag

Animal Planetet, National Geograficot minden nap, Discoveryt ritkán, Spektrumot soha (azt utálom). Én sem imádom a valóságshowkat, ne érts félre. A VV2-t néha elkapom, megnézem :t , a BB2-ből még egy összefoglalót nem néztem végig (néha azért belenézik)! Engem az idegesít, hogy mostanában divat a valóságshowkat szapulni. Tök értelmetlen. Néha még szórakoztatóak is, persze gondolom nem mindenkinek. A te hozzászólásodból viszont úgy éreztem, hogy egy darab részt nem láttál a VV2-ből.
''A magyar médiák világában siralmas a helyzet, kizárólag a könnyű, gyors és magas profitszerzés a cél, nulla igényességgel.''
Ezzel egyetértek, leszámítva talán a nulla igényességet, az nem mindig igaz.

(#48) Kígyó válasza Kígyó (#47) üzenetére


Kígyó
senior tag

Ez miért ment el 2x?

(#49) Nimrod válasza Szőrös  (#42) üzenetére


Nimrod
addikt

Jó van na :) Vicc vót :t

(#50) azzio válasza Kígyó (#47) üzenetére


azzio
aktív tag

töredelmesen bevallom, tényleg nem néztem végig egyikből sem egy részt sem.
amikor elindult a big brádör, el kezdtem nézni asszem a 2. vagy 3. adást, de a 3. percnél erős ingerenciát éreztem a tv megsemmisítésére (de inkább csak higgadtan kivonultam a húgom szobájából). de azért néha látok belőle részleteket, általában melóból olyankor érkezek meg barátnőmhöz, amikor az megy, és az anyukája azt nézi, tehát részleteket időnként elcsípek belőle. és csak azt látom, hogy mutatnak 3 tucatpicsát (valamelyik plázából szökhettek), néhány homoszexuálist (nincs velük bajom, amúgy ezek szerintem nem is melegek, csak a rendező úgy kívánta, hogy most azok...), meg néhány önelégült agyatlan hímtagot, akik folyamatosan pofáznak a semmiről (meg arról, hogy milyen királyak vagyunk, meg milyen szupi a műsor, meg a lacit aztat nem szeressük, de a marit aztat megb452nám). Illetve ha nem a putriból mutatnak ''élő'' közvetítést, akkor vagy a majka (jaaaaj... :O) vagy a stól buci (jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :O:O) üvöltözik hipnotizáló tekintettel, hogy ez a legkúlabb műsor a világon, és csak ezt nézd, mert különben egy senki vagy és ha nagyon igyexel akár te is lehetsz olyan király arc mint azok ott bent a putriban...

BB2? van BB2? VV2-ről tudok, de BB2-ből kimaradtam. mik nem vannak!!

És félre ne értsen senki, nem akarok itt gyűlöletet szítani a valótlanságsók ellen, nem divatból teszem (mint ahogy nem utáltam divatból az iraki háborút, nem kiabáltam NEMet divatból az eura, nem utáltam divatból a kendereseket stb.), de efölött tényleg nem tudok napirendre térni, hogy valaki képes gyomorforgás nélkül bekajálni ilyen szennyet. persze ha szereti, tegye. szerencsére ez is csak múló divat, 2 év múlva nem is fogunk rá emlékezni, akkor majd lesz helyette más.
ugyanez a vélekedésem amúgy a mónikaklaudiabalázs-pofázós gagyisókról is...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Való világ (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.