Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  USA vízum ma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Flashback


Flashback
addikt

Szóval én és a barátom ki szeretnénk jutni az USA-ba. Némi anyagi háttérrel rendelkezünk is. Bár tavaly akartunk vízumot kérni de akkor idő és némi pénzbeli gondok akadtak. Hallottunk a kéréssel kapcsolatban sok rosszat (Lesaux :( ) meg egy pár jó sztorit. Sajnos az utóbbiból volt a kevesebb. :(((
Tehát olyan embereket kérnék hogy postoljanak ide akinknek saját vagy esetleg a közvetlen ismerőseiknek van tapasztalatuk az USA-i vízum igényléssel. (A nagybátyám haverjának a szobatársának a katonatársa már nem érdekel :DDD ) Álltalánosságban a tuti módszerek[/szövegek/történetek érdekelnek. Első sorban csak ki szeretnék jutni, körülnézni, talán egy picit dolgozni ;) Erre sokféle vízum jó. A B1-is szimpinek tűnik, bár a legtutibb a 10évre szóló turista vízum lenne. Akinek van kint ismeretsége esetleg munkát is tudna szerezni az kéremszépen mindenképpen írjon privátban, vagy e-mail-t.

Köszönöm előre is minden hozzászólónak! :R

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#2) Bash válasza Flashback (#1) üzenetére


Bash
őstag

Elöljáróban leszögezném, hogy 10 éves vízumot már évek óta nem osztogatnak (vagy csak én nem hallottam róla). Sok sztorit hallottam én is, ki tudja mi az igaz belőle. Tuti módszerek nem léteznek, leginkább a lottóhoz tudnám hasonlítani. És azt hiszem ezzel elmondtam a lényeget is.

http://bashtravel.com/

(#3) lesaux


lesaux
veterán

Azért tök jó, hogy ha USA-vízummal vagy Canon-termékkel kapcsolatban nyílik egy topic, abban automatikusan meg vagyok említve. ;]

(#4) Flashback válasza Bash (#2) üzenetére


Flashback
addikt

A tutit én sem a 100%-ra értettem. De egyébként van: pl. filmes stáb vízumigénylés, B1 vízum ilyesmi ezeket álltalában élből megadják (tudtommal). Az első esetben biztos.
Az amerikai nagykövetség oldalán még 10 évet írnak turistára... :F

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#5) I_Am válasza Bash (#2) üzenetére


I_Am
veterán

Van még 10 éves, tavaly haverom megkapta. Ráadásul olyan lazán, hogy az már fájt. :D Bement kérdezték minek kell neki vízum, megvonta a vállát és azt mondta: Miért ne? És megkapta 10 évre.

Másik haverom tavaly nyáron kint volt augusztusban két hetet, tőle is kérdezték vízumnál elötte minek akar kimenni? Válasz: Mert ott még nem voltam. Mondjuk neki annyi előnye volt, hogy egy útlevele már tele volt és vitte magával, 26 embert foglalkoztat a cége és lakás is van a nevén. Tehát tudták, hogy hazajön. Ja igen azt mondta, hogy nem árt, ha a bankszámlán rendszeres és magas jövedelem átutlás van visszamenőleg.

Viszont azt is mesélte, hogy előtte egy 27 éves srácot utasítottak vissza, havi netto 150k-s rendszeres itthoni fizetéssel, 2 hónapos babával és feleséggel (akiket itthon hagyott volna), holott csak a testvérét szerette volna kint meglátogatni.

Azt mondta pofára osztájoznak a legtöbbször.

szerk: filmest is kihuzhatod, az sem biztositék arra, hogy megkapod.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#6) Flashback válasza lesaux (#3) üzenetére


Flashback
addikt

Hát a népszerűség ezzel jár... :DDD Tényleg a köv. PH talira eljönnél??

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#7) Flashback


Flashback
addikt

pü ment...

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#8) lesaux válasza Flashback (#6) üzenetére


lesaux
veterán

Nem valószínű. Valószínű, nem.

(#9) Flashback válasza lesaux (#8) üzenetére


Flashback
addikt

:( De azért jól megfogalmaztad!

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#10) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Turistavízummal nem igazán lehet legálisan munkát vállalni.
Egyébként meg lottózni kell :DDD
egyébként meg: [link] :DDD

[Szerkesztve]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#11) Bash


Bash
őstag

Ebben az esetben zártam is a topic-ot, és a másikat átneveztem.

http://bashtravel.com/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  USA vízum ma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.