Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Norby01


Norby01
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is problémám van ezzel a kékhalállal...:
Február elején vásároltam új alaplapot és procit (alapot újonnan, procit használtam) alaplapom MSI 790XT-G45 , procim phenom II 965 BE, van 1,5 giga ramom ami már régebbi, van egy tápom ami 550es, és egy XFX HD4850-em...
Mikor először összeraktam, kékhalálozott, hibásan rakta fel az oprendszert stb, rájöttem hogy hibás a ram, kicseréltem.
Minden rendben volt egészen tegnapig amikor egy játék elindítása utána az XP kékhalált kapott...
Mire gondol az ember? ram ... bootolható memtestel leteszteltem, hibátlan, ezek után még tovább mentem, prime teszttel ami teszteli a memót is procit is, nyomattam 2 órát, semmi hiba.
feltettem egy új oprendszert (WIN7), semmi gond nincs, ameddig elnemem indítottam a DIRT2-t (újra telepítve) .. először megállt a legelső képernyőnél, újraindítottam... másodjára indítom már tovább megy, de elcsikozódott a kép 1 másodpercre és kékhalál...
Kékhalál után indítom most, megint megáll az egyik ilyen reklám képnél..

a kékhalál információi:
prime test vége:

Én arra gondolok hogy vagy videókártya, vagy alaplap, mivel tudomásom szerint (nem tuti) elvileg az alaplapom ati chipsetes, és ez a kékhalál ati dolgokra hivatkozik...

Kérlek segítsetek! Minden cuccom garis, csak azt kellene kideríteni mi lehet a rossz.

[ Szerkesztve ]

www.HostingBazis.hu - Domain, Webtárhely, Webszerkesztés, SSL, VPS, TeamSpeak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.