Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tower of Fantasy

Hozzászólások

(#35) Dewri


Dewri
aktív tag

Most a fegyverhasználatnál van valami furcsaság. Megvan az az SSR karakter kiscsaj akinek a jeges lándzsája van. Elbohóckodtam vele, de aztán feltűnt, hogy az íjász csaj íjával nagyobbakat tud sebezni, mint a saját fegyverével... Ráadásul az íjjal jó messziről ki lehet lövöldözni mindenkit, mert itt úgy van megoldva, hogy ha fejbe lövöm az egymás mellett állók közül az egyiket, a másik akkor is nyugton marad... Eddig küszködtem egy tábor kipucolásával a lándzsával, most meg íjjal kiszedek mindenkit biztos távolból... Csak éppen ez nagyjából az íjon kívül minden más fegyvert feleslegessé tesz... Persze a különféle arénaharcoknál, meg bossoknál azért kell más fegyver is, de ott is nagyon jól dolgozik az íj, mert a karakter a levegőben lebegve lövöldöz, illetve szintén a levegőben ki tud térni...

Az ellenfelek pajzsát szintén nem értem, úgy veszem észre hogy teljesen mindegy mivel támadom (tűz, jég, villám, fizikai), mindent is megfog... Aztán nagynehezen majd kikapcsol egy kicsit, mielőtt újra aktív lesz.

Az ellenfelek elementál támadásait meg nem lehet kikerülni. Pl még ha a levegőben vagyok, akkor is megráz az árammal (az mondjuk jópofa, hogy közben látszik a csontvázam, mint a rajzfilmekben szokott... :D). A B01 ruin-ban meg van az az ellenfél, aki repül, áthúzásokat csinál, pajzsa van, és időnként elsüt valami sugarat ami mindegy merre mész, rajtad marad és szétéget... Nincs pajzsom, nincs rendes gyógyítás, magasabb szinten nem lesz ez móka-kacagás...

Vagy így próbálnak arra ösztönözni, hogy álljak össze játszani másokkal? Lehet hogy egyéniben játszhatatlanná válik a game egy idő után...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tower of Fantasy
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.