Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dane


dane
senior tag

Nos a probléma leirása nagyon egyszerü: Nincs kép a tv-n.
Fogalmam sincs hogy lehet átkapcsolni tv-outra...
Aki használt ilyet és tudja hogy hogy kell ennek a gépnek a TV kimenetét beizzitani kérem szóljon..fontos lenne.
A gépen XP fut.

THX

(#2) dane


dane
senior tag

help

(#3) dane


dane
senior tag

up

(#4) csornay


csornay
csendes tag

A képernyőbeállitásoknál kell engedélyezned a második monitor (Nálad a TV) használatát

(#5) dane válasza csornay (#4) üzenetére


dane
senior tag

ennyire azért nem vagyok sik... pc-n tudom hogy kell...
Ez nem látja a második megjelenitöt...

(#6) csornay


csornay
csendes tag

Bocsi :)

Mi a probléma konkrétan?A képernyőbeállitásoknál nincs lehetőség kétmonitoros megjelenést választani?Vagy lehet,de mégsincs kép?

(#7) dane válasza csornay (#6) üzenetére


dane
senior tag

nem lehet választani 2 monitor között. az van hogy szoftveresen nem lehet bekapcsolni a tv kimenetet, legalább is xp alatt nem. opcio sincs erre...
Hardveresen tudom csak de akkor nincs kép.

(#8) csornay


csornay
csendes tag

Nem lehet,hogy nincs felrakva a videokari drivere?Az okozhat ilyesmit

(#9) karib válasza dane (#7) üzenetére


karib
addikt

Felraktad a géphez az összes drivert és gyári programot? Sokminden csak ezek telepítése után kel életre, a notebookok ilyen tekintetben specifikusabbak a desktop gépeknél.

Doksi nincs hozzá? Talán az is leszedhető Toshibáéktól.

Sok gépen a második kijelzőt valami külön gombbal lehet bekapcsolni (az én Asus S1-emen Fn+F8).

Department of Redundancy Department

(#10) dane válasza karib (#9) üzenetére


dane
senior tag

Nekem az FN+F5-tel menne.
Odáig sikerült eljutnom hogy van kép (csak 800*600 @ 60hz), de a kép egyharmada kilóg a tv képéböl.
Szélességre ok viszont magasságra valamiért tul lóg. Viszont ha az egeret feljebb huzom akkot a kép is feljebb megy. (eközben nem látok semmit a tft-n)

(#11) dane válasza csornay (#8) üzenetére


dane
senior tag

nincs felrakva driver, csak az amit az xp felrak...merthogy ehhez nincs kimondottan xp-s driver. (P2-es gép)...magyarul nem marad más csak a hardveres beállítás...

(#12) karib válasza dane (#10) üzenetére


karib
addikt

Esetleg valami TVTool vagy hasonló, tv kimenet finomhangoló programot ki lehet próbálni - sajnos nem értek a tv kimenetekhez.

Department of Redundancy Department

(#13) Zsoci


Zsoci
tag

Pedig nem megy saját driver nélkül.

Drivert én se találtam a Toshibán, viszont van valami :Neomagic 32-bit Video Port Manager for Win95/98 (v0.9.98.0611; 06-17-1998; 45K) .Igaz hogy nem XP de én már többször jártam furcsán a toshibánál.

A TV tool jól jöhet.

Tehát szerintem próbáld meg a NEM XP re való Toshiba drivert is mert gyakran a felrakásnál derül ki hogy igenis arra is való csak toshibáék elfelejtették kiírni.

Üdv Zsoci

(#14) dane válasza Zsoci (#13) üzenetére


dane
senior tag

Neomagic 32-bit Video Port Manager for Win95/98 (v0.9.98.0611; 06-17-1998; 45K)
TV Tool

Ezek hol vannak?

(#15) dane


dane
senior tag

up

(#16) csornay


csornay
csendes tag

Szia!

Látom áll még a probléma.A német Toshiba oldalon megtalálható a vga drivere,megpróbálom belinkelni:
[L]http://de.computers.toshiba-europe.com/cgi-bin/ToshibaCSG/download_drivers_bios.jsp?service=DE[/L]
Persze nem XP-hez való,de mint a kolléga emlitette meg kell próbálni(max.nem lesz jobb).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.