Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Kazimír


Kazimír
őstag

A Deer Hunter 2005 nevű vagy bármely más ''vadász-szimulátorral'' kapcsolatos topicot lehetne nyitni? Ha nem, akkor jelentkezzen valaki, aki behatóbban ismeri a játékot és nyaggathatom kérdéseimmel..
Előre is kössz!

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#52) Gh0sT válasza Kazimír (#51) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kérdezz! :D Játszottam vele anno... Főleg a multi részt élveztem, amikor a többi vadászra is lehetett lőni. :)

Szerk.: gyere LAN-partyra zalába!

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#53) Kazimír válasza Gh0sT (#52) üzenetére


Kazimír
őstag

OK! Szóval. Eddig 2 díjat nyertem csak. Az egyiket azért, mert több órán át vadászgattam, a másikat azért, mert minden fajból löttem egyet. Kérdés: Hogyan nyerhetek még többet (és ezzel fejleszthetem vadászom képességeit)?
Más: A trófea összpontértéke miből adódik össze? Csak az agancs számít? Minden agancsnak van egy pontértéke (pl. 8 pont majd utána zárójelben (10 pont total)) vagy valami ilyesmi. Ez mit jelent? Mennyit számít a trófea értékébe, ha egzotikus felszereléssel vadászod le (íj, sörétes-, elöltöltős puska, stb)? Normál módozatban mennyi esély van rekordméretű szarvas elejtésére? Számít-e az, hogy typical vagy non-typical az állat? Kezetnek ennyi kérdés elég is lesz.
Hmm.. ez a hozzászólás lehet, hogy OFF ebben a topicban, de mindegy. :)
Ja, és tudom, hogy játszottál vele. Tőled kaptam... :D

Visszatértél Zalába?



[Szerkesztve]

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#54) Eagl3 válasza Kazimír (#53) üzenetére


Eagl3
veterán

Csak az aggancsos szarvasért kapsz pontot, lőttem már olyan szarvast, aminek le volt törve az egyik aggancsa, azért nem kaptam pontot. Minél nagyon az agancs annál több pontot kapsz. Úgytudom az állat súja (lb) nem számít bele a pontokba.

(#55) Kazimír válasza Eagl3 (#54) üzenetére


Kazimír
őstag

Kössz a felületes választ, majd azért várok valakitől egy részleteset is...

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#56) ftc


ftc
nagyúr

Ati chipsetes topik? volna értelme vagy nem?

(#57) Kazimír válasza ftc (#56) üzenetére


Kazimír
őstag

Mivel már egy hete senkinek nincs élénk ellenvéleménye, nyisd meg nyugodtan! :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#58) birka1337


birka1337
tag

esetleg egy elektro&minimal - techno topic?
csak van valaki rajtam kívül aki ilyesmi zenét halgat itt :((

-

(#59) thaler2 válasza birka1337 (#58) üzenetére


thaler2
senior tag

Van prog, breakbeat, topik, sz.tem a stílusok nem állnak egymástól messze, szóval, sz.tem felesleges :)

[link]

Hard-techno: [link] Sz.tem mostmár abszolút lefedtem mindegyik stílut, amiket irtál :)

[Szerkesztve]

(#60) birka1337


birka1337
tag

Továbbtanulás 2007...Tudom hogy van olyan topik h továbbtanulás.. de ahgoy beleolvastam egyik sem erről szól.. kilehetne beszélni a főiskolakat egyetemeket ponthatárokat, ötleteket adni egymásnak .. stb

-

(#61) birka1337 válasza birka1337 (#60) üzenetére


birka1337
tag

ha nem válaszol senki nyitni fogok egyet ;]

-

(#62) ngabor2 válasza birka1337 (#61) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerintem ide [link] befér.

(#63) rii


rii
nagyúr

rádiós internetről nincs topic?

kereső nem adta ki.. de hátha megbújt.


engem BPi rádiós net érdekelne .......
nyissak vagy ne?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#64) BITBOYS válasza rii (#63) üzenetére


BITBOYS
addikt

wifire gondolsz? olyan még nincs, szerintem lehetne egy ilyenünk is :)
találtam egy ''wifivel fednék le budapestet'' de a kettő nem ugyanaz...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#65) rii válasza BITBOYS (#64) üzenetére


rii
nagyúr

hát ... ha ki tudják nálam építeni, akkor nyitok egyet ... (:

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#66) ngabor2 válasza rii (#65) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mikrohullámra keress rá, esetleg simán mikró.

(#67) Diego!


Diego!
senior tag

Balkezesek topic? :F

(#68) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Egyre több autómárkának van saját topikja, már az olyan presztizsautóknak is, mint a BMW.
Nyithatok-e Nissan tulajdonosok topikját?
És Fordosat?

(#69) Racecam válasza (Kolombusz) (#68) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nyissá vazze! :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#70) Lord Zero válasza Racecam (#69) üzenetére


Lord Zero
addikt

ühüm.. közben meg a del gomb virtuális g pontját simized, ugye?

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#71) Racecam válasza Lord Zero (#70) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Is.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#72) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hye, [link] ?

(#73) Vandit. válasza Speed® (#72) üzenetére


Vandit.
addikt

Szerintem nyithatnál. :)

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#74) qdak


qdak
addikt

1.relaxáció/relaxációs zenék pl Brian Tracy - Megerősítések az jo relaxálos

2.káros(üdítőital)italok

3.káros tuning tapasztalatok h tuning miatt változott csökkent az élet tartam tönkre ment v mi

[Szerkesztve]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#75) qdak


qdak
addikt

káros tuning - tapasztalatok
? nyilhat?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#76) Thrawn válasza qdak (#75) üzenetére


Thrawn
félisten

Ide mehet: [link]

kraftxld: :DDD

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#77) kraftxld válasza qdak (#75) üzenetére


kraftxld
nagyúr

qdak káros-e? :D
ilyen nyílhat?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#78) qdak válasza Thrawn (#76) üzenetére


qdak
addikt

köszi. akkor oda irok :)

kraftxld nyissunk, a károsra szavazok :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#79) Makaveli


Makaveli
senior tag

Érdemes ilyen topikot nyitni, hogy asztalitenisz topic, csak azért mert lenne egy-két kérdésem emberekhez, hogy mit-hogyan kell csinálni, hírek stb. mehetnének a témába nem???

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#80) (Kolombusz) válasza Makaveli (#79) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Érdemes lenne használni a keresőt: [link] :D

(#81) Vandit.


Vandit.
addikt

Nem tudom van-e,de mi lenne ha lenne minden nagy gyártónak topikja,akár kategorizálva is? :F

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#82) Makaveli válasza Vandit. (#81) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nagy gyártó alatt mit értesz? Sony Ericsson? Opel? Minden ilyet??? Vagy sennheiser, vagy hogy érted?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#83) Vandit. válasza Makaveli (#82) üzenetére


Vandit.
addikt

Számtech gyártó,de akár az is amit mondtál.Tehát MSI,Asus,Gigabyte stb.Ezeken belül meg nagy Msi videókártya,alaplap,stb.Pl Opel topic asszem van,van BMW is.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#84) Makaveli válasza Vandit. (#83) üzenetére


Makaveli
senior tag

Opel-t csak példának írtam...

Am. Ez a topic azért indult, hogy ne a fórumtárstól, hanem a moderátortól lehet kérni segítséget, nem? Akkor miért nincs itt egy moderátor sem?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#85) tkazmer


tkazmer
addikt

volvo topic mehetne? egyszer már volt, bezárták, de szerintem azóta már nyilt pl bmw topic, ezért gondolom, hogy lehetne létjogosultsága.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#86) raver válasza tkazmer (#85) üzenetére


raver
aktív tag

Bár nincs volvom, sőt autóm sincs egyáltalán, de szerintem mehet.

(#87) dokar válasza Makaveli (#84) üzenetére


dokar
addikt

az opel topik a legjobb :D

extra - SEXRay

(#88) Makaveli válasza tkazmer (#85) üzenetére


Makaveli
senior tag

Sztem ha nyitsz úgy nyiss, hogy Volvo, Audi.... többi márkát is sorolj bele, hogy ne csak egy márkáról szóljon

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#89) raver válasza Makaveli (#88) üzenetére


raver
aktív tag

Abból csak keveredés lenne. Bár a motoros topikban is minden típust ki tudunk tárgyalni, ha kell. De autója sokkal több embernek van ergo sokkal nagyobb az érdeklődés.

(#90) tkazmer válasza Makaveli (#88) üzenetére


tkazmer
addikt

még azért megvárom, hátha errejár egy moderátor, és egyértelműen megmondja, hogy lehet e vagy nem...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#91) Diego!


Diego!
senior tag

Ki milyen könyvet olvas topik?

(#92) Atlantis válasza tkazmer (#85) üzenetére


Atlantis
veterán

A Volvo nem egy tömegmárka, mint a pl.: az Opel vagy Suzuki, így szerintem nem lenne forgalma a topicnak. Újat amúgyse nyiss, inkább ha meg tudsz győzni minket, kinyitjuk a régit.

Különösebben kultusza sincs nálunk, mint a BMW-nek, vagy a Hondának.

Ha megnézed, a VW-csoportnak is egyben van topicja. Ha annyira akrsz, nyiss egyet a Ford konszernnek is, abba belefér a Volvo is. Bár a Focusnak van külön topicja...

Diego: [link] vagy [link]. ha akarod az elősbe beszúrjuk, hogy könyvek, oszt szerintem elég lenne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#93) Diego! válasza Atlantis (#92) üzenetére


Diego!
senior tag

A könyvajánlót megtaláltam, de az mégse olyan...akkor az elsőnek az a név hogy: Könyvek, újságok - mit olvastok? A magazinok szerintem nem kell bele az hasonló mint az újság nem?

(#94) Atlantis válasza Diego! (#93) üzenetére


Atlantis
veterán

Igaz. Legyen. Módosítom a címet.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#95) KMan válasza birka1337 (#60) üzenetére


KMan
őstag

ez nem is annyira rossz otlet amugy. a felveteli 2007 topic mar lezarult, a tovabbtanulas topicot pedig senki sem hasznalja vagy egy eve, pedig igen is fontos lenne, es tudnank otleteket adni, kb az osszes teruletrol itt a ph!-n. csakhat 17-18 evesen ugytunik kevesen foglalkoznak vele ennyire.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#96) Diego!


Diego!
senior tag

A kaposvári egyetemmel kapcsolatba van valamilyen topik vagy lehet nyitni? Itt nem válaszoltak: [link]

(#97) tkazmer válasza Atlantis (#92) üzenetére


tkazmer
addikt

Rendben, köszönöm az állásfoglalást. ha meg tudsz győzni minket, kinyitjuk a régit.
ezt jó, hogy mondod, nem is tudtam, hogy ilyesmit is lehet.., thx

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#98) C4mp3r válasza tkazmer (#97) üzenetére


C4mp3r
addikt

Miért ne lehetne? Elvégre a moderátor a fórumért kellenne, hogy legyen. Hogy segítse a felhasználókat. Legalábbis én így csinálnám.

(#99) Makaveli válasza Diego! (#96) üzenetére


Makaveli
senior tag

Nem tudom, igazából, szerintem föl lennének háborodva, hogy akkor én is nyissak egy topicot a óvodámnak, stb. :DDD Szal szerintem ne mert igazuk lenne! :DDD

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#100) tkazmer válasza C4mp3r (#98) üzenetére


tkazmer
addikt

valami olyasmit olvastam az alapelvekben, hogy a moderátor/házigazda döntése végleges, és megmásíthatalan, de már nem emlékszem pontosan, mindjárt utánanézek...

mod: nem egészen úgy van, így helyes:
a moderátor / házigazda döntése végleges, fellebbezhetetlen

[Szerkesztve]

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.