Hirdetés

2019. szeptember 16., hétfő

Gyorskeresés

(#1) neongorack

neongorack
(senior tag)

Hi all!

''Arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan topic amiben a felhasználók megkérdezhetnék a Moderátoroktól, hogy érdemes e ilyen topicot nyitni - avagy zárják-é vagy nem? Nemtom, hogy ki mit gondol erről, de sztem ez nem rossz 5let!
Így nem kéne minden topicot külön zárogatni mert meg sem nyílna.....persze pár újoncot kivéve'':DDD;]

idézve: OFF Topic 19!
Újoncok figyelmébe ajánlom ezt a topicot!!!...meg persze topicnyitási kényszerben szenvedőknek!

Üdv:Neongorack

(#2) Zenty válasza neongorack (#1) üzenetére

Zenty
(őstag)

Jó akkor ezt már zárhatjuk! :D

Guild Wars - Zenty a survivor

(#3) Vangelis válasza neongorack (#1) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

De csak aez lehet majd a gond, hogy az ujoncok nem fogják megtalálni:f, szerintem ezt ki kellene külön raki valahová, vagy esetleg az alapelvekbe foglalni, hogy ide gyere a kérdéssel.
Ha értitek mire gondolok.
Az ötlet nem rossz. Vagy esetelg, hogy az ujoncok csak ide irhasonak, és ha nyitható akkor valki megnyitja neki:D, és így nem lesz vita.

(#4) b14 válasza Zenty (#2) üzenetére

b14
(senior tag)

Igen, pont ez jutott eszembe.

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#5) neongorack válasza Vangelis (#3) üzenetére

neongorack
(senior tag)

Egy moderátorral kéne konzultálni, de még egy se tévedt ide....:)

(#6) Vangelis válasza b14 (#4) üzenetére

Vangelis
(nagyúr)

Offolunk kérem offolunk:(((

a modok majd eldöntik.

(#7) Zenty válasza Vangelis (#6) üzenetére

Zenty
(őstag)

NEM NEM! Népszavazás kell! :D

[Szerkesztve]

Guild Wars - Zenty a survivor

(#8) b14 válasza Vangelis (#6) üzenetére

b14
(senior tag)

Sajnálom, mester.

MOD: Viktor: ha 1 újonc megkérdezi, akor az már régen jó.

[Szerkesztve]

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#9) Viktor77

Viktor77
(félisten)

OFF-okat MOST befejezni. Majd mi eldöntjük mi legyen a topiccal, oké? Legalább megkérdezte van-e értelme. Én támogatom.

Összetenném a két kezem, ha az újoncok itt megkérdeznék érdemes-e nyitni és a nemleges válaszra nem nyitnának.

Some people move on, but not us ... not us

(#10) BosX

BosX
(aktív tag)

Nah hogy értelme is legyen a topicnak, szeretném megkérdezni, hogy mit szóltok egy bankos topichoz, ma is volt egy hiteles topic, de volt már lakáskasszás, bankbetétes topic, de ez szvsz mind elférne egy gyűjtőtopicnak, kb mint a PH!olitika. Nah?:F

mentality, tradition, history. these things never change.

(#11) b14 válasza BosX (#10) üzenetére

b14
(senior tag)

Szerintem kellene.

(#12) Viktor77 válasza BosX (#10) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Igazából jó ötlet lenne, de annyira mások a feltételek mondjuk egy autóvásárlásnál meg egy lakásvásárlásnál, személyi hitelnél, hogy sztem maradjon külön.

(#13) b14 válasza Viktor77 (#12) üzenetére

b14
(senior tag)

Akkor ezért van külön degus, macska, kutya, egyéb topic?:F

(#14) Viktor77 válasza b14 (#13) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Lehet.

Aki a macskákról akar beszélgetni, azt lehet, hogy a legkevésbé sem érdekli a degu például.

(#15) BosX válasza Viktor77 (#12) üzenetére

BosX
(aktív tag)

Ok, akkor mindegy.
Közlekedés topicom is kudarcba fulladt:)

De van egy két ilyen téma a gőzben, ami rendre feltűnik, de mindig más topciokban, pl. drogok.

Meg vannak időhöz kötött témák, pályaválasztós, szakdogás topicokok, mindig ugyanakkor jönnek fel furcsamód:D

mentality, tradition, history. these things never change.

(#16) dannnnn válasza Viktor77 (#9) üzenetére

dannnnn
(aktív tag)

sztem ugyse foglyák megtalálni. mert ugyse lesz mindig fent... bár ahogy valaki mondta alapszabályba foglalni... :D

''hogy pont azok nem fogják ismerni akiknek leginkább oda kéne írnia''

[Szerkesztve]

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#17) b14 válasza Viktor77 (#14) üzenetére

b14
(senior tag)

Arra gondoltam, hogy lehetne egybe háziállattopic.

(#18) extralama válasza Vangelis (#3) üzenetére

extralama
(csendes tag)

Hali!
Akkor most már kérdés nélkül ne nyissak egy olyan topicot aminek ez a címe:
''Senior tag fellettiek kérdezzék az újoncokat hogy most akkor nyithatnak-e topicot?''

Amugy én ezt is megtaláltam!

Régota figyelem a nyügötöket ezzel az újonc topic nyitással kapcsolatban. Egyszerűen nem kell válaszolni az olyanra amit nem lett volna érdemes megnyitni és problémát megoldja a süllyesztő. szvsz

(#19) b14 válasza extralama (#18) üzenetére

b14
(senior tag)

Vesztettem.

(#20) Drizzt válasza Vangelis (#3) üzenetére

Drizzt
(nagyúr)

Alapelveket nem olvas senki, tapasztalat, ezért azt mondom, hogy az kéne, hogy legyen mindig felül valamilyen figyelmeztető topic, de sajna a használhatóságot az is zavarná, lásd supergamez. :(

Mind1, nincs így gond szerintem, de lehet a modok erről máshogy gondolkoznak. :DD

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/toyota/corolla/toyota_corolla_1_6_linea_sol_automata-14689431

(#21) Gambit válasza dannnnn (#16) üzenetére

Gambit
(őstag)

''foglyák'' :O Azért ragozni nem árt tudni...

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#22) Agostino válasza extralama (#18) üzenetére

Agostino
(őstag)

Viszont pl az eszetlen Up-olás felhozná mindig, aminek meg pláne nincsen értelme. Értelmetlen topicot zárni kell.

if only you knew how bad things really are

(#23) b14 válasza Gambit (#21) üzenetére

b14
(senior tag)

:D

(#24) extralama válasza Agostino (#22) üzenetére

extralama
(csendes tag)

Logikusan a végső megoldás:

nem válaszolni és zárni! :)

(#25) Agostino válasza extralama (#24) üzenetére

Agostino
(őstag)

Így van ahogy mondod, ám mielött zárják, linkekkel elirányítják az eltévedt topicnyitót. Topic nyit, jönnek a linkek, jönnek a Modok.

(#26) Robaj válasza Agostino (#22) üzenetére

Robaj
(addikt)

Nekem van egy topicom, amibe már van UP, me senki sem tudja a választ......
:O

Kb méh 2 hét, utánna töröltetem...
Addig még reménykedek....:(

Member of [Lam[PH!]a] PROHARDVER CoD team ––– Köcsööög!!! - by bLaCkDoGoNe ––– Kék pirula nélkül is úgy szájbab@szlak he - by Zsadi ––– Robaj... tökön rúglak miután Zsadi kezéből kirúgtam a járókeretét - by Bagya - http://www.kepatmeretezes.hu

(#27) Agostino válasza Robaj (#26) üzenetére

Agostino
(őstag)

Én az értelmetlen upolást, az értelmetlen topicra értettem. Ha van egy problémád, azt szerintem nem gáz ha uppolod, mert egy problémáról szóló topicot csak akkor értelmet feldobálni, ha már meg van oldva.
Huhh ennek de sok értelme volt :)

(#28) illusiON

illusiON
(őstag)

alapelvekbe hiába tennétek be.... sokan nem ovlassák el... én is csak senior koromban olvastam végi az alapelveket :) kéne egy ajánló topic, és csak modok nyithatnának topicot... de ez meg viszaszoritás lenne...

( : no woman no cry : )

(#29) neongorack

neongorack
(senior tag)

Úgylátom ez is halott topic!:(
Kár pedig hasznos lehetne egy kiemeléssel........:)

(#30) Notes

Notes
(senior tag)

Én már felvetettem, hogy minden új topic kerüljön be egy cache-be és az éppen aktuális moderátor engedélyezze, illetve tiltsa a topic elindulását. Így egy csomó IQ-blaster téma kiszűrhető lenne, nem lenne ennyi ismétlődő, ezerszer kitárgyalt kérdés stb. Ezt leírtam Parcinak is anno, de hidegen hagyta ez a szuper ötlet. :) Nem mondom biztos van vele meló rendesen. ;]

Romanes eunt domus!

(#31) mayerlaci

mayerlaci
(senior tag)

Esmein ötlete eredetileg de megedgedte hogx én nyissam meg ha ti is érdemesnek tartjátok.Egy olyan topic ami a hardverekről szol csak arrol Hardveres off topic és ott lehet mindent megbeszélni kötetlenül.Nézegettem az azonnali kérdések oráját de az inkább egy ilyen support jelleget öltött és nem a hardverekről való kötetlen csevejt.

(#32) mayerlaci

mayerlaci
(senior tag)

Érdemes lenne-e megnyitni a nagy VS topicot mert egy csomoan nyitnak topicot hogy melyik a jobb akkor nem kéne uj topicot nyitni ott szépen megkérdezhetnék.
(Például:6600GT VS 9800pro) csak egy példa.

(#33) mayerlaci

mayerlaci
(senior tag)

up

(#34) neongorack

neongorack
(senior tag)

UP!:(:(

(#35) Drizzt válasza mayerlaci (#32) üzenetére

Drizzt
(nagyúr)

Nem hinném, hogy egy topiccal le lehetnek ezt a területet fedni. Most milyen lenne már, amikor először a 6600-ról mint videokártyáról beszélnek, aztán meg valami mobilos bejön anyázni, hogy miről van szó. :D
Szerintem semmi értelme.

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/toyota/corolla/toyota_corolla_1_6_linea_sol_automata-14689431

(#36) Bikerman

Bikerman
(aktív tag)

Azt szeretném kérdezni, hogy ilyen topicot ne nyissak: Megasztár 3? Mert mint tudjuk, hamarosan ez is elkövetkezik.

ragazzi della curva...

(#37) Qorthral válasza Bikerman (#36) üzenetére

Qorthral
(őstag)

Szerintem nyithatsz, feltéve, hogy nemsokára elkezdődik, tehát nem fél év múlva... (Tájékozatlan vagyok a témában.)
Viszont az pozitív, és fejlődés, hogy megtaláltad ezt a topicot és nem egyől nyitottál új témát! Csak így tovább ;) !

(Azért várj meg egy MOD-ot, majd válaszol)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :)) | PH! F1 Tippjáték: http://prohardver.hu/tema/ph_f1_tippjatek/friss.html

(#38) Bikerman

Bikerman
(aktív tag)

Érdemes-e ilyet? nagy vs. topic?

ragazzi della curva...

(#39) Sanya

Sanya
(veterán)

szerintem a moderátort keresek topik teljesen megfelelő erre.

amúgy teljesen mindegy, itt a szovjet autóktól kezdve lakáshitelen át a tengeri malacot érintve, bicikliküllő fényező mellet már minden elfér.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#40) ALI_G

ALI_G
(veterán)

Tudom,hogy nem kell ilyet, de nem találom a hozzátartozót. Keresek egy előadót (zene). Van is hozzá topic, vagyis számkereső topic, de nem találom. pls help.

(#41) ALI_G

ALI_G
(veterán)

naaa, feszengek mint törpe a magas piszoárban :DDD Senki?! jó, jó, nem vagyok telhetetlen. Amúgy a superbutt zenekar érdekelne, de az allmusic.com-on nem találtam meg. Mostanában megy a klippje a viván és nagyon bejön. Ismeri vki?

(#42) Winner_hun válasza ALI_G (#40) üzenetére

Winner_hun
(félisten)

[link]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#43) peterkeT válasza ALI_G (#41) üzenetére

peterkeT
(nagyúr)

Egyébként közben van egy ilyenünk is: [link]. Tudom, hogy ez régebbi topik, de már olyan kellemesen mélyre süllyedt, ne háborgassuk fölöslegesen...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#44) ALI_G válasza peterkeT (#43) üzenetére

ALI_G
(veterán)

Ezt is kerestem, de vhogy ma nem jöttek össze a kereső szók. Köszi.

Winner_hun neked is köszi.

[Szerkesztve]

(#45) Remington

Remington
(őstag)

Szerintetek érdemes lenne nyitni egy ''Azonnali videókártyás kérdések'' topikot? Sztem igen mert a videókareszoknál is van egy csomó dolog amit egy ilyen topikban meg lehet kérdezni.

https://hardverapro.hu/tag/remington#aprohirdetesei

(#46) Remington válasza Remington (#45) üzenetére

Remington
(őstag)

UP^^

(#47) harry válasza Remington (#45) üzenetére

harry
(veterán)

Szerintem fölösleges, ott az azonnali k. topic, ahol minden hardverrel kapcs lehet kérdezni.

(#48) Remington válasza harry (#47) üzenetére

Remington
(őstag)

Aha nekem is azért jutott eszembe tegnap mert volt egy vidkaris kérdésem de végül az azonnaliban megkérdeztem. Meg van ilyen topik h Azonnali alaplapos kérdések, gondoltam lehetne a videókártyákról is

(#49) Makaveli

Makaveli
(senior tag)

Hello! Szerintetek érdemes lenne olyan topicot nyitni, hogy 576, a játékbolt - vélemények :F??? Na jó gondolom nem, de azért megkérdezem!!! ;]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#50) föccer válasza Makaveli (#49) üzenetére

föccer
(nagyúr)

Jó boltok topikja: [link]
Rossz boltok topikja: [link]

:)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.