Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) BITBOYS válasza máyköl (#200) üzenetére


BITBOYS
addikt

Az ilyen topikok halva született ötletek. Már próbálkoztak ilyesmivel páran:)
De ez csak egy vélemény:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#202) #65675776 válasza máyköl (#200) üzenetére


#65675776
törölt tag

A két korábbi ilyen topic 10-10 hsz-t élt meg. Nem az érdektelenség, hanem a jelleg miatt.

(#203) máyköl válasza BITBOYS (#201) üzenetére


máyköl
veterán

Láttam énis, de szerintem egy jó 1. hsz-al lenne értelme. :DDD Véleményeket várok! :)

(#204) sHafiii


sHafiii
tag

Helló!

Van egy sorozat, David Letterman Show a neve. Olyasmi, mint a Showder Klub. Igazából viccesebb. Valaki látott már belőle részeket? Érdemes topicot nyitni neki? AXN-en szokott menni amúgy.

[ Szerkesztve ]

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#205) máyköl válasza sHafiii (#204) üzenetére


máyköl
veterán

Szia! Ha a Showder Club-nak is van topikja akkor biztos lenne értelme, csak szerintem nem nézik olyan sokan. De hát inkább várd meg egy modi véleményét. :)

(#206) sHafiii válasza máyköl (#205) üzenetére


sHafiii
tag

Gyász... Ide nem nagyon járnak...

♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦shafish♥♣♠♦♥♣♠♦♥♣♠♦

(#207) cilo9


cilo9
aktív tag

Üdv!

Van egy topic ötletem, de egyrészt észnélkül nem akarom duzzasztani a fórumot, másrészt a véleményetekre lennék kiváncsi, harmadrészt fölöslegesen nem akarom megnyitni mert én is vállalnék benne folyamatos szerepet és egy moderátorra is szükségem lenne, ahhoz hogy folyamatosan aktuális legyen és értelme legyen az egésznek (és egyben egyfajta igényfelmérés is).
Az ötlet: külföldi online boltokon keresztüli rendelés tapasztalatatai (ez nem a címe lenne, csak a tartalomra utalok). Lényegében mindenki leírhatná a tapasztalatát, aki külföldi online bolto(ko)n keresztül rendelt az 1. hsz-ben leírt szempontok alapján (ára a magyar viszonyokhoz képest, regisztráció bonyolultsága, fizetési lehetőségek, áru nyomonkövetés, szállítási díj mértéke, szállítás ideje, stb, stb és a végén, hogy ajánlott-e vagy nem ő szerinte). A hsz-eket figyelném én és 2 hetente/havonta küldenék egy mailt az adott moderátornak az ajánlott/nem ajánlott boltok listájáról, amikkel ő kibővítené az 1 hszt. (mint pl a 'Melyik tápegységet vegyem" topic 1.hozzászólásában).

Onnan az ötlet, hogy egyre inkább azzal szembesülök, hogy külföldről akár felennyiba kerülnek a dolgok (Pl: game.co.uk konzol játékok ára, szállítás meg 1000Ft, vagy az amazon ahol műszaki cikkek 20-30%-kal olcsóbb. Láttam, itthoni boltokról van topic, de pont az árak miatt én egyre inkább külföldről fogok rendelni.

Köszönet! :R

Üdv, Cilo

(#208) máyköl


máyköl
veterán

Lassan döntenem kéne: Gimnázium - Szakközépiskola. Jó lenne ha lenne egy ilyen topik, biztos többeknek segítség lehetne...

Vélemény?

(#209) Bibby válasza máyköl (#208) üzenetére


Bibby
addikt

Szakközép. Ha csak nem valami igazán elismert gimnázium, akkor nem érsz vele sokkal többet, sőt. Így meg már lesz egy szakmád, érettségid ugyanúgy, és persze fontos lenne hogy ilyen irányban tanulj tovább, máris alapod van hozzá.
Tehát akármilyen nehéz, próbálj hosszú távon gondolkodni, milyen irányban tanulnál tovább, és olyan szakközepet válassz.

Ελευθερια η θανατος

(#210) máyköl válasza Bibby (#209) üzenetére


máyköl
veterán

Értem. Az az igazság, hogy az egész azon múlik, hogy mi akarok lenni. Ha pincér akkor szakközép, ha jogász akkor gimi (ezek csak példaszakmák). Csak itt a gond, nem tudom mi szeretnék lenni. Lehet, hogy inkább itt kéne a segítség! :DDD

üdv: Beni :)

(#211) qdak


qdak
addikt

érdemes lenne nyitni 1 topikot: önvédelmi (gáz)pisztoly viselési engedély megszerzése ? tartás jogi kérdések, mit hogy lehet.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#212) Bubee82 válasza qdak (#211) üzenetére


Bubee82
őstag

Ha jól tudom van hasonló (önvédelmi?) topik. Plusz Fegyver című is :K

Máyköl

Olyan szakmát válassz amire mindig szükség lesz. Persze a prioritás az ami érdekel, de mivel magad se tudod, ezért mondom.

Élelmiszerre, mezőgazdaságra mindig szükség lesz, amíg a világ világ. Még ebben a gazdasági válságban is ezek azok a területek ahol kevésbé férkőzik be. Lásd autóipar, építőipar mind sokkal érintettebbek / súlytottak.

[ Szerkesztve ]

(#213) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek? :Egy olyan topikról lenne szó, ami üzletekkel folglalkozik, vagyis ha beírod, hogy neked egy Logitech G5 egér kéne ők megmondják, hol lehet olcsón hozzájutni. Vagy hasonló.

(#214) bandus válasza Vasinger! (#213) üzenetére


bandus
veterán

depo.hu, argep.hu ;)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#215) Vasinger! válasza bandus (#214) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igen, csak ott sincs minden bolt benne. És volt olyan, hogy az iponba írta legolcsóbban az argep a Tx-2-t 3600-ért és én megvettem a PCX-be 3k-ért kereken...

(#216) breed30


breed30
tag

Hello ha egy topicot szeretnék létrehozni kihez fordulhatok?
Kivel beszélhetem meg?
Vaktában nem akkarok topicot létrehozni.
Van már élég bezárt topic nem akarom én is gyarapitani.
A válaszokat elöre is köszönöm. :R

(#217) breed30 válasza breed30 (#216) üzenetére


breed30
tag

Hello nem válaszol senki? :O :(
8 mm és HI8 videocam topicot szeretnék nyitni nem találok sehol csak digital 8.
A válaszokat elöre is köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#218) Csakénvagyok válasza breed30 (#216) üzenetére


Csakénvagyok
őstag

Méert nem nyitod meg, ha nem találtál rá érdemes topikot. Majd útbaigazítanak, ha mégis létezik, Ez ezért ne ma világvége

(#219) BITBOYS válasza breed30 (#217) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ha ennyire szeretnéd és nincs ilyen topik nyugodtan. Milyen címen nyitod? Analóg kamerák vagy valami ilyesmi?
Nyitás után már csak valami értelmet kell bele pofozni és talááán nem zárják be.:)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#220) breed30 válasza Csakénvagyok (#218) üzenetére


breed30
tag

Nem akartam feleslegesen mert bezárt az van elég. :DDD
Létezni elvileg nem létezik mert kb: 1 órát kerestem a keresőben próbáltam mindenhogy 8mm HI8 analóg videokamera stb stb, de semmi.
BITBOYS: Jobbára kényszer de érdekel is mert van digi is de mégiscsak nálam jobban bejön a 8mm v HI8. :K Főleg az optika tetszik bennük meg a felvétel tisztasága ahhoz képest hogy régi.
Segítség is kellene beállítások milyen kazi jobb javítása stb.
Köszi a válaszokat. :R
Megnyitom talán addig él amíg kapok egy két választ a problémáimra de ha hosszabb életű lenne annak örülnék szerintem jó kis gépek voltak meg azok is érdemes róluk beszélni.

(#221) Fooler89


Fooler89
őstag

Nekem egy olyan kérdésem van, hogy windows media center topic van-e?
Ugye, hogy Vistában és Win7-ben is benne van, gondolom lennének kérdések. pl: nekem :P

(#222) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Topik nyitás hogyanjáról és annak létjogosultságáról szeretnék felvilágosítást kérni.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#223) ne_nezze válasza Fagyi (#222) üzenetére


ne_nezze
aktív tag

Azaz?

Intelligence is not the privilege of old age. »»───(knee)───►

(#224) Fagyi válasza ne_nezze (#223) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Debrecenieknek 1 topikot, mert ami van az a hírdetések miatt kicsit pörgős és akár 100 hozzászólás is van 1 nap, a hírdetések miatt.
Ha valaki kérdez valamit a választ szerencsés esetben megkapja, de általában több tíz hanem 100 posztot kell olvasgatni naponta aminek a javarésze , a topik sajátossága miatt hirdetés.
Egy kicsit lassab topik elférne-e a debrecenieknek.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#225) #65675776 válasza Fagyi (#224) üzenetére


#65675776
törölt tag

ont ezt kerested volna régebben... Amikor még Debreceni PH!-találkozó és beszélgetés néven ment. Csak a sok jóképességű szétoffolta az adás-vétel topicot, ezért az összevonásra került a beszélgetőssel. Persze egyből felháborodott mindenki, leginkább a fő offolók, akik baszták a beszélgetős topicot használni.

(#226) Tálydi


Tálydi
senior tag

Sziasztok!
Látaom rohadtul pang ez a topic, de azért megkérdezem háthga fel figyel rá valaki.
Tehát, ennek a topicnak alapján, gondoltam egy olyanra, hogy milyen lenne egy olyan topic ahol kvázi ugyan ez lenne a "játék" lényege,csak zenével, pl:meg van adva hogy egy zenéből ki kell vágni X másodpercet(valahová feltölteni,pl youtube,linkelni azt), és az alapján kitalálni,hogy melyikről van szó.
Ez a nagy ötlet:R

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#227) Thrawn válasza Tálydi (#226) üzenetére


Thrawn
félisten

Melyik játékból van ez a kép / hang / zene?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#228) Tálydi válasza Thrawn (#227) üzenetére


Tálydi
senior tag

áhá, na ja még jó hogy irtam ide, egyedül annyi kivetni valóm lenne,hogy az csak játékról szól.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#229) Winner_hun válasza Tálydi (#228) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom a dal / szám / zene címét / előadóját...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#230) Tálydi válasza Winner_hun (#229) üzenetére


Tálydi
senior tag

Igen, tényleg, elis felejtettem azt a topikot, és csak nézőpont kérdése,hogy játék-e vagy sem :DDD

Eeeeh, what’s up, doc?

(#231) Dylen


Dylen
aktív tag

Hali!
Folyami és óceánjáró hajós munka topikot nyitnék. Nem találtam még ilyet, ha van, szóljatok!

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#232) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Ilyet lehetne? - Fotós adok-veszek
Amatőr, hobbi és profi fotósok "hirdethetnék" a saját portékájukat, mehetne a csevegés és a cserélgetés.
Vagy maradjunk ennél a topiknál és ott beszéljük meg az ilyeneket?
Így is, úgyis közösségiek lennének a hozzászólások (a lokál adok-veszek topikok is az OFF-ban vannak). Amióta "megszűnt" a Fototrend, azóta a fotós hirdetéseket szinte hiába UP-olja az ember, nem látszik sehol (csak a Hardverapró fotós részében).

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#233) föccer válasza Ndruu (#232) üzenetére


föccer
nagyúr

Az alap hirdetési felület nem jó?

Vagy olyan zanzásított bazárra gondoltál? Szerintem ott annyra átláthatattlan minden, hogy annak nincs értelme.

Üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#234) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

szeretnék nyitni egy olyan témájú fórumot, ahol a tisztelt ph userek feltölthetik/megoszthatják/véleményezhetik desktopjukat. nem a virtuálisat, mert annak tudom hogy már van topikja, hanem a tényleges asztalról készült képeket.

valami olyasmit szeretnék, ahol az asztal van lekapva, renddel, top állapotban, nem a 7/24-es szeméttel. egyfajta gyűjtő funkciója is lenne, ph-ra feltöltött képekkel, és max ezekkel kapcsolatos hsz-ekkel.

szerintetek megfér egy ilyen topik?

van már ilyen vagy hasonló? mert akkor nem töröm magam. Ezt ismerem, de ez nem csak arról szól amit én akarok.

hol nyissam?(ha nyithatom :) )

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#235) Zsom! válasza AXisBOLD (#234) üzenetére


Zsom!
tag

Szerintem a Fáradt gőzbe megférne. :)

[ Szerkesztve ]

(#236) AXisBOLD válasza Zsom! (#235) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ehm, én a lokálba tettem volna, de akkor oda megy.

köszi.

Aurea mediocritas

(#237) Diego!


Diego!
senior tag

Gyógyszertári dolgozók topikja? vagy valami ilyesmi...
Téma: minden ami a szakmával, gyógyszerekkel, gyógyítással kapcsolatos stb..

(#238) Winner_hun válasza Diego! (#237) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gyógyszerészek is vannak a ph-n?
Orvosi kérdések

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#239) Diego! válasza Winner_hun (#238) üzenetére


Diego!
senior tag

Kösziii :R

(#240) Winner_hun válasza Diego! (#239) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kereső rulz:P

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#241) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hali!

Csak egy ötlet, de gondoltam hasznos lenne egy üzemanyag fogyasztással kapcsolatos topicot nyitni, fáradt gőzbe beleférne. Csak a címében nem vagyok biztos. Pl. "Mennyit fogyaszt az autód?"

Vélemény? Ilyen üzemanyagárak mellett egyébként is aktuális a téma.

Don't Tread On Me

(#242) föccer válasza MPowerPH (#241) üzenetére


föccer
nagyúr

Engemet nem igazán érdekel a téma :)

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#243) Csiga85


Csiga85
csendes tag

Pasik, pasiügyek? :D

"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart Téged érdemesnek arra, hogy Veled töltse..."

(#244) Ramius


Ramius
őstag

Winner kolléga ide irányított az ötletemmel, úgyhogy: [link] :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#245) Ramius válasza Ramius (#244) üzenetére


Ramius
őstag

:U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#246) Winner_hun válasza Ramius (#245) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nyisd meg. Maximum be lesz zárva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#247) föccer válasza Winner_hun (#246) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy fél órája küldtem el a kérdést az illetékesnek. Addig várjatok pls, amíg meg nem jön a válasz.

Köszi,

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#248) Ramius válasza föccer (#247) üzenetére


Ramius
őstag

Én várok. Nem szabad kapkodni, még leverünk valamit :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#249) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Lenne annak értelme szerintetek ha nyitnék egy - a "Scythe tulajok topicja" - mintájára egy Noctua -val foglalkozót?

Lenne rá kereslet?

Üdv. core2

(#250) föccer válasza Neil Watts (#249) üzenetére


föccer
nagyúr

Ha nem fér bele ebbe a topokba?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.