Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Casanova*


Casanova*
veterán

császtok! lehet nyitni asus maximus v gene alaplap topikot? tapasztalatokat gyűjteni,megismerni a lapot. tuning,LucidLogix Virtu MVP beállítások,egyéb funkciók ismertetése...

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#252) Casanova*


Casanova*
veterán

hogy tudok egy új topokit nyitni?? sehogyse jöttem rá :((

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#253) föccer válasza Casanova* (#252) üzenetére


föccer
nagyúr

A topik listánál jobb fent új topik nyitása. Ez az adott kategórián belül nyitja az új topikot.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#254) Casanova* válasza föccer (#253) üzenetére


Casanova*
veterán

köszönöm! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#255) Szlávka


Szlávka
újonc

Én most uj témaban szeretnék kérdezni valamit: Tudna nekem valaki tanacsot adni,abban,hogy az Esztergomi kórházat érdemes-e választani a kisfiam mandulamütétjéhez? :F :F

(#256) föccer válasza Szlávka (#255) üzenetére


föccer
nagyúr

Szia!

Szerintem kérdezd meg az Esztergomi topikban.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#257) Winner_hun válasza Szlávka (#255) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg kérdezz rá nála hátha tud segíteni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#258) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Nem talalok olyan topic-ot, amely az okosorakrol szolna.
Szerintem egyre bovul a piac, egyre tobb ilyen szerkezet jelenik meg, es a vasarlasrol, a tipusokrol is lehetne tanacsot kerni, adni, vagy velemenyt cserelni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#259) Winner_hun válasza HUTCHDB (#258) üzenetére


Winner_hun
félisten

Okosóra és okos kiegészítő topik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#260) Lauda válasza Winner_hun (#259) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt kerestem en is, emlekeztem ilyen topikra, csak nem a helyen van, ezert nem leltem ra.

(#261) Bicskás


Bicskás
tag

Szervusztok kedves topiklakók, érdeklődni szeretnék, hogy topiknyitásra hol lehet javaslatot tenni ?
( Nem én nyitnék topikot. )
Jó helyen járok ?
Arra gondoltam elkélne már egy elektromos motor topik, hisz aktív téma, és sok fórumtársat érdekel, azonban néhány fórumtárs véleménye szerint az elektromos motor témának nem a kerékpáros topikban a helye, ezért kérdezem tehát hogy lenne e valaki olyan kedves hogy nyit egy elektromos motor topikot ?
Véleményeket tanácsokat is szívesen várok természetesen.
Köszönök mindent előre is.
Üdvözlettel: Oreyus

(#262) Bjørgersson válasza Bicskás (#261) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Miért nem szeretnéd te nyitni a topikot?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#263) Bicskás válasza Bjørgersson (#262) üzenetére


Bicskás
tag

Nincsenek tapasztalataim az ilyen jellegű termékekkel, és nem is érdekel a téma túlzottan, hogy őszinte legyek nem is tudom hogy hogyan kell topikot nyitni bár gondoltam rá, hogy nyitni kéne például rgy Sunset Overdrive topikot.

(#264) Bjørgersson válasza Bicskás (#263) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értelek. :) Kérdezz rá a vezetőségnél, majd ők mondanak valami okosat.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#265) kismokesz


kismokesz
tag

hello érdeklődni szeretnék hogy hogy lehet topicot nyitni?

(#266) Bjørgersson válasza kismokesz (#265) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Jobb oldalt, a beléptél, kismokesz sor fölött.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#267) kismokesz


kismokesz
tag

ott nekem csak az uj hozzászolást irja.

nekem külön topik kellene mert vállalok szoftverezést.

(#268) Bjørgersson válasza kismokesz (#267) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Értelemszerűen csak a topiklistában tudsz új topikot nyitni, nem pedig már egy topikban, ahol hozzászólásokat lehet írni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#269) kismokesz


kismokesz
tag

arra lennék kiváncsi miért törölték a topicomat......

(#270) Bjørgersson válasza kismokesz (#269) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Valoszinuleg azert, mert topiknyitas helyett a keresot kellett volna hasznalnod, es a megfelelo topikba irnod. Mint ahogy minden ujoncnak kellene.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#271) kismokesz válasza Bjørgersson (#270) üzenetére


kismokesz
tag

olyam topicot nemtaláltam ami nekem kellene.

hirdetést szeretnék feladni.

(#272) Bjørgersson válasza kismokesz (#271) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Hirdetésnek meg főleg miért szeretnél topikot nyitni, amikor ott a Hardverapró?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#273) abcde22


abcde22
tag

Sziasztok!

Még nem ismerem az itteni szabályokat, tudna valaki segíteni, hova írjak, ha segítséget szeretnék kérni TP link 841nd router serial-lal való helyreállításához.

(#274) Winner_hun válasza abcde22 (#273) üzenetére


Winner_hun
félisten

TP-LINK routerek
Keresek egy topicot, de nem találom!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#275) abcde22 válasza Winner_hun (#274) üzenetére


abcde22
tag

Köszönöm.

(#276) otps


otps
aktív tag

"A jó boltok topicja" mintájára létrehoztam egy "A jó szervizek topikja, Budapesten és vidéken" nevűt, mert nem volt, gondoltam, hiánypótló. Törölték, nem tudom, miért. Tényleg én vagyok az egyetlen, akit érdekelne egy, "A jó szervizek topikja, Budapesten és vidéken" általános topik, ha már ugyanilyen topik van boltokra is? Számomra teljesen logikus, hogy akkor legyen szervizekre is. Vagy tényleg senki mást nem érdekel, és mi keresnivalója ennek egy ilyen fórumon?

Tehát: az embernek lehet igénye vásárlás előtt felmérni, hogy melyik a jó bolt, és oda menni, de ne lehetne az embernek ugyanúgy igénye a szervizbe menés előtt felmérni, hogy megbízható-e az a szerviz a közösség szerint, vagy sem?

Oké, van olyan topik, hogy szerviztapasztalatok - de az az esemény utáni, szervizre vonatkozó.
A jó boltok topikja az esemény előtti, boltokra vonatkozó.
Tök logikus, hogy legyen egy szervizekre vonatkozó, esemény előtti topik, is nemde? :K

(#277) otps


otps
aktív tag

Szerintem legyen egy ingyen elvihető keres-kínál HARDVER fórum topik. Ha már a HardverAprón sem fér el egy kifejezetten hardvernek fenntartott rész.

Bele kell, hogy férjen, nem igaz? Belefér?

(#278) Intruder2k5 válasza otps (#277) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A fórumon nem szeretnénk piacot nyitni, ezért van a HA. Az ne zavarjon meg, hogy jelenleg csak magnókazettákat látsz a kérdéses rovatban, ha neked van ingyen elvihető 1080 kártyád, nyugodtan felteheted azt is oda. Hogy nem látsz ott Ryzen-t, vagy épp 2TB-os HDD-t, annak nyilván az az oka, hogy azt nem adják ingyen, és nem az, hogy rossz kategóriában van. Egyébként a városi LOKÁL topikokban jelenleg is felajánlhatod, ha van ilyen cuccod.

[ Szerkesztve ]

(#279) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok!
Szerencsére véletlenül rátaláltam erre a topikra. Eszembe jutott egy "melyik topikba írjak" topik ötlet. Én már párszor belefutottam abba, hogy nem tudtam eldönteni, melyik topik lenne a legmegfelelőbb a kérdésemre, informálódásra. Szerintetek rossz ötlet lenne egy ilyen jellegű topik, ahol az ember megkérdezheti, hogy melyikbe írjon? Néhányszor sajnos nem egyértelmű a választás.

(#280) Winner_hun válasza bebe159 (#279) üzenetére


Winner_hun
félisten

Keresek egy topicot, de nem találom!

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#281) bebe159 válasza Winner_hun (#280) üzenetére


bebe159
aktív tag

Köszönöm! El is mentem. :R
Jó, hogy kérdeztem. :)

(#282) baryll


baryll
tag

Sziasztok!

Kérdezni szeretném, hogy lesz-e (van-e) mini pc nevű topik a prohardveren?
Olyan érdekelne, amelyik kizárólag csak windows-os mini pc-kel foglalkozna.

Köszönettel!

(#283) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok! Drop shippinggel kapcsolatos topiknak szerintetek lenne létjogosultsága? Kerestem, de nem találtam ilyet, gondolom foglalkoznak vele páran.

(#284) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok,

A Monitor szekcióba gondolnék nyitni egy Topic-ot:

Gamer monitorok és kapcsolódó technológiák

Eléggé hiánypótló lenne szerintem. Elég sok téma van már most is a Gamer monitorok környékén, aminek nincsen igazi helye jelenleg. Pl. Sync technológiák, és azok működése: FreeSync, G-Sync, Adaptive Sync.
Magas frissítési frekvenciák, és ezek előnyei játékoknál. Használhatóság, egyebek. Ajánlott monitorok a Gamer kategórián belül, panel típusok, előnyök / hátrányok, stb... :U

A milyen monitort vegyek topic eléggé általános, és nincs benne lehetőség kitárgyalni a Gamer technológiák vonatkozó részleteit, alkalmazhatóságát, tapasztalatokat, stb.

Vélemény? :F

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#285) mcmike válasza mcmike (#284) üzenetére


mcmike
őstag

A mondás szerint: "a hallgatás belegyezésnek számít..." :DDD

Utólagos engedelmetekkel megnyitom... :U

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.