Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider

Hozzászólások

(#135) persil válasza WongFeiHong (#134) üzenetére


persil
nagyúr

Én billentyűvel játszom és az ég világon semmi bajom az irányítással, sőt szerintem még csak nem is konzolportot kaptunk.
Aki billel nyomja, az játsszon azzal, aki meg kontrollerrel, az lelje abban örömét, ez így remek.
DE.
Maga a qte, mint olyan, egy faszság, egyáltalán minek kell beleerőltetni mindenbe? Nekem "csak" ez a fájdalmam.

Kontrolleren sem tetszene, hogy egy gombot kell 3sec alatt69x leütni, ahhoz, hogy a karakter kinyisson egy ajtót! Wtf?! Miért nem elég 1x... ? Esetleg nyomvatartani?
Komolyan van olyan, aki ennek kifejezetten örül? Hogy juhé qte? Kizárt.

És ennek semmi köze a kontrollerhez, pont ugyanannyira baszna fel, mint billen. Egyáltalán nem arról van szó, hogy mi áll kézre és mi nem.
Amúgy meg ős pc-s vagyok és, amit csak lehet billentyűzettel játszok. Persze régen, amikor ps1-en verekedtünk, vagy sportoltunk, azt természetesen gamepad-del tettük, mert úgy volt király. Ilyesmit most is gamepad-del, kormánnyal, stb-vel játszanék, de nem teszem, mert már nem játszok ilyeneket, az akció/rpg/stratégia stb műfajokhoz meg jobb a bill+egér nekem.
Amúgy, ha visszaemlékeztek, régen a konzolos játékokban sem volt ilyen genyó qte ökörség, vagy ha véletlen akadt, akkor sem 3 percenként.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Tomb Raider
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.