Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) 47


47
tag

Kösz, ez égő volt, ott van két hozzászólással lejjebb a válasz. :) Amúgy szerintem a shift és jobbra, vagy balrát éri meg inkább megnyomni, akkor tuti biztos az elkerülés, és utána repülés közben mikor a két karika találkozik, akkor fejbelőni, így ki lehet nyírni 2 perc alatt, sérülés nélkül. :W

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#102) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

De a legjobb az amikor nyomod a balra irányt vagy a jobbrát és hátraugrik akkor tudom imádni! :)

(#103) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Végigvittem :)

Megnéztem rivatunerrel, RAM-okból 512MB-nál kevesebbet eszik, VGA-ból pedig 256-nál kevesbbet :Y egész jól optimalizálták :C

mod: 1280*1024 16QAA minden effekt bekapcsolva. ;)

[Szerkesztve]

All Black...

(#104) 47 válasza Misi 007 (#102) üzenetére


47
tag

Egyébként ha szemből megnézitek a csajt, túl kicsi a feje. :(
Hátulról nem látszik, mert nagy a haja, de szemből látszik, hogy kicsi a koponyája, mint mókusé. :Y

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#105) dante3 válasza Stalker-2572 (#103) üzenetére


dante3
addikt

Én is befejeztem,de nem vittem végig! :DDD
Nem az én idegeimnek való, amikor 25-ször ugrok neki bizonyos pályarészeknek! :(

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#106) Gyusz


Gyusz
őstag

Először kicsit aggódtam a nextgen opció hiánya miatt (no nem mintha nálam úgy menne a Legend), de így is nagyon jól néz ki a játék, csak a karakterekre fordíthattak volna több időt. A játékmenet pedig maga a menny számomra, a hasonlóan ugrálós-harcolós modern Prince of Persia is nagyon nagy kedvencem, végre megint kijött valami hasonló.

(#107) Stalker-2572 válasza dante3 (#105) üzenetére


Stalker-2572
addikt

A vége tényleg átmegy szadizásba, de az már tényleg a legvége a játéknak, már csak azért is érdemes próbálgatni :)

Ha valaki elakadt volna egy kis segítség: [link] thx to Tirexi :R

All Black...

(#108) Genji


Genji
őstag

Én most nyírtam a ki a T-rexet. Találtam egy jó kis helyet ahol nem ért el és szénnélőtem. :D Nagyon szép a game és élvezetes.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#109) Genji válasza bpx (#93) üzenetére


Genji
őstag

Nekem gond nélkül fut Vista alatt.

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#110) Vistaboy válasza 47 (#101) üzenetére


Vistaboy
veterán

Van valami módszer rá, hogy előjöjjön a két karika? Akárhogyan ugrok, és akármilyen távol vagy közel engedem magamhoz, elugrik, de a két piros karika csak egyszer jött elő, az is kb. egy mp.-re és azóta sem tudom előhozni. Most már nagyon a türelmem határán vagyok, még ma egyszer megpróbálom és ha nem jön össze, akkor törlöm a gépről. Ami kár lenne mert eddig még mindet végigvittem. De ez a -bíííííííííííííííp- T-Rex már az őrületbe kerget. És a későbbiek még nehezebbek lesznek. Azért ez szégyen, komolyan mondom, Tomb Raider-rel eddig még nem szívtam ennyit.... :W

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#111) EZoli752


EZoli752
tag

Sziasztok, elakadtam létszíves segítsetek. :B
http://www.rcmedia.atw.hu/tra1.jpg
http://www.rcmedia.atw.hu/tra2.jpg

Segítségeteket előre is köszönöm! :R
Jó Tomb Raider játszást! :)
Sziasztok! ;)


[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

3D élelmiszernyomtatás

(#112) Stalker-2572 válasza Vistaboy (#110) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Béna vagy :P fussál hátrafelé és amikor elmosódik a kép shift+hátra+oldalra. Más szörnynél más irán jön be.

All Black...

(#113) Stalker-2572 válasza EZoli752 (#111) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Az oszlopokon látható vízszintes hasadékokban meg lehet kapaszkodni.

ps.: gy-vel kell írni... ;)

All Black...

(#114) EZoli752 válasza Stalker-2572 (#113) üzenetére


EZoli752
tag

Azt én is tudom itt mit kel ez után ezeket kilövöm és utána?
www.rcmedia.atw.hu/tra3.jpg

[Szerkesztve]

3D élelmiszernyomtatás

(#115) Stalker-2572 válasza EZoli752 (#114) üzenetére


Stalker-2572
addikt

A falon találsz még ilyen képet, azokat a csillagokat kell kilőnőd csak, amik a másik képen is meg vannak jelőlve egy drágakővel.

All Black...

(#116) Vistaboy válasza Stalker-2572 (#112) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem vagyok béna, csak nincs gamepad-em és nem vagyok zongorista. De végülis sikerült, addig lőttem, amíg kimúlt. Ennyi. Semmi ugrabugra meg egyszerre hat gombot nyomni. Mindegy. Hétvégen szerzek egy gamepad-et és majd meglátom. Amúgy k***ára elegem van az ilyen megoldásokból. Nem Prince of Persia-t akarok játszani, hanem Tomb Raider-t!!!

Ui.: Tudom hogy csak vicceltél, de az eddigi részekben pont az tetszett hogy trükkökkel kellett kinyírni a boss-okat és nem Matrix-szerű hókuszpókusszal. A Prince of Persia-val pont ezért nem játszok, ez nem az Én műfajom.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#117) 47


47
tag

Eddig nagyon tetszett a játék, de most már kezd elegem lenni belőle. Nem igaz, hogy nem tudtak egy normális működő mentési meg menü rendszert kitalálni. Mi az, hogy mikor megnézem az extráknál az egyik videót, ami az első pálya elején van, és utána folytatni akarom a játékot, ezért rányomok arra, hogy continue, és betölti nekem az első pályát??? Aztán rámegyek a mentett játékra, de ott meg kb. 40 percnyi játékkal azelőtti mentésemet rakja be... Na, mondom jól van. Lehiggadok, elkezdem újból. Nyomatom megint, és közben mentek. Elérek egy olyan részhez, ahol programhiba miatt nem tudok továbbjutni, ahol előbb még tovább tudtam jutni. Az a rész, mikor kar lehúzása után felmegy lassan az ajtó, és nekem meg követ kell betolni alá. Csak most nem úgy esett le a kő, ahogy az előbb, hanem a legkisebb felületére, és felfelé áll. Hú, mondom még jobb, most legalább rá tudok mászni, arról az ajtóra, onnan meg simán elérem a tetejét. Elérném, csakhogy ugrás közben mikor épp felfelé száll lara, egyszerűen ledobja, szóval esélytelen hogy elérjem. Na mondom király, vissza az előző mentést, mert ez már itt el lett cseszve. Erre betölti megint a 40 perccel azelőtti mentést. Pedig csak 1x mentettem a játék alatt, mert bíztam az autosave-ekben... De most hiába mentettem rá, megint elcseszte az egészet. És ha játék közben benyomom a lara házát, akkor is törlődik a mentésem, szóval nagyon örülök, hogy ilyen nagyszerűen megcsinálták. Pedig amúgy a játék rohadt jó, marhára megvan a hangulata, és tök jól kezelhető.

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#118) 47


47
tag

Tök jó, nem tudok továbbmenni. És mivel ilyen szuper a menürendszer, még a pályát se tudom újrakezdeni, mivel csak az előző pályát vittem végig, ezért azt tette csak újrajátszhatóvá, úgyhogy ha tovább akarok menni, akkor azt is újra kell játszanom, meg a mostanit is... Sok kedvem nincs hozzá, úgyhogy jobb lenne, ha azt mondanátok, hogy én vagyok a hülye, és nem a program hibás. Tessék itt egy kép a jelenlegi helyzetről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/070531/namostmilesz_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A kapcsoló lehúzva, a kapu nem emelkedik, pedig a kő bőven nem ér hozzá, és mivel nem emelkedik, ezért nem tudom alá betolni a követ... Újra játszottam az előző mentéstől, és erre ez az állás a hála. : :))

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#119) 47


47
tag

Na mondom jó, újrajátszom az előző pályától, nem érdekes. Rámegyek hogy replay level, újrajátszom, és a végén mi van? Semmi, kivág a főmenüben, és megkapom a lehetőséget, hogy folytassam a játékot. Már akkor kezdtem félni, hogy ugyanonnan folytatja, és igen. Visszatöltötte a programhibás részt, és nem tudom folytatni. Azaz az EGÉSZ JÁTÉKOT ÚJRA KELL KEZDENI. De hogy? Kell nyitni egy új profilt, és úgy. Más lehetőség nincs. Azért ez már szégyen...

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#120) 47


47
tag

Úrjakezdtem az egészet. Kár volt ennyit sírni, kb. másfél óra alatt eljutok oda. :))

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#121) 47


47
tag

Na végre továbbjutottam a programhibás részen, most jó volt megint, mint legelőször. :R

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#122) laci666


laci666
senior tag

Ugy néz ki elakadtam megint
[link]
Innen hova tovább a krokikat elintéztem de nem tudom hogyan tovább.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#123) dante3 válasza laci666 (#122) üzenetére


dante3
addikt

Az sg.hu-n így írták le a megoldást:

''Mikor belépek a csarnokba, jobbra a falon körbe tudok ugrálni a mászásban útban lévő dobozig, belököm vízbe, így már tovább tudok mászni a másik ládáig, lelököm azt is. Átugrálok a víz közelébe, majd egyszerűen leugrok és gyorsan kimászok, majd kilővöm a partról a 2 krokodilt. A hátam mögött lévő dobozt belököm a vízbe. Megyek a másikért, ami balra-előlre van, kilövőm az ott lévő krokodilt és lelököm azt a dobozt is. Elzárom az alsó vizet, lemászok és helyére teszem mindkét ládát. Felmászom és megnyitom a lenti csapot. A végső helyére húzom a fadarabot, majd felmászom (létra) és megnyitom a felső csapot is, odauszok a fadarabhoz, ha kell még pontosabban beállítom, rámászok és ugrás.''

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#124) laci666 válasza dante3 (#123) üzenetére


laci666
senior tag

Ez szép és jó de jóbbra nem tudok végig ugrálni a dobozig :(

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#125) fradi81


fradi81
veterán

hali
1 fogaskerék megvan, aztán eljutok egy részhez ahol van egy medve és fel kell mászni ott van 2 oszlop, na ot aztán merre tovább?

moto g72, Ninebot d28e

(#126) alien_


alien_
őstag

Hú, de felhúzott ma ez a játék :((
Démoklész kardja lesúlyt...

Swarm is coming.

(#127) sakto


sakto
őstag

ezzel a rohadvány dinoval nem birok! :((( :(((

(#128) dany27


dany27
őstag

én is a dinónál vok a veloci raptorokal véheztem de a nagy dínóval nem bírok amiko jön és elkezd futni előle lara és mutatja egyszer csak egy nyil hogy ugrojak arra az mi?? hiába ugrok be kap ez a szar!!

(#129) Stalker-2572 válasza dany27 (#128) üzenetére


Stalker-2572
addikt

[link]

All Black...

(#130) dany27 válasza Stalker-2572 (#129) üzenetére


dany27
őstag

láttam én is a videót de mivel ugrjak el vagy mit nyomjak me akrmit nyomok bekap :O

(#131) dany27 válasza dany27 (#130) üzenetére


dany27
őstag

nah már megvan most már csak ki kéne nyíni csak nem tok olyan gyorsan futni h ne kapna el....

(#132) Vistaboy válasza dany27 (#130) üzenetére


Vistaboy
veterán

Most sokan le fognak megint bénázni, de Nekem sem ment sehogyan ez az elugrós manőver. Megoldás: lövöd, mint állat, miközben oldalazol. Ha támad, nyomsz egy ugrást, és így tovább. Sokat kell belelőni de Nekem így sikerült elintéznem. Majd csak kijön egy olyan cheat, amivel az ilyen szitukat át lehet ugrani. (Prince of Persia-effektus).

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#133) Stalker-2572 válasza Vistaboy (#132) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Jaj ne szívd már annyira mellre :DDD Próbáld úgy, hogy folyamatosan oldalazol és amikor behomályosodik a kép, akkor nyomsz még hozzá egy +oldara+shiftet.

All Black...

(#134) Vistaboy válasza Stalker-2572 (#133) üzenetére


Vistaboy
veterán

Hidd el hogy próbáltam. Majdnem két órán keresztül szenvedtem vele. Azután fél óra alatt ugyan, de sikerült lelövöldöznöm. Tudom hogy nem így kellett volna, és előre félek hogy a többi boss-nál mi lesz? Mindegy, majd ha elérek a következő főellenséghez akkor megpróbálom...

Ui.: nem szívtam mellre, de azért rosszul esett. Minden egyes részt végigjátszottam már az Angel of Darkness kivételével (Az nem tetszett), és még ilyen nem fordult elő hogy Tomb Raider-ben Neo-t kell alakítani... Akármilyen fejtörő vagy trükkös boss-fight, pixel-pontos ugrás még nem hozott ki a sodromból (De azt sem mondom hogy minden elsőre sikerült), de ez a Mátrix-stuff nem jön be... :((

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#135) fradi81


fradi81
veterán

Hali
Itt hogy kell továbbmenni? [link]
az oszlopról nem tudok felugrani nem érem el a szirtet.

moto g72, Ninebot d28e

(#136) Vistaboy válasza fradi81 (#135) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ugorjál az oszlopok tetején végig a peremre.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#137) fradi81 válasza Vistaboy (#136) üzenetére


fradi81
veterán

De hogy ugrok fel az oszlop tetejére? csak rákapaszkodni tudok.

moto g72, Ninebot d28e

(#138) Vistaboy válasza fradi81 (#137) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nézzél körül a falon, hátha vannak rajta peremek. A képen dobja magát hogy az oszlopok tetején ugrálva kell elérni a kijáratot. Ez még a T-Rex előtt van, nem?

Ha jól látom, akkor az egyik oszlop teteje magasabban van. Mássz fel a tetejéig és ugorjál hátrafelé a másik oszlop felé. Hátha rááll.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#139) viktor82 válasza fradi81 (#135) üzenetére


viktor82
őstag

Ott ahol állsz nekifutásból ugorj,megkapaszkodik a peremen mássz oldalra ,fel aztán hátra,,és ráugrik az oszlopra!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#140) Loha


Loha
veterán

Akik elakadtak a T-Rexnél azoknak üzenem, hogy van ott egy kő, amire fel lehet mászni és ha ez sikerült, ott nem bánt a dino, és szép nyugisan addig lehet lőni amíg meg nem hal. Most a kentaurokkal szenvedek, mert itt meg nem talaltam egy jo kis bugot, a matrix ugras meg nem megy :)

(#141) viktor82 válasza Vistaboy (#132) üzenetére


viktor82
őstag

Van már cheat,ha kell valakinek szóljon!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#142) laci666


laci666
senior tag

122 h.sz-hoz egy kis segítség.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#143) viktor82 válasza laci666 (#142) üzenetére


viktor82
őstag

Én még itt nem jártam,de szerintem a távolban látni kiszögeléseket szerintem ott nézz körül!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#144) laci666 válasza viktor82 (#143) üzenetére


laci666
senior tag

Néztem már mindent már lassan csukott szemmel végig megyek ott de nemtom hogy kell továb lépni

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#145) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kegyetlenül felhúztam magam ezen a játékon. Még Croft kisasszony menüben hullámzó keblei se tudtak meggyőzni arról, hogy ne az uninstallt válasszam...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#146) dante3 válasza laci666 (#144) üzenetére


dante3
addikt

Az egy undorító rész. Megpróbálom elmagyarázni, hogyan kell megcsinálni, hogy minnél előbb tovbbjuthass. Először is az egész termet teleengeded vízzel. Elmész a terem leg baloldalába beugrasz a vízbe ott lesz egy törés ahol fel tudsz kapaszkodni és onan el tudsz ugrálni ahhoz a dobozhoz amit először látsz és a leszakadt híd miatt nem tudsz odaugrani. Azt a dobozt belelököd a vízbe. Leengeded a vizet lemászol lennt is van egy csap és a maradék vizet is le tudod engedni. A krokodilokat célszerű közben leölni. A ledobott dobozt vidd be középre és lökd rá arra a négyzetre amelyikkel ki tudsz szabadítani egy ''raklap'' -ot. Engedd vissza először azon a kicsi részen a vizet és ezt a ''raklap''-ot lokd az elzárt rács közelébe. Felmászol teleengeded a termet vízzel és elvileg a legtetején lesz a ''raklap'' amire felmászva oda tudsz ugrani a szemközti peremre és el tudsz ugrálni a másik dobozig és azt is bele tudod lökni a vízbe. Megint leereszted az egészet és az rátolod a másik négyzetre és a lehajló rácshoz odatolod a ''raklap''-ot. Megint felmászol és fel teleengeded megint ^^ és fel tudsz rajta ugrani ahhoz a részhez ahol tovább tudsz jutni. onnan fejest a vízbe amiről kiderűl, hogy csatorna és jönnek hamarosan a kentaúrok.

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#147) laci666 válasza dante3 (#146) üzenetére


laci666
senior tag

Kiprobálom kösszi.
a kentaurt nem kellet volna mondanod :D igy mmár nem izgi :D


[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#148) laci666 válasza dante3 (#146) üzenetére


laci666
senior tag

Peddig már probáltam ott felmászni de nem sikerült most sikerül ott bal oldalt a vízben :)

[Szerkesztve]

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#149) dante3 válasza laci666 (#147) üzenetére


dante3
addikt

Bocsi! :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#150) dante3 válasza laci666 (#148) üzenetére


dante3
addikt

Ha véletlenül nem sikerül akkor: SPOILER [link]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.