Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) cor válasza Vistaboy (#350) üzenetére


cor
őstag

:R :R

hat a kamerakezeles telleg komolytalan :O
megkesve de azert benyomom a kepet :) [link]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#352) Hun'reeth válasza cor (#351) üzenetére


Hun'reeth
őstag

Nem olyan rossz az, bár a Legend-ben jobb volt.
Annyi az egész, hogy relatív kamerakezelés van. Épp ahogy látod Lara-t annak megfelelően kell az irányt nyomni.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#353) cor válasza Hun'reeth (#352) üzenetére


cor
őstag

:O
argh csak azert fogom befejezni mert elkezdtem de ez kesz...
77szer meghalni csak azert mert a kamera gondol egyet s te nem arra ugrasz amere kene...vagy ha kapaszkodsz,meg veletlenulse lehet normalisan szetnezni,s esetleg megtervezni h onnaoda....sot ha nyomod ezeket a flikflakkszalto ugrast akkor az egynes helyett egy ido utan ''kiflibe'' megy,ugyanugy mint mikor taszigalni kell vmit.. :W :W

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#354) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Hi, kentauros vagy picivel az előtti részről küldjön már valaki egy mentést pls., mert véletlen törlődtek. :F
Vagy pálya ugrás cheat nincs? :)

Kösz

[Szerkesztve]

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#355) cor


cor
őstag

heeelp
ode hogy kell lejutni?azért a kék vmiért :U
[link]

[link]

[Szerkesztve]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#356) Vistaboy válasza cor (#355) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akaszd be a kampót a karikába, ereszkedj le, ameddig tudsz, majd essél le. Lehet, kicsit meg fogsz sérülni, de nem vészes (Ahogy emlékszem, Én így mentem le.).

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#357) mad1


mad1
veterán

hali,melyik gomb a bulett time?

Ne szemetelj ! = Steam

(#358) Killberk válasza mad1 (#357) üzenetére


Killberk
aktív tag

Nincs rá külön gomb. 337-es hozzászólásban le van írva, hogy lehet előhozni nagyobb ellenfeleknél.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#359) cor válasza mad1 (#357) üzenetére


cor
őstag

meg Killberk kollega irasat kiegésziteném anniyval h ha nincs életcsikja a kisebbeknek (vagy csak nem figyeled:) ) rá lehet arrol is jönni h ilyen piros koncentrikus kör lesz az ellen fejen,azaz pipa:D

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#360) bozont


bozont
veterán

Egy 10 részes Tomb Raider animációs film készülget [link]. :C

(#361) cor


cor
őstag

tegnap végre sikerült befejezni... :U
egy halvány pici esélye sincs nálam ennek a gamenak h ezt valaha mégeccer elkezdjem...

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#362) Dj Sügi válasza cor (#361) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Grat hozzá! :R Én se teszem fel többet az tuti, nekem egyszer elég egy ilyet végigjátszani... :D

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#363) gergo84


gergo84
aktív tag

üdv
(ne haragudjatok, hogy nem olvasom végig a topicot, elég hosszú, és nem tudok milyen kereső címszót beírni)

szoval én is, mint sokan mások, elakadtam. de az istenért nem jövök rá mit kell tennem.
22%

3 mellszobrot kellene a helyére rakni. De a harmadik fenn van egy erkélyen, dobozban, ahova nem tudok sehogy feljutni... valamilyen elektromos gömb is van a háttérben, nem tudom minek... :F

(#364) gergo84


gergo84
aktív tag

bocs a kérdésért, túljutottam... 23% tartok...
egy nagy terem, valamilyen vizes kitalációkkal

Nagyon JÓ játék!

(#365) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Na nemrég végeztem a játékkal. Hát voltak jó izzasztó helyek ahol a haját tépte az ember talán kissé sok is bár utólag már nem vészes. Az biztos, hogy aki végigjátsza a végére tényleg megtanulja kontrollálni Larát. ;]
Élvezetes volt.

''Öregember nem gyorsvonat!''

(#366) viktor82


viktor82
őstag

Segitség kellene!Újra kellett telepiteni a windowsot és elvesztek a save-m!Az egyiptomos pályan voltam mikor 3 múmiát kellet elintéznem!Valaki eltudná küldeni e-mailben megköszöném!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#367) Gergosz2


Gergosz2
veterán

tiszta bugos ez a játék
a 2 főellenséget meg tök könnyű megölni

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#368) Gergosz2 válasza gergo84 (#363) üzenetére


Gergosz2
veterán

ez a hephaistos terem?
ott le kell a kalapácsot üttetni és arra kell felmászni
tovább nem részletezem

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#369) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Akinek kell segítség az nyugodtan írjon nekem.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#370) gergo84


gergo84
aktív tag

lehet nem nekem való ez a játék, mert megint elakadtam, de most tényleg nem tudom mi van.
level: greece 34%
van egy hatalmas szobor a terem közepén. a keze le van törve. köveket kell a szobor 4 pontjára betenni. 1 sárga megvan. meg van nálam 2 szürke kő, de azt nem fogadja el.
De van egy másik terem, ahol van még 1 szürke kő, és azt nem tudom megszerezni. oszlopokon kéne hozzá eljutni, de ahogy ráugrok az elsőre az elkezd vissza süllyedni. arra rájöttem, hogy a ládával az egyik oszlopot meg tudom akasztani, de nem értem el vele semmit. :O

(#371) Vistaboy válasza gergo84 (#370) üzenetére


Vistaboy
veterán

A letört kézen kell arannyá változtatni az acéltömböket.

A lesüllyedő oszlopokról egyből tovább kell ugrani. Már régen játszottam a játékkal, fejből nem megy. Keresd vissza, a topikban korábban biztosan volt erről szó.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#372) Slayer Valor


Slayer Valor
őstag

Szevasztok!

Háttőő én is TRA-zok, és eljutottam egy számomra kritikusan átvihetetlen akármi ponthoz.. T-Rexnél vagyok, és látom, hogy az előttem szólók is már beszéltek róla.. van ez a bullettime.. ami nekem, akármit is csinálok, nem akar előjönni. Semmi auto belassulás, semmi nyilak semerre, pedig sejtem minek kéne ott lennie, de nincs. Trextöl meg már megőrülök, komolyan mondom..:F

Esetleg vmi ötlet, miért nem jön elő a ez a bullettime? Vagy vmi másik módszert, ahogy meg lehet ölni?:F

[ Szerkesztve ]

(#373) Armahun


Armahun
addikt

Valaki legyen olyan szíves, és ássa elő nekem a mentéseit.
Az egyiptomi résznél kellene az obelisk of khamon rész eleje.

előre is köszönöm :R

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#374) ÁRON14


ÁRON14
csendes tag

LEHET EZEN AZ OLDALON VALAHOGY LETÖLTENI EGÉSZ JÁTÉKOKAT

(#375) Armahun válasza Armahun (#373) üzenetére


Armahun
addikt

Visszaszívtam :B :B [link]

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#376) Armahun válasza Armahun (#373) üzenetére


Armahun
addikt

dupla

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#377) Vistaboy válasza Slayer Valor (#372) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lövöd mint állat. Amikor a piros csík teljesen feltöltődik, ügyelj arra, hogy lehetőleg elég messze legyél tőle és onnan lőjed. Amikor elindul feléd, akkor tartsd nyomva a lövés gombot (Bal egérgomb), közben oldalazzál folyamatosan. Amikor megjelenik a négy nyíl, akkor nyomj egy guggolást, de közben folyamatosan tartsd nyomva az egérgombot. Belassul a játék és megjelenik két piros célkereszt. Amikor a két célkereszt középen találkozik, gyorsan engedd el a gombot és lőj még egyszer.

Az a lényeg, hogy a lövés gombot FOLYAMATOSAN nyomva kell tartani, amíg a célkeresztek össze nem érnek.

Ui.: Mivel a mentéseim valahogy tönkrementek, ezért most én is újra játszom a játékot. Most vagyok a Kolosszeumnál. Akinek help kell, írjon bátran. ;)

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#378) Vistaboy válasza Armahun (#375) üzenetére


Vistaboy
veterán

Áhh. Ebben mi az élvezet? :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#379) VladimirR


VladimirR
nagyúr

kicsit offtopic, de meg tudna valaki mondeni, hogy mely (regi) resz elejen voplt egy gyakorlo palya, mely lara hazanak kertjeben volt talalhato?
elore is koszonom

(#380) Vistaboy válasza VladimirR (#379) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt hiszem, hogy a harmadik részben (The Adventures of Lara Croft), de meg nem esküszök rá. Lehet hogy a Last Revelation-ban (4.). Olyan régen volt már. Ez a kettő közül valamelyik.

Amúgy a Lara's Home nevű pálya majdnem minden részben van, de ha jól értem, akkor te arra gondolsz, amikor egy rendes kis kommandós kúszó-mászó-ugrálós rész volt a kertben. És a céllövöldés résznél a komornyikra is lehetett lövöldözni, aki tálcával védte ki a lövedékeket. :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#381) VladimirR válasza Vistaboy (#380) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kiepitett palya volt a hazon kivul, egyenes palya, nagyobbacska fa tereptargyakkal, amik kozt ugralni kellett, egyikre fel lehetett maszni valami halo feleseg segitsegevel, a vegen meg egy "kotelpalyan" kellett lecsuszni

mindenesetre kosz a tippeket, mar igy is joval kevesebbett kell atneznem

(#382) Vistaboy válasza VladimirR (#381) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nincs mit. Régebben annyit játszottam a Tomb Raider-ekkel, hogy fejből tudtam minden pályát, akárki megkérdezett vagy hozott egy mentett állást, mindig el tudtam mondeni hogy mit hol talál. De mára már sajnos egyéb fontosabb dolgokkal van tele a fejem (A különélés velejárói, asszony, rezsik, ilyenek), hogy mostanában már csak az aktuálisan játszott részre emlékszem. :( :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#383) Armahun válasza Vistaboy (#378) üzenetére


Armahun
addikt

Ugyan az ami ebben :D :P

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#384) maszat válasza Vistaboy (#377) üzenetére


maszat
senior tag

Az a lényeg, hogy a lövés gombot FOLYAMATOSAN nyomva kell tartani, amíg a célkeresztek össze nem érnek.
Lehet másképp is. Úgy, hogy lövöm az ellenséget, várva hogy a bullet time mehessen. Ekkor gugolás gomb+oldara nyílt nyomok. Nem lövök. Várok, míg össze nem ér a két piros célkereszt és csak akkor nyomom meg a lövés gombot :)

Szerinem jó játék. Elég hosszú a játékmenet. Jó a történet. Az irányítással vannak kisebb-nagyobb gondok. Pl. magamtól nem jöttem rá a bullet time-ra, csak miután láttam egy videót róla (tudom, egyéni soc. problem). A legbosszantóbb a falról való merőleges elugrás miközben a kötélen himbálózom. Sokat szívtam vele. Miután utánaolvastam (azaz elolvastam, amit írtál anno a problémára :) ), nem volt akkora gond. De még így sem olyan könnyű. Nagyon kell figyelni, hogy a falat mutassa a kamera.
Sokkal ésszerűbb lett volna, ha a falon futás nem a nyilak kalimpálása lenne, hanem egyetlen gomb folyamatos nyomása. És a nyíllal pedig az elugrás irányát kellene mutatni. Gond elszállna.
Ettől függetlenül megérte a 3k-t.

(#385) maszat


maszat
senior tag

Segítség kellene!
Elakadtam a The Great Pyramid résznél. Nem is elakadás ez, hanem a írányítás bugja miatti szopás.
[Ezen a részen vagyok]

Egész pontosan itt:

Innen még rá tudok ugrani a kötélre. De a másik falon lévő kötélre meg természetesen már nem hajlandó. Ha szerencsém van, akkor a sarokba be tud ugrani. (De gyakran onnan is lecsúszik.) A sarokból pedig rá tudok ugrani a másik kötélre. Csakhogy onnan elég alacsonyan lesz Lara és a túloldalon lévő kapaszkodó alatt érkezik meg kb fél méterrel. Mit kéne csinálni?
Köszi.

(#386) Valty válasza maszat (#385) üzenetére


Valty
aktív tag

Halli!

Mikor futsz ez 1.kötéllel, akkor E+A -t nyomsz, akkor elugrik a faltól bal felé, majd újra E, majd W-vel tudsz tovább futni a falon. Akkor már eléred a kapaszkodót.

Szerintem ez a játék legnehezebb része, ha ez megvan, innen már csak könnyebb lesz.

(#387) maszat válasza Valty (#386) üzenetére


maszat
senior tag

Köszi!
Sokat elszórakoztam vele, míg sikerült. Sajnos az átugrás nem jött össze. A sarokba sikerült ugrani és onnan a másik kötélre.

Végigvittem a játékot. A csajszi kinyírás kicsit nehéz volt. Hiába nyomtam rá legalább 10 bullet time-ot, nem akart meghalni. Aztán utánakerestem és rejöttem, hogy fölé ugorva kell gyepálni, nem oldalraugorva.
Itt jött volna jól egy GYP-s mód, hogyha a hülyegyerek 20-adjára csinálja rosszul, akkor kiírja tippként, hogy fölé ugorj, nem mellé. Vagy egy tutrial, ahol megmutatják a bullett time mikéntjét. Így, játék végére már megértettem...

Image hotlinking not allowed - bocsi :)

[ Szerkesztve ]

(#388) Vistaboy válasza maszat (#384) üzenetére


Vistaboy
veterán

Azt tudom, hogy nem ez az egyetlen módja. De mivel nálam ez az egy vált be, ezért írtam ezt le ide. Én is próbáltam jobbra-balra-ugrás-guggolás-vetődés, mindent, de nekem ez az egy módszer az, amit 90%-os biztonsággal meg tudok csinálni. :P

Amúgy Gamepad-dal kellene irányítani, de én, aki már a legelső résszel is játszottam 1996-ban, annyira hozzá vagyok szokva a billenytűkhöz, hogy már másképpen nem menne.

De ahogy mondtad is, ezek mind egyéni szociális problémák. :P

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#389) maszat válasza Vistaboy (#388) üzenetére


maszat
senior tag

Nem is tudom, el merjem-e mondani. De gamepad-al nyomtam végig. :DDD

(#390) Vistaboy válasza maszat (#389) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gondoltam. Akkor te biztosan nem játszottál az első résszel... ;] :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#391) laci666 válasza maszat (#385) üzenetére


laci666
senior tag

Hali!

Én is itt járok de sehogy se sikerül. :W
Nem tud valaki egy mentést adni erről a részről.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#392) Valty válasza laci666 (#391) üzenetére


Valty
aktív tag

Kitartás!

Én már ötször végigvittem, de ennél a piramisos résznél folyton megakadok

[Ezen] az oldalon mindent megtalálsz, ami ehhez a játékhoz kell: végigjátszás, save-ek...csak rá kell keresni

:DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

(#393) Valty


Valty
aktív tag

Meg tudná esetleg valaki mondani, hogy ebbe a szfinxbe be lehet valahogy jutni?

Vagy csak dísznek van rajta ajtó? :)

[ Szerkesztve ]

(#394) laci666 válasza Valty (#392) üzenetére


laci666
senior tag

Találtam mentést az oldalon de amikor bemásolom azt irja ki hogy a mentés sérült és nem nyitható meg. :(

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#395) Valty válasza laci666 (#394) üzenetére


Valty
aktív tag

Hm...

Akkor esetleg próbálj innen save-et szerezni, ez talán még jobb is lesz :)

(#396) laci666 válasza Valty (#395) üzenetére


laci666
senior tag

Danke:)
Ez már müködik

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#397) laci666 válasza laci666 (#396) üzenetére


laci666
senior tag

Na tegnap végig toltam,lehet most a Legendet felrakom és hajrá :)

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#398) Sirandrish


Sirandrish
legenda

nah gáz van.-..
sikerült megszereznem a játékot és mondom adok neki egy lehetőséget...meg s tetszett meg minden de épp a görög részen vagyok ahol a 4 kulcsot kell összeszedni...

És az utolsó ajtón nemtudok bemenni..vannak ezek az ajtok amire fel kell kapaszkodni és onnan tovább a lyukba..nah a 4. alá kell egy követ tolni..az meg is van..kőre fel..onnan ajtó..és onnan nem ugrik be a lyukba:(
mintha beverné a fejét vagy mi olyan...van ehhez valami Patch vagy mie a bug??:((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#399) Sirandrish válasza Sirandrish (#398) üzenetére


Sirandrish
legenda

nah elolvastam az egész toicot..látam más is panaszkodott erre és valami program hibára.
szóval láttam hogy ő ujrakezdte és ugy már jó volt..kérdésem.
nincs valami pálya átlépő kód vagy valami?
én biztos nem kezdem előlröl..első TR-em amit játszok és azis egy trágya..hihetetlen:(

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#400) Hawk1979


Hawk1979
őstag

Kicsit kezdek belemerülni a játékba,erre nem kibaszik velem.
Négy oszlopot kell forgatni,hogy azonos képek legyenek egymás felé,és ha egyet forgatok a két mellette lévő is forog....
Érzem ezzel elleszek egy darabig,vagy kettétöröm a gamepadom. :DDD

(#401) VIPowER válasza Hawk1979 (#400) üzenetére


VIPowER
senior tag

Sikerült már? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.