Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 47

    tag

    Eddig nagyon tetszett a játék, de most már kezd elegem lenni belőle. Nem igaz, hogy nem tudtak egy normális működő mentési meg menü rendszert kitalálni. Mi az, hogy mikor megnézem az extráknál az egyik videót, ami az első pálya elején van, és utána folytatni akarom a játékot, ezért rányomok arra, hogy continue, és betölti nekem az első pályát??? Aztán rámegyek a mentett játékra, de ott meg kb. 40 percnyi játékkal azelőtti mentésemet rakja be... Na, mondom jól van. Lehiggadok, elkezdem újból. Nyomatom megint, és közben mentek. Elérek egy olyan részhez, ahol programhiba miatt nem tudok továbbjutni, ahol előbb még tovább tudtam jutni. Az a rész, mikor kar lehúzása után felmegy lassan az ajtó, és nekem meg követ kell betolni alá. Csak most nem úgy esett le a kő, ahogy az előbb, hanem a legkisebb felületére, és felfelé áll. Hú, mondom még jobb, most legalább rá tudok mászni, arról az ajtóra, onnan meg simán elérem a tetejét. Elérném, csakhogy ugrás közben mikor épp felfelé száll lara, egyszerűen ledobja, szóval esélytelen hogy elérjem. Na mondom király, vissza az előző mentést, mert ez már itt el lett cseszve. Erre betölti megint a 40 perccel azelőtti mentést. Pedig csak 1x mentettem a játék alatt, mert bíztam az autosave-ekben... De most hiába mentettem rá, megint elcseszte az egészet. És ha játék közben benyomom a lara házát, akkor is törlődik a mentésem, szóval nagyon örülök, hogy ilyen nagyszerűen megcsinálták. Pedig amúgy a játék rohadt jó, marhára megvan a hangulata, és tök jól kezelhető.

    ''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés