Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) alien_


alien_
őstag

Most jutottam be a piramisba, nagyon nem egyszerű.. Meglövöm 6 -szor azt az izét, kinyírok két molylepkét, átugrok lejtőre, onnan rúd, aztán a másik rúd, vissza perem, ugrás+csáklya, perem, csákja, perem, mindez időre, ezzel a csodálatos relatív irányítással főleg élvezet :O

Swarm is coming.

(#252) viktor82 válasza DeusHun (#250) üzenetére


viktor82
őstag

És mire jó ez,mert én nem vettem fel!Csak nem valami fontos ,ami kell majd később?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#253) DeusHun válasza alien_ (#251) üzenetére


DeusHun
őstag

no és ami a legjobb: nem lehet kikapcsolni ezt az irányításmódot :D :D :O

Rainforest Alliance Certified signature

(#254) DeusHun válasza viktor82 (#252) üzenetére


DeusHun
őstag

Különféle dolgokat kapsz érte. Ruhák, bio-k (karakterleírások, jellemek), képek, zenék, videók, stb. A főmenüben Reward alatt találod amiket kaptál. Ja, meg a ház könyvtáraiban is megjelennek vitrinben a gyűjtött ereklyék (vát ö fícsör).

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#255) viktor82 válasza DeusHun (#254) üzenetére


viktor82
őstag

Akkor azért nem vált ruhát,már kezdett idegesiteni.hogy mindig ugyan az a ruháj,mikor a legendben volt ruha!

[Szerkesztve]

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#256) DeusHun válasza viktor82 (#255) üzenetére


DeusHun
őstag

He? :D
Nekem nem a legendes ruhában van. Nomeg pályán csak a defaultban tudsz rohangálni, a lakásban tudod átvenni.

Rainforest Alliance Certified signature

(#257) viktor82 válasza DeusHun (#256) üzenetére


viktor82
őstag

Én csak azt mondom,hogy a legendben minden pályán váltott ruhát itt meg nem!Lakásba lehet cserélni!És nem lehet pályán játszani abban a ruhában?

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#258) Armahun


Armahun
addikt

Hello mindenki!
Hála a viharoknak elszállt az összes mentésem.
Arra szeretnélek kérni titeket, hogy valaki köldjön legyenszíves egy mentést. Az ólómtégla gyűjtögetős résznél tartottam.
Elöre is köszönöm.

Arni

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#259) DeusHun válasza viktor82 (#257) üzenetére


DeusHun
őstag

jajaja. De a legendben az volt a default, nem azért váltott mert ereklyét szereztél.
Nem, pályán nem lehet másikban nyomulni :( Pedig jó lenne ;)

Rainforest Alliance Certified signature

(#260) DeusHun válasza Armahun (#258) üzenetére


DeusHun
őstag

Melyik címre kéred? :) Én is ott tartok, ill épp befejeztem.

Rainforest Alliance Certified signature

(#261) Armahun válasza DeusHun (#260) üzenetére


Armahun
addikt

Köszönöm mégsem kell.
Hálistennek a mentések megmaradtak, csak a profil kavarodott össze :F Újra akoarta kezdeni az egésszet.
Csináltam egy újjat és átmásoltam az utolsót így most működik.(homloktörlös arcocska)

Köszi agyors választ :R :R

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#262) Dj Sügi válasza DeusHun (#250) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Jah PC-n játszom, az én jó kis gépemmel! :)
Grat!Megtaláltad azt a relics-t is!? :F Egyedül vagy nézted a youtubét? :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#263) Dj Sügi válasza DeusHun (#259) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Ő izé!Én ezt azért nem mondanám.Lehet pályán másik ruhába nyomulni!
[link]

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#264) DeusHun válasza Dj Sügi (#262) üzenetére


DeusHun
őstag

Egyedül találtam, nem nézek semmit jútyúbról. Max ha vki onnét linkel (pl te).
Túl feltűnő helyen volt, nem lehetett nem észrevenni. A leírt dolgokra meg kb 15 perc után jöttem rá tök véletlen (leestem egyik oszlopról és akkor láttam meg, hogy abból hiányzik egy Mellesleg: igyexem az összeset összegyűjteni, direkt úgy játszom, hogy nézem hátha van valahol valami.

Rainforest Alliance Certified signature

(#265) DeusHun válasza Dj Sügi (#263) üzenetére


DeusHun
őstag

Hmm. Ezt hogy sikerült? Én Legend-cuccban akarnék játszani, de nem sikerült :(

Rainforest Alliance Certified signature

(#266) Dj Sügi válasza DeusHun (#265) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Bemész a croft manorba átöltözöl az öltözőbe megvárod még kiírja hogy chekpointot és kilépsz! ;) Aztán a gaméba máris abban a ruhában rohangászhatsz! :))

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#267) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

nah sikerül lassan végigtolni a gamét! :D

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#268) viktor82 válasza Dj Sügi (#266) üzenetére


viktor82
őstag

A croft manorban hol találom az öltözőt mert én sehol nem találom!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#269) Dj Sügi válasza viktor82 (#268) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Emeleten az egyik hátsó ajtón kell bemenni! ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#270) viktor82 válasza Dj Sügi (#269) üzenetére


viktor82
őstag

Meg van,de sajna nincs egy ruhám se!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#271) Dj Sügi válasza viktor82 (#270) üzenetére


Dj Sügi
őstag

össze kell gyűjteni a relicseket meg a többi rejtett cuccot is és akkor kapsz ruhákat meg mást!

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#272) viktor82 válasza Dj Sügi (#271) üzenetére


viktor82
őstag

Nem szedtem fel minden,de már mindegy!Azért nem fogom az elejétől kezdeni,azért kösz a segitséget!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#273) Dj Sügi válasza viktor82 (#272) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nincs mit!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#274) DeusHun válasza viktor82 (#272) üzenetére


DeusHun
őstag

Nyehe, én egy relikvia miatt újrakezdtem :D :D Igaz akkor még csak a fogaskerekeket szedtem össze a T-Rex-es pályán.
De amúgy a legelső pályán mielőtt bemennél a kapun (ahol majd jön a maci és megtanítanak shift-oldalrával elugrani) jobbra fenn van egy relic. Elég nehéz megszerezni de nem lehetetlen. Nekem sikerült :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#275) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Na, végre!
Ma reggel befejeztem! Az utolsó két csata elég kemény volt, főleg azzal a láb nélküli Démon-utánzattal szenvedtem meg. Plusz az a láva fölötti ugrabugra is eléggé megizzasztott, de már hálistennek megoldottam!
Amúgy Valaki már írta, de Én is csókoltatom a kedves készítőket ezért a mátrix-ugrásért, amit beletettek. Nem mintha nehéz lenne, de mire rájöttem, mit- hogyan- mikor- kell csinálni, megőszültem.
Amúgy nagyon jó lett a játék. A Legend és az Anniversary végre méltóak Croft kisasszony hírnevéhez. Ráadásul a játék is sokkal jobban van optimalizálva. A Legend a Next-Gen kapcsoló használatával igencsak 20FPS körül mozgott, itt lazán vitte a 60-at (Minimum).

További kellemes játékot kívánok. Várom a következő részt!

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#276) Troy.


Troy.
addikt

MIlyen gombbal lehet aktíválni az életes csomagot? üdv

.

(#277) viktor82 válasza Troy. (#276) üzenetére


viktor82
őstag

Attól függ,hogy hol akarod aktiválni!Egykicsit részletesebben!

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#278) Troy. válasza Genji (#108) üzenetére


Troy.
addikt

Esetleg ha megmondanád, hogy hol van.
üdv


(#277) viktor82 : Tabot kellett nyomnom.

[Szerkesztve]

.

(#279) DeusHun válasza Troy. (#278) üzenetére


DeusHun
őstag

b-vel a kicsit, v-vel a nagyot (ha emlékeim nem csalnak). De amúgy meg options -> keyboard alatt be tod állítani, ezek az alapértelmezettek, ha hozzájuk nyúltál akkor passz. Ha meg ezek nem kényelmesek át tod tenni másra.
üdv

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#280) DeusHun


DeusHun
őstag

Tegnap este elértem a félve-félt kentaurokhoz. Hát érdekes. A Vista csupán 3x kapott teljes fagyást 1 óra alatt, egyszer spontán (1 mp alatt!) kilépett, A halálok számát nem írom :DDD
Mikor kell megcsákjázni a lovak pajzsát? Mikor megjelenik az a kékessárga csóva? Csak mert próbáltam egy csomószor minden helyzetben és nem ment.

Rainforest Alliance Certified signature

(#281) Vistaboy válasza DeusHun (#280) üzenetére


Vistaboy
veterán

Megcsinálod a mátrix-ugrást, akkor egy pár pillanatra elkábul a kentaur, és akkor kell a csáklyával kikapni a kezéből a pajzsot.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#282) Troy. válasza DeusHun (#279) üzenetére


Troy.
addikt

LEgalább 30 percig lőttem, de sikerült.

.

(#283) DeusHun válasza Vistaboy (#281) üzenetére


DeusHun
őstag

Sikerült, bár mire rájöttem, hogy a mátrixnál 2x kell fejbelőni addigra már 3x újrakezdtem :D

Rainforest Alliance Certified signature

(#284) Vistaboy válasza DeusHun (#283) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ne aggódj! A kentaurok-nál Én is egy levél andaxin-t szedtem be, amíg Valaki (Hála ezúton is Alien_ kollégának :R ), le nem írta, hogy a gombot FOLYAMATOSAN nyomva kell tartani a mátrix-ugrásnál. Arra az istennek sem jöttem volna rá! :DDD :D :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#285) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Sikerült kitolnom a gamét nekem is! :D Elég jó volt!Grafika szinten is meg minden ,de valahogy nekem nincs meg az a a tomb raider érzés mint pl a 4. vagy 5. részben volt!

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#286) DeusHun válasza Vistaboy (#284) üzenetére


DeusHun
őstag

De ez a mátrix-ugrás is... Röhelyes. Megjelennek a nyilak, gondoltam mostmár az oldalra ugrás unalmas, ugrok előre. Erre áttaposott rajtam. Ha hátra ugrottam ugyan ez (pedig ugye elvileg lehetne mert a nyilak azt jelölik). De mind1. Ja meg beleesek a vízbe és kapásból 2 meteor (vagy mi) ami (vízben) az élet 1/3-át simán leviszi.
Ja és mikor ugrasz oldalra várni kell, hogy a fejnél megjelenő két kör pirosra váltson kül nem lesz heccsát. Hát... jó buli, de lehetett volna gyakorlásra lehetőséget adni (mint a Legend-ben a becsúszás-lövést és rúgást a szalmabábuval).

[Szerkesztve]

Rainforest Alliance Certified signature

(#287) Vistaboy válasza DeusHun (#286) üzenetére


Vistaboy
veterán

Gyakorold be pedig, mert az első főellenfélnél elég sokszor meg kell majd csinálni! Ja, és persze egy teraszon kell küzdened (Nem lövöm le a poént, hogy miért), és valószínúleg a mátrix-ugrás közben elég sokszor le fogsz majd esni.
Mint Én... :DDD
A másodikkal már nem lesz ilyen gondod... :D

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#288) DeusHun válasza Vistaboy (#287) üzenetére


DeusHun
őstag

Még az egyből valami rémlik, hogy mi volt vagy hogy volt, de hát már mikor volt az :)
Igyexem begyakorolni :DDD

Rainforest Alliance Certified signature

(#289) Vistaboy válasza DeusHun (#288) üzenetére


Vistaboy
veterán

Itt nem úgy van, mint az első részben. Abban nem volt ez a Mátrix-stuff... :DDD
Bár emlékeim szerint azzal is a leesés volt a fő nehézségi fok. Mégis könnyebb volt, pedig akkor még nem volt egerem sem, DOS alatt csak a billentyűkkel küzdöttünk... :DDD

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#290) DeusHun válasza Vistaboy (#289) üzenetére


DeusHun
őstag

Na igen, azok a régi szép idők :')

A Next Generation Content-et hogy lehet kikapcsolni? Vagy ezek az új ''fícsörök'' (mint pl a vízreflexió, a fullscreen effects, az anti-aliasing meg ilyes) ?

Rainforest Alliance Certified signature

(#291) Vistaboy válasza DeusHun (#290) üzenetére


Vistaboy
veterán

A ''Next Generation Content''-et a Legend-ben lehetett kikapcsolni. Az Anniversary-ban nincsen erre külön kapcsoló (Legalábbis Nálam nincsen). A többit pedig ugyanott, ahol a játékok 99%-ában: Setup Menü. :P

Ui.: Jól eldumálunk sztereó-ban a másik topikkal, nem? :DDD

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#292) DeusHun válasza Vistaboy (#291) üzenetére


DeusHun
őstag

Ohh. A Legendet ezen a gépen nem próbáltam. Azt hittem itt is van ilyen opsün.
Azokat a menüből állíthatóakat tudom, már ki vannak véve (kivéve a víz reflexió, kül nem látszana, hogy van-e víz vagy sincs).

Jajaja, de nincs is ezzel semmi gond :) :cheers: :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#293) looser


looser
addikt

Kis segítségre lenne szükségem. A játék nekem a Plextor DVD-R kiadótól való, s a tartalma olybá tűnik, mintha maga a telepített játék lenne rá felmásolva. A kérdés a következő: ha mentek, a mentést nem a pálya elejére kellene visszatöltenie, hanem a arra az adot szent pontra, ahol a mentés pillanatában áll a csajszi, nem? Rossz ez a verzió?

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#294) Troy.


Troy.
addikt

[link]
Az ott a három kar egyike? Hogyan tudom meghúzni?

És hogyan tudok fegyvert szerezni a töltények mellé?
kösz

.

(#295) Vistaboy válasza looser (#293) üzenetére


Vistaboy
veterán

Visszatöltéskor az utoljára megjegyzett ''Checkpoint''-hoz rak vissza. Nem hibás, ez ilyen. Checkpoint-ok után mentsél. Közben kiába mentesz, az utolsóhoz tesz vissza.

Troy: a fegyvereket a játékban előrehaladva kapod meg, a shotgun-t a szőke csávótól, az uzi-kat pedig a baseball-sapis sráctól. (Persze, miután legyőzöd Őket :DDD ).

Azt hiszem, hogy az egyik kapura fel lehet mászni (rudakat keress), onnan pedig eléred a kampót a magasban, onnan már csáklyával át tudsz lendülni oda. (Le kell lőni a gongot a magasból, az kitöri a lent lévő második oszlop feletti hidat).

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#296) looser válasza Vistaboy (#295) üzenetére


looser
addikt

Köszönöm, megnyugodtam! :)

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#297) Vistaboy válasza looser (#296) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ja, amúgy ha nem a telepítős változat van meg Neked, akkor az biztosan az R55-féle béta változat, ami Június 20.-án lejár, úgyhogy igyekezzél végigjátszani... ;]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#298) looser válasza Vistaboy (#297) üzenetére


looser
addikt

Kezdek megint nyugtalankodni, mivel a most letöltött ISO egy TRA filmet(?!) takar, mintha egy amatőr összeállítás lenne, a soundtrackel, ingame moviekkal, képgalériával...sehol sem lelem meg már az igazit a boltok polcain kívül?... :) Na jó, ez már elég off és nem is szabadna. Köszi mindent!

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#299) DeusHun válasza looser (#298) üzenetére


DeusHun
őstag

Lehet nem jó helyen keresed. Higyj nekem :)

amúgy tényleg nem itt kéne

Rainforest Alliance Certified signature

(#300) Boz


Boz
csendes tag

A jó öreg kentauros résznél vagyok én is. Eszem megáll. Nagy nehezen kiszedtem a pajzsokat a két kentaur kezéből, erre csak nem akarnak megdögleni. Ha megvan a két pajzs, akkor mit kell csinálni utána, hogy megdögöljenek végre???? :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.