Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) alien_ válasza Vistaboy (#198) üzenetére


alien_
őstag

Ne add fel!
Én is ugyanezzel szenvedtem két napig(!), aztán úgy döntöttem, hogy mielőtt kettétöröm a billentyűzetem, szépen higgadtan megpróbálom kitapasztalni a lassított ugrást. Sikerült :)) Utána kb másfél perc volt a két kentaur.
Szóval a módszer: Lövöd, piros csík fölmegy, megpróbál kővé dermeszteni, ilyenkor elfordulsz. Lövöd tovább, piros csík megint felmegy, ilyenkor nekiáll futni feléd. A lényeg: Tartsd az egér jobb gombját nyomva végig, és amikor megjelennek a nyilak a jobb alsó sarokban, akkor először nyomj egy irányt, majd kapásból utána (mellé) egy shiftet. Elrugaszkodik Lara, várd meg hogy becélozza a fejét, ilyenkor egyszerűen lőssz egyet. A többit úgyis tudod. Sok sikert!

Swarm is coming.

(#202) Vistaboy válasza alien_ (#201) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi a biztatást, de már kb. milliószor próbáltam... :((
Mindegy, egy pár még belefér estig, legfeljebb elfogy a maradék levél andaxinom is... :DDD

Mod: Stalker-2572: Elküldtem, remélem megkaptad.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#203) Stalker-2572 válasza Vistaboy (#200) üzenetére


Stalker-2572
addikt

E-mailcím adataimnál, este 7 körül már ráérek.
szerk: megkaptam ;)

[Szerkesztve]

All Black...

(#204) Stalker-2572 válasza Vistaboy (#202) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Nah nem szarakodtam vele, megcsináltam, elküldtem :D

ps.: elsőre sikerült eü csomag felhasználása nélkül ;]

[Szerkesztve]

All Black...

(#205) Vistaboy válasza Stalker-2572 (#204) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi szépen, de ha hiszed, ha nem, közben SIKERÜLT!!!!!!!!!! :R :)) :Y :C :DD

Ezzel szenvedtem ennyit idáig??????? :W :W :W :W

Midegy, azért köszi a segítséget. Mindenkinek.

Ui.: Huhhhhhhhhhh... :D

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#206) Stalker-2572 válasza Vistaboy (#205) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Gratulálok :W :DDD

All Black...

(#207) Djuree


Djuree
félisten

azt a redvás t-rexet nem bírom exterminálni :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#208) DeusHun válasza Djuree (#207) üzenetére


DeusHun
őstag

Nem nehéz. Mindig shift + oldalra meg ugrás és oldalra. Használj nyugodtan életpakkot, utána bőven lehet gyűjteni, lépten-nyomon az van (meg ahol küzdesz a t-rex-szal is van 1 kicsi).

Rainforest Alliance Certified signature

(#209) Vistaboy válasza Stalker-2572 (#206) üzenetére


Vistaboy
veterán

Köszi. Amúgy tényleg nagyra értékelem, hogy segítettél. Már az Obelisk of Chamon-nál vagyok, majd holnap meglátom, meddig jutok. Ezekkel idáig sem volt probléma. Mindegy, poénból még egy párszor kinyírom a kentaurokat.
Revenge!!! ;]

Mod: Alien_, Neked is köszi, végülis Te adtad az utolsó löketet.

[Szerkesztve]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#210) alien_ válasza Vistaboy (#209) üzenetére


alien_
őstag

Grat! :C Érdemes lett volna erről a lassított ugrásról valami értelmes tutorialt berakni a játék elejére, egy kevés hajtépést megúsztam volna én is... Az benne a vicc, hogy igazából tök egyszerű megcsinálni, csakhát rájönni nem volt az :B

(#193) DeusHun
Valahogy ezzel a relatív irányítással nem vagyok én se kibékülve...főleg, amikor 50m magasban hirtelen nézetet vált a kamera, én meg pont ugrani akarok egyik peremről a másikra:(((
Remélem ki lehet valahogy kapcsolni.

[Szerkesztve]

Swarm is coming.

(#211) DeusHun válasza alien_ (#210) üzenetére


DeusHun
őstag

Végigzongoráztam a lehetőségeket és nem találtam ilyet :( Igaz én azóta megoldottam a problémát, de akkor is bosszantó, hogy 1 órát elszuttyogtam vele.

Rainforest Alliance Certified signature

(#212) Vindicator


Vindicator
csendes tag

Jó a játék tetszik :DD. :R

(#213) 47 válasza Stalker-2572 (#196) üzenetére


47
tag

És ezt pont azután, mikor írtam, hogy 4 pályát kellett újrajátszani (előlről kezdeni a játékot) programhiba miatt. :))
Én is játszottam már úgy játékkal, hogy nálam semmi baja nem volt, más gépén meg összevissza fagyott, meg minden baja volt. Pont ez a lényege a tesztelésnek, hogy minden konfiguráción jól menjen. Viszont amit nálam csinált, az nem konfig függő volt. A mentési rendszere viszont rossz, de összességében 9 pont.

''Ráraknak a tömegközlekedésre.''

(#214) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ezért érdemes minden új pályán menteni és akkor nincs gáz.
Egyébként én még a bétat vittem végig azzal nemvolt bajom annyi kínja volt hogy nemvette fel néha a töltényeket de hát amennyi töltényt én felvettem ez valahogy nembírt meghatni! :D

(#215) Killberk


Killberk
aktív tag

Üdv!

Kis segítség kéne. Konkrét megoldást ne mondjátok meg, csak azt hogy Croft Manorba mikor bemegyek könyvtárba és bezáródik ajtó, akkor onnan ki lehet jutni kötél nélkül? Mert már csomószor átnéztem pályát, titkos ajtón átjutottam könyvtár másik részébe is, de nem sikerült kijutnom. Úgy látom már csak csillárral tudnék kezdeni valamit, ha megtaláltam volna kötelet, de persze azt sehol se láttam korábban.
Szal keressem meg a kötelet mielött bemegyek könyvtárba, vagy szenvedjek tovább ott, mert ki lehet jutni? :))

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#216) DeusHun válasza Killberk (#215) üzenetére


DeusHun
őstag

Nem emléxem pontosan, de ott vagy ki tudtam jutni (kötél nélkül!!) vagy pedig visszamentem a másik terembe és onnét mentem tovább.

Rainforest Alliance Certified signature

(#217) Dj Sügi válasza Killberk (#215) üzenetére


Dj Sügi
őstag

kötél nélkül is meglehet csinálni! ;)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#218) Gyusz


Gyusz
őstag

Ez az utolsó előtti pálya kikészít. Mégis hogy gondolják a kedves fejlesztők, hogy lelövök két ilyen repülő izét, utána időre végigugrálok egy olyan részen, ahol kétszer kell a rudakon megfordulni, plusz két köteles rész is van. Ilyenkor derül ki igazán, hogy az irányítás és a kamerakezelés mégse olyan tökéletes.

(#219) Misi 007 válasza Gyusz (#218) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Az pedig nem is olyan nehéz rész.
Sőt ott pl szerintem nincs baj a kamerával sem.
Én egyiptomba szidtam a jó eget amikor a fal mindig összecsapott! :Y

(#220) Gyusz válasza Misi 007 (#219) üzenetére


Gyusz
őstag

Mindenkinek más nehéz. Én például néha nem tudok elég nagy lendületet venni, így kötélről ugorva lejjebb érkezem, mint ahogy kéne, no meg a rudakon való megfordulás is rosszul megy, persze ezek mind-mind időre menően okoznak gondot. Egyiptom nem volt olyan vészes, bár a forgó késeket én szidtam egy párszor.

(#221) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Összeségében a készítőknek végre sikerült egy igazán nehéz résszel előrukkolni a rövid és könnyű Legend után!
Az első részből sok pályarész visszaköszönt amit nagyon jól újítottak fel!
Főleg a csatorna tetszett ahol a vízszintel kellett játszadozni.
Nem bánnám ha felújítanák az összes részt!
Legfőképpen a hármat mert az tetszett a legjobban! :))

(#222) pacsisz


pacsisz
csendes tag

Sziasztok.
Elakadtam.
Itt mit kell csinálni[link]

[link]

(#223) bozont válasza pacsisz (#222) üzenetére


bozont
veterán

Azokat a ''padlókat'' tudod mozgatni, csak ereszd le a vizet.

(#224) pacsisz válasza bozont (#223) üzenetére


pacsisz
csendes tag

thx :DD

(#225) pacsisz válasza bozont (#223) üzenetére


pacsisz
csendes tag

Hol tudom leereszteni a vizet?
Keresem de nem találom.

(#226) bozont válasza pacsisz (#225) üzenetére


bozont
veterán

Zárd el a szökőkutakat a kőtömbbökkel.

mod.: De ha nagyon nem megy valami, érdemes rákeresni a youtube-on az adott rész vigigjátszására, sokat segíthet.

[Szerkesztve]

(#227) Dj Sügi


Dj Sügi
őstag

Az első relics-hez hogy lehet felmenni a kapu tetejére? :F

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#228) Dj Sügi válasza Dj Sügi (#227) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Közbe sikerült is!Sorry túl hamar kérdeztem! :DDD

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#229) pacsisz válasza bozont (#226) üzenetére


pacsisz
csendes tag

Hi bozont. Meg van az összes kulcs a piroson kívűl...

Már csak a piros kulcs kellene, de nem tudok átjutni...

Itt mit kellene csinálni?

[link]

(#230) bozont válasza pacsisz (#229) üzenetére


bozont
veterán

Ez a videó mindent elárul: [link] :)

(#231) pacsisz válasza bozont (#230) üzenetére


pacsisz
csendes tag

Köszi a segítséget

(#232) DeusHun


DeusHun
őstag

Problémamegoldókészség gyerekek! Nehogy már mindent úgy kelljen elárulni! :) Úgy nem élvezetes a játék :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#233) fradi81


fradi81
veterán

Hali
A dinós rész után visszakerültem a vízeséshez a nagy fogaskerekekhez, és beraktam egy újabb kis alkatrész a falba, merre kell tovább menni?

moto g72, Ninebot d28e

(#234) Vistaboy válasza fradi81 (#233) üzenetére


Vistaboy
veterán

Ha beraktad mind a három fogaskereket, akkor elzárja a gát a vízesést. Ugorj le a tóba, és most már be tudsz menni az ajtón, ami a vízesés mögött volt.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#235) bozont válasza fradi81 (#233) üzenetére


bozont
veterán

Pedig ez tényleg olyan egyértelmű, adja magát a dolog. Tessék elővenni egy-két jó kis
point 'n' click kalandjátékot (pl Syberia, The longest journey), had dolgozzanak azok a tekervények! :) Én is két helyen akadtam el nagyon, és türelmetlenség miatt kérdezősködtem. Ha nagyon nem megy aludni kell egyet rá, azután elsőre sikerülni fog, tapasztalat. ;)


Amúgy a tóba kell leugrani utána, ott udsz továbbmenni.

Viszont néha a kamerakezelés tényleg nagyon idegesítő, főleg a vége felé, mikor megy a számláló és elsőre kéne átugrani mindenhova. Az addigi egész játék alatt nem haltam meg annyiszor, mint azon a részen. :W Meg a boss-okat kicsit könnyűnek éreztem (medium fokozat), egyedül a kentauroknál szívtam, de miután megvolt a technika az is egyszerű volt.

[Szerkesztve]

(#236) fradi81 válasza bozont (#235) üzenetére


fradi81
veterán

Nekem még megy a vízesés :) de most látom fel tudok ugrálni a vízesés mellett a falon, gondolom ott lesz még valami móka.

moto g72, Ninebot d28e

(#237) Gyusz


Gyusz
őstag

Sikerült mára a játék végére érni, az utolsó előtti pályáért pedig csókoltatom a kedves készítőket, a fentebb említett helyen tököltem egy ideig. Bár ma furcsamód 10 perc után csak sikerült és innen már nem volt megállás. Kíváncsian várom, hogy mikor lesz új Tomb Raider, remélem a Crystal Dynamics továbbra is ilyen jó részeket készít majd. A grafikus motort viszont ideje lesz majd lecserélni.

(#238) sakto válasza pacsisz (#229) üzenetére


sakto
őstag

én is itt szivok ezen a kulcsos pályán egy ideje....annál a gömbös -áramosr résznél mi a tehendö? :B
(most hirtelen nem ugrik be a kapu neve)

[Szerkesztve]

(#239) Killberk válasza Dj Sügi (#217) üzenetére


Killberk
aktív tag

Félspoiler!

Köszi sikerült kijutni, bár elég sokáig tartott, mert megint mégegyszer végigjártam mindent, és most simán kiengedett ajtón. :U
Kertben az óránál is érdekes volt. Sejtettem hogy a könyvben olvasott számot kell majd beállítani, de nem csinálta meg. Elmentem megint elolvasni, és utána már meg lehetett csinálni. Ez kicsit fura.

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#240) R@ymonD


R@ymonD
tag

Egy kis segítség ha valaki elakadt volna![link] :)

(#241) DeusHun


DeusHun
őstag

Re!

Újra segítséget kérnék, csakhogy most relikvia-szerzésben. Midas királynál vagyok ahol az oszlopokon kell átugrálni melyet tüzeket okádnak. Na itt egy eldugott helyen van egy kar, mely a azt az oszlopot emeli meg melyről végül át tudunk ugrani a helyre ahol van a beszerzendő ólomdarab (vagy mi), és egy kis film mutatja, hogy az oszlopban van egy relikvia (valamilyen állatfej). Namármost: meg tudta ezt szerezni valaki? Csak mert mire kiúszok a kartól és végigugrálok oda addigra nem tudom megszerezni a fejet mert visszazuhan az oszlop. Valaki próbálta már? Sikerült?

Rainforest Alliance Certified signature

(#242) DeusHun válasza DeusHun (#241) üzenetére


DeusHun
őstag

A vizualitás kedvéért:
Itt kell végigugrálni: [link]
ez pedig az ereklye: [link]

Rainforest Alliance Certified signature

(#243) Dj Sügi válasza DeusHun (#241) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Épp most csináltam meg!tök egyszerű!De adok egy kis segítséget :[link]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#244) DeusHun válasza Dj Sügi (#243) üzenetére


DeusHun
őstag

Én is így csináltam, csak balra indultam el. Így már vili, hosszabb az út...
Mindjárt tesztelem is :)

Rainforest Alliance Certified signature

(#245) alien_ válasza Dj Sügi (#243) üzenetére


alien_
őstag

Hú, hogy én ezzel mennyi ideig szórakoztam! De csak nem jött össze. Ez időre ment? Nekem úgy jött le, hogy akkor ereszkedik vissza az oszlop, ha rálépek a nagy gombra, az első oszlop előtt.

Swarm is coming.

(#246) DeusHun válasza alien_ (#245) üzenetére


DeusHun
őstag

Én is így vettem észre, ugyanis akármennyire igyexem nem jön össze. Úszhatok jobbra vagy balra, mászhatok ahogy akarok, nem sikerül. :(

Rainforest Alliance Certified signature

(#247) Dj Sügi válasza DeusHun (#246) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Semmi köze a gombnak hozzá!Egyszerűen csak gyorsnak kell lenni, nem szabad megvárni a lángokat!Ha kell akár bele is lehet rohanni és majd feljavítod magad életes csomaggal!A lényeg hogy nem szabad megálni és kivárni a tüzet! ;)

[Szerkesztve]

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#248) DeusHun válasza Dj Sügi (#247) üzenetére


DeusHun
őstag

Hát nem is tettem egyszer sem, de így is nehézkesen sikerült. De már megvan. Teszem hozzá így is már félig lenn volt megint az oszlop mire odajutottam.

Rainforest Alliance Certified signature

(#249) Dj Sügi válasza DeusHun (#248) üzenetére


Dj Sügi
őstag

Nekem is félig lent volt az oszlop mire odajutottam!Nekem nem okozott nagy gondot! :B :)

                          🚗 FORD - First On Race Day 🚗

(#250) DeusHun válasza Dj Sügi (#249) üzenetére


DeusHun
őstag

Ehhe, gondolom asztalin játszod jó vidkártyával. Mikor szaggat kicsit nehezebb ám :)

Viszont ami utána van hely, ahol egy kar meghúzása után oszlopról oszlopra ugrálva kell átjutni a túloldalra, ott is van egy, a kar felől nézve bal oldalt. Oda a megoldás: az utolsó fehéré oszlopról nem a küldetéstárgy felé kell ugrani hanem a lejtő felé.
A lejtős tetejő oszlop viszont mindenképp negyedig lenn van addigra mire odaér az ember, tehát miután a kart meghúztuk ugorjunk le és toljuk be a dobozt amit a lépcső mellett találtunk a lejtős tetejű oldalába (mert ott van egy hasadás) így az nem tud lemenni.
Képekben: [link]
a tárgy amit kapunk: [link]

Pálya végén amit kapunk érte (többek közt): egy outfit, mégpedig az arany kinézet (Midas pályáján mi más is lehetne? :D )

Rainforest Alliance Certified signature

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.