Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Eltelt a hétvége és most nyugalom vesz körül. Rég volt már ekkora csend körülöttem. Ezen a héten sajnos nagyon ritkán fogok tudni írni. Új élet kezdődik számomra és nem nagyon fogok tudni gépközelbe kerülni. Ez aggaszt is rendesen Életem miatt. Hiányozni fog nagyon. Bááár szerintem reggelente tudunk beszélni. Csak az a helyzet hogy nekem fontos hogy levelet is írhassak. Meg itt lesz a 4 napos ünnep. Vagyis nekem nem lesz csak 1 nap. Vagy ki tudja.... Rejtély számomra ez a hét. :( Szombaton reggel sajnos nem nagyon tudtunk beszélni. Csak pár percet ugyanis az a mocsok msn kivágott és nem bírtam visszalépni. Nem volt elérhető a messenger... pedig napok óta nem beszéltünk és már égtünk a vágytól hogy végre egy picit dorombolhassunk. Mivel Életem dolgozott így üziben legalább együtt lehettünk. Viszont!!!! Tegnap randi volt!!! És nem is akármilyen. Kettesben voltunk és életünk egyik legcsodálatosabb randiját éltük át. Még reggel megbeszéltünk mindent. Egy órácskát tudtunk beszélni ami pont elég volt arra hogy a megfelelő hangulatban érkezzünk meg egymáshoz. Én szokatlanul hamar odaértem és vártam rá. Nem kellett sokat várnom már ott is volt. Kiszállt Ő is a kocsiból és már össze is borultunk. Húúú mennyire dobogott a szívem. Újra csak néhány nap telt el de mégis annyira hiányzott már. Beültünk az autóba és beszélgettünk picit. Oldódtunk. Rengeteget beszélgettünk ami különösen fontos és jó érzés volt mindkettőnk számára. Mind a ketten sokat beszéltünk. Inkább hétköznapi dolgok kerültek szóba és az érzelmeket inkább kimutattuk mint kimondtuk. Nem is volt szavakra szükség. Egymás pillantásai és érintései mindent elmondtak helyettünk. Elmeséltük a hétköznapi problémáinkat amiket levélben és msn-en már megbeszéltük de mégis teljesen más volt így szemtől-szemben. Úgy jöttünk el otthonról hogy nem ettünk csak egy-egy falatot. A végén már nagyon éhesek voltunk főleg amikor szóba került egy-két finomság. Igaz ami igaz én azért pár falatot randi alatt is nyamiztam. Életem most picit beteg volt és egy picit szomorú voltam miatta. Persze nem mutathattam hogy mennyire sajnálom mert ezt nem szereti. Itt azért megsúgom hogy a szívem szakadt meg érte. Volt sokszor hogy végre úgy bújhattam az ölébe hogy nem zavart meg senki és semmi. Erre vágytam igazán. Egy csendes szerelmes randira ahol csak mi vagyunk. Megszűnt körülöttünk a világ. A többi randihoz képest rengeteg időnk volt. 3,5 óra. Ez már soknak számít nálunk az átlagos 1-2 órához képest. Mindenre jutott bőven időnk. Még egy gyönyörű szeretkezésre is. :B Tökéletes volt. Igaz egyszer megzavartak telefonon minket de ilyen a mi formánk. :) Nem szegte se a kedvünket sem a vágyunkat. Újra valóra vált egy álmom VELE. Régebben volt egy álmom a szeretkezéssel kapcsolatban és egyedül VELE élhetem át. Biztos vagyok benne hogy a szerelem az ami segít nekünk ebben. És mivel egyre erősebb a szerelmünk ezért egyre többször élhetjük át. Ez egy külön csoda. És a tegnapi nap nekünk egy gyönyörű ajándék volt. Megszoktunk emlékezni a hónapos fordulónkról. És ma 31 hónapja hogy vállajuk egymás előtt a szerelmünket. Ezért a tegnapi randit ajándékként éltük meg. Még mindig ott vagyok és bújok hozzá mert annyira elvarázsolt magával. Tegnap kevesebb meghitt dolog került szóba. Inkább a hétköznapok voltak amik előtörtek bennünk. És volt egy nagyon vicces eset is. Ilyen önfeledten soha nem nevettünk még. Nagyon boldogok voltunk. Egyszerűen nem tudok VELE betelni. Ő a TÖKÉLETES számomra. Hihetetlenül szerelmes vagyok Belé. Imádom ŐT!
A hazafele úton csak mosolyogtam magamban folyton. Kiült a szerelem az arcomra. Készültek közös képek és azokat nézegettem itthon amikor lefeküdtem. VELE aludtam el. Nagyon édes álmom volt tőle. Ma reggel megbeszéltük a randit. Mindketten egyformán éltük át minden pillanatát. Még úszunk a boldogságban amiben tegnap megfürödtünk. Még érzem az illatát magamon és érzem az érintését. Ahogy ölel, ahogy csókol, ahogy beszél hozzám.... Ő egy csodálatos ember aki az enyém egészen. Hálás vagyok a sorsnak hogy összehozott minket és ígérem örökké megbecsülöm ŐT. Hiszen a legdrágább kincsem lett. Szeretlek Életem!

Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.