Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) álomvilág


álomvilág
csendes tag

Én még mindig álomvilágban vagyok. :)
Tegnap este még tudtunk beszélni pár percet. Folytattuk amit a randin abbahagytunk. Akkor érezzük teljesnek a randikat ha megtudjuk beszélni még. Jó érzés meghallgatni a másikat hogy Ő hogyan élte meg. Eszünkbe jutnak aprók de annál fontosabb dolgok amiket még nem említettünk. Csodálatos nap volt a tegnapi. Késő este picit lelohadt a kedvem de nem tartott sokáig. Nem veszekedtünk itthon. Sőőőt igazából még vita sem volt csak valahogy nyűgnek éreztem valamit amihez nem volt kedvem de rámerőltettek. Éjjel sokszor fennt voltam. Jöttek elő a randi pillanatai és mindig felriadtam. Csalódtam hogy álmodom és már nem egymást öleljük. 2 óránként felébredtem és mivel amúgy is keveset alszok ezért most picit álmos vagyok. Persze ennek reggel fél 6 kor nyoma sem volt. Életemmel beszélgettünk. Ilyenkor kicsattanok a boldogságtól. Mivel tegnap nem volt alkalmam sokat egyedül lenni ezért néhány rész kimaradt neki a levelemből. Ő pedig nem nagyon tudott írni nekem így nagyon gyönyörű reggelünk volt. Próbáltunk kiemelni valamit a randiról de nem tudtunk. Úgy ahogy volt maga volt a csoda. És tökéletes volt. Sokat számít hogy kettesben lehettünk és nem volt velünk picinyami. Persze a csacsogása néha hiányzott. :) De kettesben jobban elmélyülünk egymásban és teljesen áttudjuk adni magunkat. Az érzelmeinket. A közös reggelek nagyon sokat segítenek hogy nyugodtan vágjunk bele a napba. Már most hiányzik... :B
Itthon kicsit nyűgősen indult a nap. A gyerek taknyos mint mindig. Csak nyáron egészséges. Tegnap amikor mentem érte saz oviba szinte az összes gyerek ott krahácsolt. Ma reggel is ment a köhörészés bennt. Régebben ezt nehezen fogadtam el de most hogy ovis az én gyermekem is megértem hogy csak a legvégső esetben maradhat otthon a gyerek. Csak orrfújás miatt nem tarthatom itthon. A közérzete jó, nem köhög, nem lázas. Ha itthon maradna meggyógyulna de 2 nap ovi után ugyan ott tartanánk. Számítottunk is erre hogy eleinte többet lesz itthon mint bennt. Eddig jól állunk. És egy ideje már nem sírva indulunk el. Nekem is jobb érzés így otthagyni. Még mindig nem szoktam meg hogy egész nap egyedül vagyok itthon. Teszek-veszek mert mindig van mit pakolni a gyerek után de a csend az nagyon szokatlan még. Örülnék már nagyon egy baba hangicsálásának....

Kellemes napot mindenkinek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.